NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : San Jose - 13. března 2024   00:00

Flyers
Flyers
03:29' Farabee (Frost) • 29:20' Frost (Konecny, York) • 45:09' Tippett (Konecny, York)
3:2
(1:1, 1:1, 1:0)
San Jose
San Jose
19:20' Zadina  (Kunin, Barabanov) • 33:34' Zadina  (Kunin, Kostin)
Flyers
St-Laurent, MacDougall – Deschamps, Shewchyk
Wells Fargo Center, Philadelphia
San Jose
Chrona (D. Cooley) – Ferraro (A), Burroughs, Thrun, M. Vlasic, MacDonald, Addison – Barabanov, Granlund (A), Zetterlund – Zadina, Eklund, Kunin (A) – Bordeleau, Sturm, G. Smith – Kostin, Carpenter, Bailey.

U NHL se budu zase někdy těšit, dobré ráno či noc.

3. Owen Tippett (PHI) 1+0
Flyers ve třetí třetině rozhodli o vítězství jediným gólem a také tím, že San Jose vůbec nepustili do třetí třetiny. Ersson to zavřel, ani hra v šesti hostům nepomohla.
59:50'
Výborná obrana Flyers.
59:10'
Žraloci nemohou dostat puk od mantinelů. To Letcům stačí. Ti kotouče jednoduše dávají pryč ze své třetiny.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:30'
Icing Flyers. Hosté se nemohou dostat do tlaku.
58:00'
Z pohledu Sharks je to téměř bez střely, i když létají, tak Ersson nemusí zasahovat.
57:53'
Chrona zůstává na střídačce. San Jose je v šesti.
57:53'
Oddechový čas pro tým San Jose Sharks.
57:00'
Všechny puky míří z holí Flyers do středního pásma. Sharks utíká čas. Domácí hrají velmi dobře aktivně v obraně.
56:00'
Sharks se těžko drží na kotouči v útočném pásmu.
55:10'
Dokonce Farabee ujel do situace 2 na 1, ale jeho žabka na Brinka byla příliš dlouhá.
55:00'
Scénář hry je stále stejný.
54:00'
Když mohou domácí puk vyvézt pryč od své branky, tak to udělají. Cenné vteřiny hrají pro ně.
53:20'
Flyers teď svou hru zavřeli. Snaží se zahušťovat střední pásmo, což se jim daří. Sharks nemají kudy.
52:10'
Zakázané uvolnění Flyers.
51:30'
Zadina dobrým pohybem vybojoval vhazování před Erssonem po dlouhé době.
51:00'
Teď se v průběhu dvou minut velmi často přerušovalo, což pokračuje i nadále dobrým zákrokem Chrona.
50:00'
Hostující hráči se nemohou dostat za půlku.
49:00'
Flyers budou chtít dát rozhodující branku, nebo alespoň nepouštět Žraloky do šancí.
48:40'
Sharks mohou začít dohánět jednobrankové manko.
48:15'
Gurianov vletěl do třetiny v plné rychlosti a dobře vystřelil. Chrona si zákrokem nebyl jistý.
47:40'
Tlak domácích sílí.
47:30'
Frost byl sám před Chronem, ale ani z dorážky se mu nepodařilo skórovat.
46:40'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks:
Henry Thrun – 2 min., nesportovní chování.

