Nesmírně vyrovnané utkání, které dospělo až do samostatných nájezdů, skončilo lépe pro Nižnij Novgorod, který si připisuje dva body vítězství 3:2. Z tohoto zápasu už je to vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
Autorem vítězné branky je JARKKO IMMONEN.
Michal Vondrka musel dát, to se mu ale nepovedlo a vítězem zápasu je Torpedo!
Nerozhodný stav moc dlouho nevydržel, Jarkko Immonen si položil Januse a zakončil do odkryté branky.
Odpovědět mohl Tomáš Netík, který švihem nedal gólmanovi šanci a je srovnáno 1:1.
Dmitrij Kazionov byl střelou mezi nohy úspěšný a Torpedo vede po první sérii 1:0.
Jako první jel na Kasutina Matt Murley, který nabral velkou rychlost, před gólmanem zpomalil a nakonec trefil hrudník svého soupeře.
Samostatné nájezdy začínají.
Pětašedesát minut hry o vítězi zápasu nerozhodlo. Tak se stane až v nadcházejících minutách, kdy uvidíme samostatné nájezdy, do kterých nemůže zasáhnout skvělý technik Ladislav Nagy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:50
Přihrávka na Wolského byla moc prudká, ale Torpedo zůstává v útočném pásmu.
64:39
Čtveřice útočníků má hodně prostoru, střelu Wolského do branky nepustil Jaroslav Janus.
64:24
Trenér Torpeda si vyžádal oddechový čas. Dokáže Novgorod vstřelit vítěznou branku?
64:24
Nagy dostal puk od Nedorosta, prvně jmenovaný ale fauloval a dostává dvě minuty za sekání.
64:00
Poslední minuta prodloužení.
63:31
Ölvecký ztratil pul a hosté šli do přečíslení 3 na 2, zakončující Valentenko ale rozvlnil jen boční síť.
63:08
Michal Vondrka snadno proklouzl do útočného pásma, bekhendový pokus ale gólové parametry neměl.
62:44
Novgorod musí založit útok od začátku, Slovan úspěšně soupeře vytlačil.
62:24
Torpedo vyhrálo buly v obranné třetině a Hietanen podržel puk za brankou.
62:16
Hra se rychle přesunula na druhou stranu, Nagy nejprve trefil beton Kasutina, jenž následně vychytal i Tomáše Starostu.
61:59
Petteri Nokelainen se natlačil do brankoviště, mezi třemi soupeři ale neuspěl.
61:33
Každý chvilku tahá pilku, hraje se především ve středím pásmu a pokračuje opatrná bitva.
61:00
Nic zvláštního se na ledě neudálo a první minuta prodloužení je fuč. U kotouče ale domácí.
60:28
Wolski na modré nepřešel přes Ölveckého, jenž si vypomohl se Starostou.
60:05
Pětiminutové prodloužení začalo, úvodní buly vyhrál Nižnij Novgorod.
60:01
Třetí třetina žádnou branku nenabídla, a tak diváci, kteří si zaplatili za vstupenku, dostanou přidáno. Pokračovat se bude po krátké pauze.
60:00
59:55
Tři body nezíská ani jeden tým, rozhodne se v prodloužení případně v nájezdech.
59:36
Nyní už Ivan Baranka pálil z levé strany, jenže kotouč byl zablokován.
59:20
Baranka místo střely přihrával Nagymu, ten přihrával ještě doprava, ale už je to zbrzděné.
58:48
Torpedo dostalo kotouč přes celé hřiště a oba celky střídají.
58:20
V dobré šanci se zjevil Nedorost, Kasutin ale drží akcie svého týmu nad vodou.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:53
Ladislav Nagy střílel po přihrávce Nedorosta, tvrdá střela ale skončila na ramenu Kasutina.
57:26
Domácí rychle přišli o útočné pásmo, Krasnoslobodcev dostal puk do klidné části hřiště.
57:16
164 vteřin před koncem třetí třetinou přichází velká šance pro Slovan. Denis Kazionov dostává dvě minuty za vysokou hůl, kterou zasáhl Brejčáka.
