Serie A - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frosinone : AC Milán - 26. prosince 2018   12:30

0:0
(0:0)
Frosinone
Sportiello – Goldaniga, Ariaudo (C) (76. Salamon), Krajnc – Ghiglione (74. F. Zampano), Maiello, Chibsah, Crisetig, Beghetto – Ciano, Pinamonti (80. Ciofani).
M. Guida
Stadio Benito Stirpe
AC Milán
G. Donnarumma – Calabria (74. Conti), Musacchio, A. Romagnoli (C), Ricardo Rodríguez – Castillejo (74. Laxalt), Kessié, Bakayoko, Çalhanoğlu – Cutrone, Higuaín.

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek dne.
Držení míče: 36%:64%.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 6:8. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:12.
Zápas je u konce a končí výsledkem 0:0. Pro Milán je to již třetí zápas v posledních pěti utkáních, kdy nepadl ani gól. Frosinone sice branku nedal, po zkontrolování videa však gól nebyl uznán a poté už branka nepadla. Oba celky tak berou celkem zasloužený bod.
90+6'
90+5'
Poslední minuta nastavení už se hraje v klidu. Oběma celkům je výsledek jasný.
90+4'
Donnarumma musí být ještě pozorný. Chytá další střelu a posílá své spoluhráče co nejrychleji do útoku.
90+3'
Calcio se ještě může prosadit, vybojovalo totiž roh. Ten na dvakrát končí neúspěšně.
90+2'
Milán celý nastavený čas útočí, ale stále se nemůže prosadit. Domácí už zamkli svou branku a chtějí remizovat.
90+1'
Nastavovat se bude pět minut!
90'
Zápas asi bude končit remízou. Útok Milána končí tragicky a odkopávat bude opět Sportiello.
89'
Domácí nic v útoku nevymysleli a míč mají opět na kopačkách hosté. Ti se opravdu chtějí prosadit, což se jim nedaří. Higuaín posílá míč mimo branku.
88'
Nakonec ošetření nebylo potřeba a hosté mohli rozehrát rohový kop. Z něj přišel centr a následně i střela. Ta končí mimo tři tyče a rozehry se ujme domácí gólman.
87'
Milán se poté ihned vydal do útoku, kde prozatím vybojoval roh. Hra ale bude asi pozdržena, protože Goldaniga leží na trávníku.
86'
Frosinone obranu zvládá a odměnou je zisk míče. Domácí se tak vydávají do útoku, který končí střelou. Donnarumma ji v klidu chytá a může rozehrát.
85'
Útok končí nepřesnou střelou a odkop dostane Sportiello. Ten zase rozehrává velmi nepřesně a míč získávají hosté, kteří se okamžitě ženou do útoku.
84'
Míč poté dostal Milán, který zatím kombinuje na své polovině. Následně se dopředu vydá přes střed hřiště.
82'
Bakayoko si vyžádá ošetření. Na nějakou chvíli se tedy hra pozastaví.
81'
Milán by chtěl získat tři body a ví, že už mu dochází čas. Proto se tlačí k brance za každou cenu a snaží se prosadit. To se mu zatím nedaří.
80'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Matteo Ciofani.
79'
Milán jim rychle míč sebral a sám se dostal dopředu. Tam přišel centr do vápna. Hlavička sice směřovala na branku, ale neměla dostatečnou razanci a Sportiello si připisuje snadný zákrok.
78'
Hostům se stále nedaří nikam dostat a nyní při kombinaci dokonce ztratili míč. Calcio toho nedokázalo využít.
77'
Frosinone odrazilo další ofensivu soupeře. Ten nyní kombinuje na své polovině a pomalu se pohybuje směrem dopředu.
76'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Lorenzo Ariaudo, přichází Bartosz Salamon.
75'
Domácí gólman moc dobře nerozehrál a Milán se hnal do další útočné akce. To zase nekončí ničím nebezpečným.
74'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Paolo Ghiglione, přichází Francesco Zampano.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Davide Calabria, přichází Andrea Conti.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Diego Laxalt.
73'
Rychlý protiútok Milána končí odkopem Sportiella. Ten ho rozehraje až po střídání.
72'
Calcio po dlouhé době celkem aktivně útočí a na branku posílá jednu střelu za druhou. Zatím všechny stíhá krýt Donnarumma.
71'
Skvělý zákrok proti střele z dálky vytáhl Donnarumma a míč vyrazil na roh. Domácí ho rozehráli nakrátko, což se nevyplatilo a míč vzápětí ztratili.
70'
Milán poté vybojoval roh, ze kterého přišel centr. Ten chytá do náručí Sportiello a snaží se své spoluhráče vyslat do protiútoku. To se nedaří.
69'
Milán zase fauloval při útočení a ztrací tak balón. Frosinone se rozehry neujalo moc zodpovědně a téměř ihned po ní míč ztratilo.
68'
Hosté se dlouho nedostali k vápnu a tak se Rodriguez rozhodl ke střele z dálky. Ta sice měla dostatečné parametry, ale směřovala mimo branku domácích.
67'
AC defensivu celkem v klidu zvládlo a odkopávat bude Donnarumma. Ten vykopl míč až na druhou polovinu hřiště.
