1. česká hokejová liga - 51. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Přerov - 28. ledna 2019   18:00

Přerov
06:27' Krisl  (T. Sýkora) • 09:58' Hejcman  (M. Novotný) • 14:37' Navrátil  (Malina) • 18:22' T. Sýkora  (Tomi, Sikora) • 25:18' Moučka  (Krisl, Goiš) • 29:18' R. Černý  (Moučka, Goiš)
Kadaň
Kuchař (21. Štěpánek) – Novák, Klejna, Eliáš, Hajič, Foltýn, Šefl, Uřídil – Šulek, Kůs (C), Wágner (A) – Zabloudil, Konášek, Maršoun – J. Svoboda, Tupý, Homer – Rindoš, Vašíček.
Zubzanda, Wagner – Štofa, Beneš
ZS Kadaň
Přerov

Třetí třetina góly nenabídla. Hosté si svůj náskok z první třetiny pohlídali a odváží si z kadaňského ledu tři body.
59:53'
Přerov mohl ještě ke konci třetiny přidat sedmou branku, puk jednomu z útočících hráčů přeskočil hůl.
58:08'
Icing domácích Trhačů.
57:07'
Hra se přeléva z jedné strany na druhou, brankáři ovšem zasahovat zatím nemuseli.
55:16'
Michal Gago nejdříve z dobré střelecké pozice nastřelil poze betony domácího brankáře, z následné dorážky trefil tyč.
54:14'
Útočnou akci domácích zastavuje postavení mimo hru.
53:37'
Michael Foltýn vyslal tvrdou střelu, ovšem mimo branku.
53:30'
Další icing, tentokrát v neprospěch Zubrů.
52:49'
Mikuláš Zbořil nahodil od modré čáry puk na Štěpánka, kterému propadl a povaloval se na brankové čáře, odkud ho dokázal odpálit jeden z domácích hráčů.
52:19'
Icing Trhačů.
51:19'
Jaroslav Vašíček zkoušel obkroužit bránu a zasunou puk za brankovou čáru, v rozhodující chvilce mu kotouč z hole utekl.
50:21'
I Trhači své první oslabení v dnešním zápase ustáli bez gólu.
49:31'
Přerov rozjel přesilovkový kolotoč na jehož konci byla střela Romana Pšurného, i tento pokus Štěpánek drží.
48:21'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Petr Maršoun – 2 min., vysoká hůl).
47:39'
Přerov své první oslabení zvládl bez větších potíží.
46:37'
Marek Sikora zahrozil ve vlastním oslabení, jeho střela byla nepřesná.
45:52'
Hosté vyhazují kotouč až ke Štěpánkovi.
45:39'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Martin Novotný – 2 min., podrážení).
45:06'
Další dobrá akce hostů, tentokrát na jejím konci byla střela z hole Vojtěcha Tomiho, Štěpánek chytá.
43:53'
Pala našel dobře rozjetého Darka Hejcmana, který mohl zakončovat do prázné branky, ale kotouč mu sjel z hole.
43:04'
Přerov výborným napadáním získal útočné pásmo.
41:25'
Trhači jeli do protiútoku, přerušil je však hvizd čárového rozhodčího, který Přerovu pozdě píská offside.
41:10'
Domácím se až teď podařilo dostat kotouč ze své třetiny.
40:17'
Přerov se ihned v úvodu třetí perody dostal do útoku. Střelu Roberta Černého Štěpánek drží ve své výstroji.
40:01'
Ve druhé třetině padli dva góly. Nejdříve se prosadil Jaroslav Moučka, kterého o čtyři minuty později napodobil kadaňský odchovanec Robert Černý. Třetí třetina začne cca v 19:39.
40:00'
39:48'
Zakázané uvolnění domácího celku.
39:08'
Jaroslav Kůs se dostal do individulání šance, ale ani on na Klimeše nevyzrál.
38:40'
Další pokus Darka Hejcmana, který usměrnil kotouč do branky, ale Štěpánek tento pokus přečetl.
38:03'
Přerov kombinuje před Štěpánkem.
36:39'
Rindoš vší silou napálil kotouč, ale ani tak se mu nepovedlo kotouč dostat do branky.
35:54'
Oliver Štěpánek vyráží Goišovu střelu do odkryté části klece.
33:43'
Jiří Tupý hledal ujel společně s Janem Svobodou do přečíslení, přihrávka ovšem Svobodovi přeskočila hůl.
32:16'
Další velká šance Darka Hejcmana, tentokrát je Štěpánek úspěšnější.
31:38'
Trhači se stále tlačejí do útoku, ale Zubrům dnes vychází pomalu každý útok.
29:18'
Přerov právě vstřelil branku!
Tak toto je hodně ledová sprcha pro domácí Trhače. ROBERT ČERNÝ se po kombinaci dostal až mezi kruhy a trefil přesně růžek Štěpánkovi klece. Asistence: Jaroslav Moučka, Jiří Goiš.
