Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Connah's Quay : Alaškert - 7. července 2021   20:00

Connah's Quay
19' Curran  • 79' Horan
2:2
(1:2)
Alaškert
Alaškert
21' Churtsidze   • 45' Churtsidze
Byrne – Disney, Horan (C), Holmes (58. Moore) – Morris, J. Owen (46. Edward), Harrison (46. Owens), Poole – Mullan (90+7 Williams), Wilde, Curran
Calderbank-Park – Insall, Davies, Moore, Owens, Williams, A. Edwards
Dimitriou – Egglezou, Dimitriadis (CYP)
Park Avenue, Aberystwyth
Alaškert
Canvarevič – Tiago Cameté, T. Voskanyan, Kadio Didier, Boljevic, James – Churtsidze, Havsepyan, A (67. Edigaryan). Grigoryan (C), Davidyan (90+14 Tankov) – Embaló (67. Glišič)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 0:9. Rohy: 1:2. Fauly: 15:13.
Curran poslal domácí do vedení, za hosty dvakrát skóroval a stav zápasu otočil Churtsidze. Connah's Quay remízu nakonec zachránil Horan v 79. minutě. V dlouhém nastavení vinou zranění jsme další branku neviděli. Odveta se hraje za týden v Jerevanu.
90+14'
90+14'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází David Davidyan, přichází Nikita Tankov.
90+12'
Dostáváme se do samotného závěru nastaveného času. Stav je aktuálně vyrovnaný.
90+9'
Churtsidze si vypracoval dobrou střeleckou pozici, ale jeho ránu vyrazil brankář Bryne, který si poradil i s dorážkou Glišiče. Obrovské šance hosté proměnit nedokázali.
90+8'
Hostující celek hraje aktivněji, ale s jejich důraznou hrou si zatím ví domácí obrany rady, takže na nějakou výraznější šanci v nastaveném čase čekáme.
90+7'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Jamie Mullan, přichází Aron Williams.
90+6'
Zdá se, že domácí celek bude střídat.
90+5'
James vybojoval volný kop z dobré pozice. Následně to nepřesně zkoušel Edigaryan. Hosté tuto šanci neproměnili.
90+3'
Sledujeme takticky vedenou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.
90+1'
Sudí nastavují 13 minut.
89'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, ale vzhledem k dlouhému ošetřování lze předpokládat nastavení alespoň pět minut.
87'
Alaškert předvedl další zajímavou akci. Na konci rychlé kombinace byl
Artak Edigaryan, jehož rána ovšem minula cíl. Domácí brankář tedy bude rozehrávat.
84'
Hostující celek se pokouší rychle se vrátit k aktivní hře. Nyní to zkoušel T. Voskanyan, ale minul branku. Byrne bude odkopávat.
82'
Žlutou kartu dostává Declan Poole (Connah's Quay FC).
80'
Connah's Quay rozehrává rohový kop. Mullan centroval před branku, ale obrana si v pohodě poradila.
79'
Connah's Quay FC právě vstřelil branku!
Domácí fotbalisté se po delší době propracovali do střelecké pozice, kterou dokázali proměnit. Stav zápasu srovnává GEORGE HORAN. Asistence: Kris Owens.
75'
Alaškert rozehrával volný kop. Artak Edigaryan se rozhodl pro přímou střelu, ale tak byla zblokovaná domácí obranou.
73'
Hostující celek vyslal na domácí branku dvě nepřesné střely. Nejprve neuspěl Artak Edigaryan a po něm ani Tiago Cametá.
72'
Curran hledal zajímavou přihrávkou nabíhajícího spoluhráče, ale Wilde nedokázal zpracovat.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce druhého poločasu, hostující celek pokračuje v aktivní nátlakové hře.
69'
Nyní registrujeme zajímavý střelecký pokus, Wilde z domácího celku se dostal do zakončení, ale jeho ránu kryje Canvarevič.
67'
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází José Embaló, přichází Aleksandar Glišič.
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Rumyan Hovsepyan, přichází Artak Edigaryan.
63'
Žlutou kartu dostává Craig Curran (Connah's Quay FC). Domácí hráč dostává žlutou kartu za faul na Hosepyana.
61'
Embaló si nabíhal do volného prostoru, ale sudí mu odmávali a následně také odpískali ofsajd.
60'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, kterou končil první poločas. Domácím nelze upřít snahu, ale nyní na nějakou výraznější příležitost čekají.
60'
Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, aktuálně platí stav, který stanovil první poločas utkání.
59'
Boljevic nyní fauloval Mullana, a tak budou rozehrávat domácí fotbalisté.
58'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Danny Holmes, přichází Tom Moore.
55'
Zdravotníci stále ošetřují zraněného hráče.
51'
Zdá se, že domácí hráč nebude moci v zápase pokračovat a střídačka Connah's Quay připravuje už třetí střídání.
49'
Hra je nyní přerušena, protože Danny Holmes zůstal ležet na hrací ploše.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem a domácí trenér udělal v sestavě dvě změny.
46'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Danny Harrison, přichází Kris Owens.
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Jay Owen, přichází Aeron Edwards.
46'
Tři branky jsme viděli v prvním poločase. Domácí poslal do vedení Curran v 19. minutě. Churtsidze dokázal v 21. minutě vyrovnat, a pak poslal Alaškert do vedení v 45. minutě.
45+3'
45+2'
Hovsepyan to zkoušel individuálně, ale jeho akce byla zastavená na rohový kop. Ten následně hosté nedokázali proměnit.
45+1'
Dvě minuty uvidíme nad rámec prvních pětačtyřiceti.
45'
Tým Alaškert právě vstřelil branku!
V samotném závěru poločasu jde hostující celek do vedení. Grigoryan našel DAVIDA CHURTSIDZEA, který zakončoval přesně. Asistence: Artak Grigoryan.
44'
Declan Poole posílal centr před hostující branku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal přesněji hlavičkovat.
42'
Tentokrát zahrozili hostí, Hosepyan nedokázal přesněji zakončit. Jeho rána končí vedle.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí pokračují v aktivní hře, ale na nějakou výraznější šanci čekají.
39'
Hosté rozehrávali rohový kop. Centr se snesl před branku na přední tyč, ale obrana si dokázala poradit.
37'
Hostující James vyslal přízemní centru z pravé strany do předbrankového prostoru, ale obrana si dokázala poradit.
35'
Domácí fotbalisté se nyní usadili na útočné polovině, zkoušeli něco vymyslet, ale obrana si dokázala poradit.
32'
Hostující celek hraje nyní aktivně, tlačí se do zakončení, ale nyní se obrana Connah's Quay pozorná. K zakončení se dostal Hosepyan, jehož pokus kryje Byrne. Dorážku domácí brankář nedovolil.
32'
Hostující A. Grigoryan si počínal nedovoleně, a tak budou rozehrávat domácí. Faulovaným hráčem byl Holmes.
30'
Po půlhodině hry registrujeme další střelecký pokus. Dnes aktivně hrající hostující Churtsidze se dostal ke střele po chybě domácí obrany. Branku trefit nedokázal.
28'
Domácí vybojovali vhazování na útočné polovině. Pokus o dlouhý hod byl úspěšný, následná rána byla zblokovaná. Směr hry se tedy otáčí.
27'
Embaló v souboji fauloval soupeře, Harrisona, a tak budou rozehrávat domácí fotbalisté.
26'
Churtsidze to vzal na sebe, jeho rána ale končí těsně vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
24'
Tiago Cametá se dostal ke střele z nějakých dvaadvaceti metrů, ale míč končí mimo domácí branku.
21'
Domácí vedení netrvalo dlouho, hosté přispěchali s rychlou odpovědí, nyní dostal míč do branky obranou neobsazený DAVID CHURTSIDZE. Asistence: José Embaló.
19'
Domácí fotbalisté se dostávají do vedení, přihrávku Mullana dokázal v úvodní gól přetavit CRAIG CURRAN. Asistence: Jamie Mullan.
17'
Hosté vybojovali volný kop z dobré pozice, ale domácí obrana dokázala míč odhlavičkovat do bezpečí.
14'
James byl na správném místě a dokázal zblokovat střelecký pokus Holmese.
13'
Hosté se dostali do předbrankového prostoru, ale Embaló nedokázal výrazněji ohrozit branku. Jeho rána byla zblokovaná, vykopávat bude Byrne od své branky.
13'
Týmům nelze upřít snahu, ale zatím na nějakou výraznější šanci na jedné nebo druhé straně čekáme.
11'
Domácí Wilde byl nachytaný v postavení mimo hru, akce Connah's Quay tak končí.
10'
Deset minut hry je minulostí, zatím sledujeme bitvu o každý metr hrací plochy.
9'
Devět minut hry je pryč, sledujeme převážně takticky vedený fotbal, ale brankáři zatím zasahovat nemuseli ani proti jedné střele.
8'
Domácí Wilde fauloval Kadio Didiera, hrát tak budou fotbalisté Alaškertu.
6'
Hostující celek začal aktivně, ale domácí Owen i Jamie Mullan dokázali akce soupeře zastavit.
4'
Domácí hrají aktivně, nyní se do dobré pozice pokoušel dostat J. Owen, ale píská se mu ofsajd.
3'
Následně ale fauloval jeden z hostujících hráčů, byl to James. Směr hry se tedy znovu otáčí.
2'
Domácí Curran si počínal nedovoleně, fauloval Tiaga Camatéa, a tak budou hrát fotbalisté Alaškertu.
1'
Utkání začalo v poklidném tempu.
1'

