To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání skončilo očekávaným vítězstvím favorizovaného Red Bull Salzburg, který o svém vítězství rozhodl dvěma góly ve druhém poločase. Zajímavostí dnešního souboje bylo, že postupně byli vyloučeni tři hráči, Mané z domácího týmu a Kanu s Garcelou-Gonzálesem. Hosté se i o devíti snažili o vyrovnání, nakonec se jim podařilo i díky pokutovému kopu snížit, ale vyrovnat již Standard nestihl.
Zákroky brankáře Eiji Kawašimi – 4.
Zákroky brankáře Pétera Gulácsiho – 0.
90+3
Poslední vteřiny dnešního zápasu, tři body pro Red Bull jsou hodně blízko.
90+2
Tři minuty nastavil sudí Kružliak.
90
Probíhá devadesátá minuta a domácí vedou již "pouze" 2:1, přesto jsou ke třem bodům velmi blízko, neboť hosté hrají pouze o devíti.
88
Standard právě vstřelil branku!
Z pokutového kopu se prosazuje MUJANGI BIA, který tak snižuje na 1:2.
87
Byla nařízena penalta proti domácímu týmu.
87
Hosté útočí, jsou na polovině soupeře, snaží se dostat míč do vápna z pravé strany.
86
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Alan, přichází Håvard Nielsen.
85
Salzburg právě vstřelil branku!
A je dokonáno, ANDRÉ RAMALHO se prosazuje uvnitř pokutového území, když předtím skvělou práci odvedl Kampl, který pronikl do vápna z pravé strany, navázal na sebe dva bránící hráče Standardu a parádně přihrál na střed, odkud "z první" prostřelil Kawašimu právě Ramalho.
84
Mujangi Bia zkouší ohrozit branku Red Bullu z velké dálky, neúspěšně.
83
Kampl rozehrál rohový kop z pravé strany, obrana odehrává, hosté zkouší přejít do rychlého protiútoku, ale Batshuayi je v ofsajdu.
82
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Christoph Leitgeb, přichází Franz Schiemer.
81
Další gólová šance, Kampl střílí z pravé strany, uvnitř vápna, ale Kawašima vyráží skvělým zákrokem na roh.
80
Poslední desetiminutovka dnešního zápasu, hosté se snaží i s devíti hráči vyrovnat, ovšem jejich pozice je hodně složitá.
79
Obrana Standardu odvrací, přesto se domácí drží s míčem na polovině soupeře.
79
Obrovská šance Alana, který se dostává do zakončení uvnitř vápna, ale Gulácsi vyráží na roh.
78
Rohový kop pro Salzburg, domácí rozehrávají z levé strany.
77
Další Berishův pokus z pravé strany, ale i tento pokus končí neúspěchem, míč letí vysoko nad bránu.
76
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází William Vainqueur, přichází Bia Mujangi.
75
Salzburg zvládl situaci ubránit, přesto se k míči znovu dostávají hosté.
75
Ale na druhé straně se i hosté dostávají k rohovému kopu, z levé strany rozehraje Bulot.
74
Kampl rozehrává rohový kop z pravé strany, Hinteregger se dostává do zakončení, ale netrefuje branku.
73
Kawašima vyráží střelu Beriši z pravé strany, je z toho rohový kop pro Salzburg.
72
Berisha střílí z voleje, z pravé strany, ale míč letí vedle branky.
70
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Imoh Ezekiel, přichází Tal Ben Haim.
69
Nepřesný centr domácích z pravé strany.
68
Na hřišti je o dalšího hráče méně, hosté hrají o devíti, domácí o deseti, již tři hráči byli vyloučeni.
67
Bulot rozehrál rohový kop z levé strany, ve vápně ale ostrým úderem loktem fauluje Kanu, který za tento faul na Schweglera dostává rovnou žlutou kartu!
66
Standard bude moci rozehrát rohový kop z levé strany, vůbec první roh pro Lutych!
66
Ilsanker fauluje na vlastní polovině Vainqueura, hosté rozehrají volný kop.
64
Ilsanker střílí z voleje, jeho pokus z velké dálky končí hodně daleko vedle branky Standardu.
63
Faulující Ilsanker dostává za tento faul žlutou kartu.
63
Ale domácí si musí dát pozor na rychlé protiútoky, po jednom takovém je pouze za cenu faulu zastaven Bulot.
62
Další "házenkářský zámek" v podání domácího Red Bullu.
61
Míč obrana Salzburgu vrací až ke Gulácsimu, domácí nikam nespěchají.
60
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Jonatan Soriano, přichází Valon Berisha.
60
Je za námi hodina hry, domácí vedou 1:0, hosté to budou mít hodně těžké, ve druhém poločase toho zatím příliš nepředvedli.
