Z mé strany je to dnes vše, přeji příjemný zbytek večera.
Poslední třetina utvrdila ambice sešívaných na vítězství po základní hrací době. Stadion sice ze začátku třetiny vstřelil jeden gól, ale následně dva góly inkasoval. Utkání tak končí za stavu 2:6.
59:48
Stadion si zahraje ke konci utkání přesilovku. Vyloučen je David Šafránek za vražení na hrazení. 2 minuty.
59:44
Domácí z posledních sil podnikají ofenzívu.
58:45
Zbývá něco přes minutu do konce utkání. Slavia se pokouší kombinovat v útočném pásmu, ale spíše už se utkání jen dohrává.
58:21
Domácí zbytek oslabení odehráli s pukem pod kontrolou.
58:21
56:48
Michajlov je pod tlakem. Ale zatím si litoměřičtí s tlakem poradili dobře.
Dnešní utkání sleduje 1740 diváků.
56:20
Stadion bude hrát ve třech. David Švagrovský si odpyká 2 minuty za sekání.
56:11
Michajlov vykryl výstrojí střelu od modré.
55:24
Bohumil Jank (LTM) dostává 2 minuty za krosček. Slavia bude hrát přesilovku.
54:48
Litoměřice měly chvíli puk pod kontrolou, ale v útočném pásmu se toho moc neodehrálo a útočí opět hosté.
54:18
K mnoho střelám stále nedošlo. Michajlov zatím nebyl nucen zasahovat.
53:38
Slavia se snaží pokračovat ve svém tlaku, ale zatím si puk hlídají ve středním pásmu.
52:24
Michal Procházka se zmocnil puku v pásmu hostí při neúspěšné přihrávce. Jeho střelu však zablokovala hůl obránce Slavie.
51:30
Litoměřice střídají brankaře. Do brány nastupuje Martin Michajlov.
51:30
Slavia právě vstřelila branku!
Dlouho trvající tlak hostí nakonec ústí v jejich šestý gól. MILAN HRUŠKA vypálil z modré a trefil Královu lapačku, od které se puk do brány odrazil. Asistence: Miloslav Čermák, Tomáš Doležal.
51:10
Puk stále neopouští pásmo domácích. Hrozba je stále možná.
50:36
Zakázané uvolnění Litoměřic.
50:05
Litoměřice se pokouší zmocnit puku a zmírnit situaci. Zatím bez úspěchu.
49:29
Slávie pokračuje v předešlém tlaku. Avšak hostujícímu týmu při kombinování nevychází přihrávky.
48:27
Dobrou individuální akci předvedl TOMÁŠ DOLEŽAL, který pronikl před Krále a puk zavěsil do pravého horního rohu. Asistence: Miloslav Čermák, Pavel Kašpařík.
47:44
Piegl se pokusil o střelu u hrazení. Puk ale letěl mimo.
47:19
Nyní se má na pozoru Hylák, neboť kotouč se pohybuje okolo jeho svatyně.
46:49
Litoměřicím se nedaří přihrávky, čehož hosté využívají.
46:19
Puk se následně ocitá na druhé straně ledové plochy, kam míří oba týmy.
46:08
Hosté vrací úder a okupují Krále.
45:18
Bergerovi se podařilo také proniknout na stranu hostí. Tam si dlouho dokázal puk udržet, ale početná obrana hostí ho nakonec zneškodnila.
44:30
Domácí se dostali s kotoučem do pásma hostí, kde se ke střele dostal opět Nedvídek. Jeho střelu však blokovala hůl hostujícího obránce.
43:45
Král je i nadále v ohrožení. U hrazení probíhají bitvy o puk.
42:35
Netrvalo dlouho a hosté se kotouče zmocnili. Ofenzíva Slavie dostala Krále do několika dramatických situací. On si však dokázal poradit.
42:00
Domácí i nadále trápí obranu pražské Slavie.
41:21
Litoměřice právě vstřelily branku!
Domácí se chvíli s pukem drželi ve svém pásmu a následně rozjeli útok. Puk se dostal k LUKÁŠI NEDVÍDKOVI, který mezi kruhy prudkou střelou poslal puk do sítě. Asistence: Šimon Antončík.
40:01
Vyloučen Milan Hruška za sekání (SLA) a Zdeněk Doležal (LTM) také za sekání na 2 minuty. Trest z minulé třetiny.
40:01
Hráči vjíždějí na led a připravují se na poslední třetinu dnešního zápasu.
Do třetiny vstoupili aktivněji hosté. Ti také svého tlaku využili v půlce třetiny, kdy navýšili svůj dvougólový náskok. Třetina tak končí za stavu 1:4.
Další třetina začne přibližně v 18.49.
40:00
39:29
Nedvídkovu střelu od mantinelu vyřešil Hylák chycením puku do lapačky.
39:05
Jank dostal puk až k Hylákovým betonům. Tam se ještě hráči domácí pokusili kotouč do sítě procpat. Rychleji ale reagovali hosté a situaci zachraňují.
38:31
Hosté se rychle osvobozují.
38:15
Stadion si zahraje přesilovku. Peter Hraško dostává 2 minuty za nedovolené bránění.
37:45
Hosté s kotoučem kombinují v pásmu domácích.
37:27
Domácí se také dostávají do dobrých šancí. Hylák byl nucen nejednou zasáhnout.
36:43
Micka zkusil prudkou střelu od mantinelu. Ta trefila Krále do výstroje a následně se kotouče zmocňují domácí.
36:22
V pásmu hostí probíhají bitvy o puk.
35:40
Domácí se po oslabení také pokouší zaútočit. Jejich snahu však překazil nechtěný ofsajd.
35:14
34:36
Pavlin dostal dobrou nahrávku od Robinsona. Jeho střela však letěla mimo.
33:59
Domácí vyhazují puk a na malou chvíli si mohou oddechnout.
33:37
Král je nucen zakročit proti střelám hostujícího týmu. Tlak Slávie neustává.
33:14
Slavie si zahraje přesilovku. David Švagrovský půjde na trestnou za podražení. 2 minuty.
33:02
Většinu času mají kotouč pod kontrolou hosté. Opět se usazují v útočném pásmu.
32:33
Stadion se zmocnil puku, ale téměř ihned se dostává do ofsajdu.
32:02
Slávie vyhrála vhazování, ale puk dojel až do středního pásma.
32:00
Došlo k posunutí brány. Vhazovat se bude po Králově pravici.
31:37
Tlak vyvíjený na bránu domácích stále neustává. Obrana Litoměřic se pokouší vyvarovat dalšímu možnému gólu.
31:08
Domácí puk poslali do zakázaného uvolnění.
30:53
Hosté vyhráli bitvu o puk a vyjeli napříč útočnému pásmu. Tam puk skončil před Králem, který se snažil ho z ledu vzít, ale nakonec jeho pozice využil NATHAN ROBINSON, který si puk převzal a poslal ho do otevřené klece. Asistence: Jaroslav Markovič, Ronald Knot.
30:22
V pásmu hostí probíhají neustále bitvy o puk.
29:53
Kališníci přidávají na tempu. Domácí pálí po Hylákovi jednu střelu za druhou.
29:18
Kombinace domácích v útočném pásmu byla také přerušena. Nyní jsou nuceni se stáhnout a zkusit útok znovu.
28:45
Slávie se usazuje v pásmu domácích. Puk si však záhy přebírají hráči Stadionu.
28:08
Bitva o puk ve středním pásmu způsobila, že kotouč skončil mimo ledovou plochu.
27:48
Hruška se nakonec zvedá za pomoci ostatních, ale na lavičku odjíždí po svých.
27:48
Na ledě zůstal ležet hráč hostí Milan Hruška.
27:37
Hylák se také dostává pod palbu.
26:50
Robinson poslal puk před Krále, kde bylo zrovna mnoho hráčů domácích i hostujících. Král si však puk raději vzal a vhazovat se bude po jeho pravici.
26:12
Puk má vzápětí pod kontrolou pražská Slávie. Nyní už ohrožuje Krále.
26:02
25:52
Domácí se dostávají do ofsajdu.
25:39
Krstev pálil další střelu od modré. Puk letěl sice rychle, ale trefil pouze mantinel za bránou.
24:38
Domácí vytvářejí dobrý tlak na Hyláka. Puk už se i octl před bránou, ale zatím hosté dramatické situace zachraňují.
24:02
Domácí si zahrají přesilovku. Milan Hruška dostane dvouminutový trest za nedovolené bránění.
23:38
Krstev dobře střílel od modré. Kotouč však trefil Hyláka do výstroje.
23:24
Ve středním pásmu se Stadionu podařilo si kotouč převzít. Následovala cesta do pásma hostí, kde už Litoměřice kombinují.
22:27
Domácí mají problém se osvobodit od náporu.
21:49
Hosté udržují svůj tlak na domácí. Obrana Litoměřic ale zatím střelám zabraňuje.
20:47
Zdeněk Doležal získal od Slávie puk a dostal se s ním bez větších potíží až do útočného pásma, kde zkusil střílet. Puk zastavil Hylák tělem a kotouče se opět zmocňují hosté.
20:05
Úvodní vhazování vyhrávají hosté a přemisťují se do útoku.
20:01
Hráči jsou již opět na ledové ploše. Druhé dějství započne za chvíli.
Další třetina začne přibližně v 17.55.
V začátku se první gól povedl týmu domácích. Vzápětí po velkém oslabení Litoměřic Slávie vyrovnala a do konce třetiny trefila síť domácích ještě dvakrát. První třetina tak končí za stavu 1:3.
20:00
19:53
Domácí záhy puk ztrácejí. V pásmu hostí následně sešívaní zkoušeli navýšit svůj dvougólový náskok. To se podařilo MILANU HRUŠKOVI, který obdržel puk na modré a prudkou střelou ho poslal přímo do sítě Královy brány. Asistence: Miloslav Čermák.
18:59
Domácí si v pásmu hostí přebírají kotouč a následuje kombinace.
17:44
U mantinelu i s pukem se octl RONALD KNOT, který prudkou střelou trefil levý horní roh litoměřické brány. Asistence: Jiří Doležal.
17:28
Domácí se ujímají puku a míří do útoku. V tom jim zabraňuje ofsajd.
16:51
Hraško se pokusil o střelu, při které se puk odrazil od Krále. Jenže kotouč se mu dostal opět pod hůl a zkusil druhou střelu. Pohotový Král tentokrát chytil kotouč do lapačky.
16:14
Kotouč mají nyní pod kontrolou sešívaní a připravují se na ofenzívu.
15:44
Domácí se ujímají puku a míří do pásma hostí.
14:06
Hosté po přesilovce vyrovnávají stav. Kotouč prvně trefil břevno a puk se odrazil přímo před bránu. V naprosté dezorientaci domácích toho využil PAVEL KAŠPAŘÍK, který puk dorazil do odkryté klece. Asistence: Petr Punčochář.
13:17
Před Králem došlo k faulu. Hosty čeká trestné střílení.
12:49
Pavlin zkusil střelu od modré. Puk se Královi odrazil od betonu a domácí si ho přebírají.
12:17
Hraško se pokusil o prudkou střelu, ta však letěla mimo. Litoměřice zkouší bránit zuby nehty.
11:56
Domácí budou hrát ve třech. Zdeněk Doležal půjde na trestnou za vysokou hůl. 2 minuty. Slavie si zahraje nyní minutu hru 5 na 3.
11:18
Hruška zkusil prudkou střelu mezi kruhy. Král se o puk postaral.
10:56
Václav Racek (LTM) půjde na trestnou za hákování. 2 minuty. Slavie si zahraje další přesilovku.
10:34
Nakonec po menším zmatku byla posunuta brána domácích. Vhazovat se bude po Králově levici.
10:24
Hosté kombinují, ale opět nedochází ke střele.
09:59
I tým hostí se dostává do ofsajdu.
09:31
Ofenzivu si nyní vyzkoušeli hráči Slávie. Ti se k větší šanci ale nedostali a domácí se opět ujímají puku.
09:14
Postup Litoměřic do útoku brzdí neočekávaný ofsajd.
08:19
Kotouč mají pod kontrolou hráči Litoměřic a mají namířeno do útočného pásma.
07:41
Icing ze strany Stadionu. Vhazovat se bude po Králově pravici.
06:58
06:58
Valášek zkusil střelu z levého kruhu pro vhazování. Puk byl opět dobře vykryt a litoměřičtí pokračují dál.
06:35
Domácí se již opět usidlují v útočném pásmu.
06:12
Hosté vyhazují puk a na chvíli se osvobozují.
05:42
O střelu od mantinelu se pokusil Lukáš Nedvídek. Jeho střela však trefila hůl hostujícího hráče a puk dále směroval do ochranné sítě.
05:15
Stadion má problémy se s pukem dostat do útočného pásma.
04:47
Přesilovku si tentokrát zahrají domácí. Na trestnou půjde hráč Slavie Nathan Robinson za hrubost. 2 minuty.
04:46
Začínají agresivní boje o puk v pásmu hostí.
04:22
03:59
Domácí se opět osvobozují. Mnoho střel ze strany hostujícího týmu tak nebylo k vidění.
03:46
Slavii v útoku brzdí ofsajd.
03:32
Hosté puk v útočném pásmu záhy opět ztrácejí. Domácí se na chvíli opět osvobozují.
03:05
Domácí vyhazují puk. Následuje střídání.
02:28
Markovič se pokusil Krále překvapit zprava. Obránci domácích však střele zabránili a kotouče se opět zmocňují hosté.
02:22
Hosté si zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici půjde Dominik Málek na 2 minuty za nedovolené bránění.
01:20
Bleskový gól ze strany domácích! Z rohu přihrál Dominik Bílek připravenému DAVIDU ŠVAGROVSKÉMU mezi kruhy. Ten pohotově poslal puk za Hyláka. Asistence: Dominik Bílek, Zdeněk Doležal.
01:16
Domácí jsou již v útočném pásmu a kombinují.
00:27
Krátce po začátku posílají domácí puk do zakázaného uvolnění.
00:05
Úvodní vhazování vyhrávají domácí.
00:01
Hráči obou týmu vjíždějí na led. Zápas co nevidět započne.

HC Stadion Litoměřice: Král (Michajlov) – Krstev, Piegl, Plášil, Bílek, Jank, Mikliš, Málek – Procházka Ma., Berger, Rousek – Švagrovský, Valášek, Doležal Z. – Beránek, Nedvídek, Ondráček – Antončík, Racek, Procházka Mi.

HC Slavia Praha: Hylák (Frodl) – Hruška, Pavlin, Hraško, Punčochář, Kolařík, Knot, Růžička – Robinson, Šafránek, Markovič – Bahenský, Jiránek, Micka – Doležal T., Kašpařík, Čermák – Doležal J., Andres, Nestrašil.

Rozhodčí: Petružálek – Bosák, Toman.
Poslední vzájemné utkání

Týmy se spolu utkaly v letošních přípravných zápasech na ledě pražské Slavie. Litoměřice zde poprvé v letošní přípravě vyhrály. Týmy spolu držely krok až do samostatných nájezdů, kde kališníci nakonec zásluhou Zdeňka Doležala vyhráli za stavu 3:4sn.
HC Slavia Praha

Sešívaní zatím krom venkovních zápasů v Českých Budějovicích a Kladně vyhráli všechny zápasy. V posledním zápase se na svém ledě utkala pražská Slávie se soupeři až z Havířova. V první třetině vedli 1:0 a pak se dlouho stav utkání nezměnil. To však vynahradila následná kanonáda v poslední třetině, kde sice sešívaní jednou inkasovali, ale dokázali zároveň celkem čtyři góly vstřelit. Zvítězili tak doma za stavu 5:1.

Soupiska z posledního utkání:

Hylák (Frodl) – Hruška, Pavlin, Hraško, Punčochář, Kolařík, Knot, Adam, Růžička – Markovič, Šafránek, Robinson – Bahenský, Jiránek, Micka – T. Doležal, Kašpařík, Čermák – J. Doležal, Andres, Nestrašil
HC Stadion Litoměřice

Kališníci se aktuálně drží ve středu tabulky. Přesto, že v domácích zápasech se jim zatím daří a mohou se pyšnit čtyřmi výhrami v řadě, se kališníkům venku moc nedaří. V posledním zápase se Stadion utkal v Hané s Jestřábi. V první třetině se do vedení dostali právě domácí a následně získali dvougólový náskok. Ten sice Litoměřice dokázaly snížit, ale do konce utkání inkasovaly ještě jednou a prohrály 3:1.

Pavelka (Michajlov) – Piegl, Krstev, Plášil, Bílek, Mikliš, Jank, Málek – Procházka Ma., Berger, Rousek, Valášek, Švagrovský, Doležal, Kopta, Nedvídek, Ondráček, Beránek, Racek, Procházka Mi.
Vítejte u dalšího zápasu WSM ligy v Kalich Aréně. Dnes se utká domácí tým HC Stadion Litoměřice s HC Slavií Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.