Jakub Voráček (PHI) 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:15
Radko Gudas (PHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:55
Michal Neuvirth (PHI) 58 minut, 14 zákroků, 2 góly, 87,5 %
Dmitrij Jaškin (STL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:31
Tři hvězdy utkání:
1. Carter Hutton (STL) 26 zák., 0 gólů, 100,0 %
2. Kenny Agostino (STL) 1+0
3. Nick Cousins (PHI) 0+0
Flyers nedokázali podruhé v řadě vstřelit ani jeden gól a tentokrát prohrávají se St. Louis 0:2. Hosté hráli zodpovědně z obrany a nakonec tahle taktika přinesla úspěch a dva body do tabulky.

Střely na branku: 26 – 16.
59:31
Kotouč je ve středním pásmu. Domácí se podle všeho nedočkají ani čestného gólu.
59:10
Hutton si poradil i se střelou Provorova od modré čáry a přerušil hru. Se St. Louis to vypadá již velmi dobře.
59:00
Giroux se mohl dostat do slibné šance, ale před Huttonem nedokázal zpracovat skákavý kotouč.
58:31
Domácím se ani nyní nedaří nastálo usadit v útočném pásmu, tento duel je podle všeho rozhodnutý.
58:01
Hosté dokázali poslat kotouč za branku Flyers a mohou vystřídat.
57:40
Giroux vystřelil z vrcholu levého kruhu, ale Hutton měl rameno na správném místě.
57:22
Neuvirth zůstává na střídačce! Flyers to zkouší s šesti hráči v poli.
57:22
Český obránce pro svůj tým nakonec vybojoval přesilovou hru. Parayko totiž obdržel 2+2 minuty za hrubost, zatímco Gudas pouze 2 minuty za hrubost.
57:22
57:22
Na ledě to jiskří! Radko Gudas svým hitem rozpoutal vášně a okamžitě se utvořilo několik dvojiček.
56:10
St. Louis nyní dlouho drželo kotouč v útočném pásmu a hrálo kolem mantinelů. Flyers nevypadají, že by měli s tímto duelem něco udělat.
54:40
Gudas se znovu pokusil tvrdou ránou od modré čářy snížit, ale tentokrát vůbec netrefil branku.
53:51
53:42
Hutton zastavil bez potíží nahození Voráčka a přerušil hru.
53:24
Kotouč se odrazil do hlediště, hra je přerušena. Vhazovat se bude v útočném pásmu Flyers.
53:10
Couturier hledal z pravé strany před brankou Girouxe, který pohotovou střelou zamířil vedle.
53:00
Domácí se nemohou dostat do útočného pásma. Hosté hrají ve svém pásmu opravdu dobře.
52:25
Voráček si našel místo na pravém kruhu, ale tvrdou ránou branku přestřelil.
51:51
Reaves je zbytečně vyloučen za podražení a Flyers dostanou velkou možnost tento duel zdramatizovat. Podaří se jim to?
51:30
St. Louis hraje nadále velmi aktivně a zkouší se držet u kotouče. Domácí se nemohou nadále dostat do tempa a pomalu se blíží k porážce.
49:16
Jaškin se v souboji jeden na jednoho pokusil přejít přes Gudase, ale ten svého krajana vytlačil k mantinelu.
48:19
Streit napřáhl z modré čáry a vystřelil těsně vedle pravé tyče. Tohle byl velice zdařilý pokus.
47:38
Nyní nebezpečně střílel Perron, ale i tentokrát podržel Neuvirth svůj tým. Další gól v jeho kleci by znamenal konec nadějí.
47:28
Berglund nabral na pravém křídle dobrou rychlost, dostal se do přečíslení dvou na jednoho, které posléze sám zakončil. Neuvirth si dokázal poradit.
46:27
Pietrangelo přejel modrou čáru a nahodil kotouč na branku. Neuvirth tento pokus zastavil a přerušil raději hru.
45:40
V posledních střídáních se hraje především ve středním pásmu, ani jednomu týmu se nedaří založit útok.
44:12
Domácímu celku se nedaří dostat před branku Huttona a vytvořit si tlak. Blues výborně napadají.
43:26
Flyers to budou mít velice těžké. Hokejisté St. Louis brání v tomto utkání velice dobře a domácí mnoho šancí zatím neměli.
42:10
St. Louis právě vstřelilo branku!
Blues se dostávají do dvoubrankového vedení! KENNY AGOSTINO ujel domácí obraně a svůj únik zakončil střelou nad lapačku Neuvirtha. Mladý útočník vstřelil první gól v dresu Blues. Asistence: David Perron a Jori Lehterä.
40:35
Gudas vypálil parádně od modré čáry a Hutton musel ukázat své kvality. Brankář St. Louis drží svůj tým nad vodou.
40:01
Další třetina začne přibližně v 3:02.
Hokejisté St. Louis se ve druhé třetině dokázali dostat do vedení, když se náhodnou tečí prosadil Stastny. Flyers tedy budou muset ve třetím dějství přidat, chtějí-li dnes bodovat.

