Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  Manchester Utd. : AC Milán - 11. března 2021   18:55

Manchester Utd.
50' A. Diallo (B. Fernandes)
1:1
(0:0)
AC Milán
AC Milán
90+2' Kjaer  (Krunić)
D. Henderson – Wan-Bissaka (74. B. Williams), Bailly, Maguire, Telles – McTominay, N. Matić – D. James (74. Shaw), B. Fernandes (74. Fred), Martial (46. A. Diallo) – Greenwood.
Bishop, Grant – A. Diallo, Lindelöf, Fred, Shaw, Shoretire, Tuanzebe, B. Williams.
AC Milán
G. Donnarumma – Calabria (74. Kalulu), Kjaer, Tomori, Dalot – Krunić, Meïté, Kessié – Saelemaekers (69. Castillejo), Leao, B. Díaz (69. Tonali).
Antonio Donnarumma, Tătăruşanu – Castillejo, Gabbia, Kalulu, Tonali.

Amad Diallo poslal v 50. minutě domácí do vedení. Manchester dlouho držel vedení, ale do odvety se půjde za stavu 1:1, jelikož ve druhé nastavené minutě po rohovém kopu srovnal hlavou Simon Kjaer. Z tohoto zápasu mohou být spokojenější hosté.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 2:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:13.
90+3'
90+2'
AC Milán právě vstřelil branku!
Je srovnáno na 1:1 a do odvety se půjde za tohoto stavu. Po rohovém kopu se před brankou dobře zorientoval SIMON KJAER, který hlavou poslal míč do brány. Asistence: Rade Krunić.
90+2'
Rade Krunić (AC Milán) rozehrává rohový kop svého celku. Hosté mají ještě příležitost.
90+1'
Tři minuty uvidíme navíc.
90'
Pierre Kalulu (AC Milán) to vzal na sebe, ale prosadit se neodkázal. Rána mu nesedla.
89'
Už se dostáváme do finální fáze zápasu, domácí hrají takticky velmi dobře.
88'
Domácí celek v závěru zápasu rozehrává od své branky, snaží se rychle projít do zakončení, ale ke střele se nedostal domácí hráč.
87'
Samuel Castillejo (AC Milán) prodloužil na spoluhráče, Pierre Kalulu centroval před branku, ale Rafael Leao na vysoký míč nedosáhl.
86'
Diogo Dalot (AC Milán) rozehrává od své branky, následně se jeho spoluhráči pokoušeli dostat do zakončení, ale ke střele se AC nedostal.
86'
Domácí se po delší době dostali před branku, Fred (Manchester Utd.) vedl zajímavou akci svého celku. Luke Shaw ovšem o míč přišel.
85'
Stále platí těsný náskok domácích, byť se nyní musí bránit tlaku soupeře. AC Milán diktuje tempo hry. Hraje aktivněji, ale domácí zatím odolávají.
84'
Rade Krunić (AC Milán) to vzal na sebe, jeho ránu zblokoval domácí Nemanja Matić.
83'
Volný kop pro AC z velmi dobré střelecké pozice. Hosté mají příležitost vyrovnat.
82'
Domácí fotbalisté po nepřesné akci rozehrávají od své branky, přišli o míč, ale AC nepřesně rozehrávalo. Balon pro Manchester.
81'
Simon Kjaer (AC Milán) měl hodně prostoru, přenechal míč spoluhráči. Pierre Kalulu to zkoušel individuálně. Následně se centr snesl před branku, ale hlavička končí vedle.
81'
Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, mírnou převahu mají hosté, ale AC Milán se nemůže dostat do výraznější šance, ze který by mohl vyrovnat.
80'
Dostáváme se do posledních deseti minut hry v tomto zápase.
79'
Bleskově domácí celek přenesl hru před branku, Luke Shaw pokračoval v akci, ale útočnou snahu přibrzdil.
78'
Soualiho Meïté (AC Milán) si vyměnil míč se spoluhráčem, nabíhal si Sandro Tonali, ale míč nedostal. Pierre Kalulu pokračuje v akci.
77'
Milán se usadil před brankou soupeře, ale prosadit se nedokázali hosté. Hrát tak budou domácí.