56:58
Netík si poradil s Kazionovem, poté ale přenechal puk Surovému, kterému nevyšlo zpracování.
56:36
Jaroslav Janus dlouhou přihrávku schoval do své rukavice a raději uklidnil hru, která byla v poslední akci hodně nepřehledná.
56:15
Obrovský boj pokračuje, Sersen zalehl soupeře, díky čemuž se dostal k puku.
55:45
Nejnebezpečnější hostující útok vedený Wolskim je v útočném pásmu a Slovan se ze všech sil brání.
55:15
Hietanen nenápadnou zadovkou poslal puk k tyči a před Janusem vznikla obrovská trma vrma.
55:04
A další zbytečný icing, Slovan znovu nemůže střídat a vhazovat se bude před Janusem.
54:53
Tři domácí hráči kroužili okolo vlastní branky a váhali s rozehrávkou. Ta se jim vůbec nepovedla, píská se zakázané uvolnění.
54:22
Hra je znovu přerušena, hlasatel mezitím oznámil vyprodáno – 10 055 diváků.
54:08
Změnit to mohl Bližňák, jenž hledal Jegliče, ten ale zakončil až o chvíli později, puk byl ale sražen do ochranné sítě.
53:40
Hraje se hodně opatrně, oba týmy myslí hlavně na zadní vrátka.
53:14
Netík potáhl kotouč po pravé straně, po obhození Bertatského však kotouč ztratil.
52:27
Hra je v posledních minutách rozháraná, především Slovan působí nemastným neslaným dojmem.
52:07
Hvězdu domácího týmu u mantinelu zasáhl Grigorjev, sudí poté přerušil hru v době, kdy bylo Torpedo ve velké šanci. Štěstí v neštěstí pro Slovan.
51:54
Na ledě zůstává ležet Nagy, hra ale k nelibosti publika pokračuje!
51:18
Pavel Valentenko vyslal tvrdou střelu od modré čáry, letěla ale až příliš vysoko.
51:08
Hned čtyři hráči šli na dvojici bránících hráčů Slovanu, Hietanen se však rozhodl jen nahodit a Janus zasáhl ramenem.
50:51
Rok Tičar měl před sebou otevřenou dálnici, švih z levé strany ale trefil hokejku bránícího hráče.
50:25
Immonen přenechal puk Wolskému, jeho nabídku do ohně ale nikdo ze spoluhráčů nevyužil.
50:00
Oběma týmům schází poslední desetiminutovka ke vstřelení branky. Pokud se tak nestane, uvidíme prodloužení nebo i nájezdy.
49:39
49:30
Od Potapova se kotouč vydal mimo ledovou plochu, z téhle přesilové hry už nic nebude.
49:14
Ve druhé přesilovkové formaci je také Matt Murley, střelecké pokusy však k vidění nejsou.
48:51
Domácí se po vyhození rychle vrátili do útočného pásma, kde už jsou čerství hráči.
48:25
Václav Nedorost skvěle našel úplně volného Sersena, Torpedo však jeho ránu přežilo bez úhony.
48:07
A opět je kotouč u branky Januse, vyhodit se podařilo Sergeji Bernatskému.
47:57
Hosté rychle vyhodili kotouč a při návratu do útoku se Bratislavané dostali do ofsajdu.
47:39
Vadim Chomitskij usedl na trestnou lavici, kam ho kvůli vysoké holi poslali hlavní rozhodčí.
47:36
Bartovič už poněkolikáté střílel z levé strany, Kasutin ovšem dokázal kotouč vyrazit.
47:07
Hudáček hledal dlouhou přihrávkou Surového, tomu ke kotouči několik centimetrů ale chybělo.
46:44
Hosté nechali kotouč volný, a tak se pro něj vydal Hudáček, jenže ten přihrávku zkazil.
46:30
Ölvecký napálil levou tyčku, od které se puk vrátil k zádům Kasutina. Puk ovšem přes brankovou čáru neprošel, což potvrdil i videorozhodčí.
46:09
V hale panuje neobvyklé ticho v momentě, kdy je Torpedo na vlastní polovině.
45:50
Janus musel betonem vyrazit slabou střelu před sebe, Baranka se Starostou byli u puku včas.
