To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Československá stopa v utkání:
V utkání žádný český, ani slovenský hokejista nenastoupil.

Trestné minuty: 17:6
Zápas je u konce a Buffalo si odváží oba body za výsledek 1:4. Hosté se ve třetí třetině prosadili hned v první minutě, když se s pomocí domácího brankáře prosadil svou dnešní druhou trefou Sam Reinhart. Poté Buffalo zkušeně drželo náskok a soupeře nepouštělo do souvislejšího tlaku. Definitiva pak přišla v 58. minuté, kdy se při power-play trefil Ryan O'Reilly.
59:36
Wilsonova střela byla zblokována obráncem, puk je ve středním pásmu.
59:26
Buffalo vyhodilo přes všechny čáry, ještě jedno zakázané uvolnění a vhazování před Johnsonem.
58:30
V domácí brance je už zase Saros, o vítězi je rozhodnuto.
57:47
Sabres právě vstřelili branku!
Teď už ale hosté uspěli a pojistili si svůj náskok. Kane vybojoval puk, u levého mantinelu jej přenechal RYANU O'REILLYMU a ten zamířil přesně do odkryté branky. Asistence: Evander Kane.
57:35
Kane pospíchal za vyhozeným pukem, u toho byl ale dříve Forsberg a domácí zachránil od pohromy.
57:05
Buffalo dostalo puk z pásma, jenže je z toho zakázané uvolnění.
56:45
Domácí odvolali gólmana, je tu dlouhá power-play!
55:51
Na druhé straně se brejku dostal Kane, ještě přihrával na Reinharta, ten před brankou promáchl.
55:37
Josi se odhodlal k individuální akci, projel zprava až do pásma a bekhendem se pokusil překvapit Johnsona. Ten vytěsnil do bezpečí.
54:49
Fisher je na tom podobně, z rohu se dávají góly velice obtížně. Buffalu tato situace vyhovuje, čas rychle ubíhá.
53:59
Ribeiro nemá komu, domácí se s pukem trápí v rohu kluziště.
52:49
Hosté se ubránili a hrají v plném počtu.
52:17
Ne, domácím to dnes nejde. Rozehrávka skončila u levého mantinelu, zde se hosté zmocnili puku a vyhodili až k Sarosovi.
51:42
Josiho rána byla příliš vysoká, puk přelétl břevno Johnsonovy branky.
50:57
Buffalu se okamžitě podařilo vyhodit přes všechny čáry.
50:49
Bylo to ale s faulem, hostující Cody Franson si jde odpočinout na dvě minuty. Provinil se krosčekem. Domácí mají ideální možnost snížit.
50:41
Do chumlu hráčů před Johnsonem nahodil Forsberg, hosté si poradili.
50:07
Foligno zahajuje další akci Buffala, i hosté ale mají v poslední době problém přejít do útoku.
48:32
Změnit to chtěl Wilson, který si hezky udělal prostor mezi kruhy a okamžitě vystřelil. Trefil ale pouze Johnsonův postoj, ten přerušil hru.
48:02
Hraje se teď převážně ve středním pásmu, není to zrovna nejpohlednější zápas.
47:06
Na druhé straně pálil od modré Gorges, jeho bomba prolétla kolem Sarose.
46:21
Neuspěl ani Sissons, puk opustil ledovou plochu.
46:04
Domácí se teď pokouší o napadání v útočném pásmu, stále to ale nevede ke střelám.
44:47
Ofsajd domácích, v něm zachycený Jones.
44:16
McCabe pokryl za brankou Neala, ani tato akce nevedla k ohrožení Johnsona.
43:46
Akce Nashvillu jsou hodně kostrbaté, domácí mají problém se vůbec udržet v pásmu.
42:17
Oba týmy střídaly za hry, hosté se toho pokusili využít pro rychlou rozehrávku, vzniklo z toho pouze zakázané uvolnění.
40:58
Už je to o dvě branky! Před Sarosem se objevil SAM REINHART, z otočky vyslal nepříliš prudkou ránu, gólman Nashvillu ji i pokryl, jenže pak jej svým betonem nešťastně zasáhl a prakticky sám si jej zasunul za brankovou čáru. Asistence: Jake McCabe, Evander Kane.