76'
Milánští kombinují na polovině hrací plochy a mají balon pod kontrolou.
75'
Hned čtyři střídaní nyní provedly oba týmy. Dostáváme se do finální fáze hry v zápase.
74'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Bruno Fernandes, přichází Fred.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Aaron Wan-Bissaka, přichází Brandon Williams.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Daniel James, přichází Luke Shaw.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Davide Calabria, přichází Pierre Kalulu.
73'
Nyní mírně aktivněji hrající hosté vybojovali vhazování na útočné polovině.
72'
Daniel James (Manchester Utd.) to vzal na sebe, po delší době registrujeme střelecký pokus. Jeho zakončení však bylo velmi nepřesné. Měl před sebou volnou část branky.
71'
Aaron Wan-Bissaka (Manchester Utd.) to zkoušel individuálně, ale probojovat se ke střele nedokázal.
70'
Začalo hustě pršet, uvidíme, komu tyto podmínky budou vyhovovat více.
69'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Samuel Castillejo.
69'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Sandro Tonali.
67'
AC Milán se nyní stabilněji usadil na útočné polovině, kde ale nedokázali hráči v bílém nic vymyslet.
67'
Rychlou akci to zkoušeli hosté, Alexis Saelemaekers se ovšem k zakončení dostat nedokázal.
65'
Alexis Saelemaekers se dostal do dobré pozice, jeho zakončení zastavil domácí brankář.Dean Henderson.
63'
Rade Krunić (AC Milán) to vzal na sebe, jeho hlavička postrádala přesnost.
63'
Domácí celek se usadil na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně.
62'
Sledujeme klidnější pasáž hry, na šance chudší, hra je plná nepřesností.
61'
Mason Greenwood (Manchester Utd.) mohl zakončovat, ale rozhodl se pro rozehrávku na spoluhráče. Ti vypálit na branku nedokázali.
61'
Nemanja Matić (Manchester Utd.) po pěkné individuální akci pokračoval v akci domácích, ale vypálit hráči v červeném nedokázali.
60'
Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, domácí celek sice vede o jednu branku, ale musí se bránit aktivní hře soupeře.
59'
Další rohový kop pro hostující celek, brankář vyrazil míč na rohový kop.
59'
Franck Kessié se dostal do střelecké pozice, jeho ránu zastavil brankář domácích.
58'
Hosté rozehrávali rohový kop. Centr před branku byl zblokovaný.
56'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, Brahim Díaz (AC Milán) se z ničeho nic nedostal do střelecké pozice, jeho pokus byl zblokovaný.
55'
Brahim Díaz (AC Milán) se dopustil faulu na polovině hrací plochy, rozehrávat tedy budou domácí hráči.
55'
Žlutou kartu dostává Scott McTominay (Manchester United).
55'
Alex Telles (Manchester Utd.) rozehrával rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.
54'
Eric Bailly (Manchester Utd.) rozehrává se svými spoluhráči od své branky, následně se probojoval sám do střelecké pozice, ale obrana jej nenechala vypálit.
53'
AC Milán se musí bránit tlaku soupeře.
52'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry. Následně domácí vybojovali rozehrávku na útočné části hrací plochy.
50'
Manchester United právě vstřelil branku!
Manchesteru se aktivní hra vyplatila, domácí celek se nyní dostává do vedení. Po centru spoluhráče se hlavou prosazuje AMAD DIALLO. Dokázal šikovně přehodit brankáře. Asistence: Bruno Fernandes.
50'
United vstoupili do druhého zápasu aktivně, nyní pokračují v aktivní hře.
49'
AC Milán kombinuje na polovině hrací plochy, Alexis Saelemaekers hledal spoluhráče, ale neuspěl. Bleskově tak hrát mohou domácí. Mason Greenwood vybojoval rohový kop.
48'
Daniel James (Manchester Utd.) hlavičkoval a snadno míč získal Gianluigi Donnarumma.
46'
Franck Kessié (AC Milán) si v souboji o míč počínal nedovoleně, hrál rukou, a tak budou rozehrávat domácí. Bruno Fernandes centroval na spoluhráče, domácí akci pokračuje dál.
