Serie A - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Bologna - 22. prosince 2021   16:30

0:3
(0:2)
Bologna
36' Orsolini  (Domínguez) • 44' Hickey  (Skov Olsen) • 90+4' Santander  (Vignato)
Sassuolo
Pegolo – Rogério (87. Kyriakopoulos), G. M. Ferrari (C), K. Ayhan, Müldür (46. Toljan) – Maxime López (88. Magnanelli), Frattesi – Traorè (63. Defrel) – Boga (46. Raspadori), D. Berardi, Scamacca.
Fabbri – Maccaddino, Sechi
MAPEI stadium, Citta del Tricolore, Reggio nellÉmilia
Bologna
Skorupski – Bonifazi (80. Binks), Medel, Soumaoro – Domínguez – Hickey, Svanberg (62. Vignato), R. Soriano (C), Skov Olsen (72. De Silvestri) – Arnautović (72. Santander), Orsolini (62. Barrow).

Bologna FC o svém vítězství rozhodla již v první půli. Skorupski vychytal střelu Frattesiho, Scamacca trefil pouze tyč. Hosté udeřili pěknými brankami Orsoliniho a Hickeye. Druhý poločas byl trápení ze strany domácích, Bologna v poklidu bránila pohodlný náskok. Po hodině hry vychytal střelu kapitána Soriana brankář Pegolo. Barrow neproměnil sólový nájezd na brankáře, ale v nastaveném čase po hrubce Pegola snadno třetí branku přidal Santander. Tři body putují po zásluze na sever Itálie. Mějte hezký zbytek večera.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 14:12.
90+4'
90+4'
Bologna právě vstřelila branku!
Po neskutečné hloupé rozehrávce Pegola naservíroval Vignato míč přesně na FEDERICA SANTANDERA, který snadno zatlouká třetí hřebík do rakve Sassuola – 0:3! Asistence: Emanuel Vignato.
90+4'
Berardi se dopustil nedovoleného zákroku.
90+3'
De Silvestri takticky na výbornou udržel míč u rohového praporku na útočné polovině hřiště.
90+2'
Domínguez byl hokejově dohrán hokejovým způsobem frustrovaným Scamaccou.
90+1'
Santander našel zpětným pasem nabíhající spoluhráře z druhé vlny Vignata, jenže ten nemířil nejpřesněji.
90'
Žlutou kartu dostává Francesco Magnanelli (US Sassuolo Calcio) za faul.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty!
89'
Akcio kterou založil Vignato do otevřené obrany soupeře, z čehož nejvíce těžil rychlý Barrow, jenže sólový nájezd mu skvěle vychytal Pegolo – rohový kop!
88'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Maxime López, přichází Francesco Magnanelli.
87'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Rogério, přichází Giorgos Kyriakopoulos.
86'
Hickey ukázkově uvolnil v pokutovém území Barrowa, ten však svým pasem možná střelou trefil pouze bránícího hráče.
85'
Rogério sice podklouzl, přesto jeho pas končí opět u Skorupského, který byl rychlejší než atakující Scamacca.
84'
Domínguez ztroskotal v souboji jeden na jednoho na pozorném Toljanovi.
83'
Veškerá snaha Sassuola o korekci výsledku končí na výtečném Skorupskim.
81'
Skákavá střela Berradiho byla zablokována soupeřovým valem v pokutovém území.
80'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Kevin Bonifazi, přichází Luis Binks.
