"Granlund" opět v Budějovicích, Švihálek fintou srazil Prostějov

Autor: fan
0
Slovácko - Sparta: Juroška trefil ruku Kairinena, penalta
SESTŘIH: Plzeň - Mladá Boleslav 3:0. Jasná záležitost, hosté se zvedli až v závěru

Stačilo se na buly podívat na hokejku. Budějovický Michal Švihálek si o přestávce sobotní partie s Prostějovem nově obalil čepel hokejky a tušil, že v takovém případě by mohl zkusit i fintu, jíž proslavil v semifinále mistrovství světa 2011 finský šikula Mikael Granlund. A vyšlo to...

Švihálek se v momentě zařadil k hráčům, jimž paráda úspěšně vyšla v ostrém zápase. Nešlo totiž o exhibiční doražení bezmocného soka, 21letý útočník v prvoligové bitvě vyrovnal ve 44. minutě na 2:2 a pomohl tak k výslednému obratu na 3:2.

„Takový gól dáte jednou za život, super, že se mi to povedlo,“ pochvaloval si na klubovém webu. Budějovičtí fanoušci viděli stejný fígl v úspěšném provedení už loni v přípravě, kdy se s ním proti Kladnu vytasil Miroslav Třetina.