Slavia nakonec udržela své těsné vedení a odváží si všechny tři body. Domácí tohle musí mrzet, protože měli mnoho šancí na vyrovnání, nakonec však nebodují.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek večera.
59:25
Hosté vyhráli vhazování a vyhodili puk do bezpečí.
59:20
Hosté vyhodili puk pouze na zakázané uvolnění.
59:12
Po obrovském závaru v brankovišti hostů předvedl Polívka naprosto fantastický zákrok betonem a zachránil tak téměř jistý gól.
58:57
Frýdek-Místek to zkusí v šesti hráči v poli.
58:57
Zakázané uvolnění hostů, domácí si berou oddechový čas.
58:40
Domácí by jistě rádi zkusili powerplay, nemohou se však usadit v pásmu.
58:00
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:33
Rys teď mohl přidat další branku, byl úplně sám před Šimbochem, nakonec však kotouč zasunout nedokázal.
57:05
Střela Knota byla zblokována, domácí získali puk a snaží se rozehrát.
56:59
Další icing domácích přerušuje hru.
56:22
Střela jednoho v hostů skončila v lapačce Šimbocha.
55:55
Zakázané uvolnění domácích.
55:25
Domácí mířili do protiútoku, Marek Růžička však tuto situaci nevyřešil nejlíp a ke střele se tak nakonec nedostal.
54:31
Ondřej Kovařčík pálil z levého kruhu, mířil však nepřesně.
54:03
Puk skončil na střídačce domácích a hra je tak přerušena.
53:43
Hosté se teď osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění.
53:28
Miloš Roman pálil z pravého kruhu, Polívka však jeho ránu vyrazil.
52:56
Chmielewskeho pokus zblokoval jeden z hostujícího beků, domácí jsou však stále v pásmu.
52:02
Přechod přes modrou domácím nevyšel a dopustili se ofsajdu.
51:38
Ani jeden z týmů si teď nevytváří žádné pořádné šance, hra se spíše přesouvá ze strany na stranu a nic moc se neděje.
50:31
Domácí drží puk za svou bránou a mohou tak pohodlně vystřídat.
49:29
Chmielewski našel úplně volného Růžičku, ten však z dobré pozice branku přestřelil.
49:09
Domácí dostali puk do útočného pásma a snaží se kombinovat.
48:30
Domácí rozehrávají zpoza vlastní brány. To jim však nevyšlo a poslali puk až na zakázané uvolnění.
47:38
Střela Krliše mířila mimo bránu, hosté se však usazují v pásmu.
46:25
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Domácí přece jenom snižují nepříznivý stav na rozdíl jedné branky! Pechanec zpoza branky našel ARONA CHMIELEWSKÉHO, který nejprve netrefil odkrytou branku, poté však dokázal z otočky dopravit puk za bezmocného Polívku! Asistence: Antonín Pechanec, Marek Růžička.
45:49
45:33
Šafránek ve vlastním oslabení v pohodě zavezl puk do útočného pásma, kde teď hosté zdržují hru.
44:45
Zpoza pravého kruhu vypálil Cienciala a trefil pravou tyč!
44:26
Hosté teď dvakrát po sobě dokázali vyhodit puk do bezpečí.
44:04
Kania nenápadně nahodil puk na branku soupeře, Polívka s tím však neměl problém.
43:49
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Václav Jankovský – 2 min., podražení).
43:30
Jankovský jel úplně sám na branku, trefil ale pouze horní tyč!
43:15
Klimša přihrával najíždějícímu Christovovi, ten však nedosáhl na puk.
Dnešní utkání sleduje 2259 diváků.
42:01
Lacka parádně obral hostujícího beka o puk přímo před brankou, odkud přihrál najíždějícímu Ciencialovi, ten však kotouč neodkázal dostatečně zvednout.
41:38
Hosté vyhodili puk až na zakázané uvolnění, vhazuje se po levici Polívky.
41:11
Štebih nahodil puk do útočného pásma, tam se však domácí nedokázali usadit, Hra se přesouvá ze strany na stranu a má velice pomalé tempo.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 18:35.
Slavia ve druhé třetině odskočila na rozdíl dvou branek. Nejprve se prosadil Jan Holý. O pouhou minutu později navýšil vedení hostů Václav Pletka a Frýdek-Místek tak má ve třetí třetině těžký úkol.
40:00
39:04
Domácí měli ihned po vhazování další velkou šanci, ve které se ocitl Miloš Roman, Polívka byl ale zase pozorný.
38:58
Zakázané uvolnění hostů.
38:39
Pechanec vypálil krátce po vhazování, jeho střela ale narazila na lapačku hostujícího gólmana.
38:32
Nahození Chmielewského skončilo v lapačce Polívky, který přerušuje hru.
37:50
37:39
Domácí možná až zbytečně moc kombinují v útočné pásmu a chybí jim střelba.
36:55
Hostům se podařilo dostat puk do bezpečí a domácí se teď musí znovu pokusit usadit v pásmu.
36:45
Domácí teď měli hned několik šancí, nepřesné střely je ale připravují o skórování.
35:50
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Martin Šagát – 2 min., držení protihráče).
35:19
Pechanec nahazoval puk z úhlu, Polívka s tím však neměl problém a vyrazil puk do bezpečí.
35:06
Hosté se osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění a vhazuje se před Polívkou.
34:30
Šafránek si najel do útočného pásma, bránu domácích ale přestřelil.
33:48
Michal Kovařčík přihrával Jaškovi, tomu se však puk zamotal pod nohama a do protiútoku míří hosté.
33:12
Hráči u mantinelu ve středním pásmu bojují o puk.
32:43
Kotouč skončil mimo hrací plochu a hra je přerušena. Oba týmy střídají.
32:12
Zakázané uvolnění domácích vrací hru před Šimbocha.
31:52
Domácí se pokusili usadit v pásmu, ale to jim nevyšlo. U puku jsou hosté, kteří vyrážejí do protiútoku.
30:15
Štebihovu ránu od modré dokázal Polívka pouze vyrazit a domácí pokračují v útoku.
29:28
Slavia právě vstřelila branku!
A Pražané vzápětí odskakují na rozdíl dvou branek! Hosté předvedli parádní kombinaci, Schleiss našel zpoza branky volného VÁCLAVA PLETKU, který z mezikruží propálil domácího gólmana! Asistence: Jan Schleiss, Zdeněk, Kubica.
28:56
O modré lajny střílel Jaroš, Polívka si s tím však poradil a přerušil hru.
28:16
Hosté se opět dostávají do vedení! Po přihrávce Kadlece vystřelil JAN HOLÝ z úhlu a propálil Šimbochovy betony. Asistence: Martin Kadlec, Jiří Rys.
27:50
Hra se teď přesunuje ze strany na stranu, hlavně kvůli nepřesným přihrávkám obou týmů.
26:42
Jáchymovu střelu tečoval Michal Kovařčík, ani tentokrát to ale domácím nevyšlo.
26:21
Chmielewski se snažil procpat do útočného pásma mezi třemi obránci hostů, nakonec se však domácí dostali do ofsajdu.
25:30
Po Jarošově přihrávce střílel Lacka a poté vznikl před brankou hostů nepřehledný závar, slávistický gólman si však poradil i s touto situací.
25:19
Ránu Adámka od modré tečoval Lacka, Polívka však neztratil kotouč z dohledu a přerušil hru.
25:03
Miloš Roman parádně vybojoval puk a probojoval se s ním až před branku hostů, odkud přihrál Ciencialovi a ten posunul puk na volného Klimšu, přihrávka ale nebyla přesná a domácí kapitán ji nezachytil.
24:05
Frýdecko-místečtí potřebují uklidnit hru a rozehrávají zpoza vlastní brány.
23:21
Domácí zastavil v přechodu přes modrou čáru ofsajd.
22:24
Střelu Rysa se pokoušel svrchu sklepnout Kadlec, Šimboch se však stihl přesunout.
21:36
Michal Kovařčík našel před brankou volného Jaška, tomu ale střela nevyšla úplně podle představ.
21:06
Domácí se dostali k další střele a hostující gólman opět přikryl puk.
20:54
Pechancovo nahození polívka raději přikryl do lapačky a přerušil hru.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 17:46.
V první třetině jsme sledovali velmi vyrovnaný hokej, o čemž svědčí i dosavadní skóre. Oba týmy měly hodně obrovských šancí, dostat puk za záda brankáře však dokázal každý pouze jednou. Nejprve se prosadil hostující Jan Schleiss, o čtyři minuty později však vyrovnal Michal Roman!
20:00
19:49
Střela Šafránka letěla mimo bránu.
19:31
Šimboch vychytal ránu Beránka a přerušuje hru.
19:00
Běží poslední minuta první třetiny.
18:30
Tejral jel skoro sám na Šimbocha a měl obrovskou šanci, v tomto mini souboji byl však úspěšnější domácí gólman.
18:15
Štebih se hezky vrátil a obral soupeře o puk.
17:43
Hráči bojovali o puk u mantinelu v útočném pásmu hostů, puk však získali domácí, kteří uklidňují hru.
17:07
16:29
Po závaru před domácí bránou se v mezikruží dostal k puku Pletka, který nebezpečně pálil. Šimboch však předvedl neskutečný zákrok a poradil si poté i s dorážkou Beránka.
15:31
Domácí se dobře brání a vyhazují puky do bezpečí.
15:07
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Marian Adámek – 2 min., podražení).
14:52
Jankovský se dostal k puku v mezikruží a pokoušel se překonat Šimbocha, kotouč mu však v poslední chvíli sjel z hole.
14:26
Holého ránu obětavě zablokoval Piegl.
13:26
A je vyrovnáno! MICHAL ROMAN předvedl parádní akci, ve středním pásmu vybojoval puk a zakončil parádním forhendem do levého horního rohu Polívkovy brány! Asistence: Miloslav Jáchym.
13:02
Nahození jednoho z hostů skončilo až v ochranné síti a hra je opět přerušena.
12:25
Jaškovo nahození ze středního pásma Polívka raději přikryl a přerušil hru.
12:13
11:43
Kaniovu ránu z mezikruží vyrazil polívka hodně vysoko... Hraje se dál.
10:58
Růžička našel před brankou Adámka, který minul, domácí však dobře kombinují v útočném pásmu.
10:13
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Václav Jankovský – 2 min., držení protihráče).
09:35
Hosté se dostávají do vedení! Vybojovali puk ve středním pásmu a JAN SCHLEISS se dostal do samostatného úniku, který bekhendovým blafákem parádně proměnil! Asistence: Václav Pletka, Jan Pohl.
08:36
Jašek pálil z mezikruží, při střele však zlomil hokejku, Poté se k dorážce dostal Michal Roman, ani on ale nebyl úspěšný.
07:28
Hosté okamžitě vyrazili do protiútoku, kdy se dostal ke střele od modré Knot. Šimboch podržel puk a přerušil hru.
07:13
Po přihrávce Lacky se do dobré šance dostal Christov, Polívka však tuto střelu vyrazil vyrazil.
06:55
Domácí se dopustili icingu a nemohou tak vystřídat.
06:15
Jan Novák pálil od modré, jeho ránu ale vyrazil Šimboch svým pravým betonem. Hra je zatím opravdu velice vyrovnaná.
05:47
Miloš Roman se opět dostal ke střele, ani tentokrát ale nebyl úspěšný. Hosté jdou do protiútoku.
05:38
Domácí se dostali do přečíslení, Klimša byl v dobré šanci, puk mu však sklouzl z hole. Poté se ke střele dostal Miloš Roman, Polívkova lapačka však byla připravena.
05:10
Slavia se dostala do útočného pásma a snaží se kombinovat.
04:45
Domácí se snaží uklidnit hru a rozehrávají zpoza vlastní brány.
03:55
Pletka teď zkoušel překonat Šimbocha hned dvakrát, domácí brankář si však svoji levou tyč dobře pohlídal a dorážkám odolal.
03:34
Pechanec hledal Chmielewského, ten už byl však v ofsajdu.
03:23
Puk skončil na otevřené střídačce hostů a hra je tak přerušena.
02:52
Slavii v přechodu přes modrou zastavil ofsajd.
02:40
Šance si vytvářejí oba týmy a sledujeme velmi pěkný hokej. Nyní Polívku prověřil Cienciala.
01:40
Jankovský měl obrovskou šanci, když se dostal do samostatného úniku, domácího gólmana ale nepřekonal.
00:59
Hosté se osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění, vhazuje se po pravici Polívky.
00:11
První střelu obstarali hosté, jako první vypálil Knot, Šimboch byl však pozorný.
00:01

HC Frýdek-Místek: Šimboch (Hlaváč) – Adámek, Kania (A), Piegl, Štebih (A), Michal Roman, M. Jáchym, Bartko – Marek Růžička, Pechanec, Chmielewski – O. Kovařčík, Jašek, M. Kovařčík – Klimša (C), Cienciala, Miloš Roman – Christov, Jaroš, Lacka.

HC Slavia Praha: Polívka (Frodl) – Pohl, Knot (C), J. Holý, J. Novák (A), Bača, A. Růžička – Pletka, Kubica, Schleiss – Jankovský, Šafránek (A), P. Beránek – M. Kadlec, Šagát, Rys – Tejral, Krliš, Půhoný.

Rozhodčí: Přikryl – Bryška, Wesley.
Oslava 40 let frýdecko-místeckého hokeje
Pro domácí je dnešní zápas specifický, slaví totiž 40 let hokeje ve Frýdku-Místku. Je tedy připraven speciální program, roztleskávačky, opakované záběry, každá čtvrtá vstupenka zdarma a mnoho dalších! Jak se dnes domácím oslava vydaří?
Vzájemné zápasy:
První vzájemný zápas se odehrál v říjnu na ledě Slavie. V první třetině se za domácí trefili David Šafránek a Martin Kadlec. Frýdek-Místek ale neodcházel do kabin bez gólu. Bekhendem dokázal zakončit Vít Christov. Domácí si vedení pojistili trefou Davida Šafránka. Hosté ještě snížili náskok domácích, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Slavia Praha tak zvítězila na domácím ledě 3:2.

Další utkání proběhlo v Polárce. V první třetině se dostal do samostatného úniku Lukáš Endál, který trefil tyč a jeden z domácích hráčů nešťastně srazil kotouč do vlastní brány. V další třetině si domácí napravili chuť hned dvěma trefami Arona Chmielewského a Davida Klimši. Hosté ale rychle odpověděli a dostali se do vedení. Utkání nakonec rozhodl až v prodloužení David Šafránek a domácí podlehli 3:4.

Poslední vzájemný zápas se Frýdku-Místku vůbec nevydařil. Slavia se v každé třetině trefila hned dvakrát a Frýdek-Místek tak prohrál 6:0.
HC Slavia Praha
Slavia začala sezónu velmi dobře, když dokázala hned několikrát v řadě zvítězit. V poledních zápasech ale výkony nebyly úplně podle představ. Slavia je momentálně na čtvrtém místě v tabulce s náskokem pěti bodů na Třebíč. Frýdek-Místek ztrácí 12 bodů.

Nejproduktivnější hráči:
- David Šafránek (17+14)
- Antonín Dušek (12+13)
- Jan Pohl (6+15)
HC Frýdek-Místek
Frýdek-Místek je momentálně s 68 body na osmém místě tabulky WSM ligy. Na sedmý Prostějov ztrácí dva body a dohánějí jej Benátky nad Jizerou, které mají pouze o bod méně. Kolem desátého místa je tedy jako obvykle velice rušno a teď bude záležet na každém utkání, jelikož každý bod může rozhodnout.

Z posledních čtyřech utkání bodovali Frýdecko-místečtí pokaždé, naposledy vydřeli důležitou výhru na ledě Kladna, když vyhráli 3:2 v prodloužení.