VÍME PRVNÍ: Hvězda opět doma? Návrat Baroše do Baníku je blízko! | iSport.cz
Richard Šíma
23. září 2014 • 04:55

VÍME PRVNÍ: Hvězda opět doma? Návrat Baroše do Baníku je blízko!

Autor: Richard Šíma, iSport.cz
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4 Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Milan Baroš má znovu nakročeno do Baníku Ostrava! Podle informací Sportu se dvaatřicetiletý útočník s velkou pravděpodobností do svého mateřského klubu vrátí a může se tak stát už v nejbližších dnech. Jednání o jeho návratu nabrala na značné intenzitě a podle zákulisních informací právě vrcholí. Teoreticky by mohl být Baroš ostravským trenérům k dispozici už pro sobotní duel s Bohemians.Šéf ostravského klubu Petr Šafarčík tráví čas v Praze a v úterý by měl opět jednat s Barošovým manažerem Pavlem Paskou. Pokud doladí poslední detaily hráčovy smlouvy, ve středu by mohl Baník oznámit návrat své legendy.

 Podle zdroje deníku Sport, který je s průběhem jednání obeznámen, by bylo překvapením, kdyby došlo ke zvratu a Baroš by Baník neposílil. Zdroj však připustil, že se jednání, jakkoliv se zdá, že spějí ke konci, ještě mohou protáhnout.

„Pracujeme na tom, aby Milan do Baníku přišel,“ oznámil stroze Petr Šafarčík s tím, že jednání probíhají už delší dobu, ale v posledních dnech jsou velmi intenzivní.

Více informací o návratu Milana Baroše čtěte v úterním Sportu!

Sport 23. 9. 2014Sport 23. 9. 2014Foto Archiv Sport

Baroš trénuje mezi nezaměstnanými: Změř si tep, Šmíco!

Indie? Baník? Moje budoucnost záleží na kolenu, řekl Baroš

Fotbalový výkvět na tribuně. Vratislav Lokvenc, Radoslav Kováč a Milan Baroš sledují zápas Česko - Nizozemsko
Fotbalový výkvět na tribuně. Vratislav Lokvenc, Radoslav Kováč a Milan Baroš sledují zápas Česko - Nizozemsko

 


Články odjinud


Články odjinud