66'
Frosinone vybojovalo vhazování u půlící čáry a pomalu se posunuje směrem dopředu. Milán tak musí být pozorný i v obraně.
65'
O míč se bojuje u pravého praporku na polovině domácích. Souboj vyhráli právě domácí a poté donutili soupeře k faulu, takže se budou moct uklidnit.
64'
Od branky odkopával míč Sportiello. Tomu se rozehra zase moc nepovedlo a celkem snadno míč zase získal Milán.
63'
Hra je přerušena, protože Ariaudo musí být ošetřován.
62'
Hosté stále útočí a nyní jsou jasně aktivnějším celkem. Frosinone už se dlouhou dobu brání a už nějakou dobu nebylo u branky soupeře. Tu defensivu zatím zvládá velmi dobře.
61'
Milán se postupně dostal až k vápnu, kde se snaží něco vymyslet. To se mu moc nedaří a je pomalu vytlačován zpět na svou polovinu.
60'
Ani Milánu se útok vůbec nepovedl a odkop dostane druhý gólman na hřišti. Tomu se rozehra vůbec nepovedlo a míč získává AC.
59'
Útok je neúspěšný a k odkopu se dostane Donnarumma. Ten rozehraje nakrátko a hosté se vydají dopředu pomalou kombinací.
58'
Frosinone následnou obranu zvládlo a získalo míč. S rozehrou to má velmi složité, protože hosté velmi aktivně napadájí. Domácí si nakonec poradili a odměnou jim je možnost útoku.
57'
Domácí hráč musel být nějakou dobou ošetřován, takže se hra na chvíli pozastavila. Poté se vhazování ujal Milán.
55'
Hosté podnikají další útok a chtějí se ujat vedení. Přes obranu domácích se jim to stále nedaří. Obránci Calcio dnes nic nedovolují.
54'
Žlutou kartu dostává Lorenzo Crisetig (Frosinone Calcio).
53'
Milán získal další rohový kop, ze kterého přišel zase centr. Ten hlavičkuje pryč domácí obránce a útok hostů tak končí.
52'
AC je nyní aktivnějším celkem a podniká jeden útok za druhým. Frosinone zatím obranu zvládá a nyní navíc získala míč. Vhazovat bude na levé straně.
51'
Mílán z následného útoku vybojoval přímák, ze kterého přišel centr. Ten dokázala pokrýt domácí defensiva a míč končí až na druhé polovině hřiště. Stále ho mají hosté.
50'
Centr do vápna hlavičkuje pryč hostující obrana. Poté přišla ještě střela Calcio, ale ta byla moc z velké dálky a míč končí mimo tři tyče. Výkop teď pro změnu dostane Donnarumma.
49'
Frosinone vepředu nic nevymyslelo a míč získal Milán. Ten se rychle přesunul do útoku, kde ale nic nevymyslel. Další výkop dostane domácí gólman.
48'
Útok hostů zastavuje ofsajd a rozehry se ujme Sportiello. Ten vykopává až na druhou polovinu hřiště.
47'
AC vybojovalo vhazování na pravé straně a snažilo se míč směřovat do vápna. To se sice podařilo, domácí obrana ho okamžitě hlavičkuje zpět.
46'
Výkopu se nyní ujal Milán, který to dopředu zkouší nákopem. Míč z toho sice neztratil, ale moc dopředu se neposunul.
46'
První poločas nám přinesl překvapení. Frosinone totiž přehrává favorizovaný AC Milán a dokonce i skóroval. Kdyby před tím domácí nefaulovali, mohli teď vézt. Tomu tak sice není, ale Calcio má na své straně psychickou výhodu. Jistě se jí pokusí využít i ve druhém poločase.
Druhý poločas začne přibližně v 13:33.
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude jedna minuta.
45'
Frosinone vzápětí míč získalo a nejradši by ještě v první poločasu skórovalo. To se jí asi nepovede, protože téměř okamžitě míč ztratilo.
44'
Milán odráží další útok soupeře, získává míč a poločas už chce dohrát v klidu. Proto nikam nespěchá a klidně kombinuje.
43'
Útok hostů je neúspěšný a k odkopu se dostává Sportiello. Ten míč vykopně až na druhou polovinu hrací plochy.
42'
Frosinone je i přes neuznanou branku stále aktivnější a snaží se prosadit ještě jednou. Milán zatím obranu zvládá, získává míč a sám se může vydat do útoku.
41'
Žlutou kartu dostává Paolo Ghiglione (Frosinone Calcio).
40'
Žlutou kartu dostává Gianluigi Donnarumma (AC Milán).
37'
Pozor, branka nebude platit! Guida to šel zkontrolovat na video, protože si hosté mysleli, že před přečíslením Calcio faulovalo. Guida to tak také zhodnotil a branku neuznává!
37'
Domácí se dostali do přečislení tři na dva. Maiello se dostal až do vápna, kde z levé strany poslal míč před branku. Tam byl připravený Ciano, který ho vstřelil do sítě.
36'
Z ní vzešla další střela z vápna, která končí vysoko nad brankou. Míč tak dostane opět Donnarumma.
35'
Ten sice rozehrál dobře, ale vzápětí jeho spoluhráči míč ztratili. Frosinone tak zahajuje další rychlou ofensivu.
34'
Rychlý útok domácích končí prudkou střelou, která letí mimo branku. Odkopávat bude Donnarumma.
33'