79'
Barrow místo, aby nahrál volnému spoluhráči nalevo cpal míč do přehuštěného středu hřiště.
77'
Santander byl nyní v souboji nepříjemně chycen protihráčem Toljanem za krk.
76'
Žlutou kartu dostává Federico Santander (Bologna FC).
76'
Pronikající Frattesi byl ve středu hřiště jasně rukama zadržene nestíhajícím Santanderem.
74'
Pro centr zleva si ještě jistě ve vzduchu došel a do rukavic zachytil jistý Skorupski.
73'
Santander ihned po příchodu na hřiště dostal řádně naloženo od Raspadoriho.
72'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Andreas Skov Olsen, přichází Lorenzo De Silvestri.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Marko Arnautović, přichází Federico Santander.
70'
Hostující tým chystá další dvě změny ve svém kádru.
69'
Berardi z protihráče Bonifaziho udělal doslova kužel a jeho nádherná střela mířila k levé tyči, jenže to byl nesměl stát v brance Bologni kouzelník dne brankář Skorupski – rohovýkop!
67'
Rogério přihrávkou na osu hřiště heldal marně nějakého svého spoluhráče. Bologna tohoto zaváhání nedokázala využít.
66'
Na hřišti se začíná pořádně ostřit, jeden nedovolený zákrok stíhá druhý.
65'
Rohový kop Sassuola Calcio bude rozehrávat Rogério.
64'
Žlutou kartu dostává Nicolas Domínguez (Bologna FC).
64'
S důrazem to přehnal v osobním souboiji Domínguez.
63'
Ukázkovou akci předvedl Toljan, který poslal míč pod sebe a z druhé vlny velmi nebezpečně vystřelil Soriano a jen díky zásahu Pegola se opět neměnilo skóre!
63'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Grégoire Defrel.
62'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mattias Svanberg, přichází Emanuel Vignato.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Musa Barrow.
61'
Byl odpískán útočný faul Traorého.
60'
Centr zprava sice našel v pokutovém území Scamaccu, jenže ten hlavičkoval nedůrazně a navíc pouze přímo do rukavic brankáře Skorupského.
59'
Žlutou kartu dostává Mattias Svanberg (Bologna FC).
58'
Svandberg ukázkově podkopl šikovně driblujícího Rogéria a světlo světa uvidí první žlutá karta utkání.
57'
Rohový kop Sassuola Calcio nepřinesl nebezpečnou situaci před hostující brankou.
56'
Frattesi inkasoval v soobním souboji nepříjemnou ránu.
55'
Pas Maxime Lópeze na nabíhajícího Frattesiho byl zasven hned dvojblokem protihráčů.
53'
Raspadori udělal porádný průvan v hostující obraně a zmatky před brankářem Skorupskim ukončil nepřesnou ránou ze střední vzdálenosti Berardi.
52'
Pas lkapitána Soriana na nabíhajícího spoluhráče Arnautoviće byl o tři metry delší než by bylo potřeba.
50'
Domínguez byl zraněn po tvrdém souboji s protihráčem a na hřišti probíhá také jeho ošetřování.
48'
Přímý kop pro hostující hráče na útočné polovině hřiště.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mert Müldür, přichází Jeremy Toljan.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Giacomo Raspadori.
46'

