Skončil nám zápas mezi Villarrealem a Levante. Konečný výsledek je teda 3:0. Domácí nechávali v některých momentech hrát a poté využili rychlý přechod do útoku. Právě z brejků dnes padly dvě branky. Kdo se rozhodnul sledovat při obědě, určitě nelitoval. Já se s vámi loučím, přeju příjemný zbytek víkendu a u fotbalu zase někdy, nashledanou.
90+2
90+2
Poslední akce bude patřit hostům, mají k dispozici přímý kop
90+1
Bakambu se probil za obranu hostů ale centr se mu nepovedl, míč sbírá hostující stoper.
90
Rozhodčí nastaví 2 minuty.
89
Zápas se už opravdu dohrává.
87
Bruno poslal krásnou kolmici na kopačky Castilleja. Ten si však nepohlídal své postavení a rozhodčí píská offside.
85
Začalo posledních pět minut základní hrací doby.
84
To už neplatí, Villarreal opět u míče. Baptistão zpoza šestnáctky vystřelil ale jeho střela končí mimo branku.
83
Hra se přelévá na chvíli na druhou stranu. Levante po delší době mají míč u nohou a snaží se něco vytvořit.
82
Villarreal si v posledních minutách hraje s hráči Levante. jak víc je ještě může znemožnit?
81
Bruno se snažil vybojovat aspoň rohový kop, asistent rozhodčí porazil hlavnímu sudímu, že by se mělo kopat od brány hostů. Hernandéz se radou řídí a ukazuje na malé vápno Levante.
80
Hráči obou týmů se nachazí v tréninkovém tempu, hra se odehrává většinou na polovině hostů.
79
Leiva nestihnul míč na hrací ploše, Levante opět bude vhazovat ale tentokrát v hloubi jejich poloviny.
78
Akci Levante končí rázným odkopem Marín. Levante bude vhazovat na polovině hřiště.
77
V posledních minutách drží více míč hostující hráči.
76
Čerstvý Xumetra se vydal sám na výlet na polovinu domácích, skončil na pozorném Ruizovi.
75
Zápas se už bude dohrávat, oba týmy nikde nespěchají, hosté jsou smířeni s prohrou a domácí zase šetří síly na další zápasy.
73
Odchází autor třetí branky Villarrealu, Adrián a místo něj přichází Bakambu.
73
Castillejo se sám bil se třemi soupeři, rozhodčí mu posléze píská útočný faul.
72
Poslední střídání hostů v dnešním zápase. Morales, který spálil největší šancí hostů jde ze hřiště a místo něj přichází Xumetra.
71
Vysunutí Camarasa nevyšlo, míč nestihnul na hrací ploše. Vhazovat tak budou domácí hráči.
70
Druhé střídání má za sebou i domácí tým. Výrazný Trigueros si jde odpočinout a místo něj přichází Pina.
69
Hosté se na delší dobu zmocnili míče a jen tak ho domácím nepůjčí.
68
Hosté se k dostali k centru, jmenovitě Lerma, který však našel jenom rukavice brankáře domácích.
67
Nepovedený centr Marína sbírá do rukavic brankář Mariňo.
66
Hosté se snažili překvapit domácí obranu ale nevyzráli na ni. Domácí se opět zmocňují míče.
64
Baptistão vyskočil nejvýš a dostal se k hlavičce, ta však končí nad bránou.
64
Trigueros krásně posunul míč patičkou na Baptistãa, jehož střelu srazil Lerma na rohový kop.
63
Nepřesnosti jsou i na straně domácích, kteří dávají možnost hostům pohrát si na chvíli s míčem.
62
Samu Castillejo je dnes při chutí, další jeho pokus o vysunutí jednoho z útočníků končí až na Medjanim.
61
Castillejo zkoušel nacentrovat do vápna, ale nikoho nenašel. Odkopávat od brány bude brankář Mariňo.
60
Nepřesnost v rozehrávce Levante dává příležitost Villarrealu zaúčtočit. Ti však volí postupný útok.
59
Cuero se vydal na výlet mezi obránce domácích, čistě ho zastavil až Marín na hranici vápna.
59
Hosté měli k dispozici volný přímý kop a jak je dneska zvykem žádné výrazné nebezpečí z toho nebylo.
57
Domácí už nikdy nespěchají, kombinují na své polovině.