46'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Amad Diallo.
46'
V prvním poločase jsme viděli tři střely na branku, hosté jsou v tomto ohledu aktivnější, vedou 2:1, ale na regulérní branku zatím čekáme.
45+1'
45+1'
Se stříleným centrem před branku si dokázal poradit Gianluigi Donnarumma.
45+1'
Jednu minutu uvidíme navíc.
45'
Domácí se už pokusí zbytek poločasu dohrát bezpečně daleko od své branky.
44'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí se nyní usadili na útočné polovině, ale obrana AC je nenechala přiblížit se k brance.
42'
Diogo Dalot (AC Milán) vhazuje na útočné polovině, jeho spoluhráči se mu nabízejí, domácí defenziva hraje nyní také aktivně.
42'
Dean Henderson (Manchester Utd.) se zapojil do rozehrávky svého celku, ale domácí Mason Greenwood vinou špatné přihrávky o míč přišel.
41'
AC Milán se nyní usadilo na polovině, kontroluje hra, hraje aktivněji, zatím ale na nějakou výraznější šanci v posledních minutách čeká.
40'
Soualiho Meïté (AC Milán) to zkoušel po levé straně, pokoušel se něco vymyslet a centrovat před branku, ale obrana si poradila.
40'
Domácí rozehrávají na své polovině a čekají na nějakou další příležitost, jak se dostat před branku soupeře.
39'
Harry Maguire (Manchester Utd.) měl velkou šanci, ale jeho rána končí na tyči.
39'
United vybojovali rohový kop, Alex Telles bude od praporku rozehrávat.
38'
Sudí nechat dlouho čekat s rozehrávkou. Nakonec to byl Alex Telles (Manchester Utd.), kdo se opřel do míče, následně brankář Gianluigi Donnarumma odehrál míč mimo hrací plochu. Vhazování.
37'
Volný kop pro domácí kousek za velkým vápnem.
36'
Aaron Wan-Bissaka (Manchester Utd.) hledal spoluhráče, Mason Greenwood (Manchester Utd.) nedokázal nic vymyslet před brankou soupeře.
35'
Něco málo okolo deseti minut zbývá do konce prvního poločasu, stále platí bezbrankový stav.
34'
Gianluigi Donnarumma (AC Milán) bude odkopávat od své branky. Akce United byla nepřesná.
33'
AC Milán kombinuje na polovině hrací plochy, postupně se pokouší hráči hostů dostat do střelecké pozice, ale Alex Telles (Manchester Utd.) vedl bleskovou protiakci.
32'
Daniel James (Manchester Utd.) se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale byl nachytaný v postavení mimo hru.
31'
Alexis Saelemaekers (AC Milán) vypálil, jeho dobrá rána končí ve středu branky, kde byl pozorný Dean Henderson.
30'
Půlhodina hry je pryč, nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry.
29'
Aaron Wan-Bissaka (Manchester Utd.) vybojoval autové vhazování na útočné polovině, Nemanja Matić pokračoval v akci, ale domácí museli pokus o útok poněkud přibrzdit.
29'
Diogo Dalot (AC Milán) to vzal na sebe, zkoušel uniknout obraně soupeře po lajně, ale předkopl si míč příliš daleko.
27'
Davide Calabria (AC Milán) se výborně dostával do zakončení a jeho akci zastavila obrana domácích, kteří rychle zkouší otočit směr hry.
27'
Rafael Leao (AC Milán) byl aktivní před brankou, dostával se do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus o zakončení byl zblokovaný.
26'
Rade Krunić (AC Milán) se propracoval do střelecké pozice, jeho zakončení zastavil brankář.
23'
Rade Krunić (AC Milán) kombinuje se spoluhráči, hosté nyní diktují tempo hry, ale čekají poslední minuty na nějakou šanci. Akci dostali až před branku, ale finální pas postrádal přesnost.
22'
Po nedůrazné akci končí míč u domácího brankáře, rozehrávat tedy bude Dean Henderson.
21'
Franck Kessié (AC Milán) neměl komu přihrát, a tak vrátil míč k polovině hrací plochy. Balon kontroluje nyní hostující celek.