45:31
Kotouč se dotkl ochranné sítě a vhazovat se bude ve středním pásmu.
45:13
Žarkov obkroužil branku, pak se rozhodl přihrát mezi kruhy, kde operoval Vladimír Mihálik.
44:46
Začátek třetí třetiny nenabízí žádný oslnivý hokej, na ledě probíhá velký boj.
44:02
Sigaletova střela byla odražena na hokejku Žigy Jegliče.
43:28
43:27
Salminen přihrával na přední tyč, hrozící nebezpečí ale zneškodnili obránci Slovanu.
42:39
Domácí úspěšně vyhodili kotouč a Novgorod operuje s pukem za vlastní brankou.
42:15
Slovanisté hrají hodně důrazně a Torpedo se jen ztěžka dostává do střeleckých pozic.
41:44
Výborná práce Vondrky, který vjel do útočného pásma a následně se takticky vrátil, aby pošetřil cenné vteřinky.
41:28
Wolski dokázal i přes sekání Tomáše Surového nebezpečně vystřelit, Janus puk lapil a Torpedo má výhodu přesilové hry.
41:08
Grigorjev bekhendem nahazoval puk před Janusové brankoviště, kde byl jen obránce Slovanu.
40:44
Diváci skandovali jméno Miroslava Hlinky, který nás před několika hodinami bohužel opustil.
40:21
Nagy byl na modré čáře tvrdě sražen, a tak akce domácích rychle skončila.
40:01
Třetí třetina bude odstartována zhruba v 18 hodin a 52 minut.
Za potlesku tribun odchází všichni hlavní aktéři do kabin. Třetí třetina začne za nerozhodného stavu, oba týmy mají na svém kontě dvě branky a průběh utkání je stále otevřený. Slovan se dlouho trápil, což se změnilo při přesilové hře 5 na 3, kdy se slovenský tým dostal do několika šancí, ze kterých vzešla také vyrovnávající branka, jenž nakopla nejen hráče ale také fanoušky ve vyprodané aréně.
40:00
39:40
Salminen přes šíři pásma hledal Wolského, ten ale zapomněl vystřelit a Janus byl bez práce.
39:10
Hudáček dostal fantastický puk do jízdy, v souboji s gólmanem Kasutinem ale blafákem neuspěl.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:51
Druhá hostující formace se drží v útočné třetině, většinou ale drží puk u mantinelu.
38:15
Po dlouhatánské době se hosté dostali ke střele, tu ale Mihálik srazil do rohu hřiště.
37:41
Rychlý protiútok Slovanu vedl Tičar, jeho přihrávku na Bartoviče ale přečetl poslední obránce Torpeda.
37:20
Ölvecký držel puk až příliš dlouho a z nadějné situace tak nic nebylo.
36:50
Slovan je jednoznačně lepším týmem a atmosféra na stadionu je rázem parádní.
36:36
36:08
Starosta udržel Netíkovu přihrávku. K Netíkovi se puk ještě vrátil, jenže zakončit nedokázal.
35:44
Domácí jsou na koni a májí ještě přesilovku.
35:20
Slovan právě vstřelil branku!
Obrovský tlak domácích byl zužitkován a je srovnáno. LADISLAV NAGY vystřelil svůj šestý gól v sezóně, když parádním švihem k tyči z vrcholku kruhu využil přesilovou hru 5 na 3. Asistence: Michal Sersen.
35:03
Žija Jeglič z levé strany trefil tyčku! Kasutin už byl překonán.
34:45
Střele Nagyho nechyběla razance, přesnost ale ano.
34:36
Domácí mají velkou možnost ke srovnání stavu! Grigorjev opět odchází za sekání Nagyho a Nižnij Novgorod bude hrát 59 sekund ve třech.
34:23
Nagy opět dobře přihrával na osu hřiště, Jeglič se ale nestihl zorientovat a Torpedo vyhodilo.
33:50
Slovan vyhrál buly a rozjel kolotoč přihrávek před brankou Ivana Kasutina.
33:35
Bude se vylučovat a přesilovou hru si zahraje tým z Bratislavy. Anton Babčuk v obranné třetině sevřel kotouč, což pravidla nepovolují.
33:26
Chybná rozehrávka Novgorodu znamená zakázané uvolnění, prudký pas levé křídlo Torpeda nezpracoval.
32:54
Baranka si vyžádal kotouč, překonat Kasutina se mu ale nepovedlo, stejně jak tomu bylo v případě Sersena.
32:36
Rychlý útok Slovanu, Ölvecký posílal kotouč před branku na Bližňáka, ten ale neuspěl.
32:20
Janus neriskoval, přerušil hru a započal tak přestávku pro čištění ledu.
32:04
Čárový rozhodčí trochu váhal s odpískáním zakázaného uvolnění Slovanu, nakonec tak ale učinil.
31:51
31:35
Starosta odstřelil puk přes celé kluziště do bezpečí na aktivně napadajícího Netíka.
31:07
Valentenko se dostal do středního pásma a hosté se musí vrátit zpět.
30:47
Ani přesilovka Novgorodu není příliš vydařená, hraje se spíše na útočné polovině domácích.
30:26
Ve vlastním oslabení ušetřil několik vteřin Ladislav Nagy, jehož pokus z levé strany branku minul.
30:03
Zápas se překulil do druhé poloviny, Torpedo po vyhození domácích u vlastní branky.
29:58
Jarkko Immonen v souboji s gólmanem Janusem neuspěl, bekhendový pokus finského útočníka trefil pravou ruku strážce domácí branky.
29:51
Stejně jako v prvním zápase, který se odehrával ve Slovnaft Aréně, tak také dnes sudí často vylučují za sekání. Potrestaným hráčem je tentokrát Rok Tičar.
29:30
Hosté v plném počtu a z tribun se začíná ozývat nesmělý pískot diváků.
29:02
Janus se pokusil dlouhou přihrávkou najít Hudáčka, ten na ni ale nedosáhl a je z toho zakázané uvolnění ve vlastní přesilovce.
28:40
A do třetice se Torpedo ubránilo za pomoci vyhození na útočnou polovinu.
28:21
Další vyhození Torpeda, akce Slovanu musí začít až zpoza branky Jara Januse.
28:14
Nagy poslal krátkou, ale šikovnou přihrávku na Nedorosta, český centr jen přiťukl kotouč do výstroje Kasutina.
27:38
Torpedo, jmenovitě Nokelainen vyhodil puk až k brance Slovanu.
27:30
Michail Grigorjev dostává menší trest za sekání a Slovan má k dispozici svou druhou přesilovou hru.
27:09
Sigalet ztratil hůl, a tak měl Wolski spoustu místa ke střele z pravého kruhu, kterou naštěstí pro domácí zlikvidoval Janus.
26:44
Tým z Bratislavy vyhodil puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
26:38
Ani jedna ze dvou dalekonosných ran Januse neohrozila, kotouč se vždy odrazil od mantinelu.
26:15
Na druhou stranu rychle pádil Wolski, jeho solidní pokus mířil do horní části Janusova těla. Následuje krátká reklamní pauza.
26:05
Bližňák se štěstím obešel dva soupeře, poté ještě postrčil puk na Ölveckého, tomu zakončení ovšem nevyšlo.
25:37
Publikum si žádá vyrovnání, jenomže hra probíhá před brankou Jara Januse.
25:11
Ihned po vhazování se rozhodl vystřelit Jeglič, gólmana Novgorodu ale nepřekvapil.
25:07
Surového pokus o přihrávku byl tečovaný přesně do lapačky přesunujícího se Kasutina.
24:45
Domácí fanoušci žádají vyloučení po podražení Vondrky, to ale nepřichází a hraje se stále v plném počtu.
24:22
Po krkolmné kombinaci se do solidní střelecké pozice dostal Žarkov, Janus však byl pozorný.
23:50
Matt Murley z pravé strany moc dobře viděl Tičara, kterému přihrál kotouč před branku, kde ale slovinský útočník selhal.
23:18
Rozhodčí viděli v útočném pásmu Torpeda nějaký prohřešek proti pravidlům a přesunuli hru do středního pásma.
23:11
Salminen se k dorážce nedostal, Sersen ho ale tvrdě atakoval a opět z toho byla menší rozmíška.
22:54
Finští hráči jsou v tomto zápase hodně vidět, o střelu z mezikruží se postaral Sakari Salminen.
22:30
Domácí obrana hoří jako papír. Před brankou byl naprosto nehlídaný Immonen, který na levém kruhu dostal kotouč, se kterým se ale dostal až do nulového úhlu, ze kterého Januse nepřekonal.
22:20
Wojtek Wolski si poradil s Bližňákem, na Jegliče už ale nevyzrál.
21:41
Po ose Netík – Nedorost – Nagy pálil třetí jmenovaný, vyrovnání ale nepřišlo.
21:19
Oba týmy jsou v plném počtu.
21:13
Kotouč se ocitl ve vzduchu, Hudáček ho zasáhl nepovoleným způsobem a vhazovat se bude před Janusem.
20:33
Nechybělo moc a opakovala se první gólová situace, Bartovič střílel z ostrého úhlu a Kasutinovi pomohla tyčka.
20:07
Torpedo bylo na úvodním buly druhé třetině úspěšnější, po sedmi vteřinách se ale pískal icing.
20:01
První třetina zápasu mezi Slovanem Bratislava a Torpedem Nižnij Novogord by se dala rozdělit na dvě poloviny. V té první byl lepší domácí tým, který se zásluhou Bartoviče dostal ve třetí minutě do vedení. Torpedo se poté ale dostalo do tempa a po dvaceti minutách vede 2:1, když se o obrat postaralo finské duo Salminen – Immonen.
20:00
19:39
Vadim Krasnoslobodcev se šikovně prosmýkl mezi dvěma obránci, puté to ale měl k puku daleko a Jaro Janus puk chytil.
19:19
Bernatský se u střídaček dostal do konfliktu s Tomášem Netíkem a oba si zchladí hlavy na trestné lavici.
19:07
Janus měl velké problémy s bekhendem Kazionova, kotouč se odrazil do volného prostoru, kde byl jako první obránce Slovanu.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:28
Nápor Torpeda přerušilo odpískání signalizující postavení mimo hru.
17:51
Hosté jsou na konci, další střelu z osy hřiště naštěstí pro Slovan zlikvidoval Janus.
17:35
Torpedo právě vstřelilo branku!
Hosté rychle otáčí průběh zápasu a opět u toho byla třetí formace Torpeda! Zpoza branky po chybě Tičara přihrál Potapov na JARKKA IMMONENA, který se chopil kotouče a z hranice brankoviště se nemýlil. Asistence: Alexej Potapov, Sergej Bernatský.
17:01
Žirkov dostal od soupeřů dost prostoru a Bratislavu musel zachránit skvěle zasahující Janus.
16:49
Peter Ölvecký vyzkoušek Kasutinovu pozornost z levé strany, brankář hostu ale nezachyboval.
16:31
Krasnoslobodcev si s pukem nevěděl rady a na branku nevystřelil.
15:47
Mario Bližňák pouze nahodil kotouč na krátký mantinel a odjel střídat.
15:30
Torpedo využilo svou první přesilovou hru a po vhazování na červené čáře je znova u puku.
15:05
Obránci Slovanu byli hodně nepozorní a Novgorod snadno vyrovnává i přes následnou potyčku u branky Januse. Immonen přihrál na druhou tyč SAKARI SALMINENOVI, jenž nejprve trefil beton gólmana, z dorážky se už ale nemýlil. Asistence: Jarkko Immonen.
14:46
Slovan může v klidu vystřídat, Nižnij Novgorod se provinil postavením mimo hru.
14:34
Babčuk od modré čáry Januse nezaměstnal, obránce Torpeda zasáhl svého vlastního hráče.
14:17
Daniil Žarkov tak dlouho držel kotouč, až ho do rukavice sekl Tičar, jenž hostům daruje přesilovou hru 5 na 4.
13:49
Třetí formace hostů vystřelit nedokázala, na druhé straně se tak ale stalo, Mihálil však našel jen hruď Ivana Kasutina.
