Lístky na Baník se Spartou? Rychle pryč! Kdo zaspal, byl skoro bez šance | iSport.cz
13. září 2018 • 14:54

Lístky na Baník se Spartou? Rychle pryč! Kdo zaspal, byl skoro bez šance

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink! UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink!
VŠECHNA VIDEA ZDE

V hotovou smršť se včera v Ostravě proměnil prodej vstupenek na pondělní utkání se Spartou. Lístky zmizely během několika hodin a krátce po poledni zahlásil Baník kategoricky: vyprodáno! Euforie v regionu nabírá značných rozměrů. A odkazuje na mistrovskou sezonu 2003/04, během níž byl tehdejší stadion Bazaly vyprodán několikrát.V hotovou smršť se včera v Ostravě proměnil prodej vstupenek na pondělní utkání se Spartou. Lístky zmizely během několika hodin a krátce po poledni zahlásil Baník kategoricky: vyprodáno! Euforie v regionu nabírá značných rozměrů. A odkazuje na mistrovskou sezonu 2003/04, během níž byl tehdejší stadion Bazaly vyprodán několikrát.

Prodej vstupenek na utkání se Spartou bude zahájen ve středu ráno, oznámil Baník s předstihem a upřesnil i prodejní místa. Jenže ouha. Když kupříkladu městská informační centra v Ostravě ve středu ráno otevírala své provozovny, nebylo už co prodávat. Na internetu byly totiž lístky k mání už od půlnoci a zmizely během necelých dvou hodin!

Slezané mohli místo klasického „vyprodáno“ směle oznámit „rozprášeno!“ Fanoušci Baníku, kteří zaváhali a rozhodli se řešit nákup vstupenky na utkání se Spartou sice hned v první prodejní den, ale až po ranním probuzení, zůstali při rozbřesku v šoku. Vstupenky z internetových prodejů byly pryč.

„Nevěřil jsem, že se něco takového může stát. Ale abych přece jen nezaváhal, dal jsem si budík na půl pátou, abych před cestou do práce lístek na internetu koupil a měl klid. Smůla. Už bylo vše pryč. Nejdřív jsem myslel, že je to nějaká porucha serveru, ale brzy jsem pochopil, že jsem osudově zaváhal,“ líčil své včerejší ranní překvapení Petr Souček, jeden z ostravských fans.

Fanouškům zbývala poslední šance. Vydat se na vítkovický stadion, kde Baník doprodával lístky, které nebyly určeny pro internetový prodej. Jenže i ty rychle mizely. Dopoledne klub oznámil, že zbývá poslední tisícovka. O chvíli později už to bylo jen pět set. A ve 12.20 zmizela úplně poslední vstupenka a klub vyvěsil imaginární ceduli s nápisem „Vyprodáno“.

A to znamená, že pondělní duel v Ostravě bude provázet návštěva, která se přiblíží hranici patnácti tisíc diváků. Zda bude tato hranice pokořena, záleží už jen na tom, kolik se do Ostravy vydá fanoušků Sparty.

„Že bude utkání vyprodáno, s tím jsme počítali,“ řekl Martin Rak, marketingový a obchodní ředitel Baníku Ostrava. „Už v úterý, kdy jsme pořádali autogramiádu, na kterou přišlo více než dva tisíce lidí, jsme cítili, že je jen otázkou času, kdy vstupenky na Spartu zmizí. Ale to, co se ve středu strhlo, překvapilo i nás,“ uvedl Rak, jehož mohlo těšit, že fanoušky neodradila ani zvýšená cena.

Utkání se Spartou totiž Baník zařadil mezi takzvané speciály, pro něž platí o sto korun vyšší vstupné než na ligové utkání běžné kategorie. „Nemá cenu spekulovat o tom, kolik lístků by se prodalo, kdyby byla kapacita stadionu neomezená. Nás zájem fanoušků nesmírně těší. Přejme si, aby v pondělí odcházeli spokojeni,“ dodal ostravský obchodní ředitel.

LIGA NARUBY: Nita dodržel slovo, Zemanův let a vzkaz do Edenu
1080p 720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2Články odjinud


Články odjinud