Pavel Zacha (NJD) – 1 + 0, čas na ledě:14:50.
Tři hvězdy zápasu
1. Kyle Palmieri (NJD) – 1 +0
2.Andy Greene (NJD) – 1 + 0
3. Pavel Zacha (NJD) – 1 + 0
Ve třetí třetině jsme se žádného gólu nedočkali, Colorado bylo aktivnějším týmem v této třetině a snažilo se vyrovnat. Schneider předvedl parádní zákroky a 2 body zůstávají domu v Prudential Center.
Střely po 3. třetině: NJD – 40, COL – 30.
59:50
Cammalleri se dostal nikým nerušený k puku, ale uspěchal své rozhodnutí trefit branku z vlastní třetiny a máme tu icing.
59:20
Lovejoy zblokoval střelu Beuchamina!
59:00
Puk končí vedle prázdné branky Colorada.
58:30
Colorado to zkouší se 6ti hráči.
58:10
Cammalleri sebral kotouč a po pravém mantinelu ujel obraně, jeho střela byla nepřesná.
57:20
Puk je za brankou Smithe, Devils napadají rozehrávku Avs a šetří čas.
56:40
Colorado zvyšuje svůj tlak a Devils vyhazují na icing.
56:20
Zacha si připsal pěkný hit proti Barriemu za branko Colorada.
56:18
Palmieri vypálil z mezikruží, Smith úspěšný.
55:40
Landeskogova střela po pár tečích skončila v ochranné síti a následuje komerční přestávka.
55:20
Devils kombinují za brankou soupeře a šetří cenné vteřinky.
54:30
Zacha vystihnul nahrávku Colorada, ale puk pouze nahodil do třetiny a jel střídat.
53:00
Devils po delší době kombinují ve třetině soupeře, Smith si připsal dobrý zákrok proti střele Blandisiho.
52:10
Landeskog vypálil od pravého mantinelu, Avs pokračují ve velké aktivitě v této třetině.
51:50
Devils se po delší době dostali s pukem do třetiny soupeře,ale Avs jim ho v rohu sebrali a pokračují ve svém tlaku.
51:12
Noesen skvěle zablokoval střelu Ťutina od modré!
49:55
Grigorenko vypálil dělovku ze středu třetiny, Schneider ukryl puk v lapačce.
49:12
Colorado kombinuje ve třetině soupeře, nakonec Devils osvobodil Zacha vyhozením do středního pásma.
48:00
Nepřesná nahrávka Santiniho skončila na zakázaném uvolnění.
47:25
Následná střela MacKinnona od modré minule levou tyč!
47:12
MacKinnon si připsal povedený hit proti Woodovi.
46:20
Backhandová střela Halla skončila na levém betonu Smithe.
46:10
Barrie zápěstím vypálil na druhou tyč, Schneider máchl lapačkou a puk chytil.
45:02
Střela Soderberga backhandem z mezikruží přelétla branku!
44:38
Soderberg skočil do dělovky Santiniho, ale vypadá to že hráč bude v pořádku.
44:18
Zacha vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Smith podržel kotouč.
43:50
Landeskog vybojoval puk ve vlastním rohu a vyvezl ho do třetiny soupeře.
43:02
Barberio vjel do útočného pásma moc brzy – offside.
42:30
Blandisi se dostal k puku mezi kruhy a rozhodl se zakončovat backhandem, jeho střela minula branku!
42:00
Domácí skvěle brání modrou čáru a Avs mají problém s přejitím puku do třetiny.
41:04
Cammallieri vypálil od levého mantinelu, Smith podržel puk.
40:55
Santini zblokoval střelu Grigorenka od levého kruhu.
40:01
Devils vyhráli úvodní vhazování.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 3:08.
Skončila druhá třetina, která byla opravdu bohatá na góly. Nejprve ve 27. minutě využili hosté přesilovku a zásluhou Barberia srovnali na 1:1. O 2 minuty později využili přesilovou hru i domácí, konkrétně když Green napřáhl ke své dělovce a puk zastavila až branková sít. Ve 37. minutě po krásné akci Halla a Palmieriho zvyšoval náskok domácích Palmieri a minutu před koncem za hosty snižoval pěknou střelou Grigorenko.
Střely po 2. třetině: NJD – 30, COL – 20.
40:00
39:13
Green zblokoval dělovku Rantanena od modré a odkulhává na střídačku.
38:13
Colorado právě vstřelilo branku!
Colorado snižuje! Matt Duchene sebral kotouč u mantinelu otočil se a nahrál na střed na volného MIKHAILA GRIGORENKA, který ranou z jedničky na druhou tyč nedal Schneiderovi šanci. Asistence: Matt Duchene.
