Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Pardubice - 22. srpna 2017   18:00

24:05' Popelka  • 24:26' Sedláček  • 33:21' Okál
3:5
(0:1, 3:2, 0:2)
Pardubice
Pardubice
07:51' Rolinek   • 23:17' Treille   • 26:31' Boyko   • 43:50' Quenneville   • 53:44' Dušek
Zlín
Pardubice

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Díky lepší třetí třetině se z vítězství radují Pardubice. Viděli jsme nakonec poměrně zajímavý zápas, osm branek a jednu bitku. Zlín si připisuje v přípravě třetí prohru, Dynamo naopak sedmou výhru.
59:38'
Puk je v moci hostů a ti už zápas zřejmě v klidu dohrají.
59:00'
Minuta do konce, Zlín snad Šimbocha ani neodvolá z branky.
57:50'
Buly u branky Šimbocha.
57:34'
Pardubický gólman kryje další střelu. Domácí aspoň získali buly v útočné třetině.
56:27'
Po střele z kruhu se k odraženému kotouči dostal Popelka, ale nestačil ho uklidit do sítě Kacetla.
55:32'
Vondráček nabral rychlost, projel přes obránce až za brankou, ale tam jeho akci skončila.
53:44'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Nejprve se Rolinek neprosadil přes Freibergse, ale následná akce už brankou skončila. Puk se od Rolinka dostal k Antonínu Duškovi, ten vystřelil, Šimbochovi puk propadl a doklouzal se až za čáru. Asistence: Tomáš Rolinek.
52:19'
Roberts Bukarts si to namířil středem mezi obránci, ale k brance ani ke střele, se nedostal.
51:27'
Gago zakončoval z kruhu, ale jen do betonu Kacetla.
50:15'
Popelka se prokličkoval mezi obránci, přenechal puk spoluhráči, ale ten se ke střele nedostal.
49:42'
Roberts Bukarts tlačil puk z mezikruží k tyči pardubické branky, ale tu o kousek minul.
48:59'
Zakázané uvolnění a buly po levé ruce Kacetla.
48:49'
Fryšara se dostal k zakončení z kruhu, ale poté už bylo pískáno. Jeden ze Zlínských stál v brankovišti a ševci tak budou vykázáni z útočné třetiny.
46:53'
Kacetl zachytil zakončení Honejska do své náruče.
46:23'
Nahození od mantinelu, propadlo ochrannou síti a už ho má v moci jeden z malých fanoušků Zlína. Vhazovat se bude na útočné modré Pardubic.
45:11'
Ján Sýkora se natlačil až před Šimbocha, ale ten si z jeho zakončením poradil.
43:50'
Přesilovka využita a hosté se dostávají do vedení. Trončinský čekal, čekal, až našel tu správnou chvíli, poslal puk mezi obránci na druhou stranu a tam se na kruhu opřel do kotouče PETER QUENNEVILLE a pověsil ho pod horní tyč. Asistence: Marek Trončinský, Petr Sýkora.
43:03'
Ševci vyhazují puk k brance Kacetla.
42:16'
Přesilovku si nyní zahrají Pardubice. Dvě minuty za krosček si odsedí Nosek.
41:32'
Pardubice jsou v plném počtu.
41:17'
Hosté vyhazují puk přes všechny čáry až za branku Šimbocha.
40:36'
Nosek se opřel do rány od modré, ale Kacetl puk viděl a schoval ho do své výstroje.
40:01'
Jak byla první třetina nezajímavá, tak to ta druhá všechno vynahradila. Viděli jsme pět branek, několik šancí a bitku. Stav je po dvou třetinách nerozhodný 3:3.
Další třetina začne přibližně v 19:38.
40:00'
39:56'
Bitka je na světě. Freibergs toho měl již dost a když se znovu dostal do konfliktu s Treillem, tak šly rukavice dolů a oba hráči si to vyřídili pomocí pěstí. Žádná velká bitva to ale nebyla. Oba si dvakrát bouchli, chytli se a šli k ledu.
39:26'
Domácí budou hrát přesilovku. Dvě minuty za sekání si odpyká Jan Sýkora.
38:06'
Puk skončil nad brankou. Freibergs se však trochu chytl s jedním z hostujících hráčů, ale tomu se do žádného konfliktu nechtělo.
37:29'
Hosté se vymanili z obranného sevření a získali buly v útočné třetině.
35:57'
První zlínská pětka zdržela soupeře v obranné třetině, ale žádnou výraznou šanci si nevytvořila.
34:59'
Ránu od modré schoval Šimboch mezi betony.
33:21'
Zlín právě vstřelil branku!
Stav je znovu nerozhodný. Sedláček našel před brankou povedeným pasem ZDEŇKA OKÁLA, ten zacílil puk na bližžší tyč, kde našel mezírku mezi tyčkou a betonem Kacetla. Asistence: Pavel Sedláček, Jiří Ondráček.
33:10'
Žižka dostal rychlou přihrávku na druhou stranu kluziště, vypálil, ale Kacetl byl na místě.
32:17'
Přesilovou hru si nyní zahrají domácí. Dvě minuty za podražení odsedí Quenneville.
31:54'
Honejsek se po rychlém vybruslení dostal za obranu, předal puk před branku, tam se ke střele dostal Řezníček, ale trestuhodně minul branku Kacetla.
31:22'
Ševci jsou v plném počtu.
31:02'
Ránu z vrcholu kruhu Šimboch vyrazil před sebe, ale puk poté uklidili obránci Zlína do bezpečí. .
30:00'
Zlín se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.
29:19'
Domácí hráli v šesti.Rozhodčí si toho všiml a na trestnou jde odpykat dvě minuty Roberts Bukarts.
28:46'
Honejsek se objevil úplně sám před Kacetlem. Hodil si puk na bekhend, ale zamířil nad branku.
26:31'
To jsou věci. S góly se roztrhl pytel. Pardubic jdou nyní znovu do vedení, když se prosazuje VLADISLAV BOYKO. Asistence. Matěj Beren, Jan Starý.
24:26'
A je vyrovnáno! Ve zmatku před branku se nejlépe zorientoval PAVEL SEDLÁČEK, který pověsil puk pod horní tyč a srovnal stav utkání na 2:2. Asistence: Tomáš Valenta, Oldřich Horák.
24:05'
Ševci však přesilovku využívají a rychle snižují. Žižka přenechal kotouč MICHALU POPELKOVI, ten se do něj na kruhu opřel a posla ho za záda Kacetla. Asistence: Tomáš Žižka, Ondřej Veselý.
23:17'
Pardubice se prosazují v oslabení. Hosté se dostali do úniku dva na jednoho, Vondráček zvolil krásnou přihrávku před branku, SASHA TREILLE do puku jen lehce šťouchl a poslal ho za záda Šimbocha. Asistence: Tomáš Vondráček.
22:49'
Domácí se usadili v útočné třetině.
22:06'
Přesilovka pro domácí. Quenneville si jde odpykat dvě minuty za vysokou hůl.
21:25'
Kubiš se dostal před Kacetla, udělal kličku do forhendu, zakončil, ale jen do betonu brankáře.
20:45'
Dušek předával v úniku puk na svého spoluhráče, ten však při pokusu o zakončení upadl a ani nezakončil.
20:01'
První třetina je u konce a snad toho ta druhá nabídne více. Zatím totiž sledujeme poměrně nezáživný hokej s minimem šancí a zajímavých akcí. Pardubice vedou díky brance Rolinka 1:0.
Další třetina začne přibližně v 18:48.
20:00'
19:29'
Hosté podruhé během chvíle dostali puk až za branku Šimbocha.
18:57'
Čáslava si jde odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.
18:57'
Roberts Bukarts hledal svého mladšího bratra, ale přes obránce na něj puk neprošel. Zlín ale získal útočné pásmo.
18:22'
Zakázané uvolnění a další buly u branky Pardubic.
18:12'
Kotouč zůstal někde pod bruslemi hráčů u mantinelu. Hra je přerušena. Vhazovat se bude před Kacetlem.
17:38'
Veselý se dostal ke střele ze zajímavé pozic před brankou, ale ta skončila v náruči Kacetla.
17:11'
Nahození od modré a kotouč zůstal u Kacetla v lapačce.
16:46'
Domácí jsou v útočné pásmu, ale zatím spíš honí puk kolem mantinelu.
15:26'
Honejsek se dostal do útočné třetiny, dával puk za sebe, ale Nosek ho nezachytil.
13:30'
Nahození od modré vyráží Šimboch betonem.
12:58'
Rána od modré zblokoval obránce Zlína bruslí a pod jeho nohami si kotouč pak našel Šimboch.
12:10'
Minuta z přesilovky Pardubic je pryč a domácí si zatím počínají velmi dobře. Kotouč je za brankou Kacetla.
11:25'
Zlínu se však po vyhraném buly povedlo vyhodit puk za bránu Kacetla.
11:11'
Další přesilovka pro hosty. Veselý míří na trestnou za podražení.
11:07'
Buly po pravé ruce zlínského brankáře.
10:32'
Rihards Bukarts dostal přihrávku na modrou, hledal na druhé straně svého bratra, jenž si sjížděl před branku, ale jeho teč těsně minula svatyni Kacetla.
09:35'
Vondráček pálil z mezikruží, ale Šimboch jeho pokus vyrazil vyrážečkou za branku.
09:11'
Hosté se usadili v útočném pásmu.
07:51'
Přesilovka hostů byla bleskurychle využita. Dušek vystřelil z kruhu, puk Šimboch vyrazil jen před sebe, k dorážce se jako první dostal TOMÁŠ ROLINEK a ten už neměl problém zamést kotouč do odkryté brány. Asistence: Antonín Dušek, Marek Trončinský.
07:32'
Nyní si vyzkouší přesilovku Pardubice. Horák si jde odsedět dvě minuty za hru vysokou holí.
07:13'
Valenta se odhodlal ke střele z kruhu, ale ta gólové parametry rozhodně neměla. Ševci tak aspoň získali útočné pásmo.
06:32'
Buly na útočné modré čáře Zlína.
06:16'
Pardubice přesilovku ustály a nyní jsou již v plném počtu.
05:31'
Nebezpečná střela před Kacetlem, ale hosté se opět ujímají puku a vyhazují ho do bezpečí.
04:54'
Hosté podruhé během krátké chvíle vyhazují puk až za branku Zlína.
04:23'
Nahození od modré kryje Kacetl. Hráči se před brankou ještě trochu poškádlili a bude se vhazovat.
04:11'
Je tady první vyloučení zápasu. Dvě minuty za podražení si odsedí pardubický Dušek.
02:45'
Je pískána přihrávka rukou. Vhazovat se bude na útočné modré Pardubic.
02:15'
Buly po levé ruce Šimbocha.
02:05'
Zlínský gólman vyráží další střelu, pozorní obránci ji pak odklidili do rohu kluziště.
01:12'
Rolinek dostal přihrávku před branku, pokusil se s pukem zakončit na vzdálenější tyč, ale našel jen beton Šimbocha.
00:01'