Fauly: 5:7
Sassuolo Calcio hraje fotbal Bologna FC dává góly, i tak by šla zhodnotit první půle. Scamacca trefil tyč, Frattesiho vychytal brankář Skorupski. Po půlhodině hry udeřila Bologna nádhernou trefou Orsoliniho a po špatně zahraném rohu domácích po brejkové akci, hosté skórovali opět pěknou střelou zásluhou Hickeyho podruhé! Veškeré důležité momenty včetně branek pro vás připravil prostřednictvím gifů Jan Hochman.
Druhý poločas začne cca v 17:33.
45'
44'
Roh byl rozehrán nakrátko, Skov Olsen ho poslal nazpět mimo pokutové území odkud ho přesně k pravé tyči napálil AARON HICKEY – 0:2! Asistence: Andreas Skov Olsen.
43'
Velmi špoatně zahraný rohjový kop vedl k brejku, přičemž gólovou asistenci Skov Jensena na spoluhráče odvrátil na poslední možnou chvíli Rogério – rohový kop!
42'
Rohový kop pro domácí.
41'
Frattesi si poranil koleno v osobním souboji.
40'
Traoré si velmi hrubě nerozuměl v kombinaci před pokutovým územím se spoluhráčem Scamaccou.
39'
Berardi uspěl u koncové čáry vyhrál v souboji jeden na jednoho a následnou střelu z velmi těžkého úhlu nohou vyrazil brankář Skorupski za pomoci svého obránce.
37'
Orsolini hrál doposud velmi špatně, jak jeden velmi povedený moment změní hodnocení celého výkonu.
36'
Po dlouhém pasu Domínguze se ofsajdové pasti vyhnul RICCARDO ORSOLINI a navíc jeho nechytatelná rána vyslaná levou kopačkou končí přesně pod břevnem – 0:1!. Asistence: Nicolás Martín Domínguez.
35'
Po Fratessiho narážečce na poslední chvíli odvrátil míč na rohový kop bránící Bonifazi.
34'
Riccardo Orsolini byl opět spolehlivě lapen do ofsajdové pasti.
33'
Přetažený centr Soriana ani u druhé tyče na pravé straně nestihl hráč boloňského klubu.
32'
Svandberg skočil skok plavno po souboji s Rogériem a navíc se ještě hloupě diví, že sudí Fabbri, vše správně prokoukl. Může být rád, že nepadla žlutá karta za simulování.
31'
Chystaný centr Domíngueze byl zablokován na rohový kop, který rozehraje kapitán Soriano.
30'
Jeho kritika musela být tak zdrcující, že sudí vytahuje ze své kapsičky rovnou červenou kartu!
29'
Do ležícího Fratessiho soupeř nakopl nesportovně míč, což neunesl jeden z činovníků Sassuola Calcio.
28'
Hra po velmi svižné dvacetiminutovce pomalu, ale jistě padá do šedého průměru.
27'
Scamacca se hnal do brejku, stopku mu v podobě faulu vystavil Adama Soumaoro.
26'
Skov Olsen neprotlačil míč zprava na své spoluhráče v pokutovém území.
25'
Rogério u pravé postranní čáry opět na výtečnou ubránil nebezpečného Skov Olsena.
23'
Před atakujícím Orsolinim sklapla velmi dobrá past obrany Sassuola Calcio.
22'
Orsolini sice dostal hezlý pas za obranu, k jeho smůle pouze do ofsajdového postavení.
21'
Soriano necitlivě přistčil k zemi v osobním souboji protihráče Domenica Berardiho.
20'
Berardi i přes svou velkou bojovnost nakonec nevybojoval ani autové vhazování.
19'
Scamaccovo zakončení ze střední vzdálenosti chytlo totálně obrácenou faleš než by tento útočník Sassuola Calcio potřeboval.
18'
Nyní nikdo nedrží delší dobu balon v moci ve své kontrole, velmi rychle se mění vlastnící míče.
17'
Bologna FC dala vědět o sobě, že i tento klub něco málo umí v ofenzívě a hned to prospělo tempu hry.
16'
O chvíli později pohotovou střelou z levé strany pokutového území levačkou ohrozil Orsolini diváky za brankou než brankáře Pegola.
15'
Skvvělý defenzivní zásah předvedl ve svém pokutovém území Rogério, který v těžké pozici zastavil nebezpečně vyhlížející průnik Andrease Skov Olsena.
14'
Nepřesný centr zleva pohotově odklidil do bezpečeí odkopem z pokutového území Gian Marco Ferrari.
12'
Centr zprava našel pouze připravenéího brankáře Pegola.
11'
Další útok zelenočerných končí pouze v rukavicích polského brankáře Skorupského.
10'
Domácí jasně ovládli první desetiminutovku, jenže ani dvě velmi slušné šanci nevedli ke gólové trefě.
9'
O chvíli později po individuální akci vyzkoušel štiplavou střelou pozornost brankáře Skorupského, který pohotově zasáhl Davide Fratessi!
8'
Skákavá střela vyslaná pravačkou Gianlucou Scamaccou končí pouze na levé tyči! Ani rohový kop z toho nebude.
6'
Po delší době se do styku s míčem dostali i hráči týmu Bologna FC.
5'
Dalším ofsajd odpískán Sassuolu konkrétně hrotovému útočníkovi Scamaccovi.
4'
Aktivita v úvodu utkání je zatím pouze na hráčích nosících zelenočerné dresy.
3'
Frattesi nejprve přišel o míč a následně Berradi nebyl faulován v osobním souboji.
2'
U levé postranní čáry se provinil ofsajdovým postavením hráč US Sassuola Calcio.
1'
Hráči Sassuolo sice ještě nepůjčili míč soupeři, ale kombinují s míčem maximálně ve středu hřiště.
1'
US Sassuolo bude hrát v černozelených dresech, Bologna FC nastoupí v netradičních dresech žluté barvy.