38:04
Střela Santiniho od modré mířila vysoko nad branku!
37:17
Gabriel Landeskog se dostal k dorážce před Schneiderem, ale trefil pouze tyč!
36:25
Devils právě vstřelili branku!
Krásný gól! KYLE PALMIERI získal puk ve vlastní třetině a s spolu s Taylorem Hallem ujížděli 2 na 1. Palmieri nahrál Hallovi, který mu puk těsně před Smithem vrátil a Palmieri touš uklidil do prázdné branky. Asistece: Taylor Hall.
36:20
Zadorov se rozhodl vypálit od modré, ale jeho střelu zblokoval některý z obránců.
35:30
Nepřesná rozehrávka Devils skončila icingem.
35:00
Severson obětavě zblokoval střelu Mitchella.
34:33
Po střele Nieta se k dorážce z bezprostřední blízkosti dostal Duchene, Schneider předvedl povedené zákroky.
33:15
Útok Colorada zastavil offside.
32:33
Zajac zavezl kotouč před Smithe a vypálil, k dorážce se dostal Hall, ale ani ten nedokázal překonat Smithe.
31:24
Duchene vyhrál buly, ale přihrávka jeho spoluhráče nebyla přesná a vyhnala hostující tým z pásma.
31:20
Barberio vypálil dělovku od modré čáry, Schneider betonem zasahuje.
30:47
Nepřesná rozehrávka Avs končí zakázaným uvolněním.
30:18
Iginla vypálil od levého kruhu pro vhazování na druhou tyč, Schneider vyrazil puk vyrážečkou.
29:55
Beuchamin vypálil dělovku od modré čáry, Schneider puk podržel!
29:14
Wood (NJD) (2 minuty, zdržování hry.)
28:55
Protest trenéra byl úspěšný a máme tu gól! Travis Zajac vyhrál buly na ANDYHO GREENA, který napřáhl ke střele od modré a propálil vše co mu stálo v cestě. Asistece: Travis Zajac.
28:54
Greene propálil vše co mu stálo v cestě, ale rozhodčí jeho gól neuznali. Máme tu Coache's Challenge.
28:52
Martinsen (COL) (2 minuty, hákování.)
28:40
Beauchemin vyzkoušel pozornost Schneidera.
28:12
Santini se dostal ke střele o pravého kruhu pro vhazování, Smith zasáhl betonem.
27:59
Comeau tvrdě, ale čistě sundal Stevena Santiniho a vysloužil si bučení fanoušků.
27:12
Puk vyletěl do hlediště a následuje komerční přestávka.
26:43
Colorado využívá přesilovku! Mikko Rantanen poslal přihrávku podél levého mantinelu na Gabriela Landeskoga, který přihrávkou skrz brankoviště našel volného MARKA BARBERIA, který si připisuje svou první branku za Avs.. Asistence: Gabriel Landeskog, Mark Rantanen.
26:30
Devils dnes pálí z každé pozice, ještě není ani polovina zápasu a Smith už si připsal 21 zákroků.
25:59
Merrill dostal skvělou nahrávku od Halla a zápěstím vypálil na Smithe, hostující gólman předvedl skvělý zákrok lapačkou.
25:16
Wood (NJD) (2 minuty, vysoká hůl.)
25:00
Devils se nedaří usadit ve třetině Colorada.
24:14
MacKinnon (COL) (2 minuty, hákování.)
23:57
Od levého kruhu pro vhazování vypálil Henrique, i tentokrát byl Smith úspěšný.
23:10
Hall se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti, ale střelou na první tyč nedokázal překonat Smithe.
22:20
Moore nahodil puk na Smithe ze středního pásma, ten puk drží.
21:55
Josefson napřáhl ke střele od pravého kruhu pro vhazování, Smith si lapačkou našel kotouč.
21:16
Barrieho střela od modré skončila na betonu Schneidera.
20:50
Devils už kontrolují kotouč, střelu Santiniho Smith chytá.
20:05
Colorado vyhrálo buly, ale jeho útok zastavuje offside.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 2:03.
Máme za sebou první třetinu, ve které udělal radost českým fanouškům Pavel Zacha, když svou dorážkou ve 3. minutě poslal Devils do vedení. Příliš dalších gólovek jsem neviděli a můžeme se těšit na co nám přinese druhá třetina.
Střely po první třetině: NJD – 13, COL – 10.
20:00
19:30
Colorado drží kotouč za vlastní brankou.
19:00
Devils točí Colorado a hostující hráči u jen ztěžka bruslí.
18:15
Ťutin vypálil zápěstím od levého mantinelu, Schneider si připsal dobrý zákrok.
17:40
Jacob Josefson minul odkrytou branku z mezikruží! To byla obrovská šance!