Connah's Quay FC: Byrne – Disney, Horan (C), Holmes – Morris, J. Owen, Horrison, Poole – Mullan, Wilde, Curran
Náhradníci: Calderbank-Park – Insall, Davies, Moore, Owens, Williams, A. Edwards

Alaškert FC: Canvarevič – Tiago Cameté, T. Voskanyan, Kadio Didier, Boljevic, James – Churtsidze, Havsepyan, A. Grigoryan (C), Davidyan – Embaló
Náhradníci: Jurčenko – Jovanovič, Gome, Glišič, Bezecourt, Artak Edigaryan, Aghekyan, Machajlovič, Tankov

Rozhodčí: Dimitriou – Egglezou, Dimitriadis (CYP).
Jedná se o první zápas, odveta se bude hrát přesně za týden.
Tento duel se bude hrát v Parku Avenue v Aberystwyth ve Walesu.
Hlavním rozhodčím tohoto zápasu bude Vasilis Dimitriou. Jeho asistenty budou Nikos Egglezou a Marios Dimitriadis. Jedná se o rozhodčí z Kypru, čtvrtým sudím je rovněž kyperský Marios Christoforou.
Tyto dva týmy proti sobě v minulosti ještě nenastoupily. Půjde tedy o historicky první vzájemný duel.
Connah's Quay FC hraje Cmru Premier, nejvyšší soutěž ve Walesu. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Během těchto výher inkasoval jeden gól a sedm vstřelil.
Alaškert FC hraje nejvyšší soutěž v Arménii. V posledních třech ligových zápasech neinkasoval branku, navíc dal pět gólů. Jedná se o tým, kterému se v poslední době daří defenzivně.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase prvního předkola Ligy mistrů proti sobě nastoupí Connah's Quay FC a Alaškert FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.