19. dubna 2009 • 16:29

Cyklista Hondo by rád založil vlastní stáj

Autor:
Tom Boonen
TOP VIDEA
TOP góly 18. kola: Potočného ukázkový přímák či přesný zásah ruského cara TOP góly 18. kola: Potočného ukázkový přímák či přesný zásah ruského cara
O2 arena se mění v obří stáj. Podívejte se na přípravy parkurových PlayOffs! O2 arena se mění v obří stáj. Podívejte se na přípravy parkurových PlayOffs!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Německý cyklista Danilo Hondo z českého týmu PSK Whirlpool-Author by rád založil vlastní profesionální stáj a za poradce by angažoval slavné krajany Jana Ullricha a Andrease Klödena. Oba blízké přátele již oslovil."Už jsme spolu mluvili, každý má ale logicky vlastní názor," řekl podle agentury SID Hondo, jenž v současné době jede s PSK Whirlpool-Author závod Kolem Turecka. Pětatřicetiletý jezdec je lídrem týmu v průběžné klasifikaci, v páteční etapě obsadil druhé místo.

"Mám ještě stále chuť tři nebo čtyři roky závodit. Kdyby ale všechno klaplo, mohlo by k tomu dojít dříve (ke konci kariéry)," nastínil svou budoucnost Hondo, jenž by chtěl i na Ullrichovo jméno přilákat německé sponzory a dát ve svém týmu přednost mladým talentům ze své země.

Ullrich se stal v roce 1997 vítězem Tour de France a na nejslavnějším závodu si druhým místem v roce 2004 udělal jméno i Klöden. Předloni Ullrich ukončil kariéru poté, co dlouhé měsíce čelil tlaku kvůli podezření z dopingu. Hondo má za sebou roční distanc za doping.

Témata:  sport, cyklistika
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze