To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
1. Jacob MARKSTRÖM (VAN) 42 zák., 2 gólY, 95,5%

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Edmonton Oilers: 44

Vancouver Canucks: 32
Hosté dnes zaslouženě na ledě favorizovaného Edmontonu vítězí, v utkání se prezentovali parádním taktickým a vyzrálým výkonem, zejména spolehlivou defenzivou, která zvládala nájezdy nejen Connora McDavida, ale i jeho parťáků v elitní lajně Olejářů. Domácím se sice v závěru, při přesilové hře, podařilo vyrovnat, ale na víc, než na bod, to dnes nestačilo.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
Autorem vítězné branky je BO HORVAT.
Ne, Ryan Nugent-Hopkins netrefuje branku a je rozhodnuto, hosté vítězí!
Ano, Bo Horvat překonává Talbota střelou pod víko!
Leon Draisaitl to zkusil bekhendem, ale Markström chytá.
Na druhé straně také střelou neuspěl Granlund, Talbot jeho pokus vyrazil pravým betonem.
Letestu zkoušel překonat Markströma střelou nad vyrážečku, nepovedlo se.
Samostatné nájezdy začínají.
Ne, v prodloužení se hrál náramný hokej, rychlý, plný akcí a šancí, ale ani z jedné se rozhodující gól neurodil, čekají nás tak nájezdy!
65:00
Prodloužení skončilo.
64:22
Oscar Klefbom netrefuje z pravé strany branku soupeře, puk míří ze třetiny Vancouveru.
64:00
Poslední minuta prodloužení, pomalu se blíží atraktivní nájezdy.
63:32
Jacob Markström má puk někde ve své výstroji, ani on sám neví, protože se ohlíží za sebe, hra přerušena.
62:55
A znovu, po přihrávce Henrika zakončuje bekhendem Daniel, Talbot ale levým betonem vyráží mimo.
62:33
Také Cam Talbot si připisuje parádní zákrok, kdy se na něho řítili bratři Sedinové!
62:02
Dvě minuty z prodloužení uplynuly, zatím měli blíže k rozhodujícímu gólu domácí.
61:47
Talbot udržel puk před brankovou čárou po akci Horvata.
61:18
A na druhé straně se do zakončení dostal Henrik Sedin, ale jeho střela míří nad branku Edmontonu.
60:50
Connor McDavid si najel před branku, jeho pokus Markström vyrazil a poradil si i s dorážkou Draisaitla.
60:10
Jdeme na to, loterie ve třech na obou stranách, domácí jsou v útoku.
60:01
Je to tak! Šedesát minut nerozhodlo o vítězi, čeká nás tak prodloužení.
60:00
59:25
Probíhá poslední minuta třetí třetiny, utkání spěje do prodloužení.
58:53
Oddechový čas pro hosty.
58:27
Edmonton právě vstřelil branku!
Není co řešit, hosté inkasují při vlastním oslabení, když se z pravé strany, po přesně načasované přihrávce Draisaitla, trefuje CONNOR MCDAVID. Asistence: Leon Draisaitl a Milan Lucic.
58:07
Ale pozor, Daniel Sedin dnes podruhé oslabuje svůj tým a soupeři tak nabízí velkou příležitost k vyrovnání!
57:51
Edmonton v útočném pásmu, na ledě nesmí chybět Connor McDavid.
57:18
Jenže hosté posílají na led svou elitní řadu, která dokáže Olejáře zatlačit do jejich třetiny.
56:53
Zpoza vlastní branky začínají domácí další útočnou akci, pomalu se blíží okamžik, kdy Cam Talbot zamíří na střídačku.
56:20
Hraje se ve třetině Vancouveru, Ryan Nugent-Hopkins zkouší překvapit Markströma, marně.
56:02
Milan Lucic netrefuje z pravé strany branku Markströma, puk opouští třetinu Vancouveru.
55:03
Posledních pět minut mají Olejáři na to, aby s výsledkem něco udělali, zatím se jim ale vůbec nedaří, Vancouver je lepší.
54:30
Edmonton je ale stále pod tlakem Vancouveru, který hraje opravdu výtečně.
54:15
Henrik Sedin netrefuje z pravé strany branku Talbota.
51:11
Vancouver nyní svírá domácí tým v jeho třetině, Nikita Trjamkin pálí od modré, Cam Talbot chytá a přerušuje hru.
50:16
Začala poslední desetiminutovka, v níž se budou domácí snažit s výsledkem něco udělat.
48:28
Hosté přečkali toto oslabení a jsou v plném počtu.
48:08
Connor McDavid hledá na pravé straně, u branky soupeře, Draisaitla, kterému ale v poslední chvíli uzmul puk obránce Vancouveru.
47:46
Až zpoza vlastní branky musí domácí rozehrát další útočnou akci.
47:20
Nyní dostávají hosté puk ze třetiny a bleskově střídají.
47:02
Edmonton od úvodních sekund v útočném pásmu a bránící čtveřice Canucks se musí hodně ohánět.
46:28
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Markus Granlund – 2 min., sekání).
44:57
Vancouver právě vstřelil branku!
Skvělou práci odvedl Bo Horvat, který si z pravé strany nabruslil za obránce Olejářů a přihrál před branku, kde z hranice brankoviště zakončuje SVEN BAERTSCHI. Asistence: Bo Horvat a Alexander Edler.
44:32
Hosté bojují o puk za brankou Talbota, Bo Horvat je úspěšný a nakonec se i dostal ke střele, Talbot musel vyrážet.
43:50
Odpískáno zakázané uvolnění Edmontonu, hra se tak nastěhuje zpět do třetiny Olejářů.
42:42
Nakonec odpískán ofsajd Vancouveru a sudí vykazují hru do středního pásma.
42:28
Nepřesná střela Bo Horvata z pravé strany, u puku ale hosté zůstanou.
41:33
Aktivitu Edmontonu přerušuje odpískaný ofsajd na útočné modré.
41:07
Connor McDavid znovu neúspěšný v souboji s Markströmem.
40:22
Vhazování po pravici Markströma, hosté získávají puk.
40:01
Další třetina začne přibližně v 6:03.