56
Navarro nebezpečně zajel do Baptistãa a rozhodčí neváhal. Druhá žlutá karta se rovná červené. Domácí budou hrát půl hodinu přesilovku.
54
Druhé střídání za sebou provádí hostující trenér. Verdú odchází a místo něj přichází Cuero.
54
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Giuseppe Rossi, přichází Víctor Camarasa.
53
I na druhé straně uvidíme přímý kop a taky z něho nic závažného nebylo. Hosté odvrací.
52
Levante bude mít k dispozici přímý kop po faulu Baillyho.
51
Hosté se i přes třetí vstřelenou branku nevzdávají a snaží se hrát pohledný fotbal.
49
Villarreal právě vstřelil branku!
A opět se povedl domácím brejk do otevřené obrany hostů. ADRIÁN utekl svým strážcům a zakončil. Stav utkání 3:0
48
Verdú vybojoval rohový kop, hosté se ze začátku poločasu usadili na polovině domácích.
47
Druhý poločas začíná tak jako ten první. Snahou Levante vstřelit branku, která by je dostala zase do zápasu.
46
Musacchio nemůže pokračovat v zápase a tak ho domácí trenér střídá Ruizem.
46
Druhý poločas začne přibližně v 13:00 .
Právě skončil první poločas 26. kola mezi Villarrealem a Levante. Za prvních 45 minut jsme viděli dva pěkné góly v síti hostů, domácí potvrzují roli favorita v dnešním zápase. Nemůže ale upírat snaha hostů, kteří se taky snaží něco dělat s nepříznivým vývojem utkání ale jejich útoku končí na pozorné obraně domácích. V největší šanci hostů byl levý záložník Morales. Druhý poločas začne asi za 15 minutek.
45
45
Levante se stále snaží něco udělat s nepříznivým stavem, ale dnes zjevně nemají štěstí.
44
Další potrestaným hráčem je hostující Verdú.
43
Bruno vyslal výbornou přihrávku za obranu, Adrián si těsně nepohlídal offsidovou lajnu.
42
Z výhodné šance nic nebylo, míč skončil na dobře postavené zdi domácích.
41
A šance je tady, Levante bude zahrávat volný přímý kop s bezprostřední blízkosti vápna.
40
Hosté se snaží aspoň snižít do poločasu, jejich kombinace však nikde nevede.
39
Brejk domácích končí faulem hostující Lerma, který za něj dostává jako první žlutou kartu.
38
Pomalu ale jistě se blíží konec prvního poločasu a hosté se více osmělují k útočení. Obrana Villarrealu je dnes ale výborná.
37
Velká chyba Triguerose ve středu hřiště, kterou málem využil Morales. Spoluhráči se ale na něj zlobí, že raději nepřihrával do výhodnější pozice.
36
Ojedinělá šance Levante končí neúspěchem, Rossi snažil umístit míč k pravé tyči, ten však končí daleko vedle ni. Aréola bude vykopávat.
35
Domácí měli k dispozici zkrácený rohový kop ze kterého však nic nevytěžili. Ale i tak zůstavají u míče.
34
Domácí opět přebírájí otěže zápasu a postupným útokem získávají území.
33
Bailly si obhodil svého strážce a našel ve vápně hlavu Baptistãa, který ale nedokázal umístit míč mezi tři tyče a tak míč končí těsně vedle branky.
30
Brejk domácích vyšel, do otevřeného obrany se vydal Adrián, který ve vápně našel CASTILLEJA, který překonal Mariňa.
28
Villarreal se snaží zvýšit vedení, ale obrana Levante si z prvního gólu vzala příklad a teď brání o to důsledněji.
28
Žlutou kartu dostává David Navarro (Levante UD).
24
Marín zbytečně fauloval Lermu a domácí se tak připravili o postupně dobyté území.
23
Domácí po delší době se pokouší zaútočit a dáří se jim to až do doby, kdy Baptistão nepřekonal brankáře Levante. Ten zahrává míč na rohový kop.
22
Morales se snažil vybojovat rohový kop ale Baillyho nepřelstil a tak vykopává domácí brankář.
21
Máme za sebou prvních dvacet minut zápasu ve kterém vidíme pramálo šancí, oba týmy jsou pozorné, nechtějí připustit chybu.