Trestné minuty: 17:4
Je za námi druhá třetina a jestli po té první vedli domácí, nyní už jsou na tom lépe hosté. Pomohla jim pětiminutová přesilovka, ve které dvakrát udeřili. Nejprve srovnal Ryan O'Reilly dorážkou vlastního nahození a o chvíli později se z mezikruží trefil Sam Reinhart. Domácí mají v kabině o čem přemýšlet, není ale třeba se vzdávat, výsledek je stále otevřený.
40:00
39:42
Zprava si najel Wilson, bekhendem hodlal nahodit před brankoviště, puk se ale odrazil k Johnsonovi a ten jej přikryl lapačkou.
39:14
Forsberga nepustil do pásma Eichel, vzápětí se pískala hra vysokou holí. Vhazuje se ve středním pásmu.
38:04
Kane se snažil vystřelit z osy hřiště, v rozhodujícím okamžiku však byl tvrdě atakován, skončil na ledě a ke střele se vůbec nedostal.
37:17
Domácí jsou nyní hodně vykolejení, dělá jim problém i jednoduchá kombinace.
36:43
Nashville je v plném počtu.
36:13
Hosté podruhé využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Mezi kruhy zůstal zcela volný SAM REINHART, dostal ideální přihrávku a švihem zamířil přesně k tyčce. Asistence: Matt Moulson, David Legwand.
35:20
Domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry a alespoň na chvíli vydechnout.
35:00
Pokračuje přesilovka Buffala, hosté jsou opět před Sarosem.
33:09
Další přechod do útoku už ale končí gólem. Před Sarosem vznikl velký závar, O'Reilly bekhendem nahodil před brankoviště a se nejlépe zorientoval JAMIE McGINN a obloučkem poslal puk za Sarose, ten nezvládl proti tomuto trochu divokému zakončení zasáhnout. Asistence: Ryan O'Reilly, Cody Franson.
32:44
Začátek přesilovky se hostům nedaří, O'Reilly se dokonce musí pro puk vracet do vlastního pásma.
31:43
Je z toho přesilovka pro Buffalo. Sudím neuniklo, že se Viktor Arvidsson dopustil krosčeku do oblasti krku a za tento zákrok obdržel trest na pět minut + do konce utkání.
31:43
Hra je přerušená, neboť na ledě zůstal hostující Colaiacovo. Okamžitě k němu míří klubový lékař.
31:09
A nyní je už u konce, Buffalo je v plném počtu.
31:03
Hosté vyhodili přes všechny čáry, přesilovka se chýlí ke svému konci.
30:13
Obrovská šance domácích na navýšení náskoku, Po Fisherově pokusu z levé strany se puk odrazil před brankoviště k Nealovi, jenže jeho pokus vychytal Johnson!
29:09
Přesilovka pro Nashville. Dvě minuty za držení dostal Zemgus Girgensons.
29:04
Saros si připsal další zákrok, nyní proti Ristolainenovi.
28:26
Brejk hostů, který příliš nevyšel. Bekhendové nahození O'Reillyho skončilo vedle Sarosovy branky.
27:41
Johnson posunul puk za branku, tam se ale podivuhodně odrazil, a přes horní síťku spadl do brankoviště. Gólman Buffala jej bleskově přikryl a přerušil hru.
26:13
Arvidsson se v přečíslení dvou na jednoho rozhodl pro přihrávku na nepříliš volného spoluhráče, možná měl sám zakončovat.
25:49
Eichelova bekhendová střela z mezikruží skončila mimo, Moulson byl pro dorážku v nevýhodném úhlu.
25:03
Nealova rána z pravého kruhu pro vhazování byla zblokována Reinhartem, k Johnsonovi se vůbec nedostala.
24:19
Hostující McGinn neuspěl proti přesile, v útočném pásmu odevzdal puk a nyní se musí vracet do obrany.
23:31
Další Fransonova střela, nyní jeho pokus od modré čáry schoval Soros ve své lapačce.
22:57
Franson zkusil štěstí střelou přes několik clonících hráčů, puk se o ně zastavil, do protiútoku už jde domácí tým.
22:11
Na druhé straně se před Sorose cpal Foligno, domácí gólman ale zvládl udržet puk před brankovou čárou, stále je to 1:0.
22:00
Rozhodčí dlouho prohlíželi video s inkriminovanou situací, verdikt zůstal stejný – gól neplatí.
22:00
Trenér Nashvillu si však vzal challenge, měl totiž pocit, že Hodgson byl do brankoviště natlačen Colaiacovem, možná se bude rozhodnutí sudích měnit.
22:00
Puk je v brance Buffala, Nealova radost však trvala pouze chvíli, neboť rozhodčí odpískali pohyb útočícího hráče v brankovišti.
21:41
Gionta pouze nahodil puk do útočného pásma, tam se jej ale chopili domácí a jdou do protiútoku.
20:37
Reinhart vystrašil Sarose, nakonec trefil pouze boční síť.

Trestné minuty: 2:2
Je za námi první třetina a zatím jsme nesledovali kdovíjaký zápas. Aktivnější a o jeden gól úspěšnější byli domácí hokejisté, kteří si do šaten odnáší vedení 1:0. O zatím jedinou branku se v přesilové hře postaral Mike Fisher. Buffalo toho zatím moc nepředvedlo a co se podařilo vymyslet, to pochytal nováček soutěže, Juuse Saros.
20:00
19:52
Josi si po buly objel branku a snažil se o rychlé bekhendové zakončení. Trefil levý Johnsonův beton.
19:40
Hosté pouze vyhodili, Colaiacova přihrávka skončila zakázaným uvolněním.
18:36
Jackmanova tvrdá rána přes několik hráčů skončila na připraveném brankáři Buffala, ten je teď ve velkém zápřahu.
17:33
Kane přihrával zpoza branky na najíždějícího spoluhráče, obrana Nashvillu odvrátila.
16:54
Nashville podnikl rychlý útok po pravém křídle. Hodgson přenechal puk do jízdy Järnkrokovi a jeho dělovku musel likvidovat gólman Johnson. Poradil si a přerušil hru.
15:49
Domácí pálí z uctivé vzdálenosti, ani střela Ekholma se k Johnsonovi nedostala.
15:12
Další střela od modré, nyní byl Ellis zblokován a velice rychle se vracel do obrany.
14:54
Zápěstím vystřelil od modré čáry domácí Jones, Johnson si poradil a srazil puk do rohu.
14:20
Zakázané uvolnění Nashvillu, hra míří před Sarose.
13:18
Na druhé straně nesedla střela Moulsonovi, puk z jeho hole skončil o notný kus mimo Sarosovy branky.
12:47
Nashville opět v tlaku, akci vede Josi.
11:42
Nashville právě vstřelil branku!
Domácí bleskově využívají přesilovou hru a jdou do vedení. Ihned po buly se k puku dostal Neal, jeho bekhendovou zadovku zpracoval MIKE FISHER a zblízka překonal překvapeného Johnsona. Asistence: James Neal.
11:38
Domácí tým si zahraje přesilovou hru. Za Smithovo podražení je na dvě minuty vyloučen Sam Reinhart.
10:52
Johnson toho teď moc neviděl, přesto si s nečekanou ranou od modré čáry dokázal poradit.
10:05
U mantinelu schytal tvrdý zákrok i hostující Legwand, sudí jsou však v klidu, faul v tom neviděli.
09:07
Deslauriers tvrdým hitem srazil Arvidssona a znemožnil mu tak přechod do útoku. Buffalo naopak zůstává u puku.
07:55
Wilson možná už mohl střílet, rozhodl se však pro zadovku na najíždějícího spoluhráče, puk ale nakonec skončil u hostů.
07:10
Zápas je zatím hodně rozháraný, schází mu tempo.
06:40
Ofsajd hostů, Eichel byl o něco rychlejší, než bylo v daný okamžik potřeba.
05:40
Domácí nahazovali od modré čáry, puk před Johnsonem vybojoval O'Reilly a zahájil protiakci Buffala.
05:07
Saros zastavil puk za svou brankou a připravil jej pro rozehrávku svým spoluhráčům.
03:48
Poradil si i s ránou Jonese od modré čáry. Prudkou střelu schoval ve výstroji a přerušil hru.
03:42
Domácí zatím pálí hlavně z odražených a vybojovaných puků, Johnson odolává.
03:08
Domácí jsou v plném počtu, Smith se vrátil do hry.
02:53
Domácí Ellis vystihl rozehrávku Buffala a u modré čáry napřáhl k tvrdé ráně. Ta byla sražena a skončilo mimo ledovou arénu. Vhazuje se po levici gólmana Johnsona.
02:42
A znovu.
02:15
Domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry.
01:41
Saros si hned od úvodu nemůže stěžovat na nedostatek práce, nyní si musel poradit s výpadem po pravé straně.
01:08
Je tu první přesilovka Buffala, dvě minuty za zdržování hry dostal domácí Craig Smith. Vyhodil puk mimo ledovou arénu.
00:56
Saros má za sebou první zákrok v NHL, odměnou mu je aplaus publika.
00:36
Domácí Jackman přirazil Deslaurierse na mantinel, začátek se nese v tvrdém duchu.
00:01
V brance Nashvillu se dnes objevuje Juuse Saros, jedná se o jeho debut v NHL!
Před zápasem ještě probíhá menší ceremonie Phila Housleyho, člena Hokejové síně slávy NHL za rok 2015. Vhodí i slavnostní buly mezi oba dnešní kapitány.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Weber (C), Josi, Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Neal, Ribeiro, Forsberg – Smith, Fisher, Wilson – Hodgson, Järnkrok, Arvidsson – Watson, Sissons, Nyström. Trenér: Peter Laviolette.

