Jakub Štěpánek (CER) – 26 zásahů, 3 obdržené branky,
Marek Kvapil (CER) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:53

Zablokované střely : 6 – 11
Vhazování : 23/55 – 32/55
Trestné minuty : 12 – 36
Hity : 16 – 10
Dnešní zápas příliš hokejové krásy nenabídl, ale nakonec jsme viděli tři branky. Všechny vstřelilo Moskveské CSKA, které vyhrálo 3:0. Trefili se Žarkov, Grigorenko a Stas. Hosté tedy potvrdili roli papírového favorita a odvážejí si z Čerepovce tři body.
60:00
58:56
Domácí to zkoušejí v šesti, Štěpánek na střídačce.
57:38
Oddechový čas pro domácí.
57:38
Na dvě minuty za hrubost plus do konce utkání za bitku je vyloučen hráč hostujících Arťuchin.
57:38
Na 2+2 minuty za hrubost je vyloučen hráč domácích Stasenko. Na druhé straně si půjde na trestnou sednout Muršák, ten ale jen na dvě minuty.
53:44
CSKA právě vstřelilo branku!
CSKA zvyšuje na 3:0! Trefuje se ANDREJ STAS který tečoval ránu Bondareva od modré. Asistence: Alexej Bondarev, Igor Volkov,.
50:35
Ale hosté svou již čtvrtou přesilovou hru nevyužili a Severstal je v plném počtu!
48:35
Za vysokou hůl je vyloučen domácí Pavel Černov.
44:29
Hosté jsou ve třetí třetině střelecky aktivnější. Dvakrát pálil Grigorenko, který svou střelu proměnil. Poté stříleli Muršák a Jegoršev, ale ztroskotali na Štěpánkovi.
40:09
Hned v úvodu poslední třetiny se hosté prosazují! Přesilovku využívá IGOR GRIGORENKO, který využil nahození Radulova od mantinelu. Asistence:Alexandr Radulo, Nikita Zajcev.

Hity : 2 – 3
Druhá třetina příliš hokejové krásy nenabídla. Viděli jsem velmi urputný hokej s minimem šancí. Oba týmy opě nevyužili ani jednu přesilovou hru a ve vedení zůstává CSKA, který půjde do poslední třetiny s jedno brankovým vedením. Třetí třetina začne v 18:44.
40:00
39:11
Po přihrávce Denisova střílel z levé strany Radulov. Jeho střela byla nepřesná.
38:27
Po střele Zajceva si Štěpánek vůbec nebyl jistý, kde puk má a na brankovišti se snažil dorážet Grigorenko s Stasem, ael neúspěšně. Rozhodčí poté hru přerušil.
38:14
A bude se vylučovat na druhé straně. Na trestné lavici sedí Stasenko za držení.
38:02
Radulova střela mířila mimo.
37:52
37:48
CSKA opět vyhazuje a přečká přesilovku opět bez obrdženého gólu.
37:04
Berdnikov střílel z dobré pozice jen do připraveného Lalandeho.
36:43
Ke střele od modré se dostal Pyett, ale puk se k Lalandovi nedostal.
36:15
Hosté ale opět velmi dobře brání a vyhazují puk.
35:52
Za hrubost je vyloučen hostující Bondarev.
35:52
Před Lalandem vznikla velká strkanice, dorážet se snažil Stasenko, který byl naslédně masírován hokejkou Bondareva. Bude se vylučovat.
35:47
Hodně nepovedená přesilovka domácích končí. Muršák je zpět na ledě.
35:09
Další vyhození a hosté zaslouženě střídají.
34:34
CSKA vyhazuje a Severstal se bdue muset do pásma dostat znovu.
34:04
Trubačov se dostal k odraženému puku, ale tvrdou střelou nepropálil jak Lalandeho, tak ani dobře postaveného Denisova, který pravděpodobně ránu zblokoval.
33:47
Přesilovku si zahrají i domácí. Vyloučen je hostující Muršák na dvě minuty.
33:26
Kazakovcev mohl střílet, ale raději volil přihrávku na Kuzmenka, který už se ke střele nedostal.
33:19
33:01
Hosté vyhrazují a mohou vystřídat.
32:29
Žarkov si dobře vybruslil od mantinelu do středu a byl velmi blízko Štěpánkovi, nakonec vystřelil ale trefil pouze domácího gólmana.
31:59
Po přihrávce Denisova střílel od modréJegoršev.
31:19
Za faul na Naumenkova si půjde sednout na trestnou lavici Antropov.
31:16
Před branku se dobře cpal Hjalmarsson, po něm se snažil dorážet Arťjuchin. Obě střely ale Štěpánek chytá.
30:35
Buly ve středním pásmu vyhrál Žarkov a domácí nahazují puk do útočného pásma.
29:43
Berdikov se dostal ke střele na levé straně. Ale střelou přes obránce Mišarina nemířil přesně.
29:02
Po přihrávce Kagarlickije střílel Černov, ale puk jde od Lalandeho do ochranné sítě.
28:51
Kombinace Monse s Černovem v útočnékm pásmu zatím k ničemu nevedla.
27:59
Ke střele se dostal po dobréím uvolnění Volkov, ale Štěpánka nepřekonal.
27:45
Domácí sice vyhráli buly, ale pásmo neudržel Šišin a domácí musí začít ze středního pásma.
27:15
Puk se ale dostal na druhou stranu a špatně rozehrál Zajcev a je pískáno zakázané uvolnění.
26:49
První lajna hostů střídá a na ledě je druhá formalce, která výborně napadá v útočném pásmu.
26:21
Zakázané uvolnění domácích. Vhazování před Štěpánkem.
25:48
Do samostatného úniku se dostal Marek Kvapil, ale dobře se vrátil Jegoršev a v zakončení mu zabránil!
25:25
Ulrboma při rozehrávce dobře napadal Žarkov, ale obránce domácích situaci zvládl.
24:51
Azmantsev se ke střele v útočném pásmu nedostal.
24:02
Třetí buly v pásmu Severstalu už domácí vyhráli a mohou rozehrávat.
23:58
Další střela CSKA. Střílel Zaitsev a Muršák se snažil tečovat, leč marně.
23:49
Před branku se snažil po přihrávce Hjalmarssona zakončovat Arťjuchin, ale Štěpánek mu puk vypíchl a následně ho schoval pod svou lapačku.
23:31
Vhazování před Štěpánkem.
23:31
Další střela od modré. Tentokrát se dostal ke střele Jegoršev, ale Štěpánek opět připraven.
23:13
Od modré vystřelil Bondarev, ale Štěpánek i přes špatný výhled puk vyráží.
22:28
V šanci se objevil Ullstrom, ale netrefil puk po přihrávce Berdnikova.
22:06
Za brankou rozehrávají Urbom s Pyettem.
21:25
Hjalmarsson střílel z pravé strany, ale branku Štěpánka netrefil.
21:19
Puk ale ztratil a hosté vyhazují do středního pásma.
20:50
O puk bojuje Muršák za brankou domácích.
20:25
Zajcev nahodil puk od pásma, ale Arťjuchin se k puku nedostal.