19
Po postupné kombinaci hostů se dostal k centru Morales, který hledal hlavu Deyverson. Ten míč prodlužoval za sebe, tam však nikdo nebyl a míč tak končí na kopačkách Marína.
18
Castillejo se probíjel opět přes Navarra, ten mu však míč sebral a ukončil akci domácích.
17
Domácí jako by po vstřelené brance přestali hrát, nechávají kombinovat hosty. To se jim může vymstít.
16
Musacchio byl nepříjemně sražen Deyverson.
15
Hosté se snaži hned vyrovnat ale nedokáží přejít přes skvělou obranu domácích.
13
Velká šance Deyverson, který dnes pozorného Aréolu nepřekonal.
12

Hosté měli možnost brejkové situace, kterou však zastavil pozorný Bruno. Ten poté vyslal krásnou přihrávku za obranu na rozběhnutého Baptistãa, který si pohrál s obráncem a překonal gólmana hostí.
11
Domácí vyčkávají a nechají hosty kombinovat. Ti si ale neví rady co s míčem.
10
Lermovi se centr nepovedl a mohl z toho být break domácích, ti ho však nevyužili a nikde nespěchají.
9
Vysoký presing dělá hostům problémy, u míče jsou domácí hráči, kteří v začátku zápasu jsou více aktivnější.
8
Castillejo se probíjel přes Lermu, ale nic z toho nebyl. Poté chtěl z toho ještě vybojovat roh ale rozhodčí Hernandéz zůstal pozorný a ukázal na brankáře Mariňa.
7
Akce Levante skončila nedorozuměním, Aréola bude vykopávat od své branky.
6
Po kratší pauze zase mají míč hráči Levante, kteří ale nikde nepospíchají.
5
Castillejo zkoušel najít centrem hlavu Adriána, ten na míč nedošáhnul a tak míč končí v zámezí.
4
Domácí se pomalu dostávájí do hry, pomalu kombinují a čekají na chybu hostů.
3
Nakonec to byl centr, který nikoho nenašel a končí v rohu hřiště, kde si ho bere Bailly.
2
Hosté budou mít k dispozici přímý kop ze zajímavé vzdálenosti od branky. Uvidíme, zda přímo ohrozí brankáře Aréolu.
1
Hosté začali hned útočit, Morales se daleko nedostal. Pozorná obrana zahrála míč do zámezí
1
Ještě než začne zápas, máme tady minutu ticha.
Hosté budou vykopávat.
Hráči nastupují na hrací plochu.
Dobré nedělní poledne, vítám vás u přenosu z 26. kola španělské La Ligy. Zápas mezi Villarrealem a Levante za pár minut začne. Pokud si k tomu dáváte oběd, tak přeji dobrou chuť.

Villarreal CF: Aréola – Bailly, Bonera, Musacchio, Marín – Trigueros, Leiva, B. Soriano, Castillejo – Adrián López, Baptistão.
Náhradníci: Asenjo – Bakambu, M. Gaspar, Pina, V. Ruiz, Soldado, Denis Suárez.

Levante UD: Mariño – Toňo, Medjani, D. Navarro, Lerma – Verza, Simão, Verdú – Deyverson, Rossi, Morales.
Náhradníci: Rubén – Camarasa, V. Casadesús, Cuero, Feddal, Xumetra, Trujillo..
Villarreal CF
Domácí tým už 8 zápasů neprohrál, jejich poslední prohra se datuje 13.1, kdy prohráli s Bilbaem. Dokonce remizovali v posledním zápase v Evropské lize na hřišti silné Neapole, což se určitě počítá. Když se zaměříme jenom na domácí zápasy, tak tam můžeme nalézt z pěti zápasů, 3 výhry, 1 remízu a porážku. V tabulce jsou momentálně na 4. místě zaručující předkola milionářské Ligy Mistrů. Na třetí Real ztrácí pět budů, naopak 8 bodů mají náskok na pátou Sevillu.

Levante UD
Když se podíváme na hosty, tak to není žádná sláva. V tabulce se krčí na předposledním místě, prohráli v posledních pěti zápasech třikrát. Avšak v posledním zápase vcelku jasně přehráli Getafe 3:0. Jejich venkovní bilance je tristní. Levante naposledy venku vyhrálo 23.11, od té doby přivezli z venkovních tripů pouhý bod ze 7 zápasů.