Finále KL ONLINE: Barákova první slova. Cítím se ještě hůř, napsal

Autor: iSport.cz
49
Jarolím: Slavia? Míň arogance, víc kreativity. Drahé posily zatím nejsou znát
Furch po nástupu k Boleslavi: Brno jsem si oblíbil, ale život mění plány

Velký fotbalový svátek v Praze skončil! Stadion v Edenu hostil finále Konferenční ligy mezi West Hamem s Fiorentinou s českými reprezentanty na obou stranách, Prahu zaplavili fanoušci z Anglie i Itálie. Z vítězství se radují Angličané, kteří brankou Jarroda Bowena v 90. minutě rozhodli o vítězství Hammers 2:1. Sledujeme pozápasové reakce i oslavy vítězů s fanoušky ve východním Londýně ONLINE na iSport.cz.

West Ham

Velkého českého příběhu si všímají i oficiální stránky soutěže.

West Ham

Tomáš Souček i Vladimír Coufal vzali na plochu v Edenu své děti a slaví s nejbližšími.

23:29
7. 6. 2023
Antonín Barák

Pochopitelně smutný Antonín Barák po zápase gratuloval Tomáši Součkovi i Vladimíru Coufalovi.

23:17
7. 6. 2023
West Ham

Vladimír Coufal s českou vlajkou na hřišti.

23:10
7. 6. 2023
West Ham

Byznysman Daniel Křetínský hned při své premiérové návštěvě Edenu slaví trofej klubu, který spoluvlastní. Tady je jeho velká radost po triumfu West Hamu.

23:07
7. 6. 2023
West Ham

West Ham si bleskově vyměnil logo na sociálních sítích do zlatých barev. Má obrovský důvod slavit!

23:03
7. 6. 2023
West Ham

Hotovo! West Ham vítězí 2:1 a má titul z Konferenční ligy!

22:55
7. 6. 2023
West Ham

Jarrod Bowen hrdinou! V 90. minutě zápasu dal gól na 2:1 pro West Ham. V Edenu se hraje prodloužení.

22:35
7. 6. 2023
Fiorentina

V 67. minutě naopak křepčí Italové. Bonaventura krásnou střelou vyrovnal na 1:1.

22:28
7. 6. 2023
West Ham

Anglická část Edenu je v extázi, stejně jako fanzóna na Letné. Saíd Benrahma proměnil pokutový kop a West Ham vede 1:0.

22:09
7. 6. 2023

Hlasatel v Edenu vyzval fanoušky, aby respektovali zdraví hráčů. Ve Vršovicích začíná druhý poločas.

21:53
7. 6. 2023

V nastavení první půle mohla jít Fiorentina do vedení, gól Luky Joviče ale nebyl správně uznán kvůli ofsajdu. Platí tak poločasové skóre 0:0.

21:39
7. 6. 2023
Fiorentina

Cristiano Biraghi, kapitán Fiorentiny, musel být v závěru prvního poločasu ošetřen poté, co ho trefil kelímek hozený z hlediště.