19. dubna 2009 • 16:29

Cyklista Hondo by rád založil vlastní stáj

Autor:
Tom Boonen
TOP VIDEA
Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Německý cyklista Danilo Hondo z českého týmu PSK Whirlpool-Author by rád založil vlastní profesionální stáj a za poradce by angažoval slavné krajany Jana Ullricha a Andrease Klödena. Oba blízké přátele již oslovil."Už jsme spolu mluvili, každý má ale logicky vlastní názor," řekl podle agentury SID Hondo, jenž v současné době jede s PSK Whirlpool-Author závod Kolem Turecka. Pětatřicetiletý jezdec je lídrem týmu v průběžné klasifikaci, v páteční etapě obsadil druhé místo.

"Mám ještě stále chuť tři nebo čtyři roky závodit. Kdyby ale všechno klaplo, mohlo by k tomu dojít dříve (ke konci kariéry)," nastínil svou budoucnost Hondo, jenž by chtěl i na Ullrichovo jméno přilákat německé sponzory a dát ve svém týmu přednost mladým talentům ze své země.

Ullrich se stal v roce 1997 vítězem Tour de France a na nejslavnějším závodu si druhým místem v roce 2004 udělal jméno i Klöden. Předloni Ullrich ukončil kariéru poté, co dlouhé měsíce čelil tlaku kvůli podezření z dopingu. Hondo má za sebou roční distanc za doping.

Témata:  sport, cyklistika
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze