Pro dnešek je to z mé strany vše. Doufám že se uvidíme zase u jiného onlajn přenosu třeba už v pátek mezi Piráty z Chomutova a Olomoucí. Přeji příjemný zbytek večera, na počtenou!
Zápas je u konce. V něm byli lepší hokejisté domácích. Dokázali navíc vstřelit o dvě branky víc, a tak tři body zůstávají doma. Zároveň je to třetí vítězství v řadě. Most s také nevedl špatně, ale kámen úrazu bylo zakončení hostů.
59:34
Jaroslav Hübl chytil jasnou tutovku Romana Chlouby. Vhazovat se bude po Hüblovo pravici.
59:14
Kadaň se ještě dostává do útočného pásma, kde kombinuje a čeká na konečnou sirénu.
58:56
Vyloučení v týmu HC Most (Vojtěch Kubinčák – 2 min., napadení).
58:33
Zakázané uvolnění přerušilo Mostu plány. Hra se přesouvá zpět před Jaroslava Hübla.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:29
Jakub Trefný zblokoval střelu, která ho trefila do oblasti kolene. Domácí hráč se poroučel k ledu, ale po pár okamžicích odešel z ledu po svých.
57:01
Most si vytváří v útočném pásmu tlak a snaží se s výsledkem ještě něco udělat.
56:09
Josef Stříbrný trefil z těsné blízkosti beton domácího muže s maskou. Jan Strmeň tedy s velkým štěstím vyrazil.
55:45
O puk se bojuje u mantinelu u trestné lavice.
54:57
Kamil Černý nahodil ze středního pásma na Jana Strmeně, který okamžitě rozehrává.
54:25
Kadaň se usadila v útočném pásmu, kde kombinuje a hledá dobrou střeleckou pozici.
53:54
Vyloučení v týmu HC Most (Jaroslav Šimeček – 2 min., podražení).
53:28
Domácí u puku ve svém pásmu. Ne a ne se dostat přes střední pásmo.
52:36
Bohumil Slavíček se pokoušel vystřelit, ale jeho pokus zblokoval Darek Hejcman.
52:07
51:30
Kadaň se drží v útočném pásmu, kde zatápí Jaroslavu Hüblovi.
50:27
Černý bojuje za brankou soupeře.
50:17
Most právě vstřelil branku!
TOMÁŠ DIVÍŠEK se postavil k trestnému střílení a Jana Strmeně propálil střelou pod víko.
50:07
Vyloučení v týmu HC Most (Jan Strejček – 2 min., napadení + osobní trest do konce utkání, hrubost). Trest odpyká Bohumil Slavíček.
49:03
Roman Chlouba to zkoušel z velké dálky na Jaroslava Hübla, ale marně.
48:24
Vojtěch Kubinčák se snažil několikrát dorážet, ale Jan Strmeň podržel svůj tým a černou gumu za svá záda nepustil.
47:43
Kamil Charousek se prosmykl kolem levého mantinelu, ale puk zavezl jen za svatyni černožlutých.
46:58
46:54
Kadaňští hráči skvěle brání střední pásmo.
46:21
Mostečtí kombinují ve pásmu domácích, ale ke střele se nikdo nemá.
45:24
Jan Dufek prověřil lapačku Honzi Strmeně. Kadaňský gólman ve zkoušce obstál na výbornou a touš s klidem zachytil.
44:58
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Nicolas Hlava – 2 min., nedovolené bránění).
44:18
Kadaň právě vstřelila branku!
Jaroslav Kůs se procpal mezi dvěma obránci a zadovkou našel JAROSLAVA MRÁZKA, který propálil Jaroslava Hübla.. Asistence: Jaroslav Kůs.
44:01
Jaroslav Mrázek dostal přihrávku na modrou, ale tvrdou střelou nedokázal překonat Hübla.
43:13
Martin Kohout se dostal k puk za brankou Hübla. našel osamoceného Romana Chloubu v mezikruží, ale ten trefil pouze přesouvajícího se Jaroslava Hübla.
42:36
Tomáš Divíšek hledal na útočné modré svého spoluhráče naslepo, ale žádný tam nebyl, takže to je zakázané uvolnění.
42:02
Jakub Březák se dostal na modré čáře ke střele, ale ta šla mimo.
41:08
Tentokrát už se JAROSLAV ŠIMEČEK nemýlil. Jana Strmeně si položil a pak jen střílel do odkryté horní poloviny. Asistence: Jan Strejček.
40:53
Jaroslav Šimeček zkoušel střílet na Jana Strmeně, ale jeho střela šla mimo.
40:10
Kadaň vyhrála buly a hned spěchá do útočného pásma.
40:01
Druhá třetina už byla pro oko fanouška mnohem zajímavější. Domácí se dokázali prosadit z přesilové hry, ve hře pět na pět a také v oslabení, a tak vedou již 3:0. Roman Chlouba bude jistě hrdinou dnešního večera, protože má skvěle našlápnuto na hat-trick. Poslední dějství začne přibližně v 19:40.
40:00
39:48
Kadaň kontroluje puk v útočném pásmu a vyčkává na sirénu, která končí třetinu.
39:31
Kadaň se prosazuje i v oslabení! Jaroslav Kůs vyslal do samostatného úniku ROMANA CHLOUBU, který si sjel do jeho pozice v levém kruhu a zakončil přesně pod víko. Asistence: Jaroslav Kůs.
39:15
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Chrpa – 2 min., vysoká hůl).
39:03
Puk se klouzal před Janem Strmeněm a dojížděl ho Tomáš Divíšek. Kadaňský gólman se tedy rozhodl, že ho raději podrží. Vhazovat se bude po jeho pravici.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:46
Darek Hejcman prodloužil nahození až do pásma Mostu, puk ještě dojel, ale neměl komu přihrát. Kotouč tedy ovládají hráči v bílých dresech.
36:27
Černožlutí se dlouho nemohli dostat ze svého pásma, i přestože měli kotouč na svých holích.
36:06
Domácí drží puk ve svém pásmu.
35:12
Kamil Charousek se dostal do mezikruží před Jana Strmeně. Vystřelil, jenže jeho střela byla zblokována, a tak puk letěl až mimo hrací plochu.
34:02
Jaroslav Hübl vyrazil puk do pravého kruhu před osamoceného ROMANA CHLOUBU, který tvrdou střelou zápěstím vymetl pavučiny za pravého horního rohu. Asistence: Martin Šťovíček a Jaroslav Kůs.
33:04
Denis Šimek udělal pásmo a hledal volného Františka Wágnera. K němu už ale puk nedošel.
32:26
Hra se nyní přesouvá ze strany na stranu. Žádný z týmů si kotouče dlouho neužije.
31:25
Darek Hejcman si projel mezi čtyřmi hráči Mostu a ještě zakončil. Jaroslav Hübl schoval kotouč pod své betony a ani přes snahu kadaňských kotouč nepustil za svá záda.
30:42
Roman Chlouba hledá komu by přihrál. Nakonec se rozhodl pro Kůse, který jen o kousek přestřelil.
29:40
Most se dokázal ihned po vhazování osvobodit. Vyhodili až za branku Strmeně.
29:35
Vyloučení v týmu HC Most (Kamil Černý – 2 min., podražení).
29:00
28:43
Jakub Trefný dokázal puk vyhodit přes celé kluziště. Most toho už moc v přesilové hře nestihne.
28:23
Hosté zahnáni ve svém obranném pásmu.
27:33
Jaroslav Mrázek dostal pas do jízdy. Spěchal tedy do útoku, ale nedokázal přejít modrou čáru.
27:04
Obránci Mostu si zatím přihrávají sem a tam.
27:00
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Kohout – 2 min., držení protihráče).
26:30
26:07
Po minutě a půl se Mostu povedlo vyhodit ze svého pásma. Ale domácí jsou rychle zpět a znovu zasypávají Hübla jednou střelou za druhou.
25:21
Domácí mají další přesilovku. Hráči kombinují a motají hostům hlavy. Jako první se ke střele odhodlal Jakub Trefný, jenž zkoušel štěstí od modré, ale trefil jen mosteckého strážce klece.
24:51
Domácí jsou nyní o dost aktivnějším týmem. Jaroslav Hübl se pod salvou střel musí pořádně potit.
24:30
23:47
Domácí využívají přesilovou hru! Roman Chlouba si ujel ze středního pásma a z leva přihrál přes šířku kluziště na osamoceného MARTINA ŠŤOVÍČKA, který se nemýlil střelou do odkryté klece. Asistence: Roman Chlouba a Jaroslav Kůs.
23:21
Jakub Trefný střílel od modré a na poslední chvíli ještě změnil směr střeli Martin Šťovíček. Jaroslav Hübl vyrazil svým betonem.
23:00
Roman Chlouba pálil od modré, ale trefil pouze Jaroslava Hübla.
22:54
Vyloučení v týmu HC Most (Adam Rulík – 2 min., vysoká hůl).
22:41
František Wágner vybojoval puk za brankou Mostu, ale rychle o něj zase přišel.
22:19
Most se mnohem více tlačí do pásma Trhačů. Jan Strmeň se v posledních okamžicích rozhodně nenudí.
21:52
21:23
Pavel Smolka střílel z vrcholu levého kruhu. Jan Strmeň měl ale vše pod kontrolou a puk chytil do své lapačky.
20:47
Daniel Hora pálil od modré. Strmeň vyrazil svými betony do bezpečné vzdálenosti.
20:31
Hosté rozehrávají ze svého pásma.
20:03
I úvodní buly do druhé třetiny vyhráli hosté z Mostu, ale byli okamžitě zahnáni do svého pásma.
20:01
V první třetině byla aktivnější domácí Kadaň, která si vytvořila více šancí než Most a taky se tlačí více do branky. Ani jeden z týmů však nedokázal ani jednu šanci proměnit, a tak se jde do druhé třetiny stále za stavu 0:0. Druhá třetina začne přibližně v 18:50.
20:00
19:58
Kadaň vyhrála buly a tak už jen kontroluje ve svém pásmu puk a čeká na konec třetiny.
19:50
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Chalupa – 2 min., sekání).
19:36
Ondřej Šafář byl obrán o puk Josefem Stříbrným. Ten ještě zatopil Strmeňovi.
19:12
Ondřej Beránek se procpal mezi dvěma obránci do mezikruží a ještě v pádu stačil vystřelit. Jaroslav Hübl však zneškodňuje svou lapačkou.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:34
Josef Stříbrný zkusil od pravého mantinelu prověřit Strmeně bekhendem, ale nevyzrál na něj.
18:17
Lukáš Chalupa čeká za svou brankou až jeho spoluhráči vystřídají, pak by jsme mohli být svědky nějaké akce.
17:20
Hráči Kadaně jsou velmi silní na puku. Most se hodně nadře na získání černého předmětu hry.
16:39
Roman Chlouba zavezl puk až za branku Mostu, kde čekal, komu přihrát, ale žádný z jeho spoluhráčů si vhodně nenajel.
15:57
Nicolas Hlava vystřelil na Hübla, který jen vyrazil před stejnojmeného hráče, ale ten ani nepodruhé nedokázal zasunout kotouč do poloodkryté branky.
15:34
Josef Stříbrný se dostal na dostřel domácí svatyně, ale pálil mimo.
15:13
Martin Šťovíček přišel o puk při přechodu modré čáry.
14:52
Robert Černý střílel od modré. Hübl tento pokus vychytal ukázkovým semaforem.
13:54
O puk ho nakonec obral Lukáš Vrána a puk vyslal ihned na modrou čáru, odkud pálil Černý. Následně Kadaň předvedla svůj důraz před brankou a Jaroslav Hübl jen se štěstím puk chytil.
13:24
Jaroslav Šimeček operuje s pukem za svou brankou a hledá, komu by přihrál.
12:53
Pavel Smolka pálil z vrcholu pravého kruhu vysoko nad Strmeňovu branku.
12:24
Kadaň čeká na skulinku v útočném pásmu. Mostečtí obránci mají plné hole práce.
11:34
Nyní je to Kadaň, která je v útočném pásmu. Jaroslav Hübl čelí jedné střele za druhou. Most se z tlaku vysvobozuje zakázaným uvolněním.
11:17
Oba týmy v plném počtu.
10:34
Bohumil Slavíček si přejel sám celé kluziště a dojel až do mezikruží, kde zakončoval mezi třemi hráčemi Kadaně. Jan Strmeň nakonec bez problému střelu chytil.
10:13
O puk se bojuje za brankou Mostu.
09:17
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Osmík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Most (Martin Kokeš – 2 min., hrubost).
09:17
09:17
Martin Osmík a Martin Kokeš si to rozdali v pěstním souboji před Jaroslavem Hüblem. Kadaňský útočník bitku jednoznačně prohrál.
08:38
Domácí strácejí tempo i kotouče. Most je na koni.
07:13
Tomáš Rod prověřil Strmeně z vrcholu pravého kruhu, který touš jen vyrazil před Pavla Smolku, kterému chyběli milimetry k přesnému zakončení.
06:35
Jaroslav Hübl rozehrával zpoza své branky, ale puk přihrál jen Romanu Chlobovi, který nedokázal vystřelit.
06:07
Vojtěch Kubinčák byl zcela sám před gólmanem černožlutých, ale vysoko přestřelil.
05:45
Domácí zahnáni Mostem až za svou branku.
05:18
Martin Osmík hledal na modré čáře svého spoluhráče, ale ten nedokázal kotouč zpracovat, a tak to je zakázané uvolnění.
04:37
Jakub Trefný prověřil od modré Jaroslava Hübla. Velezkušený gólman však neměl sebemenší problém vyrazit touš mimo bránu.
03:54
Tomáš Divíšek přihrával z levé strany na Vojtěcha Kubinčáka, který stál v mezikruží, ale ten netrefil ideálně puk, takže Strmeně ani neohrozil.
03:18
Roman Chlouba nedokázal přejít útočnou modrou.
02:57
Jan Strmeň se rozhodl nahození raději zneškodnit. Vhazuje se tak po jeho pravici.
02:43
Hostující se snaží založit akci ve svém pásmu, ale Kadaň skvěle brání střední pásmo.
02:29
01:52
Martin Osmík nahodil do útočného pásma, ale jeho spoluhráči šli střídat. U puku je tedy Most.
01:28
Jaroslav Mrázek si sjel před branku a obhodit si Jaroslava Hübla. Ten byl pozorný a svůj tým podržel.
01:04
Domácí přišli za bránou Mostu o puk, a tak se musejí vracet až do svého pásma.
00:29
Vyloučení v týmu HC Most (Jan Strejček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
00:26
Darek Hejcman vyhrál pro svůj tým buly a ihned přihrál na modrou, kde stál Denis Šimek, který ohrozil Hübla.
00:06
Úvodní buly vyhrávají hosté, ale o puk rychle přicházejí, a tak se domácí hrnou do útočného pásma.
00:01
Oba týmy jsou už na ledě. Já Vás ještě jednou srdečně vítám a doufám, že se u mého přenosu budete bavit. Onlajnem Vás milerád provede Petr Kouba.

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – R. Černý, Trefný, D. Šimek, Mrázek, Šafář, Chalupa, Popela – Chlouba, Kůs, Šťovíček – Hlava, Hejcman, O. Beránek – Vaněk (C), Osmík, Chrpa – Kohout, L. Vrána, Wágner.

HC Most: J. Hübl (Spěšný) – Charousek, Strejček, K. Černý, Rulík, Hora, Kokeš, Březák – Kubinčák, Divíšek (C), Stříbrný – Rod, Smolka, Slavíček – Řehoř, J. Šimeček, Dufek – Mical, Trübenekr, M. Havelka..
x

Poslední 3 vzájemná utkání

Most – Kadaň 3:2
Most – Kadaň 3:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Kadaň – Most 2:3
Nejproduktivnější hráči obou mužstev

Na domácí straně to je Jaroslav Kůs, který má na svém kontě po čtyřiadvaceti odehraných zápasech 3 góly a 17 asistencí.

Na druhé straně to je Tomáš Rod, který má na svém kontě po čtyřiadvaceti odehraných zápasech 7 gólů a 7 asistencí.

HC Most

Most se momentálně nachází v tabulce na poslední čtrnácté příčce s dvaadvaceti body. Po čtyřiadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 5 výher v normální hrací době, 2 výhry po prodloužení či nájezdech, 3 prohry po prodloužení či nájezdech a 14 proher v normální hrací době. Venku zatím Most odehrál dvanáct zápasů, ze kterých 2x vyhrál v normální hrací době, 2x vyhrál po prodloužení či nájezdech a 8x prohrál v normální hrací době.

SK Trhači Kadaň

Kadaň se momentálně nachází v tabulce na předposlední třinácté příčce s šestadvaceti body. Po čtyřiadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 8 výher v normální hrací době, 2 prohry v prodloužení či nájezdech a 14 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím Kadaň odehrála dvanáct zápasů, ze kterých 6x vyhrála v normální hrací době, 1x prohrála po prodloužení a 5x prohrála v normální hrací době.

Třebíč – Kadaň 1:4
Kadaň – Jihlava 3:2
Slavia Praha – Kadaň 3:1
Kadaň – Kladno 3:5
Havířov – Kadaň 2:1 pp