S konstatováním, že Dukla Jihlava porazila na svém ledě Kadaň v poměru 7:5, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý.
Ve třetí třetině se Kadaň dvakrát dotáhla na soupeře na rozdíl jediného gólu. Nejprve se totiž trefili Martin Šťovíček a David Kaše. Na rozdíl dvou gólů zvýšil David Březina, jehož gól se nakonec ukázal jako rozhodující. Kadaň ještě jednou snížila po zásahu Romana Chlouby, ovšem Dukla si již výhru vzít nenechala a Jakub Flek upravil na konečných 7:5.
59:51
Osmý gól Dukly mohl přidat Důras, který si z mezikruží sjel před Dlouhého, ale tváří v tvář jej nepřekonal.
58:07
Dukla právě vstřelila branku!
Že by pojistka tří bodů? To lze v dnešním zápase bohatém na góly říct jen těžko. Kaláb vyslal z pravého kruhu pas před branku na Diviše, který se nastavenou hokejkou neprosadil. Puk se však odrazil před branku, kde u něj byl první JAKUB FLEK a z otočky se trefuje pod víko. Asistence: Richard Diviš, Tomáš Kaláb.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny a Kadaňští právě v pásmu ztratili puk.
57:20
Honzík vychytal před branku si sjíždějícího Davida Kašeho, kterému zabránil v tom, aby zkompletoval hattrick.
56:58
Domácí jsou v plném počtu.
56:26
Střelu Trefného k levé tyči našel Honzík ve své lapačce.
56:23
Při vyhození Dukly si dva hráči Kadaně na modré dávali přednost a puk projel za modrou do středního pásma.
55:38
Dukla znovu vyhazuje puk a ještě o něj bojuje za brankou Kadaně, kde šetří cenné vteřinky.
55:08
Domácí se hned po buly osvobozují.
54:58
Hosté budou mít šanci srovnat stav, neboť Jiří Dobrovolný se provinil podražením.

Na vyloučení: 6-6.
54:40
Ofsajd hostí.
54:28
Puk je znovu před domácí svatyní, Jihlavu čeká hodně těžkých pět a půl minuty ke třem bodům, stejný čas má Kadaň na vyrovnání.
53:24
Kadaň právě vstřelila branku!
Stále není rozhodnuto a Sportovní klub potřetí v zápase snižuje na rozdíl jedné branky. David Kaše projel s pukem za branku, odkud přesným pasem našel před Honzíkem najíždějícího ROMANA CHLOUBU, jenž neměl žádný problém překonat gólmana. Asistence: David Kaše.
53:07
Dnešní zápas sleduje na Horáckém zimním stadionu 1651 diváků.
52:24
Následuje další zakázané uvolnění domácího týmu.
52:05
Zakázané uvolnění Dukly.
51:35
Ondřej Malec je na ledě, vidíme hru pět na pět.
51:23
Trošku strkanice a pošťuchování nesmí chybět. Po ráně Hlavy z pravého kruhu se to před brankou mlelo a Miha Štebih je vyloučen za hrubost. Za kadaňské jde ven Nicolas Hlava, také za hrubost.

Na vyloučení: 5-6.
51:15
Vidíme další úspěšné vyhození Dukly.
50:37
Až nyní se hosté dostali do útočného pásma, i když jejich akce lehce zaváněla ofsajdem. Opět bych se přiklonil na výrok čárových, že puk přešel do pásma o něco dříve než hosté.
50:32
Dukla se dvakrát za sebou osvobozuje, Kadani zatím přesilovka moc nejde.
49:52
Při oslabení znovu pláchl hostující obraně Michal Důras, z levé strany si sjel před branku a zkusil to znovu mezi betony Dlouhého. Na prvního gólmana hostí Dvořáka to vyšlo, Jan Dlouhý si naopak mezeru mezi nohami pohlídal.
49:35
Ondřej Malec dostává za faul kolenem na útočné modré dvě minuty.

Na vyloučení: 4-5.
49:25
Při výhodě nejprve zkusil prudkou ránu z mezikruží David Kaše, kterou Honzík vyrazil, a poté jihlavský brankář zastavil ránu Rohana od modré.
49:13
Opět sledujeme nepřesnosti na obou stranách, které mají za následek, že se hraje spíše ve středním pásmu.
47:08
Gólové hody pokračují. Seman vyslal přihrávkou do pásma DAVIDA BŘEZINU, který na modré převzal puk a můžete hádat, kam si sjel. Pokud tušíte, že na oblíbený pravý kruh, tak máte pravdu, ovšem nevystřelil, dostal se blíže k brance a bekhendem překvapil Dlouhého. Asistence: Filip Seman.
46:37
Hosté se ženou za vyrovnáním. Chrpa už už hledal před brankou svého spoluhráče, hned dva hosté byli před Honzíkem. Jenže jeden z jihlavských hráčů se rybičkou vrhl po přihrávce a zblokoval jí.
44:24
Drama je znovu na světě. Račuk vypálil z prostoru mezi kruhy. Jeho rána se zastavila o pravou tyč jihlavské svatyně, kde byl zcela nehlídaný DAVID KAŠE a pohodlně doklepl kotouč do sítě. Nyní domácí zcela propadli v bránění a hosté jsou zpět ve hře. Asistence: Marek Račuk, Roman Chlouba.
43:41
Lukáš Anděl byl u pravého kruhu zbaven kotouče, rychle mu však přispěchal na pomoc Flek a Dukla se na chvíli udržela před brankou Dlouhého.
42:50
Hosté snižují na rozdíl dvou branek. Situaci dva na jednoho využil MARTIN ŠŤOVÍČEK, který dostal od Hlavy přesnou přihrávku mezi kruhy, zpracoval si kotouč a následně propálil Honzíka. Jde o jeho druhý gól v utkání. Asistence: Nicolas Hlava, Jakub Chrpa.
42:29
Sledujeme stejný scénář hry. Dukla nahazuje puk do pásma, kde ho sbírají hosté, ale rozehrávají nepřesně.
41:56
Vidíme pohledný hokej nahoru dolu, jenže oba týmy se nyní nedokáží vyvarovat chyb ve finální fázi, proto se ani nedostávají do zakončení.
40:42
Seman hledal zpětnou přihrávkou před brankou Dlouhého najíždějící spoluhráče, jenže jeho přihrávka nikoho nenašla a prošla ven z pásma.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:12.
Ve druhé třetině byly k vidění dvě branky. Nejprve svůj druhý gól v utkání vstřelil bývalý hráč Kadaně Filip Seman a na 5:2 po dvou třetinách upravil Marek Prokš.
40:00
39:38
Dukla se nakonec horko těžko osvobozuje, ale kadaňské šiky se bleskově dostávají znovu do pásma. Na gól už ale zřejmě nebudou mít čas.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny je zde a hosté mocně svírají domácí před brankou.
38:35
Roman Chlouba si krásně sjel po levé straně před branku a bekhendem jen těsně minul vzdálenější tyčku Honzíkovy branky.
38:08
Hosté pořádně zabojovali o snížení skóre. Velice agilní byl po střele Chlouby před brankou Marek Račuk, jenž svým důrazem nakonec puk do sítě neprotlačil.
37:26
Kadaň se osvobodila po tom, co puk skákal před brankovištěm, kde jej netrefil Malec. Kotouč putoval za branku Honzíka, kde jej gólman rychle rozehrál na Diviše, ten našel před útočnou modrou rozjetého MARKA PROKŠE, hosté opět propadli při bránění a v samostatném úniku jihlavská jedenáctka nezaváhala. Jde o třetí branku Jihlavy z takovéto situace, s tím asi trenér Jaroslav Beck spokojen nebude. Asistence: Richard Diviš, David Honzík.
36:59
Grebenyuk pálil od modré. Jeho střelu vyrazil Dlouhý před sebe přímo na hůl Filipa Semana, který přestřelil volnou část branky a odmítl hattrick.
36:28
Nyní už domácí dostali puk do pásma, kde jej se štěstím udrželi. Kadani scházel půlmetr k vyhození puku.
36:12
Hosté znovu velmi dobře vyhodili kotouč a při následné útočné akci se Jihlava vystavila ofsajdu.
35:46
Po střele Dobrovolného od modré vypadl skákavý puk Dlouhému z výstroje, což byla voda na mlýn pro Vojtěcha Tomečka, který zblízka chtěl dorážet puk, jenže Lukáš Blaha ho před brankou tvrdě poslal k zemi a míří také na trestnou lavici, a to za tvrdost. Tomeček se po delším čase sbírá z ledu a za pomocí spoluhráče míří rovnou do kabin. Doufejme, že bude v pořádku.