Střely na branku: 15 – 12.
40:00
39:34
St. Louis kontroluje hru, v téhle třetině se pravděpodobně již nic nestane.
38:54
Hutton nerozehrál vůbec dobře a kotouč naservíroval na hůl Ljubimova, který z pravého kruhu přestřelil branku.
37:40
Hokejisté St. Louis po vstřelené brance výrazně ožili a pokouší se vstřelit druhou branku, která by jim situaci výrazně odlehčila.
36:32
Gudas šikovně vypálil od modré čáry a donutil Huttona k zákroku. Ten sice kotouč pouze vyrazil, z hráčů Flyers se ale k dorážce nikdo nedostal.
35:35
Neuvirth musel zasahovat proti důraznému Perronovi. Následuje komerční přestávka.
35:22
Je tomu skutečně tak! St. Louis se tedy dostává do vedení 1:0, i když bylo zatím po většinu duelu horším týmem.
35:22
Nakonec se nezkoumá kopnutí Stastnyho, ale ofsajdová situace. Kouč Flyers si vzal trenérskou výzvu. Uvidíme, zdali bude úspěšný. Gól by podle opakovaných záběrů měl zůstat v platnosti.
35:22
Celá situace se nyní prověřuje na videu. Bude branka uznána?
35:22
Blues se sice ve čtyřminutové přesilové hře prosadit nedokázali, nicméně o chvíli později slaví. PAUL STASTNY tečoval před brankou bruslí ránu Shattenkirka a Neuvirth nedokázal zakročit. Asistence: Kevin Shattenkirk a Alexander Steen.
35:06
34:49
Pietrangelo trefil dělovou ránou Agostina a ten s bolestmi odkulhal rovnou do kabiny.
34:00
Kotouč je znovu až za brankou Huttona a St. Louis musí zakládat další útočnou akci.
33:22
Flyers zvládají oslabení na výbornou. Hosté se nemohou usadit na delší dobu před brankou Neuvirtha.
32:23
Steen si počkal na pravém kruhu a posléze vypálil z první. Jeho rána v brance neskončila. Domácí se následně osvobozují.
31:50
Přesilová hra Blues zatím nepřináší nic vážného. Domácí se pohodlně brání a vyhazují kotouče ze svého pásma.
31:20
Tarasenkova střela nebyla přesná a kotouč opustil útočné pásmo Blues.
31:06
St. Louis si zahraje čtyřminutovou přesilovou hru. Za vysokou hůl je vyloučen MacDonald.
30:20
Shattenkirk nahodil kotouč na branku od modré čáry a Neuvirth musel zasahovat.
29:50
Hra ve čtyřech se nedaří ani jednomu týmu.
28:43
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min., hrubost).
28:43
28:43
Perron šikovně tečoval nahození od modré čáry a Neuvirth musel znovu zasahovat. Poté se u branky strhla menší potyčka.
28:10
Neuvirth se musel v brankovišti nyní hodně ohánět. Nakonec dokázal před Agostinem kotouč přikrýt a přerušit hru.
26:45
A znovu aktivní Simmonds. Tentokrát si vybruslil na pravý kruh a pokusil se o střelu, která nakonec nevyšla. Útočník Flyers totiž zlomil hůl.
25:54
Simmonds se pokusil prosadit střelou přes obránce, ale tento pokus nemohl Huttona překonat.
25:29
Začíná se hrát ofenzivněji a šance pomalu přibývají. Kdo se prosadí jako první?
23:36
Na druhém konci kluziště se v šanci ocitl Cousins, ale ani jeho trefa v brance neskončila. Postaral se o to Hutton.
23:20
Barbašev se na pravém kruhu dostal k odraženému kotouči a vystřelil. Jeho pokus ale branku nezasáhl.
22:57
Druhá třetina přínáší podobný průběh jako ta předešlá. Flyers jsou lepším týmem a pokouší se dostat do vedení.
21:38
Gudas vypálil z modré čáry, ale žádné vzrušení z toho nebylo, protože podle rozhodčích střílel z ofsajdové pozice.
20:33
Cousins se podél levého mantinelu dostal do útočného pásma a vystřelol zápěstím. Hutton předvedl další výborný zákrok v tomto zápase.
20:01
Další třetina začne přibližně v 2:03.
V první třetině se skóre neměnilo. Jasně lepší byli hokejisté Flyers, kteří svého soka přestříleli, nicméně Hutton v brance St. Louis všechny tyto pokusy zneškodnil. Uvidíme, jakým směrem se bude utkání vyvíjet ve druhém třetině.