16:18
Zajac vypíchnul puk Coloradu a s Hallem se řítili 2 na 1 na branku. Zajac dal příliš prudkou přihrávku na Halla a ten nedokázal trefit odkrytou branku Smithe.
15:40
Colorado kombinuje s pukem u Devils, ale zatím jsme se střely nedočkali.
15:30
Nepřesná rozehrávka Ďáblů končí na zakázaném uvolnění.
15:13
Santini vypálil od modré čáry zápěstím na druhou tyč, Smith betonem vyrazil.
14:30
Cammalleriho střela od levého mantinelu nemířila na branku Smithe.
13:50
Duchene vyhrál buly a jeho spoluhráč posílá puk za branku Schneidera.
13:40
Wood tečoval střelu Palmieriho, ale Smith si s ní poradil.
13:11
Mitchell (COL) (2 minuty, vysoká hůl)
12:40
Jerome Iginla dostal puk mezi kruhy a vypálil zápěstím na zadní tyč, Schneider si puk lapačkou našel.
12:00
Jon Merill vypálil příklepem od modré čáry, Smith si připsal další úspěšný zákrok.
11:30
Hall se dostal ke střele zápěstím od pravého mantinelu, Smith pěkně zasáhl.
10:50
Zadorov zblokoval pěknou střelu Seversona od modré!
10:10
Střela Greena od modré prosvištěla mimo branku.
09:30
Zajac se proháčkoval obranou soupeře, ale klička na posledního obránce nevyšla kotouč mu ujel a Smith ho sebral.
08:55
Green obětavě zblokoval střelu Nieta.
08:11
Puk už znovu kontrolují hráči v červených dresech, ale k žádné střele se nedostali.
07:30
Devils skvěle brání vlastní modrou čáru a Colorado se nemůže dostat s pukem do třetiny soupeře.
07:14
Puk je po střele hostujícího hráče v ochranné síti a následuje komerční přestávka.
06:59
Josefson vyvezl kotouč za branku Smithe a ukrajuje další vteřinky z oslabení.
06:30
Devils kombinují s pukem na hokejkách a nedovolují Coloradu zužitkovat přesilovku.
06:01
Palmieri se dostal do šance ve vlastním oslabení, ale Smith si s jeho střelou od mantinelu poradil.
05:06
Lovejoy (NJD) (2 minuty, hákování.)
03:10
Schneider si připisuje první zákrok zápasu proti střele MacKinnona.
02:14
Jacob Josefson dostal puk na modré čáře a a vystřelil od pravého mantinelu, před brankou čekal Stefan Noesen, který několikrát dorážel, nakonec se k odraženému puku se dostal PAVEL ZACHA a přidal svůj 7. gól této sezóny. Asitence: Stefan Noesen, Jacob Josefson.
00:30
Devils vyhráli úvodní vhazování a kombinují ve třetině soupeře.
00:01

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Lovejoy, Merrill, Santini, J. Moore, Severson – Hall, Zajac, Palmieri – Wood, Henrique, Cammalleri – Zacha, Josefson, Noesen – Blandisi, Kalinin, Parenteau.

Colorado Avalanche: J. Smith (Pickard) – Beauchemin, Barrie, Barberio, Zadorov, Ťutin, Goloubef – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Grigorenko, Duchene, Nieto – Comeau, J. Mitchell, Iginla – Söderberg, Colborne, Martinsen.

Rozhodčí: Furlatt, St. Pierre – Nagy, Sericolo.
Colorado Avalanche
Svůj debut v NHL dnes zažije hostující gólman Jeremy Smith, který byl 8. února povolán z farmy aby kryl záda Pickardovi. Potom co si Laviny poměrně překvapivě připsali výhru na Montreal nedokázali vyhrát ani jeden ze 3 zápasů a dnes tak budou usilovat o další body. V tabulce najdeme Colorado na 14. místě Západní konference s 32 body. V dresu Colorada se v posledních zápasech trápí centr Matt Duchene, který neskóroval v posledních 10-ti zápasech a je jen otázkou času než se mu vrátí střelecká forma.
Nejproduktivnější hráči
MacKinnon – 12 + 26
Duchene – 15 + 17
Rantanen – 11 + 14
New Jersey Devils
V domácím dresu se dnes po 4 zápasové pauze znovu představí obránce Jon Merrill a nahradí v sestavě Setha Helgesona. Navzdory tomu, že v minulém zápase Devils podlehli Sharks 1:4, tak se jim v poslední době daří, z posledních 5ti zápasů dokázali získat 7 bodů. V tabulce Východní konference najdeme Devils na 13. místě se ziskem 56 bodů. Dnes se můžeme těšit i na výkon Pavla Zachy, kterému se v poslední době daří.