US Sassuolo Calcio: Pegolo – Rogério, G. M. Ferrari (C), K. Ayhan, Müldür – Maxime López, Frattesi – Traorè – Boga, D. Berardi, Scamacca.
Náhradníci: Satalino – Goldaniga, Peluso, Magnanelli, Raspadori, Chiricheş, Harroui, Kyriakopoulos, Toljan, Defrel.
Trenér: Alessio Dionisi

Bologna FC: Skorupski – Bonifazi, Medel, Soumaoro – Domínguez – Hickey, Svanberg, R. Soriano (C), Skov Olsen – Arnautović, Orsolini.
Náhradníci: Molla, F. Bardi – Binks, Viola, Mbaye, van Hooijdonk, De Silvestri, Santander, Dijks, Vignato, Barrow, N. Sansone.

Poslední utkání Sassuolo Calcio:

ACF Fiorentina – Sassuolo Calcio 2:2 (0:2)

Branky: 52. Vlahović, 63. Torreira – 32. Scamacca, 37. Frattesi

ŽK: 45. Biraghi, 60. Martínez – 28. Toljan, 55. Chiriches, 58. Traoré, 61. Scamacca, 72. Frattesi

ČK: 70. Biraghi (Fiorentina)

Sassuolo: Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Kyriakopoulos – Frattesi, Maxime López (80. Müldür) – D. Berardi, Raspadori (67. Boga), Traorè (59. Henrique) – Scamacca (67. Defrel).
Poslední utkání Bologna FC:

Bologna FC – Juventus FC 0:2 (0:1)

Branky: 6. Morata, 69. Cuadrado

ŽK: 29. Domínguez – 29. McKennie

Bologna: Skorupski – Soumaoro, Medel, Theate – De Silvestri (46. Skov Olsen), Domínguez, Svanberg (79. Vignato), Hickey (85. Viola) – R. Soriano (C) (85. Santander), Barrow (79. N. Sansone) – Arnautović.
Sassuolo Calcio se nachází v úplně jiném rozpoložení jelikož tento tým šest zápasů za sebou nepoznal hořkost porážky 2 – 4 – 0. Naposledy remizoval 2:2 ve Fiorentině a tuto dobrou formu bude chtít prodloužit i v básledujícím utkání.
Bologna FC odehrála výsledkově výborný listopad s bilancí 3 – 0 -1. I do prosince vstoupila pravou nohou po výhře AS Řím 1:0. Jenže od tohoto utkání přišla série tří proher (Fiorentina, Turín, Juventus).
US Sassuolo Calcio (11) se střetne se svým sousedem z ligové tabulky v podobě týmu Bologna FC (12). Obě družstva nahrála zatím shodně dvacetčtyři bodů.

Vzájemná utkání:

Sassuolo – Bologna 1:1 (0:1)

Branky: 52. Caputo – 17. Soriano

ČK: 30. Hickey (Bologna)

Bologna – Sassuolo 3:4 (2:1)

Branky: 9. Soriano, 39. Svandberg, 60. Orsolini – 18. Berardi, 64. Djuričić, 70. Caputo, 77. (vlastní) Tomijasu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62