Aukro Berani Zlín: Šimboch (Kašík) – Řezníček, Nosek, Freibergs, Žižka, Valenta, Matějíček – Roberts Bukarts, Honejsek, Rihards Bukarts – Kubiš, Popelka, Veselý – Okál, Sedláček, Ondráček – Gago, Fořt, Fryšara.

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Vlk) – Cardwell, Wishart, Trončinský, Holland, Ščotka, Čáslava, Grebenyuk, Havlík – Vondráček, Treille, Perret, Rolínek, Dušek, P. Sýkora, J. Sýkora, Poulíček, Quenneville, Starý, Boyko, Beren..
Vítejte u přípravného utkání mezi Aukro Berani Zlín a HC Dynamo Pardubice.

Domácí ševci v přípravě odehráli šest duelů s pozitivní bilancí čtyř výher a dvou proher. Svěřenci trenérů Svobody a Hamrlíka si poradili se Slovanem Bratislava, Olomoucí, Znojmem a Slavií. Naopak nestačili na Brno a Přerov.

Pardubice už stihly celkem osm příprsavných duelů. Šestkrát vyhrály, dvakrát prohrály. Východočeši zdolali dvakrát Slovan Bratislava, Jekatěrinburg, Jižní Koreu a dvakrát České Budějovice. Nestačili jen na Spartu a Hradec Králové.