28:30'
Icing Zubrů.
27:15'
Trhači po dlouhé době uzamkli svého soupeře a kombinují před Klimešem.
25:18'
Jiří Krisl našel před bránou volného JAROSLAVA MOUČKU, který zvyšuje na 5:1. Asistence: Jiří Krisl, Jiří Goiš.
25:12'
Darek Hejcman se prokličkoval před bránící hráče, Štěpánek si střelu mezi betony pohlídal.
23:54'
Přerov kombinuje v útočném pásmu, ovšem bez střeleckého zakončení,
21:42'
Štěpánek si připisuje první úspěšný zákrok, když zlikvidoval Goišovu střelu.
21:12'
Zubři jsou usazeni před Štěpánkem.
20:38'
Druhý icing Přerova v ředě, tentokrát tomu předcházel Štěpánkův kontakt s pukem, vhazuje se tedy ve středu hřiště.
20:23'
Zubři ihned v úvodu třetiny vyhazují na icing.
20:01'
Střídání v týmu SK Trhači Kadaň: ze hřiště odchází Ondřej Kuchař, přichází Oliver Štěpánek.
20:01'
V první třetině bylo k vidění ihned pět branek, za domácí se kuriózním gólem od červené čáry prosadil František Wágner. Za hosty se postupně prosadil Krisl, ke kterému se později přidala trojice spoluhráčů, Hejcman, Navrátil a Tomáš Sýkora. Druhá část začne přibližně v 18:50.
20:00'
19:31'
Trhači to ještě ike konci třetiny zkoušejí, tentokrát Klimeš svůj tým drží.
18:22'
Vojtěch Tomi ujel společně s TOMÁŠEM SÝKOROU do přešíslení, druhý jmenovaný střelou na vyrážečku zvyšuje na rozdíl tří gólů. Asistence: Vojtěch Tomi, Marek Sikora.
17:17'
Trhači se teď déle drželi v útočném pásmu, hostující obránci odvedli dobrou práci.
16:09'
Darek Hejcman byl blízko dalšímu gólu, na Kuchaře tentokrát nevyzrál.
14:37'
JAKUB NAVRÁTIL ujel všem hráčům, naznačil kličku a poslal puk přímo k tyči. Asistence: Lubomír Malina.
13:36'
David Homer nahazoval bekhendem kotouč na Klimeše, kterému kotouč málem propadl do branky.
11:49'
Kadaň právě vstřelila branku!
FRANTIŠEK WÁGNER nachytal Lukáše Klimeše, který pouští střelu od červené čáry. Asistence: Jaroslav Kůs.
09:58'
Martin Novotný nahodil puk na Kuchaře, který tento pokus vyrazil vedle branky, kde byl připravený DAREK HEJCMAN. Asistence: Martin Novotný.
09:30'
Hra se přelévé v jedné strany na druhou, více příležitostí nají hosté.
08:08'
Šimon Kratochvíl ujel všem hráčům, ovšem o metr přestřelil domácí klec.
07:59'
Další icing na straně Zubrů.
07:13'
Útočný výpad domácích zastavuje hlavní rozhodčí, který domácí celek pro postavení útočícího hráče v brankovišti vyhání do středního pásma.
06:27'
Tomáš Sýkora přihral na modrou čáru, kde byl připravený JIŘÍ KRISL, jehož nahození skončilo za zády překvapeného Kuchaře. Asistence: Tomáš Sýkora.
06:03'
Jan Svoboda se nyní ocitl v gólové příležisti, na Klemeše ovšem nevyzrál
05:14'
Zubři se vydali na útočný výlet, jejich pokus drží Kuchař.
03:55'
Do,ácí zlepšili pophyb a napadají soupeře, jehož nepřesná rozehrávka končí až na zakázaném uvolnění.
02:19'
Domácí se na chvilku dostali do útočného pásma, o puk ovšem záhy přišli.
01:37'
Přerov dobře napadá domácí rozehrávku a srží se v útočném pásmu. Trhači vyhazují pouze na icing.
00:25'
Střelu Františka Wágnera zblokoval jeho někdejší spoluhráč Robert Černý.
00:01'

SK Trhači Kadaň: Kuchař (Štěpánek) – Novák, Klejna, Eliáš, Hajič, Foltýn, Šefl, Uřídil – Šulek, Kůs (C), Wágner (A) – Zabloudil, Konášek, Maršoun – J. Svoboda, Tupý, Homer – Rindoš, Vašíček.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Krisl, R. Černý, Pala (A), Zbořil, Malina, M. Novotný – T. Doležal, Pšurný, Navrátil – Sikora, T. Sýkora (C), Tomi – Goiš, Hejcman, Moučka – Gago, F. Dvořák, Š. Kratochvíl.

Rozhodčí: Zubzanda, Wagner – Štofa, Beneš.
V rámci sedmačtyřicátého kola na svém ledě přivítáme Zubry z Přerova. Náš soupeř se nachází na poslední příčce, která zaručuje účast v play-off, na záda jim však dýchají rysi z Frýdku-Místku, které od postupové příčky dělí dva body.