AC se už přesunulo na útočnou polovinu. Tam ale nákop dopředu kryje Sportiello, který tak získává míč pro svůj tým.
32'
Hosté obranu zvládli a k vykopu se opět dostal Donnarumma. Ten tentokrát rozehrál nakrátko a tak Milán kombinuje na své polovině.
31'
Následná rozehra se Milánu moc nepovedla. Ten totiž fauluje na půlící čáře a Pinamonti se bude muset nejspíš nechat ošetřit.
30'
Calcio podníká velmi rychlý útok a po centru se k dobrému voleji dostal Ghiglione. Mířil k pravé tyči, což Donnarumma vystihl a míč vyráží takřka z brankové čáry!
29'
Milán se stále u míče, ale jen na své polovině. Frosinone svému soupeři nedovoluje přejít pomalu ani půlící čáru.
28'
Milán se po získání míče okamžitě přesunul až k vápnu, kde toho moc nevymyslel. Domácí svého soupeře vytlačili zpět na jeho polovinu.
27'
AC nehorázně pokazil rozehru a míč tak lehce získal Frosinone. Ten se to dopředu opět skončí nákopem, což zase nevychází.
26'
Calcio je nyní aktivnější a tak musí hosté odrážet jeden útok za druhým. Centr do vápna končí sražený v autu a vhazovat budou domácí.
25'
Útočník Milánu úplně zbytečně fauluje a domácí tým bude pokračovat v kontrole balónu.
24'
Domácí tým za chvíli získal míč a opět se vrhá do útočné akce. Získal vhazování na pravé straně. Vhazování se moc nepovedlo a míč získali hosté.
23'
Calcio dobře rozehrálo a zahajuje ofensivu. To už moc dobrá nebyla, nákop dopředu končí jen u hostujících obránců.
21'
Bakayoko se málem dostal až sám před Sportiella, na poslední chvíli ho o šanci připravil domácí obránce skluzem. Hostující útočník se vzteká, že to byl faul, ale Guida je klidný a nic nepíská.
20'
Do úniku se snažil dostat domácí obránce. To se mu nepovedlo, protože si Donnarumma vyběhl proti míči. Rychle rozehrál do strany a hosté začínají další ofensivu.
19'
AC pokračuje v dobré ofensivě a snaží se vstřelit první branku utkání. Nyní jim v tom zabránil ofsajd a míče se ujme Sportiello.
18'
Pěknou šanci si nyní vypracoval Castillejo, který se sám dostal až do vápna a vypálil, ale trefil jen pravou tyč!
17'
Milánu se stále nedaří dostat hru z vlastní poloviny. Calcio pokračuje v ofensivě a s jasným favoritem hraje více než vyrovnanou partii.
16'
Frosinone se dostalo do rychlého útoku a mohlo skórovat. Přihrávku do vápna zachytil Ghiglione, kterému střela z první vůbec nesedla a končí vysoko nad brankou.
15'
Následně si hosté vybojovali dobrou standartku, kterou zahodili nepřesnou střelou. Rozehrávat tak bude Sportiello.
14'
Calcio zase moc nezvládlo rozehru a míč mají opět velmi rychle hosté. Ti nasazují osvědčenou taktiku, což je pomalá kombinace směrem dopředu.
13'
Milán tak získal míč. Nikam se nehrne a dopředu se snaží pomalou, ale jistou kombinací. To se podařilo a ke střele se mohl dostat Higuín. Ta mu vůbec nesedla a balón končí mimo domácí klec.
12'
Frosinone navíc ještě vybojovalo míč díky napadání a samo může podnikat útočné akci. Nákop dopředu zvládá hlavičkovat pryč hostující defensiva.
11'
Následně už domácí žádnou střelu nedovolili a soupeře vytlačili na jeho polovinu. Hosté tak nyní kombinují na své straně hřiště.
10'
Milán se po dlouhé době podíval do útoku a zase měl velkou šanci. Střelu vyrazil domácí obránce na autové vhazování.
9'
Útok domácích stále nekončí. Hosté totiž faulovali. Calcio nerozehrálo dobře a z přímáku nevzniklo nic nebezpečného.
8'
Frosinone nyní nedovolilo soupeři útok, získalo míč a samo se vydalo k pokutovému území. Před branku směřovalo pár cetrů, ale všechny je bez problémů pokryl Donnarumma.
7'
Ani teď Calcio vůbec dobře nerozehrálo, nákop končí mimo hrací plochu. Milán tak bude vhazovat na půlící čáře.
6'
AC se rychle přesunulo k vápnu a vybojovalo roh. Rozehra přišla nakrátko a následný centr už chytá Sportiello.
5'
Následně už domácí rozehráli lépe a soupeři už tlak nedovolili. Při útoku však míč téměř okamžitě ztratili.
4'
Frosinone se rozehra vůbec nepovedla, míč získal hosté, kteří s ním kombinují u vápna. Nakonec se dostali ke střele, ale ta končí opět mimo branku.
3'
Z výkopu podnikl Milán velmi rychlý a nebezpečný útok. Cutrone dostal centr přímo na volej a okamžitě vypálil. Rána mu moc nesedla a míč končí mimo tři tyče. Výkop od Sportiella.
2'
Domácí zvolili centr do vápna, který hostující defensiva v klidu pokryla. Následně dokonce získala výkop u svého gólmana.
1'
Úvodního výkopu se ujali hráči Frosinone. Ti na nic nečekají a okamžitě se hrnou na útočnou polovinu, kde vybojovali přímý kop.
1'