Střely na branku: 11 – 1.
20:00
19:00
Agostino se z levého křídla dostal až před branku, kde se pokusil zakončit střelou pod nohou. Tento pokus nebyl úspěšný.
18:20
Gunnarsson se pokusil o střelu z modré čáry, ale ta se až k brance Neuvirtha nedostala. Dobrá práce domácí obrany.
18:02
Simmonds se dostal ke střele přes hráče a napálil kotouč do Huttona. Ten vypadá v dnešním utkání hodně jistě.
16:51
Elitní formace Flyers se pokaždé dokáže usadit v útočném pásmu a vytvořit si tlak. Ke gólu to zatím ale nevede.
15:56
St. Louis se téměř celou třetinu pouze brání, ale nyní mohli jít do vedení. Přes obránce vystřelil Jaškin a trefil brankovou konstrukci!
14:09
13:50
Flyers pokračují v kombinování v útočné třetině, ale tohle oslabení Blues již zvládnou ubránit.
13:15
Chvíle nepozornosti a MacDonald měl na hokejce gól. Simmonds našel svého spoluhráče před brankovištěm, kde obránce Flyers nedokázal jemnou tečí usměrnit kotouč do sítě.
13:00
Ale ani tato početní výhoda nevychází Philadelphii podle plánů. St. Louis ve velmi dobře brání.
12:09
Schwartz se provinil podražením a Flyers si zahrají další přesilovou hru.
12:00
Voráček je v úvodním dějství aktivní. Tentokrát vystřelil z mezikruží a Hutton zasáhl betonem. K dorážce se dostal Raffl, ale i tento pokus kanadský brankář zastavil.
11:33
Hutton zachytil nahození od modré čáry a přerušil hru. Na řadu přichází komerční přestávka.
10:15
Bluesmani se poprvé v utkání usadili na delší časový úsek před Neuvirthem, ale žádnou vážnější střelu nevytěžili.
08:08
08:02
Kotouč je znovu až u Neuvirtha. Tahle přesilová hra úvodní branku utkání nepřinese.
07:40
Schenn vybojoval kotouč v rohu kluziště a okamžitě přihrával na modrou čáru. Jenže na té zrovna nikdo nestál.
07:02
St. Louis zatím hru ve čtyřech zvládá s přehledem. Domácím se nedaří dostat svého soka pod tlak.
06:34
Obraně se povedlo zachytit kotouč a ten odpálila k brance Neuvirtha. Domácí musí zakládat nový útok.
06:21
Flyers se okamžitě usadili v útočném pásmu a snaží se kombinovat.
06:08
MacDonald chytře u střídaček vyprovokoval Reavese, který svého protějška seknul. Útočník Blues nyní usedá na trestnou lavici a Philadelphie si zahraje přesilovou hru.
05:44
A další nepřesnost ze strany Blues. Flyers však špatného výkonu svého soka zatím nedokáží využít.
05:25
A je tady další zakázané uvolnění ze strany St. Louis. Zatím nesledujeme pohledný hokej.
05:08
Parayko při zakládání útoku neuspěl a kotouč skončil pouze na střídačce. Hosté se stále nemohou dostat do hry.
04:33
Voráček znovu zaměstnal Huttona. Tentokrát český útočník šikovně tečoval střelu Streita a brankář St. Louis musel ukázat své reflexy.
03:12
Blues mají zatím velké problémy s rozehrávkou, domácí velmi dobře napadají a získávají kotouče.
02:47
Flyers se chvíli pohybovali v útočném pásmu, ale byla z toho pouze nepřesná střela od modré čáry.
01:35
St. Louis nedokázalo založit rychlý protiútok. Celá akce skončila zakázaným uvolněním.
01:24
Hutton musel předvést první kvalitní zákrok. Z pravého kruhu vypálil z první Voráček a tvrdá rána skončila na výstroji brankáře Blues.
00:54
Voráček se z pravé strany pokoušel dostat ke kotouči před brankovištěm, ale obrana St. Louis dokázala zasáhnout.
00:16
Neuvirth se ihned musel zapojit do hry, když na něj letěl puk ze středního pásma. Český brankář přerušil hru.
00:01
Ve Philadelphii zní státní hymna USA. Po ní již očekávaný duel začne.
Utkání začne tradičně o pár minut později.