Na vyloučení: 3-5.
35:32
Březina prokázal rychlé nohy a sjel si před branku, jenže střelou mezi nohy si na Dlouhého nepřišel.
34:59
Domácí přesilovku pět na tři nevyužili, Kadaň je tak znovu v pěti.
34:32
Ač Dukla kombinovala před brankou Sportovního klubu, střela Štebiha od modré nebyla přesná ani důrazná, hosté se po ní ujali puku a vyvážejí ho zásluhou Račuka do středního pásma.
33:57
Hosté hrají ve čtyřech.
33:55
Diviš byl dvakrát u levého kruhu nejdříve u odraženého puku po střelách od modré, ale ani jednou neměl dobrou palebnou pozici k zakončení.
33:37
Dukla už má puk před brankou soupeře.
33:05
Kadaň se hned po buly osvobozuje.
32:59
Nejsem si jist, který z domácích hráčů se nyní proháčkoval až před branku, možná Marek Melenovský. Důležité však je, že Šimon Szathmáry je vyloučen na dvě minuty za držení a Duklu čeká 58 vteřin dlouhá přesilovka pět na tři.

Na vyloučení: 3-4.
32:39
Hosté se velmi dobře brání a nedovolují domácím dostat se do pásma.
32:16
Filip Seman znovu v akci. Neohroženě si po pravé straně sjel mezi kruhy a zkusil střelu zápěstím, kterou Dlouhý brilantně zneškodnil.
31:57
Dukla bude mít možnost další přesilové hry, protože za brankou si proti Prokšovi pomohl Darek Hejcman držením a už míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 3-3.
31:50
Akce Kadaně nemůže pokračovat pro zakázané uvolnění.
30:24
Šimon Szathmáry předvedl, že má tvrdou ránu. Jeho pokus od modré navíc tečoval před brankou Matěj Zadražil a moc nechybělo k tomu, aby puk zaplul k pravé tyči Honzíka.
29:43
Po tvrdé ráně Drobného nestihl Chlouba zastavit na modré puk a hosté musí ven z pásma.
29:05
No pozor, Štovíček se dostal rychle do pásma, nic nevymýšlel a vystřelil z pravé strany mezi betony Honzíka, který je sklapnul včas.
28:45
Přesně osm vteřin trvala přesilovka domácích. FILIP SEMAN ukazuje svojí skvostnou formu, když dostal puk na pravý kruh a trefil se krásně pod horní tyč kolem lapačky Jana Dlouhého. Svému bývalému týmu, za který odehrál přes 70 zápasů, dává "Semiš" dnes druhý gól. Asistence: Richard Diviš, Miha Štebih.
28:37
Důrazný Vojtěch Tomeček opět získal ve středním pásmu puk, najel si na pravý kruh a tentokrát již sudí posílá Martina Slobodu ven za držení – dvě minuty.

Na vyloučení: 3-2.
28:07
Za domácí brankou byl k vidění tvrdý souboj Lukáše Vrány s Ondřejem Šafářem, po kterém se domácí bek řítil hlavou na mantinel. Nic se naštěstí nestalo.
27:28
Nicolas Hlava to myslel hezky, z pravého kruhu posílal střílený pak před branku na Jakuba Chrpu, kterému chyběl k zakončení zhruba metr.
26:10
Dukla je v pěti, Kadaňští přesilovou hru opět nevyužili.
26:05
Vojtěch Tomeček získal ve středním pásmu kotouč, projel přes modrou a byl zřejmě nedovoleně bráněn, ovšem sudí Daniel Pražák tento zákrok jako faul neposoudil.
25:37
Po několika ne moc přesných pasech se hosté sami připravují o pásmo.
25:10
Také v dalším souboji za domácí svatyní byli hosté úspěšnější, kotouče se ujal Roman Chlouba.
24:49
Kadaňští zavážejí kotouč do pásma a za brankou Honzíka jej mají ve své moci.
24:34
Kotouč zmizel z ledové plochy, bude se vhazovat ve středním pásmu.
24:23
Po druhém buly před Honzíkem se Dukla osvobozuje.
24:10
Hosté vyhráli buly a dostali se hned k Honzíkovi. V tomto prostoru Ondřej Šafář nedovoleně bránil soupeře a Dukla míří potřetí do čtyř.

Na vyloučení: 3-1.
24:05
Rána Chrpy z pravého kruhu prošla těsně vedle pravé tyče Honzíka, o něco později zakončoval od modré Lukáš Bláha a ač domácí gólman nevěděl, kde má puk, udržel jej někde mezi betony.
23:12
Domácí hrají v plném počtu.
23:05
Po dalším vyhození Kalába nechybělo moc, aby Gríger byl u puku dříve a poslal jej do branky podél vyjetého Dlouhého.
22:46
Stejně tak jako nyní, Dukla také vyhazuje.
22:36
Více jak minuta z trestu Tomečka je pryč a Kadaň musí znovu začínat od své svatyně.
22:16
Marek Prokš ve spolupráci s Ondřejem Šafářem vyhazuje puk až k Dlouhému.
22:11
Tomáš Kaláb se snažil vyhodit, ale zvedl kotouč až příliš a ten se zastavil v ochranné síti.
21:52
V souboji o kotouč v rohu za brankou Dukly byli úspěšnější Kadaňští a drží pásmo.
21:33
Jihlava se hned po buly osvobozuje a posílá puk za obrannou modrou hostí.
21:12
Vojtěch Tomeček si jde sednout na trestnou lavici, provinil se podražením.

Na vyloučení: 2-1.
21:06
No pozor, Kverka sebral ve vlastním pásmu puk a prokličkoval se až před Honzíka, který jej vychytal.
20:25
Kadaňští se vrhli na začátku třetiny na soupeře jako supi a mají výhodu, budou hrát přesilovku.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:23.
Zajímavá a gólově bohatá první třetina je za námi. Dala by se rozdělit na dvě odlišné poloviny. Zatímco v prvních devíti minutách se Dukla ujala vedení 3:0, když se trefili postupně Filip Seman, Michal Důras a David Březina, po vystřídání gólmanů se Kadaň zvedla. Ve čtrnácté minutě snížil David Kaše a sedmašedesát vteřin před koncem vrátil hosty do zápasu Martin Šťovíček.
20:00
18:53
Jestli v deváté minutě byly na tvářích domácích fanoušků velké úsměvy, nyní už to příliš neplatí. Kadaň střílí podobný gól jako Dukla na 3:0. Z pravého rohu poslal Sloboda přesný pas na před branku si najíždějícího MARTINA ŠŤOVÍČKA, který z první propálil Honzíka. Asistence: Martin Sloboda, Martin Rohan.
18:22
Tato přesilovka se domácímu celku vůbec nevydařila, Kadaň hraje v plném počtu, Dukla při početní výhodě vůbec nevystřelila na branku Dlouhého.
17:48
Hosté popáté vyhazují kotouč daleko od svojí branky.
17:16
Hosté se potřetí a vzápětí i počtvrté osvobozují.
16:57
Puk je znovu za brankou Honzíka, Dukle se nedaří zavézt jej na opačnou stranu kluziště.
16:43
Hosté vyhodili puk a poté ještě chvíli napadali rozehrávku Dukly před brankou Honzíka.
16:22
Přesilovku si zahraje také Dukla, protože Jiří Drtina dostává dvě minuty za hákování, kterého se dopustil před vlastní klecí.

