Jaromír Jágr (NDJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:08
Marek Židlický (NDJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 22:13
Patrik Eliáš (NDJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:48
Martin Havlát (NDJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:13
1. Cory Schneider (NDJ) 41 zák., 2 gólů, 95,3%
2. Simon Despress (PITT) 1+0
3. Chris Kunitz (PITT) 1+0
62:21
Pittsburgh právě vstřelil branku!
SIMON DESPRES rozhoduje, jeho střelecký pokus se od tyčky odrazil za brankovou čáru a hostující tým získává druhý bod z tohoto zápasu. Asistence: Kris Letang, Brandon Sutter.
61:50
Pittsburgh byli v přečíslení dva na jednoho, ale přihrávka na volného hráče neprošla.
60:01
60:00
59:40
Čas se chýlí ke konci třetiny.
59:01
Zakázané uvolnění. Buly před Schneiderem.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:33
Marek Židlický nedokázal zasunout puk do branky.
56:49
Bleskově využitá přesilová hra. CHRIS KUNITZ se nejlépe zorientoval nejlépe a poslal volný kotouč za brankovou čáru. Asistence: Sidney Crosby, Kris Letang
56:31
Šance pro hostující celek. Z vysokou hůl odchází na trestnou Peter Harrold.
55:58
Postavení mimo hru, hostům už mnoho času nezbývá na případné vyrovnání.
55:12
Po zakázaném uvolnění buly před brankou domácích. Ti kotouč vyvážejí.
54:10
Pittsburgh Penguins se snaží vyrovnat všemi dostupnými způsoby. Všech pět Tučňáků bylo zaparkovaných v útočném pásmu, z tlaku bylo několik střel, ale skóre zůstává stále ve prospěch domácího mužstva.
53:32
Simem Despres zakončil akci hostujícího týmu pouze střelou do připraveného brankáře Schneidera.
52:58
Kris Letang ve výborné pozici trefit tyčku branky.
52:08
Martin Havlát mohl navýšit vedení Devils, v brejku proti Fleurymu nedokázal kotouč poslat za brankovou čáru.
51:45
Domácí hráči velmi dobře brání, hosté se do velkých šancí nedostávají. Čas pomalu ale jistě ubíhá.
50:56
Komerční přestávka. 10:32, takový je poměr střel na branku.
49:35
Další velkou šanci měl Sidney Crosby, ten ovšem narazil na parádní zákrok domácího brankáře. Nebýt něj, tak je skóre zcela určité jiné.
48:33
V útočném pásmu Tučňáků se vhazovalo, Schneider zasahovat nemusel, puk se k němu nedostal.
48:10
New Jersey vede o jednu branku, i když je méně aktivní co se střelby týká.
46:26
Lapierre se snažil vyrovnat, nicméně na domácího brankáře si nepřišel.
46:08
Devils právě vstřelili branku!
A je to gól. Desátá střela na branku znamená vedení Devils. STEVE BERNIER projel s kotoučem na holi do útočného pásma, zbavil se obránce, obkroužil branku a rychle zasunul na bližší tyč. Parádní individuální akce domácího hráče. Bez asistence.
45:30
Domácí hokejisté mají na svém kontě 9 střel, hosté 27. Střelecky je aktivnější Pittsburgh, ale gólman New Jersey je pozorný. Mnoho střel zblokují obránci před ním.
44:28
Andrew Ebbett na druhé straně řádně protáhl branákře Schneidera.
43:30
Devils se dostali z obranného pásma až do útočného. Ďáblové jsou v tlaku před hostující brankou, Fleury zasahoval snad jen jednou, protože puku létaly mimo branku. Jágr hledal pasem spoluhráče, ten pálil vedle.
42:20
Zakázané uvolnění domácích vrací hru do jejich obranného pásma.
41:10
Havlát se natahoval po křížné přihrávce, ale nedosáhl na ni.
40:30
Hraje se čtyři na čtyři, v útočném pásmu Tučňáci. Scuderiho střela končí s náruči Schneidera.
40:01
Po čtyřiceti minutách stále platí bezbrankový stav.
40:00
39:56
Po střele Židlického potyčka před brankou hostů. Na trestnou lavici míří Kris Letang na dvě minuty za krosček a Dainius Zubrus na dvě minuty za krosček.
39:48
Po zakázaném uvolnění Tučňáků se vhazuje v útočném pásmu Devils.
38:58
Jágr v obranném pásmu ztratil kotouč, těžili z toho hosté, jmenovitě Craig Adams, který se šance zalekl a v koncovce selhal.
38:00
Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
37:21
New Jersey Devils nedokáží stabilně vybojovat útočné pásmo, to je největší problém domácího mužstva.
36:07
Velmi zajímavý údaj je k dispozici v kolonce střely na branku. Domácí 7, hosté 20. Uvážíme-li, že se blíží konec druhé třetiny, je domácí produktivita velmi tristní.
35:33
Domácí hráči začínají od vlastní branky, jejich rozjímání v útočném pásmu nemělo dlouhého trvání, neboť Pittsburgh se zmocnil puku.
35:03
Komerční přestávka v době, kdy zbývá do konce třetiny méně než pět minut.
34:38
Steve Douwnie vyváží kotouč do středního a následně útočného pásma.
33:57
Dainius Zubrus tečoval kotouč před brankou, ale jen mimo prostor vymezený třemi tyčemi.
33:39
Zubrus byl o malý kousek v postavení mimo hru, a tak sudí pískají tento prohřešek proti pravidlům.
32:56
Komerční přestávka, která nahrává více New Jersey Devils, které se předchozí minuty musí bránit.
32:20
Díky přesilové hře se hostující tým dostal opticky do větší pohody. Domácí hokejisté se musí bránit.
30:40
Domácí v plném počtu. Zápas se dostává do své druhé poloviny.
29:20
Hornqvist, Crosby i Letang v přesilové hře pořádně rozebrali domácí čtveřici hráčů, a tak se dostali do velké šance, kterou parádně vychytal brankář Schneider.
28:40
Vyloučen Dainius Zubrus na dvě minuty za držení. Přesilová hra pro hostující celek.
28:00
Jen šest střel během odehraného času ve druhé třetině vyprodukovali hráči obou týmů. Sledujeme hodně takticky svázanou bitvu, ani jeden tým nechce udělat chybu.
27:13
Martin Havlát nedokázal prostřelit brankáře Fleuryho. Dobrá šance pro českého hráče.
26:15
Ruutu sestřelil Bortuzza. Velký hit ve středním pásmu.
25:37
Postavení mimo hru zastavilo útočnou akci domácího mužstva.
24:50
Jágr se snažil v útočném pásmu vybojovat kotouč pro spoluhráče, to se mu nepodařilo.
23:54
Sidney Crosby ránou zápěstím protáhl brankáře Schneidera, ten byl připraven.
22:50
Zach Sill nedokázal vystřelit přesněji, jeho rána letěla nad.
22:30
Střelu na branku jsme v této třetině zatím neviděli, bojuje se spíše v osobních soubojích u mantinelu než před brankami.
20:42
Postavení mimo hru zastavilo útočnou akci hostujícího týmu, buly ve středním pásmu.
20:01
4:14, takový je poměr střel na branku. Ani jeden z osmnácti pokusů nebyl úspěšný.
20:00
19:50
První třetina se v klidu dohrává.
19:00
Tučňáci nehrají špatně, ale jejich přihrávky trápí nepřesnost.
18:19
4:13, takový je poměr střel na branku, průběžně.
17:20
Tučňáci se snaží rychlou kombinací dostat přes střední pásmo. Že by se tato snaha dala označit za úspěšnou, to věru ne.
17:00
Hrají se poslední tři minuty první třetiny.
16:07
Domácí v plném počtu. Velmi dobré oslabení New Jersey. Pittsburgh se dostal ke střelám až v posledních 15 sekundách početní výhody.
15:02
Penguins se nemohou stabilně usadit v útočném pásmu, domácí se velmi dobře brání. Gólman zasahovat nemusel.
14:35
Kotouč dostal Josefson do neutrální zóny.
14:07
Vyloučen Mark Fraser na dvě minuty za nedovolené bránění. Početní výhoda pro hostující celek.
13:33
Na druhé straně báječným zákrokem vychytal Schneider Brandona Suttera.
13:20
Velmi dobré střídání si připsala první formace domácího týmu. Ke gólu to sice nevedlo, nicméně pořádný rozruch před Fleurym z toho byl.
11:30
Devils se nemohou dostat do tempa a vytvořit si dlouhodobější tlak. Naopak hostů dnes hrají pohledný hokej.
10:23
Branton Sutter našel výstroj domácího brankáře, který kotouč drží v rukavici.
10:08
Komerční přestávka. 3:8, takový je poměr střel na branku.
09:25
Kris Letang nebyl v zakončení zrovna dvakrát přesný.
09:20
Zblokovaná střela končí nad branku domácího týmu. Buly před Schneiderem.
08:39
Hosté v plném počtu. Pittsburgh dokázal ubránit dvojnásobné oslabení celkem bez problémů.
08:02
Hosté vyhazují až za branku domácího týmu. Stále ta první přesilovková formace.
07:32
Skoro minuta přesilovky o dva hráče je pryč. Ďáblové jsou v útočném pásmu, nicméně gólman hostů chytá báječně. Eliášovu střelu od modré čáry našel Fleury v lapačce.
06:39
První šance domácího týmu museli hosté zneškodnit faulem. Peter Harrold byl autorem střely na Flueryho. Na trestnou jde Downie a Lapierre. Přesilovka 5:3 pro domácí.
06:15
Komerční přestávka. Aktivnější jsou Tučňáci, domácí se ještě nedostali ke střele. Sledujeme spíše souboje o kotouč ve středním pásmu.
04:45
Schneider s obtížemi zneškodnil pokus Davida Perrona.
04:16
Poměr střel na branku 0:5.
03:40
Travis Zajac minul prostor vymezený třemi tyčemi.
03:35
New Jersey se dostalo do útočného pásma, branku Flueryho neohrozilo.
02:50
Ebbett si vybruslil do útočného pásma, nicméně k ostřejší střele se nedostal. Byl tísněn obránci.
01:44
Schneider v brance Devils si připisuje zákrok proti střele Crosbyho.
01:01
Domácí tým hraje v úvodu aktivněji, ale ke střelecké příležitosti to zatím nevedlo.
00:01
Zajac vyhrál úvodní vhazování tohoto zápasu.
00:01
Zápas za několik málo okamžiků začne.
Domácí odehráli stejný počet zápasů (18-22-8). Tým vybojoval 44 bodů a v tabulce je na pozici číslo 26. Nejproduktivnějším hráčem je Adam Henrique (10+16). Na záda mu dýchá Jaromír Jágr (9+16). Gólmanem číslo jedna je Cory Schneider.
Hosté odehráli 48 zápasů s bilancí 27-13-8 a vybojovali 62 bodů. V tabulce jsou na osmém místě. Nejproduktivnějším hráčem je Jevgenij Malkin, který má 51 bodů. Stejný počet kanadských bodů získal Sidney Crosby. Třetím je Kris Letang (9+28). Marc-Andre Fleury je jedničkou v brance.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.