59
Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Paul-José Mpoku, přichází Michy Batshuayi.
58
Domácí kombinují na polovině soupeře, ale špatnou přihrávkou dávají hostům šanci.
57
Na druhé straně je pískán ofsajd hostům a v něm Mpoku.
56
Míč je již ale opět před vápnem Lutychu, na míč z levé strany nedosáhl Soriano a Kawašima bude moci vykopávat.
55
Hosté odkopávají další nákop Salzburgu až na polovinu soupeře.
53
Až drtivý tlak Salzburgu ve druhém poločase konečně vyústil v první gól, k odraženému míči se ve vápně dostává JONATAN SORIANO, který stranou z pravé strany překonává Kawašimu a domácí vedou 1:0!
52
Nepřesný střelecký pokus Kampla z hranice vápna, míč letí vysoko nad bránu.
51
Ezekiel dostává za faul na Alana žlutou kartu.
50
Další neúspěšný pokus hostů, kteří po přechodu přes půlící čáru ztrácí míč.
47
Ve druhé půli se zatím hosté téměř k ničemu nedostali.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:10 hodin.
První poločas skončil bezbrankovou remízou, když blíže ke gólu byli hosté, kteří si vypracovali zatím jedinou gólovou šanci, ale ani z ní gól nepadl. Územní převahu sice mají domácí, kteří jsou ale v koncovce zatím hodně bezradní.
45+2
Poslední vteřiny prvního poločasu, stav stále bez branek.
45+1
Dvě minuty ještě nastaví sudí Kružliak.
45
Obrana Lutychu zvládla i tento rohový kop.
44
Rohový kop pro Salzburg, domácí Leitgeb rozehraje z levé strany.
44
Schwegler odehrává do autu, hosté vhazují z levé strany.
43
Poměr sil na hřišti se vyrovnal, domácí se o svou převahu připravili v podstatě sami, to bylo hodně zbytečné vyloučení!
42
Série rychlých nahrávek domácích před vápnem soupeře, ale nakonec vše končí nafilmovaným pádem Maného, hodně zbytečná karta – navíc i v případě Maného jde o druhou žlutou!
41
Opare nevybojoval míč na pravé straně a míč bude rozehrávat Gulácsi.
40
Z volného kopu se domácí prosadit nedokázali, míč končí až na polovině Salzburgu.
39
Tak to je nepříjemná situace, Standard má před sebou ještě spoustu minut pouze o deseti hráčích!
38
Jasná žlutá karta pro hostujícího Carcelu-Gonzálese, který zezadu skluzem zastavuje pronikajícího Maného, druhá žlutá – vyloučení!
37
Hraje se převážně ve středu hřiště.
36
Garcela Gonzáles se ocitl v gólové šance, položil si ve vápně bránícího hráče Salzburgu, ale z hranice malého vápna, z pravé strany, trefuje pouze do boční sítě!
35
Rozhodčí je ale jiného názoru, faul to nebyl, byť bude muset být zřejmě Ezekiel ošetřován.
34
Ezekiel zůstává ležet po faulu Leitgeba na polovině Salzburgu.
32
Leitgeb rozehrává z levé strany, ale ani z šestého rohu se domácí neprosadili.
31
Rohový kop pro Salzburg, domácí rozehrají z levé strany.
31
Ale obrana odvrací, Gulácsi rozehrává.
30
Schwegler fauluje Mpoka na vlastní polovině, hosté mají volný kop z levé strany.
30
Je za námi první půl hodina hry, stav stále bezbrankový, sledujeme zatím velmi průměrný zápas.
29
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině Salzburgu.
28
Kanu dokázal odehrát před nabíhajícím Ulmerem, míč má Kawašima, který rozehrává.
27
Žlutá karta pro hostujícího Carcelu-Gonzálese.
26
Mané to zkouší z hranice pokutového území, základem úspěchu je ale trefit branku, což nevyšlo!
25
Úroveň hry je spíše průměrná, ani jeden z týmů si zatím nedokázal vytvořit nějakou šanci.
23
Ilsanker ale musí k ošetření za postranní čáru, tam dostal od Vainqueura úder kopačkou do hlavy.
22
Ilsanker fauluje Vainquera, to byl velmi ostrý skluz.
21
Nákop na Kampla, který je ale v ofsajdu.
19
Na všechno domácí mají hodně málo času, jak dlouho to hostům vydrží?
18
Gonzáles fauluje Alana a domácí rozehrají na polovině soupeře.
17
Opare vhazuje z pravé strany na polovině soupeře.
16
Nepřesný nákop hostů na Ezekiela, ale nakonec sudí píská faul domácímu Hintereggera a hosté přece jenom míč získávají.