13:19
Kotouč se ocitl mimo hrací plochu, hra je přerušena.
12:57
Snaha Torpeda byla vytlačena až do útočného pásma Slovanu, který se na chvíli dostal ke kotouči.
12:40
Nedorost přihrál na modrou čáru, z té přiletěla střela, kterou tečoval Jeglič do míst, kde byl připravený Kasutin.
12:13
Brejčák ani Nedorost nedokázali pořádně vystřelit, Torpedu se podařilo vyhodit puk do středního pásma.
11:45
Hosté se po oslabení dostali do útoku, Janus a spol jsou ale bezchybní a stav zůstává nezměněn.
11:10
Z levé strany střílel polský útočník Wolski, který místo na Januse pálil do těla hlavního rozhodčího.
10:48
10:31
Pravděpodobně zdravý Netík pálil z vrcholu pravého kruhu, jenže ohrozil jen mantinel za brankou Novgorodu.
10:02
Torpedu vyhodilo kotouč až k brance Jara Januse, oba týmy tak střídají.
09:50
Sersen od modré čáry přihrál na Ladislava Nagyho, autor hattricku z prvního zápasu ale minul.
09:10
Slovan se rychle dostal do šancí, nejprve do boční konstrukce střílel Nagy a o chvíli později se pokusil navýšit domácí náskok Nedorost.
08:48
Denis Kazionov nejprve švihem vystřelil na Januse a potom trochu zbytečně atakoval do obličeje Mihálika. Dvě minuty jsou na místě a první přesilovku má Slovan.
08:28
Jeglič jel s Bližňákem na jednoho obránce, prvně jmenovaný to vzal na sebe, ale mezi tři tyče nezamířil.
07:55
Janus schoval puk v lapačce, přerušil hru a následuje reklamní přestávka.
07:30
Při slovinskoamerické spolupráci přihrával Tičar na Murleyho, jenž si na Kasutina nepřišel.
07:08
První zákrok musel předvést Janus, který betonem vyrazil pokus Dmitrije Kazionova.
07:05
Netík vzápětí narazil hlavou do Bernatského a zůstal ležet na ledě. Doufejme, že český útočník bude v pořádku.
06:45
Pěkná individuální akce Tomáše Netíka gólem neskončila, jeho střela přeletěla horní tyč.
06:25
Unavená pětice Torpeda může jet po vyhození Salminena střídat.
06:01
Tomáš Starosta zachytil vyhození Torpeda na modré čáře, střelu ale zablokoval první bránící hráč.
05:39
Rok Tičar ve středním pásmu nenabral potřebou rychlost a vjel tak do ofsajdu.
05:24
Murley objel hostující branku, vystřelil mezi betony a poté se dostal do menšího konfliktu s protihráčem, vylučovat se ale nebude.
05:15
A další zbytečné přerušení po nepřesnosti Torpeda, v tomto případě se přerušuje kvůli icingu hostů.
04:43
Přechod přes modrou čáru se Novgorodu nezdařil podle představ, čárový rozhodčí signalizuje postaven mimo hru.
04:32
Bartovič v pohybu vzad nahodil kotouč na Kasutina, jenž tentokrát neměl žádný problém a přerušil hru.
04:13
Krasnoslobodcev se svými spoluhráči nic nebezpečného nevymýšlel a po přerušení hry odjeli střídat. Vhazuje se po levici Kasutina.
03:34
Galjuzin přihrával z pravé strany, před brankou ale nikoho nenašel a u puku je Slovan.
03:09
Po přihrávce Nedorosta chtěl střílet Nagy, ale puk k brankáři neprošel.
02:40
Po chybě hostujícího brankáře jde Slovan do rychlého vedení! MILAN BARTOVIČ jel s pukem po levé straně, ze které vystřelil na Kasutina, a tomu propadl kotouč za záda do branky. Asistence: Ivan Baranka, Michal Sersen.
02:07
Přes Baranku Jegliče se ke střele dostal navrátilec Bližňák, jenže tomu rána vůbec nesedla.