Buffalo Sabres: Johnson (Ullmark) – Ristolainen, Gorges, McCabe, Franson, Bogosian, Colaiacovo – Reinhart, O'Reilly, Kane – Gionta (C), Eichel, Moulson – Foligno, Legwand, Deslauriers – Girgensons, Schaller, McGinn. Trenér: Dan Bylsma.

Rozhodčí: Kozari, O'Halloran – Alphonso, Nansen.
Úvodní pětice jsou na ledové ploše, zní hymna USA a poté hned začne samotný zápas.
Zápas v Bridgestone Areně začne ve dvě hodiny ráno, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Buffalo Sabres

Hosté jsou na tom o něco hůře. V Atlantické divizi jsou na sedmém místě s 20 body z 23 zápasů. I Buffalo hrálo včera v noci a dopadlo lépe, než jeho dnešní soupeř. Tým hrál doma proti Carolině a vyhrál v poměru 4:1. Pod tuto vítězství se gólově podepsali Gorges, Eichel, Gionta a Legwand.

Nashville Predators

Domácí tým je prozatím na třetím místě Centrální divize se ziskem 28 bodů z 22 zápasů. Naposledy se tým představil včera v noci na ledě Philadelphie a utkání dospělo do prodloužení, ve kterém Nashville padl a zápas tak dopadl 3:2 pro domácí. Za Nashville se gólově prosadili Forsberg a Fisher. Po tomto utkání se tým vrátil domů po nepříliš vydařeném pětizápasovém tripu a představí se svým fanouškům

Columbus – Nashville 4:0
Minnesota – Nashville 4:0
NY Rangers – Nashville 3:0
Philadelphia – Nashville 3:2
Dobré ráno u dalšího utkání NHL. Dnes se společně podíváme na duel mezi týmy Nashville Predators a Buffalo Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.