15
Mané fauluje Buyense a dostává za tento faul, kdy loktem udeřil svého soupeře, žlutou kartu.
14
Gulácsi rozehrává od vlastní branky, hosté ještě branku soupeře neohrozili.
13
Tentokrát končí míč daleko od pokutového území.
12
Z levé strany rozehrává Leitgeb, ale před Ramalhem odhlavičkovává obránce Lutychu na další roh.
11
Díky ztrátě míče na půli hřiště se však nyní musí bránit dalšímu rohovému kopu.
11
Obrana Standardu opět odvrací a hosté mohou zaútočit.
10
Další rohový kop pro Salzburg, domácí rozehrají z levé strany.
9
Míč však má ve své moci Kawašima, který rozehrává.
8
Nakonec je z toho ale pouze další rohový kop, tentokrát z levé strany rozehraje Leitgeb.
8
Do vápna letí centr z pravé strany, ale obrana Lutychu odvrací.
7
Nakonec domácí vybojovali rohový kop, rozehrávat se bude z pravé strany.
6
Hosté se brání pouze odkopem míče do autu, domácí vhazují z pravé strany.
5
Pro obránce je žlutá karta v úvodu zápasu velmi nepříjemná!
4
André Ramalho fauluje Ezekiela na vlastní polovině a dostává za to žlutou kartu!
4
Míč letí po nákopu až na polovinu Salzburgu.
3
Alan se nedostal do zakončení z pravé strany, Kawašima vykopává.
2
Hosté vrací zpět ke Kawašimovi, ten musí rychle rozehrát před nabíhajícím Alanem.
1
Úvodní formality máme za sebou, utkání může začit!
Pětice slovenských rozhodčích právě přivádí oba týmy na hrací plochu.

FC Red Bull Salzburg: Gulácsi – Schwegler, Ramalho, Hinteregger, Ulmer – Kampl, Ilsanker, Leitgeb, Mané – Alan, Soriano (C).
Náhradníci: Walke – Schiemer, Meilinger, Berisha, Švento, Teigl, Nielsen.

Standard Lutych: Kawašima – Opare, Kanu, Ciman, Van Damme (C) – Bulot, Buyens, Vainqueur, Carcela-González – Ezekiel, Mpoku.
Náhradníci: Thuram-Ulien – Stam, Ben Haim, Cissé, De Sart, Mujangi, Batshuayi.

Rozhodčí: Kružliak – Balko, Somolani (vš. SVK).
Vítejte u dnešního onlajn přenosu 3. kola základní skupiny C fotbalové Evropské ligy mezi FC RED BULL SALZBURG (AUT) a STANDARD LUTYCH (BEL). Utkání se odehraje na stadionu Wals-Siezenheim v Salzburgu a provede jím trojice slovenských rozhodčích, hlavní Ivan Kružliak, asistenti Martin Balko a Tomáš Somolani. Jako čtvrtý rozhodčí je delegován Tomaš Mokoš.
FC Red Bull Salzburg
Salzburg má po dvou odehraných kolech základní skupiny Evropské ligy na své kontě za dvě vítězství plný počet bodů a vévodí pořadí základní skupiny. V prvním utkání hladce porazil švédský IF Elfsborg na svém hřišti 4:0, když se "čistým" hattrickem blýskl sedmadvacetiletý Španěl Jonathan Soriano. Ve druhém utkání Red Bull cestoval do Dánska na hřiště Esbjergu a podle konečného výsledku 2:1 by se zdálo, že se rakouský klub musel na výhru hodně nadřít. Ale opak byl pravdou, po dvou brankách Alana vedl Salzburg 2:0, jediný úspěch domácích zaznamenal až v 89. minutě Pape Pate Diouf. Do dnešního zápasu vstupují Rakušané v pozici jasného favorita.
Standard Lutych
Belgičané prožili velmi nepříjemnou premiéru v letošním ročníku Evropské ligy, když na vlastním hřišti nestačili na dánský Esbjerg, kterému podlehli 1:2. Hosté se ujali vedení v 63. minutě, ale za domácí srovnal o jedenáct minut později Geoffrey Mijangi Bia. Když už se všichni smířili s dělbou bodů, rozhodl v páté (!!) minutě nastaveného času Mushaga Bakenga svým druhým gólem o vítězství dánského klubu 2:1! Také ve druhém utkání, na hřišti švédského Elfsborgu, musel Lutych dotahovat náskok soupeře. Švédové šli do vedení po brance Victora Claessona, ale za hosty sroval v 62. minutě opět Mujangi Bia a tento stav vydržel až do konce, belgický klub si tak odvezl svůj premiérový bod. To zatím Standardu stačí na třetí místo ve skupině, s dvoubodovou ztrátou na Esbjerg, který je druhý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.