Litoměřice berou tři body za výhru! Neuvěřitelné, ale je to tak. Stadion po špatném vstupu do zápasu, kdy inkasoval v dvojnásobné početní výhodě dokázal díky dvěma brankám Jiřího Ryse dovést utkání do vítězného konce. Pro Kadaň to je hořká porážka, z Litoměřic odjíždí bez jediného bodu. Loučím se s vámi a přejí Vám hezký zbytek večera.
60:00
59:56
Chlouba vystřelil od modré, jeho střela byla tečovaná a končí za brankou Litoměřic.
59:46
Oddechový čas pro hosty.
59:37
Kadaň se šesti hráči! Hanuljak odjel na střídačku.
59:00
Procházka vybojoval kotouč ve středním pásmu a zavezl jej za branku soupeře.
58:18
Švagrovský z levého kruhu prověřil Hanuljaka, ten s přehledem kryje. Vhazuje se po pravici kadaňského brankáře.
57:20
Vítězslav Bílek ve snaze vyvézt kotouč z pásma byl zastaven Stehlíkem. Kadaň rozehrává v obranném pásmu.
56:01
Třetí kadaňský útok vedený Jaroslavem Kůsem zakládá útočnou akci. Tu však brzo přerušill Krstev.
55:30
Dnešní utkání sleduje 880 diváků.
54:50
Černého dělovka od modré skončila na plexiskle za litoměřickou brankou.
53:16
Opalek nahodil kotouč na branku, kotouč se někde zamotal mezi trojici hráčů a na poslední chvíli ho odpálil Špelda do bezpečí.
52:37
Zdeněk Doležal zkoušel uvolnit Ryse, to mu však nevyšlo a kotouč je opět na hokejkách kadaňských hráčů.
50:41
Hosté se snaží o vyrovnání, ale veškeré jejich pokusy o proniknutí do útočného pásma jsou neúspěšné.
49:47
Jakub Novák se dostal u levého mantinelu k odraženému kotouči a tvrdě vypálil. Jeho pokus však mířil přesně doprostřed branky a Král chytá.
49:15
Kůs ve snaze se rychle dostat do útočného pásma se dostává do ofsajdu.
48:41
Do protiútoku si to namířil kapitán domácích Martin Novák, tísněn obráncem ještě stihl vystřelit, ale jeho pokus skončil mimo branku soupeře.
48:20
Jíra zkoušel najít Tona, jeho přihrávka však byla hodně nepřesná.
47:30
Lukáš Novák zkoušel bekhendem překvapit Krále, jeho pokus však zblokoval obránce Špelda.
46:45
Kadaň je opravdu zaskočená, hosté si nedokáží udržet kotouč na hokejkách. Máme tu další zakázané uvolnění.
45:36
Vedoucí branka vlila litoměřickým hráčům do žil novou krev. Konečně Stadion zabral a svého soupeře začíná přehrávat.
44:07
Litoměřice právě vstřelily branku!
První litoměřická formace opět úřaduje. Vítězslav Bílek zpoza branky našel před bránou sjíždějícího JIŘÍHO RYSE(6+9), který překonal Hanuljaka střelou nad rameno. Asistence: Vítězslav Bílek (14+9), Jaroslav Kalla (4+23).
42:46
Čtvrtý litoměřický motá hostujícím obráncům hlavy. Zdeněk Doležal vybídl ke střele Schwambergera, jehož pokus však byl nepřesný.
41:59
Trefný nahazoval kotouč do útočného pásma, tam se ho však zmocnil Špelda, který zakládá ihned protiakci.
41:00
Švagrovský dostal přihrávku mezi kruhy a orazítkoval tyč kadaňské branky.
40:20
V první šanci Ton, který střílel mimo. Další pokus Chlouby si už Král podržel. Vhazuje se po jeho levici.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli jednu jedinou branku, kterou Jiří Rys zařídil Litoměřicím vyrovnání. Stadion dneska má proti sobě hodně nepříjemného soupeře a pokud bude chtít brát tři body, musí začít hosty přehrávat. Třetí třetina začne přibližně v 19:41.
40:00
39:27
Szathmáry od modré zkoušel překvapit Krále. Jeho střelu však litoměřický brankář viděl.
39:16
Kadaň vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění. Bude se vhazovat po levici Hanuljaka.
38:17
Na druhé straně ve stejné situaci Málek, jeho střela mířila hodně vysoko nad branku hostů.
37:03
Ton zpoza branky našel volného Mazance, jeho střela však šla hodně vedle litoměřické branky.
35:59
Zdeněk Doležal neprošel přes obránce Stehlíka, který nejdříve odstavil litoměřického útočníka a poté mu sebral kotouč.
35:00
Vyrovnání Stadion nabudilo. V další šanci se ocitl Procházka, ale Hanuljaka nedokázal překonat.
33:01
Vítězslav Bílek nabil JIŘÍMU RYSOVI(5+9), který golfem prostřelil Hanuljaka. Asistence: Vítězslav Bílek(14+8).
32:30
Brandejský se zmocnil kotouče ve vlastním pásmu a zkoušel založit útočnou akci. Jeden z jeho spoluhráčů však byl v útočném pásmu dříve, a tak se píská ofsajd.
31:40
Jarůšek se dostal ke střele, tu však na poslední chvíli kadaňský obránce dokázal zblokovat.
29:30
Do protiútoku se dostala trojice domácích hráčů. Švagrovský přihrával na pravou stranu Chlapíkovi, ten však nedokázal usměrnit kotouč do branky.
28:02
Procházka vybojoval kotouč za brankou soupeře a hledá své spoluhráče. Ti však byli všichni pokrytí, a tak byl litoměřický hráč o puk obran.
27:42
Litoměřice vyhazují na zakázané uvolnění. Vhazuje se po pravici Krále.
27:31
Kadaň v plném počtu. Hosté dokázali ubránit další oslabení.
26:25
Litoměřičtí obránci si tak dlouho přihrávali mezi sebou na modré čáře až střela jednoho z nich končí mimo branku.
25:40
Švagrovský se snažil překonat zblízka Hanuljaka, ten však měl pravý beton u tyče.
25:31
Vyloučení Kadaně. Dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku plus desetiminutový osobní trest dostává Tomáš Bartejs.
24:55
Kadaň je kompletní. Hosté se dokázali s přehledem ubránit a stále drží jednobrankový náskok.
23:37
Krstev zkoušel střelu od modré, ta však byla hodně nepřesná a kotouč skončil na zadním mantinelu.
23:05
Litoměřice ztratily puk a Jíra vyvezl puk ven z pásma.
22:55
Vyloučení Kadaně. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Karel Ton.
22:31
Vhazuje se po pravici Krále. Ton z buly vyzkoušel Krále, litoměřický brankář na poslední chvíli zasáhl.
21:39
Oba týmy jsou kompletní.
21:26
Kůs zavezl kotouč do útočné třetiny,kde ho přenechal Berlevovi, jeho střela však byla zblokována.
20:30
Vítězslav Bílek se snažil probít podél levého mantinelu, ale proti dvěma obráncům hostů se nedokázal prosadit.
20:01
Obě mužstva začínají druhou třetinu se čtyřmi hráči. Do vyhrané buly se do útoku vrhají domácí hokejisté.
20:01
Máme za sebou první třetinu zápasu, ve které byli hosté jednoznačně lepším týmem na ledové ploše. Kadaň dostal do vedení Hammerbauer, ale nejlepší litoměřický střelec Vítězslav Bílek dokázal vzápětí srovnat. Klíčový moment třetiny přišel při dvojnásobném vyloučení kadaňského mužstva. Překvapivě však toto oslabení nepřineslo gól domácím, ale hostům, kteří zásluhou Romana Chlouby vedou 2:1. Druhá třetina začne přibližně v 18:53.
20:00
19:38
Vyloučení na obou stranách. Litoměřický David Švagrovský dostává dvě minuty za sekání a kadaňský Daniel Opalek dvě minuty za hrubost.
18:58
Martin Novák nabil Chlapíkovi, ale jeho střela je zblokovaná.
18:05
Míka za vlastní brankou obral o puk Jíru a zakládá útočnou akci.
16:50
Stadion se horko-těžko dostává do útočného pásma. Obrana hostů je dnes velice pozorná.
15:40
Martin Novák se pokoušel sám prodrat skrz kadaňskou tvrz, dokázal vystřelit, ale Hanuljak s přehledem kryje.
15:12
Kadaň je kompletní. Tohle oslabení jim nečekaně přineslo vedoucí branku.
14:59
Kadaň právě vstřelila branku!
Neuvěřitelné! ROMAN CHLOUBA(11+5) ve vlastním oslabení ukradl kotouč litoměřickým hráčům a v samostatném úniku kličkou do bekhendu překonal Krále. Bez asistence.
13:30
Stadion kombinuje v obranné třetině Kadaně. Domácí však ztratili kotouč a hosté se osvobozují.
13:14
Další vyloučení pro Kadaň. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Anton Berlev. Litoměřice čeká dvouminutová početní výhoda 5na3.
13:10
Vyloučení Kadaně. Dvě minuty za držení dostává Jakub Stehlík.
12:00
Kadaň je lepším týmem v zápase, ale Stadion dokázal využít jediného zaváhání hostující obrany ve vyrovnávací branku.
10:51
Litoměřice vyrovnávají ze své první velké šance. Míka projel po pravé straně, přihrávkou našel mezi kruhy volného VÍTĚZSLAVA BÍLKA(14+7), který udělal Hanuljakovi kličku a zakončil do odkryté branky. Asistence: Radek Míka(2+6).
10:00
Martin Kadlec v samostatném úniku nevyzrál na Krále! Litoměřický brankář jeho kličku vystihl.
08:57
Hosté sice nedokázali využít početní výhodu, ale vzápětí se dostávají do vedení. Střelu Hlavy ještě Král dokázal vyrazit, ale k dorážce se dostal JAN HAMMERBAUER(3+1), který pohodlně zasunul kotouč do prázdné branky. Asistence: Nicolas Hlava(0+4), Martin Mazanec(1+3).
08:10
Litoměřice jsou kompletní.
07:45
Do samostatného útoku se snažil prodrat Švagrovský, ale dva obránci dokázali litoměřického hráče odstavit.
06:50
Kadaň se snažila o kombinaci v obranné třetině Litoměřic, ale Bílek dokázal vyhodit kotouč ven z pásma.
06:10
Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za hákování dostává Jakub Šulce.
06:00
K první střele se dostal Schwamberger, jeho pokus však obránce zblokoval.
05:29
Kůs vyhrál buly na Bartejse a ten od modré vyzkoušel pozornost Krále. Litoměřický brankář zasáhl včas lapačkou.
04:41
Černý projel podél pravého mantinelu a jen tak nahodil kotouč na bránu. Vhazuje se se po levici Krále.
04:10
Hosté jsou v utkání zatím daleko aktivnějším týmem na ledové ploše.
03:10
Lukáš Novák našel svého jmenovce z útoku a Jakub Novák zblízka nedokázal překonat Krále.
02:32
Král si připisuje další zákrok, tentokrát se blýskl lapačkou proti střele Chlouby.
02:07
Tvrdou střelou od modré prověřil Krále Jakub Stehlík. Litoměřický brankář s přehledem kryje.
01:20
Kadaň zatím domácím dělá problémy a Stadion se nemůže dostat ven z třetiny. Máme tu další zakázané uvolnění.
00:50
Litoměřice vyhodily kotouč na zakázané uvolnění, a tak se opět vhazuje v obranné třetině Stadionu.
00:41
První zákrok si připisuje Král po střele Tona. Vhazuje se po pravici litoměřického brankáře.
00:02
Úvodní buly vyhrál Kalla a domácí se ihned vrhají do útoku.
00:01

HC Stadion Litoměřice: Král(Přikryl) – Šulc, Krstev, Míka, Plášil, Špelda, D. Bílek, Málek – V. Bílek, Kalla, Rys – Novák, Švagrovský, Chlapík – Procházka, Jarůšek, T. Doležal – Schwamberger, Brandejský, Z. Doležal.

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak(Mouček) – Mazanec, Stehlík, Trefný, Szathmáry, Opalek, Bartejs, Černý – Ton, Chlouba, Jíra – L.Novák, Hejcman, J.Novák – Berlev, Kůs, Kadlec – Hlava, Hammerbauer, Lenhert.

Rozhodčí: Svoboda – Čížek, Křivohlavý.
Kadaň se stále drží ve vyšších patrech tabulky a na čtvrté Litoměřice má náskok jednoho bodu a k dobru ještě jeden zápas. Pozice Sportovního klubu je určitě překvapivá a za své umístění můžou hráči děkovat zejména brankáři Strmeňovi, který je v posledních zápasech hlavním mužem sestavy. Na svém kontě má brankářská jednička jíž dvě vychytané nuly, tu druhou v posledním kole proti prostějovským Jestřábům. Kadaň se momentálně veze na vlně čtyř vyhraných zápasů a svojí šňůru bude chtít natáhnout i v Litoměřicích. Tam však na svěřence trenéra Becka nečeká snadný zápas. Jak je jíž známo, z Kalich Areny se body moc neodvážejí.
Zápas o vylepšení postavení v tabulce čeká na hokejisty Stadionu Litoměřice jíž tuto středu. Čtvrtý celek soutěže Sportovní klub Kadaň má v tabulce jednobodový náskok na páté Litoměřice a zároveň i jeden zápas k dobru. Přesto mají domácí motivaci soupeře porazit a vylepšit si tak svojí pozici před pronásledujícími týmy. V prvním vzájemném zápase se z výhry radovali kadaňští.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.