Sledovali jsme zápas, ve kterém padlo celkem devět branek. Hosté z Benátek byli o něco lepším týmem, především mohou poděkovat Josefu Mikyskovi, který vsítil hatrick a Janu Plodkovi, ktarý je autorem dvou branek, také nemenší dík patří hostujícímu brankáři Kváčovi, který předvedl vítečné zákroky. Hráči Prostějova se oproti předešlím zápasům zlepšili hlavně v efektivitě střelby. Domácí tlak na konci zápasu už vedl jen ke kontaktnímu gólu Venkrbce a tak si hostující Benátské mužstvo odváží z Prostějova zisk tří bodů. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy napočtenou, přeji Vám příjemný zbytek večera.
59:58
Domácí dokázali zavést puk do pásma Benátek, ovšem to bylo vše a zápas končí.
59:55
Domácí v 6 a budou se jěště snažit ohrozit branku Kváči.
59:53
Jestřábi právě vstřelili branku!
A přece se domácím podařilo skórovat, Matouš Venkrbec snižuje na 4:5. Autor branky : Matouš Venkrbec. Asistence: Petr Moskal.
59:45
Velká šance domácího Krejčíka ,který střlou z mezikruží střílí nad břevno hostující svatyňě.
59:15
Protivný nahazuje puk do skrumáže před brankou, puk jako první našl Kváča a přerušuje hru.
59:05
Prostějov bude mít ještě velkou šanci vstřelit branku.
59:00
Venkrbcova formace se ještě bude snažit skórovat do sítě Kváči.
58:30
Hosté se osvobozují vyhozením do středního pásma.
58:15
Dobrá střela Krejčíka ,Kváča zblokoval střelu do ochranné sítě.
58:00
Domácí odvolávají Neužila a zkusí hru s 6 muži v poli.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:50
Skvělý výkon hostujícího golmana Kváči ,který zastavil střelu Zadražila a drží teď svůj tým nad vodou.
57:15
Velká šance Korhoňe, který sám proti Kváčovi neproměňuje.
56:59
Dobrá šance Patrika Moskala ,kterého zneškodnil Kváča.
56:20
Šlahař se snaží vybojovat kotouč za brankou Kváči a domácí si vytváří tlak v jejich útočném pásmu.
55:55
Kásná střela Koláře, který trefil Kváču do masky a rozhodčí přerušuje.
55:35
55:00
Ofsajd týmu hostů.
54:45
Lukáš Krejčík vyvezl kotouč a snažil se ohrozit v oslabení Kváču.
54:00
Opět tlak Benátek, vystřelil Víšek ,ale Neužil opět dobře chytá.
53:50
Pěkná kombinace Mikyskovi formace , kterou dobře chytá Neužil.
53:35
Benátští budou moc navýšit svoje vedení, naskytla se jim šance přesilové hry.
52:00
Velká tutovka Víška, který střílel z mezikruží, ovšem Neužil skvělým zákrokem vytěsnil mimo branku.
51:49
51:30
Hosté se osvobozují přes všechny čáry.
51:20
Domácí obránce pálí na Kváču ,který jistě chytá.
50:30
Prostějovská první přesilovková formace zatím v přesilovce nepůsobí moc dobře, Benátky se dobře brání.
49:49
Domácí mají šanci vstřelit kontaktní branku, vyloučen Svoboda za podražení.
49:30
Korhoňova formace si svoji aktivitou vynutila faul hostující hráče.
49:00
Prostějovští tlačí Benátky ,ty se musí osvobodit za cenu zakázaného uvolnění.
48:30
Tvrdá střela domácího Šlahaře, střela končí na plastronu vesty brankáře Kváči.
48:00
Další zákrok domácího Neužila.
47:30
Domácí Jakub Neužil pomocí své široké brankářské hole dostal kotouč do ochranné sítě.
47:14
46:50
Jestřábi se velice dobře brání a nepustili hosty do větší střelecké přiležitosti.
45:40
Hostující přesilovková formace se snažila sevřít domácí obranou čtyřku, ale obránce Vokurka osvobozuje tým Prostějova.
45:14
Hosté budou mít výhodu přesilové hry po faulu Zadražila.
44:10
Hostující hráči Benátek měli přečíslení 3na2 , ovšem nepřesnou přihrávkou si tuto šanci zkazili.
43:40
Domácí opět ohrozili hostujícího Kváču, ten ale kryje.
43:15
Prostějovští se snaží projít středním pásmem, ovšem hostující zahušťují střední pásmo a domácím se velmi špatně prochází do útoku.
42:30
Zakázané uvolnění Benátek, provinil se Havlín, který nenašel najíždějícího útočníka.
42:10
Bude se vhazovat před domácím Neužilem.
41:30
Jiří Vokurka se snažil nahazovat na Kváču, ovšem hráč hostů střelu skvělě zblokoval.
41:10
Ofsajd týmu hostí.
41:00
První zákrok také pro domácího Jakuba Neužila.
40:25
Domácí vyhráli úvodní buly a první střelou domácích ve třetí třetine prověřil Kváču domácí Holík.
40:01
Hráči obou týmu nastupují na ledovou plochu, třetí třetina zanedlouho začne.
Druhou třetinu začali lépe hosté, když hned v první minutě vsítil branku Plodek, ovšem domácí rychle zareagovali brankou Korhoňě. Zanedlouho Benátští opět skórovali a nebyl to nikdo jiný nežli Jan Plodek. Po minutě přidal jěště branku hostující Mikyska, který zkompletoval svůj hatrick a domácí si museli vzít oddechový čas, po kterém zlepšili svůj pohyb a vsítili svoji třetí branku. Třetí třetina jistě přinese dramatický hokej ,kde domácí nebudou chtít dát svoji kůži lacino.
40:00
39:50
Třetí třetina se chílí ke svému konci, první formace Prostějova drží puk u mantinelu za brankou Kváči.
39:10
Venkrbcova formace rotuje v obraném pásmu Benátek, bez vetšího střelckého pokusu.
38:50
Jiří Půhoný se snažil udržet kotouč v utočném pásmu, ovšem přesila hostujích hokejistů ho odzbrojila.
38:10
Domáci hokejisté přeci jenom našli více sil a tlačí Benátské hokejisty, které drží brankář Kváča, ktarý si zaslouží velkou pochvalu za svůj dnešní výkon.
37:10
Formace Luňáka zamkla hosty v jejich pásmu a dělá jim veliké problémy.
36:20
Dobrý střelecký pokus Zabloudila, ovšem Kváča velmi jistě chytá.
35:25
Hráči Prostějova, jakoby obživli po vstřeleném gólu a začali velice dobře napadat a narušují rozehrávku hostů.
34:13
Lukáš Krejčík dává gól do téměř odkryté hostující branky, brankař Kváča neměl šanci zasáhnout. Autor branky: Lukáš Krejčík. Asistence: Matouš Venkrbec.
32:50
Hra má rychlý spád a velice málo se přerušuje. oba týmy pokračují ve hře bez vetších šancí.
31:50
Mikyskova formace zavřela domácí v jejich obraném pásmu a nadělala jim veliké starosti ubránit jejich nátlak.
30:50
Hostující hráči jsou jasně bruslařsky lepší a domácí tým se stále hledá.
29:35
Dobrý zákrok domácího brankáře Neužila, další gól by už asi Prostějovští nerozdýchali.
28:30
Benátští skvěle forčekují a takřka do ničeho domácí nepouštějí.
27:30
Prostějovští jsou jako opaření po skvělém vstupu Benátek a nedaří se jim usadit v pásmu hostů.
26:20
Domácí trenér si bere oddechový čas.
26:20
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Tak to snad není možné, hráči Benátek vstoupili do druhé třetiny famózně a Mikyska překonává Neužila pěknou střelou nad rameno domácího brankáře, kterou kompletuje také svůj hatrick. Autorem branky: Josef Mikyska. Asistence: Ondřej Mikliš.
25:39
A pozor Benátky opět zvyšují svůj náskok o rozdíl dvou branek. Autorem gólu: Jan Plodek. Asistence: Petr Kolmann.
23:50
Hosté v plném počtu. Domácím se nepodařilo potrestat hostující faul.
23:00
Zakázané uvolnění Prostějova, vhazovat se bude před Neužilem.
22:30
Domáci tlačí Benátky, ovšem nedaří se jim najít doboru palebnou pozici.
21:50
Vyloučen bude Jan Plodek. Domácí mají šanci vyrovnat.
21:28
Augustín našel velice pěknou přihrávkou Luboše Korhoňě, který krásnou střelou z bezprostřední blízkosti proti Kváčovi nekompromisně zavěšuje.
21:10
Domáci hokejisté se snaží dobrým napadáním zatlačit hosty.
20:19
Krásnou střelou z mezikruží zmrazil celý stadion Jan Plodek krásnou střelou nad rameno Neužila. Autor branky: Jan Plodek. Asistence: Adam Dlouhý.
20:01
Program první třetiny je zpestřen vystoupením domácí mladé talentované krasobruslařky.
První třetina nám přinesla velice zajímavý hokej s větší aktivitou hostujícího mužstva. Benátští výborně vstoupili do utkání, kdy dvoumi rychlými góly otevřel skóre Mikyska. Domácí se po sléze trochu zlepšili a z toho vzešel gól Hozáka, ovšem husarský kousek se mohl podařit domácímu Krejčíkovi, který deset vteřin před koncem první třetiny trefil pouze Neužila od kterého se puk otřel do tyče.
20:00
19:50
A mohlo být srovnáno skvělým průnikem se uvolnil Rudovský a zakončující Krejčík s přispěním Neužila neproměňuje a střela končí na tyči hostujícího brankáře.
19:15
Skvělý forčekink Dlouhého vyústil ve ztrátu puku domácí obrany a Dlouhý beckhendovým pokusem prověřil Neužila.
18:10
Snad již pátá střela hostujícího Mikysky, který prověřil domácího Neužila. Vhazovat se bude v obraném pásmu domácích.
17:10
O střelu se pokoušel domácí Holík, ovšem jeho střele chyběla větší přesnost.
16:20
Benátky i po inkasovaném gólu jsou stále aktivnější a bude se vhazovat v útočném pásmu hostí.
15:36
Krásnou přihrávkou v útočném pásmu našel pardubický odchovanec Púhoný Hozáka, který svižnou střelou pod vyrážečku Kváči, nedává hostujícímu brankáři šanci a snižuje.
14:20
Hosté v plném počtu. Hosty neuvěřitelně drží Petr Kváča, ktarý už si připsal několik dobrých zákroků.
14:10
Dobrá střela Luňáka od modré ,ovšem Kváča výborně chytá.
13:50
Přesilovková formace domácích se snaží vytvořit si tlak a dobrou střeleckou pozici, ovšem chybí větší kreativita útočníku v zakončení.
12:50
Velká šance pro Prostějov, vyloučen hráč týmu hostí, Prostějovu se naskýtá šance vstřelit kontaktní branku.
12:20
Současně vyloučeni hráči obou týmu za menší šarvátku( hrubost)
12:00
Hráči Prostějova pokračují ve špatných výkonech z posledních dvou zápasů a nemohou se dostat do zápasu.
11:30
Už to mohlo být o tři branky, kdy Adam Chlapík nahazoval od modré čáry a trefil pouze tyč.
10:15
Dobrý zákrok Petra Kváči po střele utočníka Prostějova.
9:30
Benátští jsou na začátku utkání jasně aktivněší a Prostějovští neví , kde jim hlava stojí. Výborný nástup do zápasu hostů.
8:30
Výborný zákrok Neužila, který zabránil hatricku hostujícího Mikysky.
7:20
Venkrbcova formace se snaží vytvořit si tlak a udělat něco ze špatným začátkem Prostějova.
6:38
Střídání v týmu LHK Jestřábi Prostějov: ze hřiště odchází Pavel Kantor, přichází Jakub Neužil.
6:38

Josef Mikyska si podmaňuje začátek utkání, ikdyž byl hákovaný, tak krásnou střelou umístěnou mezi Kantorovi betony vsítil druhý gól večera A vyhání domácího brankáře z branky..Autor branky :Josef Mikyska. Asistence: Adam Chlapík.
4:30
Prostějovští výborně forčekují a Benátkám se nedaří rozjet útok.
4:00
Nyní si připisuje 3 zákrok večera Pavel Kantor. Bude se vhazovat v pásmu Jestřábů.
3:20
Ofsajd Prostějova.
02:30
Benátští motali domácí v jejich obranném pásmu, avšak hosté nevyužili tlaku.
2:05
Nyní jsou v tlaku domácí a první ránu na branku hostů střílí Matouš Vekrbec, domácí mohli rychle odpoveďet. Výborně drží hosty Petr Kváča.
01:15

Hned první střela na branku Benátek a krásnou střelou do pravého růžku domácí branky dává gól Mikyska Josef. Asistence: Jan Víšek, Adam Chlapík.
0:05
Úvodní buly vyhráli hráči hostů.
00:01
Chvíli poté vyjíždějí na led hráči obou týmů.
Nyní už jsou na ledové ploše páni rozhodčí a kontrolují ukotvení obou branek.
Máme už po rozbruslení a nyní na stadionu probíhá oficiální představování hráčů obou týmů.
HC Benátky nad Jizerou
Hosté přijíždějí do Prostějova po dlouhé tří zápasové sérii domácích zápasů, ze kterých si odnesli 7 z možných 9 bodů. Benátkam nad Jizerou se v poslední době v Prostějově příliš nedaří, poslední dva zápasy zde hosté vždy prohráli a to 3:2 a 6:2.
Benátští se spíše spoléhají na týmový výkon, nežli na individuality, jelikož hráči s nejvíce kanadskými body Jan Plodek a Jan Víšek se ocitají se svými 12 body až na 49. místě bodování WSM ligy.
LHK Jestřábi Prostějov
Domácí hokejisté se nacházejí na 5. místě tabulky WSM ligy. Prostějovští se potýkali poslední dva zápasy se střeleckou i herní krizí, kdy prohráli v Českých Budějovicích vysoko 9:1 a před týdnem doma padli s Litoměřicemi 1:4. Jestřábi potřebují dnešní zápas zvládnout na vítěznou a nejlépe si odnést ze střetnutí plný počet bodů, aby uhájili náskok před svými pronásledovateli z Benátek, kteří na ně ztrácí pouhé 3 body.
Dobré sobotní odpoledne, u dnešního textového přenosu ze zápasu Prostějova proti Benátkám nad Jizerou Vás bude provázet Marek Homoláč.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.