01:58
První práci měl ve druhé minutě Kasutin, po snaze Bartoviče se kolem branky obtočil Tičar, který bekhendem umístil puk do výstroje gólmana Torpeda.
01:42
Kuljomin napadal rozehrávajícího Tičara, domácí se do útoku dostávají jen velice těžko.
01:18
Sigalet vyhodil přes všechny čáry a jeho lajna tak nebude moci střídat. Vhazuje se před Jaro Janusem.
00:51
První minuta je spíše oťukávací, v útočném pásmu je ale Torpedo.
00:10
Úvodní buly bylo vhozeno, kotouč získal Slovan, ale ten u něj moc dlouho nevydržel.
00:01
Oba týmy už jsou nastoupené na modrých čarách, kde si vyslechnou státní hymny obou zúčastněných zemí.

HC Slovan Bratislava: HC Slovan Bratislava: Baranka, Sersen, SIgalet, Starosta, Mihálik, Brejčák, Luža – Vondrka, Nedorost, Nagy – Hudáček, Surový, Netík – Bartovič (C), Tičar, Murley – Ölvecký, Bližňák, Jeglič.

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Gelašvili) – Hietanen, Bernatský, Grigorjev, Valentenko, Babčuk, Chomitskij, Aljajev – Galuzin, Krasnoslobodcev, De. Kazionov – Drugov, Dm. Kazionov, Kuljomin – Wolski, Salminen, Immonen – Žarkov, Nokelainen, Dvurečenskij – Potapov.

Rozhodčí: Bulanov, Sergejev – Balodis, Birin.
Československá stopa v utkání

V dresu Slovanu se kromě enklávy slovenských hokejistů nachází i trojice českých útočníků, mezi které patří Václav Nedorost, Tomáš Netík a také služebně nejstarší Michal Vondrka. Naopak v týmu Novgorodu žádného českého nebo slovenského hráče nenajdeme.
Vzájemné zápasy

Naposledy se tyto dva celky střetly v lednu letošního roku, kdy se hrálo na stadionu Torpeda, jenž na svého soupeře nestačilo v poměru 2:3. V předešlých třech ligových zápasech byl ale úspěšnější Nižnij Novgorod, který dvakrát vyhrál za tři body a jednou zvítězil po samostatných nájezdech.
Torpedo Nižnij Novgorod

Hokejisté Torpeda mají v nohách pouze tři utkání, ve kterých vstřelili sedm branek a získali čtyři body, díky kterým se aktuálně nachází na desáté příčce západní poloviny soutěže. Novgorod odstartoval sezónu cennou výhrou 0:2 z ledu Čerepovce, což se jim ale nepodařilo napodobit na domácím stadionu, kde nestačili na Jugru Chanty-Mansijsk.

Prozatím poslední zápas odehráli svěřenci lotyšského kouče Pēterise Skudry s Čeljabinskem, se kterým odehráli fantastický duel, ve kterém brali bod za porážku v nájezdech. Bodově v dresu Torpeda nevyčnívá ani jeden hráč, nikomu se totiž nepodařilo nasbírat více než dva body.
HC Slovan Bratislava

Slovan vstoupil do sedmého ročníku KHL domácím vítězstvím 5:2 nad Záhřebem. Poté se bratislavský klub vydal na úvodní trip, při kterém odehrál tři utkání a posbíral solidních šest bodů. První tři se zrodily po šokující výhře na půdě obhájce titulu z Magnitorsku. Dva dny poté svěřenci Rostislava Čady zvítězili i na ledě Jekatěrinburgu, aby před čtyřmi dny přišla první porážka, která nastala po prohře 3:4 s Kazaní.

Nejproduktivnějším hráčem čtvrtého týmu západní konference, je po čtyřech odehraných zápasech Ladislav Nagy, který má na svém kontě šest bodů za pět branek a jednu asistenci. Za zmínku stojí jeho hattrick hned v prvním zápase v dresu Slovanu.
Příjemné nedělní odpoledne při sledování textového přenosu ze zápasu Kontinentální hokejové ligy, která od sedmnácti hodin nabídne utkání mezi týmy HC Slovan Bratislava a Torpedo Nižnij Novgorod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.