Hity : 9 – 5
Po první třetině máme stav 1:0 pro hosty. Hra byla po první třetinu vyrovnáná a nebýt skvělých zákroků obou gólmanů mohlo být skóre jiné. Domácí mohou mrzet tři nevyužité přesilovky. Uvidíme, zda-li se v této činosti ve druhé třetině zlepší. Ta začne přibližně v 17:52.
20:00
19:38
Kvapil přihrál na modrou Pyettovi, ale ani jeho střela nebyla úspěšná.
19:05
Ke střele se dostal Černov, ale neuspěl.
18:27
Čerepovci ale zatím přesilovka vůbec nevychází.
18:08
Navíc je vyloučen hostující brankář za zdržování hry. Hosté půjdou do čtyř!
18:08
Vhazování v obraném pásmu CSKA.
18:08
Puk byl za brankou, ale Lalande si raději vyjel a puk přikryl pod svou lapčkou.
17:11
Zajcev dopředu vysunul Stase, který sice puk nahodil do pásma, ale u puku byl rychleji domácí Buchněvič.
16:53
Domácím se rozehrávka nepodařila a u puku jsou hosté.
15:48
Kagarlickij se rozjel od své branky a projel celé hřiště a objevil se v dobré střelecké pozici, ale místo střely volil přihrávku a ta byla zachycena obranou CSKA.
15:01
Mons navíc vyhrál buly ve svém pásmu a domácí mohou rozvíjet svůj útok.
14:45
Od modré vystřelil zápěstí Zajcev, ale střela Štěpánka nepřekvapila.
14:27
V pravém rohu bojuje Žarkov, který následně přihrál Volkovi, který ale puk ztratil a domácí jdou do protiútoku.
13:55
Ullstrom ujížděl s Berdnikovem sám na Treťjaka. Ullstrom ale nepřihrál dobře a navíc se dobře vrátil Denisov, který zabránil dorážce Berdnikova. Lalande má puk pod sebou.
13:11
Hraje se teď v pásmu Severstalu a domácí mají hodně práce s rozehrávkou, neboť třetí lajna hostů je velmi aktivně napadá.
12:02
Navíc hned po příchodu z trestné lavice dostal puk Radulov a hosté jeli tři na dva. Radulov přihrál Kiselevičovi, který netrefil Štěpánkovo branku.
11:58
11:49
Domácím se přesilovka, ale příliš nedaří.
10:58
Následuje klasická přesilovka Severstalu, oba vyloučení hráči josu již na ledě.
10:40
Ullstrom z dobré pozice minul branku Lalandeho.
10:18
Střela Ullstroma byla vyražena jedním z hráčů hostí do ochranné sítě.
10:05
Na trestnou si jde sednou Alexandr Radulov za seknutí Marka Kvapila. Domácí budou hrát přesilovku čtyři na tři.
08:58
Vyloučení na obou stranách. Z domácí strany Buchnevič a za hosty si jde na trestnou sednout Naumenkov.
08:57
Vhazování před brankou Jakuba Štěpánka.
08:25
Radulov se teď srazil s Bondarem při rozehrávce, ale naštěstí to pro hosty dobře dopadlo.
07:39
Na ledě první formace hostů v čele s Radulovem.
07:05
06:56
Teď se před branku dobře cpal Kagarlickij, ale přes Denisova neprošel.
06:11
Domácím se ale přesilovka nedaří a CSKA už dvakrát vyhodilo.
05:18
CSKA střílí gól v oslební. Stas vystihl dobře rozehrávku domácích a na Štěpánka se řítil sám VLADIMIR ŽARKOV a i když byl tísněn domácím obránce, tak dokázal zakončit!
05:05
Přesilovka pro domácí. První vyloučeným je hostující Jegoršev.
04:51
Berdnikov přihrával na pravou stranu na Ullstroma, ale jeho střela z dobré pozice nebyla přesná.
04:41
Hosté puk vyhodili na zakázané uvolnění.
04:21
Arťuchinova lajna teď dobře kombinovala v útočném pásmu, ale střelu Muršáka zablokoval jeden z domácích hráčů.
03:53
Ze strany vystřelil aktiní Hjalmarsson, ale jeho střela nebyla přesná.
02:59
Přihrávkou z levé strany vybízel ke skórování Bučnevič Stoljarova, ale ten na puk nedosáhl.
02:39
Teď se odehrává boj o puk ve středním pásmu, úspěšný byl Trubačov, který puk zavezl za branku a domácí budou rozehrávat.
02:06
Druhý střela Stasenka už ale mířila do branky, Lalande byl ale připraven.
01:59
Střela domácího Stasenka mířila mimo.
01:09
Střela Arťuchina mířila jen do prostoru, kde stál Štěpánek.
00:36
Hosté se dostali do pásma a nejdríve střílel Muršák, jeho střelu vyrazil Štěpánek, dorážka Hjalmarssona mířila mimo.
00:01

Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Šefer, Arzamascev, Stasenko, Šinin, Urbom, Pyett, Antropov, Kupcov – Trubačov, Stoljarov, Buchnevič – Kagarlickij, Mons, Černov – Berdnikov, Ullstrom, Kvapil – Kazakovcev, Nikoncev, Kovyršin.

CSKA Moskva: Lalande (Treťjak) – Denisov, Jegoršev, Zajcev, Kiselevič, Bondarev, Mišarin, Naumenkov, Ljubimov – Andronov, Grigorenko, Radulov – Muršák, Arťuchin, Hjalmarsson – Stas, Žarkov, Volkov – Žafrajov, Kvartalnov, Kuzmenko..
CSKA Moskva

Hostující hráčí přijíždí ve velké pohodě. V tabulce Západní konference jím patří druhá pozice o skóre za Petrohradem se ziskem 70 bodů z 29 odehraných utkání. Z posledních 5 utkání vytěžilo CSKA 13 bodů, za tři výhry a dvě výhry v prodloužení. Nejrpoduktivnějším hráčem hostujícího celku je Alexandr Radulov, který má na svém kontě už 44 bodů (14+30) a vévodí i statistikám celé KHL! Za CSKA v této sezóně nenastupuje žádný reprezentant Česka ani Slovenska.
Severstal Čerepovec

Domácí do letošní sezóny nevstoupili příliš dobře. Po odehraných 28 zápasech mají na svém kontě 37 bodů a na osmou, tedy postupovou příčku do Play-off ztrácí 3 body. Severstal odkázal vytěžit z posledních tří zápasů pouhé tři body. Po prohře 1:3 na ledě Chanty-Mansijku, přišla výhra nad Nižnij Novgorodem 4:2. V posledním utkání, ale Čerepovec schytal debakl na ledě dnešního soupeře, tedy CSKA 2:8 a má tedy, co napravovat. Nejproduktinějším hráčem domácích je zatím Pavel Černov, který nasbíral již 22 bodů (8+14). Za Severstal nastupují v této sezóně i Marek Kvapil (6+5) a brankář Jakub Štěpánek, který je v probíhající sezóně jedničkou.
Hezký středeční podvečer. Hokejová KHL má dnes na programu další čtyři zápasy. My se psolečně zaměříme na zápas Severstalu Čerepovec a CSKA Moskva. Úvodní vhazování je naplánováno na pátou hodinu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.