Na vyloučení: 1-1.
15:39
Nyní to zkusil z pravé strany Březina, který těsně netrefil vzdálenější tyč. Opět střílel ze své oblíbené pozice.
15:29
Dukla stále zůstává před brankou soupeře.
15:07
Dělovka Zadražila od modré prolétla těsně vedle levé tyče kadaňské branky.
14:58
Zakázané uvolnění Kadaně, buly se stěhuje k levici Dlouhého.
14:43
Domácí tým ihned ohrozil svatyni soupeře, ovšem proti střele Prokše z pravé strany byl Jan Dlouhý pozorný.
13:54
Nyní se již hosté prosazují. Račukovu přihrávku po mantinelu zachytil na levé straně modré Drtina. Zpracoval si puk a nahodil jej na branku, kde kotouč tečoval DAVID KAŠE za záda bezmocného Honzíka. Asistence: Jiří Drtina, Marek Račuk.
13:33
Ač se to domácímu publiku nelíbí, tak sudí pískají ofsajd. Přikláním se na jejich stranu. Byl, sice velmi těsný, ale byl.
12:41
Dukla hraje v plném počtu.
12:02
Po nahozené střele se před brankou pustili do menší potyčky Flek s Kverkou a Štebih s Trefným. Vylučovat se nebude, ale hra se stěhuje do středního pásma.
11:48
Jakub Trefný měl co dělat, aby pokryl puk ve středním pásmu před dotírajícím Vojtěchem Tomečkem. Kadaňští znovu lacině přišli o pásmo a Dukla se málem dostala do brejku.
11:19
Nahození hostí byla třešnička na dortu pro Davida Honzíka, který bez potíží pokrývá puk.
11:09
Jiří Drtina neudržel puk na modré a skákavý kotouč míří do středního pásma.
11:00
Hosté kombinují před brankou Honzíka.
10:41
Marek Melenovský to v útočném pásmu lehce přepískl s napadáním a dostává dvě minuty za nedovolené bránění. I to však ukazuje píli a bojovnost domácích.

Na vyloučení: 1-0.
09:23
Po buly se dostal ke střele Darek Hejcman a talentovaný mladík, hrající v Kadani, trefil pravou tyčku jihlavské svatyně.
09:19
09:08
Kadaň vsítila gól, který nemůže být uznán, protože rozhodčí již signalizoval postavení útočícího hráče v brankovišti.
08:20
Tadeáš Dvořák po třech rychlých gólech přepouští místo v brance Janu Dlouhému.
08:20
Domácí nevyužitá šance Grígera nemusí vůbec mrzet. Stejný hráč totiž z pravého rohu za brankou poslal kotouč přesně na DAVIDA BŘEZINU, jenž číhal před brankou a jihlavský šikula, který letos nedostává moc šancí a minulý týden vstřelil za Žďár čtyři góly v jednom zápasu, potvrdil pověst snajpra. Asistence: Dávid Gríger, Ondřej Malec.
08:01
Dávid Gríger zcela osamocený mezi kruhy minul tři tyče, to byla obrovská šance Dukly.
07:48
Kadaň bojuje o puk na pravém kruhu a jihlavský odchovanec Šimon Szathmáry jej nakonec získal, jenže vzápětí jej hosté ztratili.
06:51
Vidíme prakticky totožnou situaci, jako při prvním gólu domácích, pouze s tím, že Kadaň chybovala ve středním pásmu. Na obranné modré vybojoval kotouč Anděl, který krásně našel rozjetého MICHALA DŮRASE. I když se domácímu útočníkovi letos příliš střelecky nedaří, nyní to nepotvrdil, sjel si těsně před branku a zvýšil kolem levého betonu gólmana na 2:0. Asistence: Lukáš Anděl, Alexander Grebenyuk.
06:32
Ofsajd domácího celku.
06:30
Hosté se snažili po vyhraném buly rychle dostat puk do pásma, ale provinili se zakázaným uvolněním.
06:16
Račuk nakonec zkusil poslat puk na Martina Rohana, který jej na modré ztratil, což byla voda na mlýn pro FILIPA SEMANA, jenž se chopil puku, řítil se sám na branku a prostřelil Dvořáka umístěnou ranou k levé tyči. Bez asistence.
05:55
Marek Račuk si objel branku Honzíka a hledá spoluhráče, kterým by mohl nahrát.
04:33
Na druhé straně musel David Honzík zasahovat betonem u své levé tyče proti střele Roberta Černého.
04:18
Před Dvořákem se zjevil osamocený Melenovský, který netrefil ideálně puk.
03:58
Jihlava vyváží puk ven z vlastního obranného pásma.
03:38
Hosté jsou nyní nastěhováni před brankou Honzíka, který zatím vážnějšímu ohrožení čelit nemusel.
02:27
Po pravé straně projel do pásma jako ďábel David Březina, ale ze své typické pozice, ranou z pravého kruhu, tentokrát úspěšný nebyl, Dvořák jeho pokus lapil.
01:57
Na druhé straně nechybělo moc k tomu, aby Marek Prokš získal před brankou puk, který vypadl Dvořákovi z výstroje, ale gólman hostí ve spolupráci s obráncem nebezpečí odvrátili.
01:21
Z prostoru pravého kruhu nebezpečně pálil Darek Hejcman, ale Honzík stačil své betony sklapnout včas.
00:20
Buly před Honzíkem vyhráli domácí a vyvážejí puk do pásma hostí.
00:05
Hned po pěti vteřinách tu máme zakázané uvolnění Dukly.
00:01
Před začátkem zápasu je držena minuta ticha za oběti teroristických útoků v Paríži v noci z pátku na dnešní den. Fanoušci Dukly vyjadřují solidaritu transparentem Pray for Paris (Modlíme se za Paríž) s datem útoků.
Jihlavu přivádí na ledovou plochu tradičně Michal Důras.
Hosté jsou na ledě, čeká se na domácí tým.
Hlavní sudí jsou na ledě, zápas za malou chvíli začne.