Frosinone Calcio: Sportiello – Goldaniga, Ariaudo (C), Krajnc – Ghiglione, Maiello, Chibsah, Crisetig – Beghetto, Ciano – Pinamonti.
Náhradníci: F. Bardi – Besea, Brighenti, J. Campbell, Cassata, Ciofani, Gori, Molinaro, Salamon, Sammarco, Soddimo, F. Zampano.

AC Milán: G. Donnarumma – Calabria, Musacchio, A. Romagnoli (C), Ricardo Rodríguez – Castillejo, Kessié, Bakayoko, Çalhanoğlu – Cutrone, Higuaín.
Náhradníci: An. Donnarumma, Reina – Abate, Conti, Halilović, Laxalt, J. Mauri, Montolivo, Simič, Torrasi, Tsadjout, C. Zapata.

Rozhodčí: M. Guida.
Frosinone Calcio
Frosinone je dnes jednoznačným outsider. Drží totiž předposlední pozici ligy a dost pravděpodobně sestoupí do Serie B. Dnešní domácí totiž ze sedmnácti zápasů vyhráli pouze jeden, remizovali šestkrát a prohru si připsali desetkrát. Z toho také plyne počet získáných bodů, který se zastavil na čísle devět. Jestli chtějí domácí ještě se sestupem něco udělat, tak by se v dnešním zápase měli pokusit minimálně o remízu.

Poslední tři utkání
Udinese vs. Frosinone – 1:1
Frosinone vs. Sassuolo – 0:2
Neapol vs. Frosinone – 4:0
AC Milán
AC je jako již tradičně na vrcholu ligy a proto je také jednoznačně dnešním favoritem. Dnesní hosté se drží na páté pozici Serie A, což by jim momentálně zaručovalo postup do skupinové fáze Evropské ligy. AC získalo za sedmnáct zápasů sedmadvacet bodů. Výhru si připsalo sedmkrát, remízu šestkrát a prohru čtyřikrát. Milán navíc poslední utkání s Fiorentinou prohrál a předtím ještě dvakrát remizoval, takže si rozhodně bude chtít spravit náladu. Milán tak pro vítězství udělá všechno.

AC Milán vs. Fiorentina – 0:1
Bologna vs. AC Milán – 0:0
AC Milán vs. Turín FC – 0:0
Zdravím všechny fanoušky fotbalu a přeji všem příjemné svátky. I když je venku velká zima, italská nejvyšší fotbalová soutěž se nezastavuje. Já Vás dnes provedu duelem, kde se utká Frosinone s AC Milánem. Tímto jste k přenosu srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62