To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu.
Zápas nakonec končí nerozhodným výsledkem 2:2. Hosté se ujali vedení v 79. minutě a byli blízko zisku tří bodů, ale domácí dostali tři minuty před koncem k dispozici pokutový kop, který s přehledem proměnil Nolan Roux. Vzhledem k obrazu hry v celém zápase se zdá být dělba bodů spravedlivým rozuzlením.
90+3
90+3
Obrana Rosenborgu nic nevymýšlela a odvrátila míč na polovinu hřiště.
90+3
Domácí mají k dispozici nejspíš poslední standardní situaci zápasu.
90+3
Po útočném faulu jednoho z hostujících hráčů dostanou příležitost k útoku domácí.
90+2
Hosté momentálně drží míč na útočné polovině.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89
Perrin se dostal ve vápně k hlavičce, ale poslal míč těsně vedle tyče.
87
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
NOLAN ROUX střelou pod břevno s přehledem proměňuje pokutový kop a tři minuty před koncem je srovnáno!
86
Po faulu na Beriće budou domácí kopat penaltu!
84
Žlutou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne).
83
Sall dosáhl vyrovnávací branky, která však kvůli ofsajdu nemůže být uznána.
82
Nebezpečný brejk Rosenborgu! Mikkelsen se řítil s levé strany na bránu a mířil na zadní tyč, kterou však asi o metr minul.
79
Rosenborg právě vstřelil branku!
Hosté se prosazují po standardní situaci! Selnæs poslal dobrý centr do vápna, kde Søderlund vyhrál hlavičkový souboj a posunu balón na JONASE SVENSSONA, který zblízka rozvlnil síť za Ruffierem. Asistence: Alexander Søderlund.
76
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Vincent Pajot.
76
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Pål André Helland, přichází Yann-Erik de Lanlay.
74
Na hřišti se neděje nic nového a hra se nadále pohybuje takřka výhradně mezi oběma šestnáctkami.
71
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Jonathan Bamba.
70
Krásný protiútok hostů zastavil odpískaný ofsajd, ale opakovaný záběr prokázal, že se mělo pokračovat ve hře.
69
Centrovaný míč směřoval pouze přímo na jednoho z bránících hráčů.
68
Rohový kop pro domácí celek.
65
Søderlund prodloužil centrovaný míč hlavou do vápna, kam si nabíhal Konradsen, který v dobré příležitosti zcela selhal a vystřelil hodně mimo.
64
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Valentin Eysseric, přichází Benjamin Corgnet.
63
Rosenborg rozehrává postupem času stále zdlouhavěji a domácí už začínají napadat hluboko na polovině soupeře. Hráči v bílém však nyní předvádějí dobrou kombinaci a nenechávají se snadno připravit o balón.
61
Žlutou kartu dostává Valentin Eysseric (AS Saint-Étienne).
61
Ani jeden z gólmanů zatím ve druhém poločase nemusel zasahovat a celkově již máme za sebou celou hodinu hry. Rozhodne někdo v poslední půlhodinovce?
58
Domácí měli k dispozici přímý kop a centrovaný míč letěl do nebezpečného prostoru ve vápně, ale Svensson byl na správném místě a balón nepustil k nabíhajícím hráčům.
56
Žlutou kartu dostává Fredrik Midtsjø (Rosenborg BK).
54
Hra ve druhém poločase je zatím hodně vyrovnaná. Oba týmy se snaží útočit a zatím se zdá, že pro oba by byl případný bod málo.
52
Žlutou kartu dostává J. Clément (AS Saint-Étienne).
50
Mikkelsen našel krásnou kolmicí Jensena, který se dostal až do vápna, ale tam ho bránící hráč nedovolil vystřelit.
48
Rosenborg se bez potíží ubránil a nyní drží balón na polovině hřiště.
47
Monnet-Paquet potáhl míč podél levé postranní čáry, vyhnul se dvěma obráncům a odcentroval před bránu, kde se k balónu dostal Eyjólfsson, který nic nevymýšlel a zahrál na rohový kop.
46
Po prvním poločase je stav nerozhodný. Domácí vstoupili do zápasu dobře a již ve 4. minutě se ujali vedení, ale poté zcela přepustili iniciativu soupeři, který využil nabídnutou příležitost a brankou Mikkelsena srovnal na 1:1. Druhý poločas začne přibližně ve 22:08.
45+2
45+2
Po faulu na polovině hřiště bude rozehrávat Rosenborg.
45+1
Mikkelsen se teď u rohového praporku sám trochu zamotal ve svých kličkách a míče se zmocnili domácí.
45
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase dvě minuty.
44
Lemoine napřáhl ke střele z dobrých pětadvacetimetrů a rána to nebyla špatná, ale míč prolétl nakonec asi metr vedle levé šibenice.
42
Lemoine se teď zlobí na Monnet-Paqueta, který ho nenechal střílet v lepším postavení a místo toho napálil míč vysoko nad bránu.
41
Eyjólfsson se dostal k hlavičce, ale v těžké pozici nenasměroval míč mezi tři tyče.
41
Hosté budou mít k dispozici rohový kop.
40
Hra se teď poměrně uklidnila a do konce prvního poločasu zbývá už jen pět minut. Vydrží nerozhodné skóre do poločasové přestávky?
37
Roux dobře odcentroval z rohu hřiště a Monnet-Paquet se dostal ve vápně k hlavičce, která mířila asi metr vedle tyče.
36
Søderlund se vrací na trávník a zjevně bude moci pokračovat v zápase.
36
Hostující útočník odkulhává za postranní čáru a hra pokračuje.
35
Søderlund zůstává ležet na polovině hřiště a hra je pro tuto chvíli přerušena.
33
Hosté se po delší době usadili s míčem na útočné polovině, ale nic zajímavého dosud nevymysleli.
30
Jeden z hostujících hráčů nepříjemně tečoval míč směrem na vlastní bránu a Hansen naštěstí vyrazil balón k Eyjólfssonovi, který raději odkopl míč na roh.
30
Žlutou kartu dostává Jonas Svensson (Rosenborg BK).
28
Domácí měli k dispozici standardku, ale centr do vápna Rosenborgu nenašel nikoho v zeleném dresu.
28
Žlutou kartu dostává Jørgen Skjelvik (Rosenborg BK).
27
Po nevydařeném útoku domácího týmu končí míč v zámezí a odkopávat od brány bude gólman Hansen.
24
Roux vystřelil zpoza šestnáctky k bližší tyči, ale Hansen byl na správném místě a jeho střelu zneškodnil.
23
Domácí po vyrovnávací brance Rosenborgu zvýšili svou aktivitu, ale centrované míče zatím neslaví příliš úspěch.
21
Eysseric rozehrával od rohového praporku, ale ani tentokrát nenadělal jeho centr obraně Rosenborgu žádné potíže.
19
Jeden z domácích se teď ve vápně pokoušel po centru z pravé strany o nůžky, ale netrefil míč dobře a dopředu může vyrazit Rosenborg.
16
Rosenborg trestá pasivitu domácího celku a je srovnáno! TOBIAS MIKKELSEN si naběhl naběhl na parádní míč za obranu a s trochou štěstí procpal pod padajícím Ruffierem balón do brány.
12
Domácí teď skutečně trochu přenechávají iniciativu norskému celku a hráči v bílých dresech se snaží něco vymyslet poblíž pokutového území soupeře.
10
Rosenborg se snaží hrát aktivně a nyní drží balón na útočné polovině, ale postupný útok zatím nevede k nebezpečným situacím.
8
Na druhé straně docílili branky i hosté, ale stalo se tak již dávno po odpískání, takže skóre se nemění.
6
Eysseric zahrával rohový kop ve prospěch domácího týmu, ale obrana Rosenborgu si s centrovaným míčem poradila.
4
Monnet-Paquet na pravé straně posunul míč dopředu na Clerca který odcentroval do šestnáctky, kam si za obranu naběhl ROBERT BERIĆ, pro něhož už nebylo problémem usměrnit míč do brány.
3
Centr z pravé strany mířil přímo do náruče domácího brankáře Ruffiera.
2
Helland ve vápně zastihl míč a snažil se přihrávat pod sebe, ale našel pouze jednoho z bránících hráčů.
1
Kolmá přihrávka do vápna Rosenborgu nenašla nikoho z domácích hráčů a Hansen v poklidu sbírá balón ze země.
1

AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Assou-Ekotto – Monnet-Paquet, Lemoine, Clément, Eysseric – Berić, Roux.
Náhradníci: Moulin – Corgnet, Maupay, Pajot, F. Pogba, Polomat, Bamba.

Rosenborg BK: André Hansen – J. Svensson, Eyjólfsson, Skjelvik, Midtsjø – Jensen (C), Selnæs, Konradsen – Helland, Søderlund, Mikkelsen.
Náhradníci: Faye Lund – de Lanlay, Pedersen, Hou Saeter, Stamnestrø, Vilhjálmsson.

Rozhodčí: C. Dingert – M. Pickel C. Bornhorst (všichni Německo).
Dnes začíná skupinová fáze Evropské ligy a skupina G nám nabídne souboj mezi francouzským AS Saint-Étienne a norským Rosenborgem BK. Francouzský celek se do skupinové fáze probojoval přes rumunský tým Targu Mures a moldavské Milsami. Hosté z Trondheimu měli cestu do základní skupiny dvojnásobně dlouhou, jelikož začala již v prvním předkole, kde vyřadili faerský Víkingur Gøta, poté přešli přes islandský KR Reykjavík, maďarský Debrecín a ve 4. předkole i přes rumunskou Steau Bukurešť, kterou Rosenborg porazil na jejím hřišti 3:0. Norská fotbalová liga je již ve svém závěru a Rosenborg suverénně míří k zisku titulu. Domácí St. Étienne je na tom ve své lize také dobře, když po pěti kolech drží čtvrtou pozici. Kdo se tedy bude radovat v souboji dvou mužstev s dobrou aktuální výkonností?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.