20'
Aaron Wan-Bissaka (Manchester Utd.) se zapojil do kombinace na útočné polovině, ale neuspěl. Následně pálil Harry Maguire, ale nebyl přesný.
20'
Rychlé přenesení hry ze strany hostů končí postavením mimo hru, rozehrávat tedy budou domácí fotbalisté.
19'
Žlutou kartu dostává Alexis Saelemaekers (AC Milán).
18'
Zajímavá domácí střela končí těsně nad brankou, Gianluigi Donnarumma (AC Milán) zasahovat nemusel.
17'
Domácí hráč nyní rozehrávají od své branky, Soualiho Meïté (AC Milán) se zapojil do rozehrávky svého celku.
15'
Patnáct minut hry je pryč, volný kop pro AC Milán. Rade Krunić (AC Milán) centroval před branku, následná rána byla nepřesná. Vykopávat bude brankář.
14'
Obranný faul nyní předvedl domácí hráč s číslem 11, Mason Greenwood faulvaol soupeře, rozehrávat tedy budou hosté.
12'
Branku přezkoumává VAR.
11'
Franck Kessié (AC Milán) sice míč dostal do branky, ale po přezkoumání VAR tato branka neplatí pro hru rukou, kterou si hostující hráč po autovém vhazování zpracoval míč.
10'
Deset minut hry je pryč, šance jsme viděli na obou stranách, zatím ale na změnu skóre čekáme. Nyní se hosté prokombinovali na útočnou část hrací plochy.
9'
Centr se snesl před branku, ale obrana AC Milán si dokázala poměrně snadno poradit.
8'
Anthony Martial (Manchester Utd.) to vzal na sebe, z dobré pozice před brankou po centru vypálil a jeho ránu tak tak Gianluigi Donnarumma (AC Milán) vytáhl na rohový kop.
7'
Obránci domácích nesmí zapomínat na soupeře, jelikož hostům stačí velmi málo k tomu, aby se dostali do zakončení.
6'
Rafael Leao (AC Milán) se propracoval po přihrávce spoluhráče do zakončení, prostřelil brankáře, ale pomezní sudí odmával ofsajd, branka platit nemůže.
5'
Problémy s rozehrávkou měli domácí, ale brankář Dean Henderson situaci zvládl a míč protlačil na spoluhráče.
4'
Diogo Dalot (AC Milán) to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se nedostal.
3'
Dean Henderson (Manchester Utd.) se zapojil do rozehrávky svého týmu. Následně Manchester vybojoval vhazování na půlce. Scott McTominay (Manchester Utd.) bude vhazovat.
2'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Zatím na nějakou výraznější šanci čekáme.
1'
Domácí hrají v červeném, hosté oblékli pro tento zápas bílé dresy.
1'
Favoritem zápasu, který se bude hrát na Old Trafford, jsou domácí fotbalisté.
V rámci Ligy mistrů se oba kluby potkaly v roce 2010 a Manchester nejprve vyhrál 3:2, a pak doma v odvetě 4:0.
Poslední dva vzájemné zápasy se odehrály v rámci International Champions Cupu a oba vyhrál Manchester po penaltách. V roce 2018 2:1, a pak o rok později 3.2.
Manchester United hrál v předchozí fázi soutěže proti Realu Siciedad. Úvodní zápas vyhrál Manchester 4:0 díky dvěma brankám Fernandese, brance Rashforda a Jamese. V odvetném zápase už branka nepadla, a tak zaslouženě postoupil do osmifinále tým Manchesteru United.
AC Milán do osmifinále postoupil po dramatické bitvě s CZ Bělehrad. Úvodní zápas se hrál v Bělěhradu a skončil 2:2. Domácím remízu zachránil až v 93. minutě Pavkov. Ve druhém zápase AC Milán remizoval 1:1, penaltu proměnil domácí Kessie a za hosty srovnal El Fardou Ben. Díky tomu, že italský klub dal více branek na půdě soupeře, tak vyhrál tento dvojzápas a postoupil dál.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské ligy. V tomto osmifinále proti sobě nastoupí Manchester United a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.