Thrun zřejmě jednomu z protihráčů zahodil hůl, nebo spíše hodil tu svou, aby zabránil nebezpečné situaci.
46:00'
Philadeplhia neubírá na obrátkách.
45:09'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Při signalizovaném vyloučení Sharks se Flyers dostali do pásma a Konecny si počkal na levém mantinelu, až si OWEN TIPPETT sjede od pravého mantinelu k brankovišti. Asistence: Travis Konecny a Cameron York.
44:30'
Sharks hrozí pouze z výpadů. Puk ve své moci mají domácí, kteří budou navíc hrát přesilovou hru.
43:45'
Chrona opět zachránil San Jose před jasným gólem. V brankovišti se roztáhl a zabral tolik prostoru, že ani Zamula ho neprostřelil z druhé vlny.
43:00'
Flyers dokázal vytlačit Sharks zpět ke své brance.
42:10'
První střelu v poslední periodě vyslal Filip Zadina, ale šla příliš nízko. Ersson ji vykopl.
42:00'
Obrázek hry je stále stejný.
41:00'
Zřejmě se bude hrát ve velkém tempu. Hra se rychle přelévá.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 02:00.
Druhá perioda měla podobný scénář jako ta první. Flyers šli do vedení a poté Filip Zadina vyrovnal v přesilovce, přičemž měl ještě více šancí. Teď aktuálně Sharks odolávají náporu Flyers.
40:00'
39:50'
Po buly ještě přišla skrumáž před Chronou, ale ten i v leže všechny puky pochytal.
39:30'
Obléhání branky hostů pokračuje. Icing San Jose.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:00'
Flyers jsou ve velkém tlaku, Chrona zatím obstává.
37:20'
Brink okamžitě po buly orazítkoval tyč.
36:50'
Sanheim zajímavě schoval svou střelu od mantinelu.
36:15'
Sharks se stále nemohou dostat ze sevření.
35:30'
Sledujeme velký zámek domácích.
34:30'
Flyers opět zvýšili tempo. Chrona musí být pozorný.
33:34'
San Jose právě vstřelilo branku!
Konec přesilovky, která vypadala, že gólem neskončí. To by ale FILIP ZADINA nesměl stát podruhé v zápase na správném místě. Kunin naznačil střelu a poté skvěle našel jeho hůl do prázdné klece. Asistence: Luke Kunin a Klim Kostin.
33:00'
Další přesilovka hostům nevychází podle představ. Domácí brankář je bez práce.
31:52'
Flyers jsou už ve čtyřech.
31:41'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
Garnet Hathaway – 2 min., faul loktem.
30:55'
Zadina měl hodně prostoru na pravé straně, kdyby trefil branku, tak by to byl asi gól.
30:30'
Sharks jsou teď nebezpeční, ale Ersson skvěle hledá schované střely.
29:52'
Jegor Zamula – 2 min., hákování.

Zamula spíše zalehl Barabanova.
29:20'
Zblokovanou střelu nejrychleji zpracoval MORGAN FROST, který ještě stihl prostřelit přesunujícího se Chronu. Asistence: Travis Konecny.
29:00'
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Justin Bailey.

Hosté špatně střídali.
28:24'
28:00'
Zadina opět ve velké šanci. Odražený kotouč od Erssona mu skončil přesně na holi mezi kruhy. Jeho střelu Ersson vyrazil horní části hokejky do tyče.
27:30'
A znovu. Čas z přesilovky hostům utíká rychle.
27:00'
Flyers hází puk až ke Chronovi.
26:24'
Travis Konecny – 2 min., hrubost.

Konecnemu se nelíbily provokokace od Smitha, a tak se po něm ohnal.
26:20'
Opět špatná rozehrávka na Couturiera, který na puk nedosáhl.
25:50'
Teď je tu slabší pasáž, v níž sledujeme souboje o puk ve středním pásmu.
24:42'
24:30'
Teď dokonce málem ujel Sturm ve vlastním oslabení, ale byl zastaven.
24:00'
Ta však nepřichází. Chrona na všechny střely viděl.
23:25'
Hokejisté z Philadelphie hledají ideální pozici na střelu.
22:42'
Thomas Bordeleau – 2 min., hákování.

Bordeleau fauloval Couturiera.
22:20'
Na druhé straně trefuje tyč Gurianov.
21:45'
Rychlý protiútok Sharks, v němž byl zcela sám na vrcholu kruhu Zadina. Puk si dlouho připravoval, ale Ersson pokus zmařil.
21:15'
Flyers zvýšili tempo a zatím Sharks nepustili ze třetiny.
20:10'
Poehling zkusil překvapit Chronu z úhlu. Kotouč se měl od masky odrazit do skuliny v šibenici, ale místo toho gólmanovi spadla maska.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 01:03.
Start zápasu lépe zachytili Flyers, kteří šli rychle do vedení. Poté ale hra upadla a ani jednomu celku se nic nevedlo. Stav zápasu vyrovnal Filip Zadina gólem z přesilové hry.
20:00'
19:40'
Flyers vezou puk do útočné třetiny.
19:20'
Z ničeho nic je to využitá přesilovka. FILIP ZADINA si parádně počkal osamocený za všemi hráči Flyers, kam mu puk naservíroval Kunin. Poté přišla parádní klička do bekhendu. Asistence: Luke Kunin a Alexandr Barabanov.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:40'
Početní výhoda se i teď Sharks nevede sehrát.
18:00'
Hosté se nepřesnou střelou vyhání z útočného pásma. Bordeleau minul.
17:32'
Tyson Foerster – 2 min., podrážení.

Poté domácí hráč v souboji podrážel.
17:30'
Tippett měl velké množství prostou před brankou, protože domácí obrana úplně odcouvala, ale ani z boku domácí střelec neuspěl.
16:45'
Hathaway se hnal do samostatného úniku, ale nakonec přihrávku nestihl. Je z toho zakázané uvolnění.
16:00'
Teď je to nahoru a dolů, ale obě mužstva výborně brání střední pásmo.
15:00'
Aktuální pasáž nabízí nahazování puku z jedné třetiny do druhé. Víceméně se hraje ve středním pásmu.
14:00'
Tempo opět přebrala Philadelphia, ale je to upracované snažení.
13:00'
Erssonova branku v této přesilovce Sharks nebyla ohrožena. Frost je zpět na ledě.
12:00'
Minutu z početní výhody hostů je pryč, přičemž se ani nedostali do útočného pásma.
11:00'
Morgan Frost – 2 min., hákování.

Protože byl při střele v mezikruží hákován Frostem.
11:00'
Sturm si najížděl do dobré pozice, ale nakonec ani nevystřelil.
10:40'
Konecny se zkusil prohářkovat před Chronu, ale nevyšlo mu to.
09:40'
Ersson musel zastavit střelu Zetterlunda od modré.
09:00'
Hra se ale obací a Žraloci se brání ve svém pásmu.
08:10'
Sharks teď domácí celek uzamkli. Zadina povedeně střílel z kruhu bekhendem.
07:20'
Domácí se dopouští icingu.Couturier nezpracoval prudkou nahrávku.
06:39'
Oba celky jsou v plném počtu.
06:00'
Chrona teď pokryl dva pokusy.
05:30'
Více prostoru svědčí hostům, kteří se zkouší prosadit.
04:39'
Současné vyloučení:
Scott Laughton – 2 min., hrubost.

Givani Smith – 2 min., hrubost.

Jsou z toho pouze nižší tretsty. Hraje se ve čtyřech.
04:35'
Je tu první potyčka před Erssonem. Do sebe šli Smith a Zamula.
04:10'
Flyers pokračují v aktivitě. San Jose se celkem hledá.
03:29'
Parádní žába kolem hlav od Frosta na JOELA FARABEEHO, který číhal za obranou Sharks. Svou střelu poslal přesně mezi betony. Asistence: Morgan Frost.
02:43'
02:20'
Další zákrok Chrona. který vyslal do předu Sturma. Ten tečoval nabídku svého spoluhráče. Ersson má první zásah.
02:00'
Flyers trpělivě vyčkávají, ale San Jose se rychle osvobozuje.
01:20'
Chrona musel čelit nebezpečným pokusům. Konecny dokonce střílel do téměř odkryté klece.
00:43'
Fabian Zetterlund – 2 min., držení.

Zetterlund nechtěl do úniku pustit Hathawaye.
00:30'
Flyers vyhráli úvodní buly a ženou se kupředu.
00:01'

Philadelphia Flyers: Ersson (Sandström) – York, Sanheim, M. Staal, Attard, Zamula, E. Johnson, Ginning – Foerster, Couturier (C), Konecny (A) – Farabee, Laughton (A), Tippett – N. Cates, Poehling, Hathaway – Gurjanov, Frost, Brink.
Trenér: John Tortorella

San Jose Sharks: Chrona (D. Cooley) – Ferraro (A), Burroughs, Thrun, M. Vlasic, MacDonald, Addison – Barabanov, Granlund (A), Zetterlund – Zadina, Eklund, Kunin (A) – Bordeleau, Sturm, Smith – Kostin, Carpenter, Bailey.
Trenér: David Quinn

Rozhodčí: St-Laurent, MacDougall – Deschamps, Shewchyk.
Utkání startuje v 00:07.
Preview zápasu

Do konce základní části NHL zbývá cca 20 zápasů, a tak začína honba za play off. K němu jsou blíže domácí Letci z Philadelphie, kteří jsou ve Východní konferenci na sedmém místě s 74 body (192:194). San Jose trejdovalo své nejlepší hráče, a tím se míří na Tomáše Hertla. Žraloci jsou mimo play off, mají v Západní konferenci jenom 39 bodů (139:250). Favorit je tedy jasný a každý bodd pro něj teď bude důležitý. Aktuální forma pro Flyers není ideální. V Tampě Bay prohráli 7:0. San Jose zase přerušilo šňůru proher proti Ottawě výhrou 2:1. Vzájemné zápasy jsou však velmi vyrovnané, uvidíme, co ze zápasu vzejde.
Zdravím, všechny u dnešního NHL. Sledovat budeme Flyers vs. Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.