Philadelphia Flyers: Neuvirth (S. Mason) – MacDonald, Provorov, Gudas, Manning, N. Schultz, Streit – Voráček, Giroux (C), Raffl – Simmonds (A), B. Schenn, Konecny – Weise, Couturier, Cousins – Ljubimov, Bellemare, VandeVelde.

St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Pietrangelo (C), Bouwmeester, Shattenkirk (A), Gunnarsson, Parayko, Edmundson – Tarasenko, Stastny, Steen (A) – Perron, Lehterä, Agostino – Jaškin, Berglund, Schwartz – Reaves, Barbašev, Upshall.

Rozhodčí: Lambert, Watson – Wheler, Galloway.
První vzájemné střetnutí v této sezóně přineslo parádní podívanou a hned devět branek. Z vítězství 6:3 se radovali hokejisté St. Louis.
Flyers se začínají znovu herně zvedat a pravidelně bodují. Momentálně se v tabulce nachází ve Východní konferenci na sedmém místě a musí bojovat, aby se udrželi na pozicích, které zaručují vyřazovací boje.

To St. Louis se nenechází v nejlepším rozpoložení a v poslední době nehraje vůbec dobře. Klub před dvěma zápasy dokonce vyměnil trenéry a klubu teď vládne Mike Yeo. Podaří se mu vrátit Bluesmany zpátky na vítěznou cestu?
Přeji krásnou hokejovou noc! Philadelphia Flyers se ve Wells Fargo Center utká s hokejisty St. Louis Blues a my se můžeme těšit na zajímavou podívanou. Který tým se bude radovat z vítězství?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.