Atlético má formu: Soupeř Plzně opět vyhrál a dál stíhá Barcu

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
SESTŘIH: Brighton - Manchester City 0:4. Titul je blíž, zářil Foden

Fotbalisté Atlétika Madrid, jeden ze soupeřů Plzně v základní skupině Evropské ligy, porazili ve španělské lize 1:0 Granadu a zůstávají tři body za první Barcelonou. Z dosavadních dvanácti ligových utkání vyhráli již desáté.

O vítězství favorita se v Granadě postaral brankou v 61. minutě Turan. Svěřenci trenéra Diega Simeoneho další gól nevstřelili i vinou toho, že je o deset minut později oslabil po druhé žluté kartě Mario Suárez.

Kouči Simeonemu vyšla sázka na sestavu: Courtois - Juanfran, Miranda, Godín, Felipe Luis - Mario Suárez, Gabi - Turan (72. Tiago), Raúl García (59. Koke), Adrián (47. Diego Costa) - Falcao.

Zápas obhájce trofeje v Evropské lize uzavře program skupiny B 6. prosince, kdy se Španělé představí v Plzni.