Také po druhé třetině platí nerozhodný, když domácí museli dotahovat náskok soupeře. Vancouver dnes hraje parádní zápas, na ledě favorizovaného Edmontonu spoléhá hlavně na dobrou defenzivu a velmi dobrý a zodpovědný výkon celého mužstva. Edmonton se snaží, má převahu, ale ani hvězdný Connor McDavid zatím s výsledkem nedokázal pohnout ve prospěch Olejářů.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:46
38:25
Bratři Sedinové nyní zlobili defenzivu Olejářů, vše nakonec končí zákrokem Talbota, který přerušuje hru a přetížená bránící čtveřice může jít střídat.
38:06
Vancouver hraje tuto přesilovou hru velmi dobře a nepouští Edmonton ze třetiny.
37:10
Cam Talbot chytá střelu od modré a raději přerušuje hru.
37:00
Vancouver od úvodních sekund v útočném pásmu.
36:46
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Patrick Maroon – 2 min., hrubost).
36:20
Patrick Maroon bojuje o puk na levé straně, v útočném pásmu, úspěšnější je bránící hráč.
35:14
Cam Talbot nyní předvedl skvělý zákrok po střele Trjamkina.
33:44
Edmonton nyní nepouští soupeře do vlastního pásma, domácím patří střední pásmo.
32:31
Domácí zůstali po skončení přesilové hry v útočném pásmu a po střele Nugenta-Hopkinse se dostal k puku DRAKE CAGGIULA, který trochu se štěstím prostřelil Markströma. Asistence: Ryan Nugent-Hopkins a Matt Benning.
32:25
31:56
Jacob Markström drží domácí střelce v šachu, nyní ve vyložené pozici Leon Draisaitl netrefuje branku z pravé strany.
31:33
Zablokovaná střela Klefboma, ale puk zůstává na hokejkách domácích hráčů.
31:02
Až nyní se Edmonton usazuje v útočném pásmu.
30:42
Vhazování po pravici Markströma, puk se hostům podařilo dostat ze třetiny.
30:38
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Nikita Trjamkin – 2 min., držení protihráče).
28:57
Jacob Markström má puk kdesi ve své výstroji, po střele Pouliota, hra přerušena.
28:29
Leon Draisaitl ztrácí puk na pravé straně, hosté však nemohou přejít střední pásmo.
28:04
Edmonton v útočném pásmu, na ledě elitní řada.
26:35
Nahozený puk za branku Markströma, který pomáhá svým obráncům.
25:43
Gól musel potvrdit videozáznam a tentokrát gól opravdu platí.
25:43
Tento gól Vancouveru již platí, po chybné rozehrávce Edmontonu zakončil akci Vancouveru z pravé strany ALEXANDRE BURROWS, který mířil do odkryté části branky, kam se Talbot nestihl přemístit. Asistence: Bo Horvat a Sven Baertschi.
24:39
A další icing domácího týmu, vhazovat se tak bude znovu před Talbotem.
24:20
Edmonton nepřesně rozehrává, je odpískáno zakázané uvolnění.
23:12
22:47
Střelu McDavida Markström vyráží a hosté se poté osvobozují, unavená čtveřice může prostřídat.
22:36
Skvělá přesilová hra domácích, ti stále zůstávají v útočném pásmu.
21:55
Edmonton svírá svého soupeře ve třetině, střela McDavida míří vedle branky Vancouveru.
21:12
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Brandon Sutter – 2 min., sekání).
20:34
Patrick Maroon zkouší pozornost Jacoba Markströma, ten chytá a přerušuje hru.
20:01
Další třetina začne přibližně v 5:06.
První třetina končí bezbrankovou remízou, byť hostům se podařilo jednou dopravit puk do branky. Gól Granlunda ale nakonec po dlouhé době uznán nebyl a domácí si tak mohli oddechnout. Edmonton na svého soupeře sice vlétl, ale ani jedna ze střele neskončila v brance soupeře a do kabin tak oba týmy odchází za bezbrankového stavu.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny, Vancouver ztrácí útočné pásmo.
18:42
Vancouver v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení.
18:14
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Kris Russell – 2 min., krosček).
17:43
Zakázané uvolnění Olejářů, nepřesná rozehrávka na pravé straně, vhazovat se tak bude po pravici Talbota.
16:45
Jesse Puljujärvi zapomněl puk za sebou, při přechodu do útočného pásma, snadná práce pro obránce Vancouveru.
16:16
Edmontons s pukem ve středním pásmu, nahození do třetiny Vancouveru.
13:36
Závar před brankou Vancouveru, Ryan Nugent-Hopkins se snažil dostat puk za záda Markströma, ale nakonec končí puk mimo.
12:56
Cam Talbot má puk ve své lapačce, hra přerušena, následuje komerční přestávka.
12:12
Po teči Markuse Granlunda sice končí puk v brance Edmontonu, ale gól není nakonec uznán.
10:07
09:54
Vhazování po pravici Markströma, hosté úspěšnější a vyhazují puk přes všechny čáry.
09:39
Zatím ale většina střel končí vedle branky Vancouveru.
09:13
Přesilová hra se zatím Edmontonu tolik nevede, až nyní se domácí dostávají do útočného pásma.
08:07
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Daniel Sedin – 2 min., hákování).
06:32
Nyní se ale Cam Talbot předvedl po střele Burrowse z levé strany, parádní zákrok!
05:58
Vancouver se snaží dostat do útočného pásma, ale zatím bez úspěchu.
04:19
Olejáři nyní zavřeli soupeře v jeho pásmu, ale většina střela byla zablokována.
03:27
Kris Russell rozehrává, do útočného pásma se dostává po pravé straně Connor McDavid, s jehož střelou měl Jacob Markström trochu problémy.
02:11
Brandon Sutter výborným obranným zákrokem zablokoval střelu Jordana Eberleho.
01:21
Odpískán icing, hra se stěhuje před branku Vancouveru.
00:57
Edmonton s pukem ve středním pásmu, domácí nahazují puk za branku Vancouveru.
00:01

Edmonton Oilers: Talbot (Gustavsson) – A. Larsson, Klefbom, Benning, Russell, Gryba, Davidson – Eberle, McDavid, Lucic – Draisaitl, Nugent-Hopkins, Maroon – Kassian, Letestu, Hendricks – Puljujärvi, Caggiula, Pouliot.

Vancouver Canucks: Markström (R. Miller) – Stecher, Edler, Ch. Tanev, Sbisa, Trjamkin, B. Hutton – Megna, H. Sedin, D. Sedin – M. Granlund, B. Sutter, Eriksson – Burrows, Horvat, Baertschi – Skille, Chaput, B. Gaunce.

Rozhodčí: Sutherland, Luxmore – Gibbons, Gawryletz.
Vancouver Canucks
Vancouver snad již zažehnal prosincovou výsledkovou krizi a již v závěru roku 2016 si dokázal vyšlápnout na dva silné týmy Západní konference – Los Angeles a Anaheim, které na svém stadionu dokázal porazit. I díky tomu se Vancouver opět přiblížil postupové osmičce, na kterou v tuto chvíli ztrácí čtyři body, přidá další z ledu favorizovaného Edmontonu?
Edmonton Oilers
Olejáři se po úspěšném venkovním tripu (dvě výhry a bod za prohru v prodloužení) vrátili na svůj led a v atraktivní bitvě s Králi z Los Angeles vybojovali další vítězství (3:1). V pořadí Pacifické divize tak i nadále stíhají vedoucí San Jose, které má o tři body více. V tabulce Západní konference se Olejáři drží na čtvrtém místě.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části hokejové NHL, v němž EDMONTON OILERS přivítá na svém ledě VANCOUVER CANUCKS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.