HC Dukla Jihlava: Honzík (Škarek) – Šafář, Štebih, Šimek, Kaláb, Zadražil, Grebenyuk, Dobrovolný – Diviš, Seman, Tomeček – Anděl, Flek, Důras – Jícha, Melenovský, Prokš – Malec, Gríger, Březina. Trenér: Petr Vlk

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Drobný, Drtina, Trefný, Szathmáry, Blaha, Rohan, Černý – Račuk, D. Kaše, Chlouba – Zadražil, Kverka, Vrána – Hlava, Hejcman, Chrpa – Vaněk, Štovíček, Sloboda. Trenér: Jaroslav Beck

Rozhodčí: Pražák – Kreuzer, Křivohlavý
Týmové statistiky:
Nejproduktivnější hráč:
Jihlava:
Josef Skořepa, 19 zápasů, 17 bodů (12+5).
Kadaň: Marek Račuk, 16 zápasů, 18 bodů (7+11) a Jaroslav Kůs, 18 zápasů, 18 bodů (7+11).

Nejvíce branek:
Jihlava: Josef Skořepa, 19 zápasů, 12 gólů.
Kadaň: Marek Račuk, 16 zápasů, 7 gólů, Jaroslav Kůs a Jakub Chrpa, 18 zápasů, 7 gólů.

Nejvíce asistencí:
Jihlava:
Michal Důras, 21 zápasů, 15 asistencí – čtvrtý nejlepší nahrávač ligy.
Kadaň: Michal Račuk, 16 zápasů a Jaroslav Kůs, 18 zápasů – oba 11 asistencí.

Nejproduktivnější bek:
Jihlava:
Tomáš Kaláb, 20 zápasů, 13 bodů (3+10).
Kadaň: Kamil Charousek, 16 zápasů, 10 bodů (2+8).

Trestné minuty:
Jihlava:
Miha Štebih, 17 zápasů, 24 tr. min.
Kadaň: Kamil Charousek, 16 zápasů, 20 bodů.
Sportovní klub Kadaň:
Také Kadani se daří nad poměry dobře, důkazem je páté místo Sportovního klubu v tabulce a ztráta pouhých pěti bodů na vedoucí Kladno. V posledních pěti duelech se sice Kadani moc nedařilo, získala sedm bodů, předtím však vyhrála čtyřikrát po sobě, mj. i na ledě Kladna.

HC Dukla Jihlava:
Výborné období zažívají červenožlutí, stačí se podívat na jejich výsledky. Z dvanácti posledních zápasů získala Dukla celkem 29 bodů, když si připsala deset vítězství a pouze dvakrát prohrála. Díky těmto úspěchům a bodovým ziskům se Jihlavští dostali na druhé místo tabulky. Tam vystřídali Slavii, na jejímž ledě Dukla v minulém kole vyhrála 2:1. Na vedoucí Kladno ztrácí Dukla pouhý jeden bod. Situace v tabulce je však hodně našlapaná, mezi prvním a pátým celkem tabulky je rozdíl pěti bodů.

Poslední zápasy Dukly:
Slavia – Dukla 1:2.
Dukla – Prostějov 2:1.
Benátky – Dukla 1:2.
Dukla – Kladno 4:2.
Přerov – Dukla 3:2.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dvaadvacátého kola WSM Ligy, ve kterém se proti sobě postaví dva týmy, které mají v poslední době parádní formu. Tabulkově druhá HC Dukla Jihlava vyzve na domácím ledě od 17:30 celek Kadaně, které v aktuální tabulce patří pátá pozice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.