1. česká hokejová liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Frýdek-M. - 27. listopadu 2019   17:30

Jihlava
Jihlava
30:56' Poletín (Chlubna) • 48:35' Poletín (T. Harkabus)
Frýdek-M.

Dnešní utkání končí za stavu 2:0. Druhý gól v zápase přidal ve třetí třetině Michal Poletín a zajistil tím Dukle dnešní tříbodový zisk.

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště!
59:59'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Harkabus – 2+2 min, hrubost).
59:26'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Michal Poletín – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Klimša – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Matěj Vála – 2 min., hrubost). Trest odpyká Tomáš Chlubna.
58:54'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Pohl – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Petr Kafka – 2 min., hrubost + 2 min., vysoká hůl).
58:40'
Oddechový čas pro domácí.
58:40'
Pohl zkusil vypálit do odkryté branky až od branky Brože. Kotouč na poslední chvíli změnil směr, a tak se píská zakázané uvolnění.
58:09'
Haman vypálil z pravého kruhu, ale kotouč byl zablokovaný a zamířil až do ochranné sítě za Brožem.
57:41'
Hosté to nyní zkusí se šesti hráči v poli. Malík zůstává na střídačce.
57:41'
Oddechový čas pro hosty.
57:20'
Černohorský nahodil kotouč do pásma a lajna Dukly míří ke střídačce.
56:38'
Čachotský v útočném pásmu posunul kotouč na Pohla, ten to zkusil z modré tvrdou střelou, ale Malík v pohodě likviduje jeho pokus.
56:19'
Malík má po nahození kotouč pod lapačkou.
55:30'
Mikulík zavezl kotouč k Brožovi, ale našel pouze hole jihlavských obránců.
54:05'
Malík zasahuje po střele Čachotského z levého kruhu.
52:58'
Poletín je po dvou vstřelených gólech při chuti. Nyní to zkusil z pravého kruhu, ale jeho pokus Malík vyrazil betonem!
52:42'
Hrachovský se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Brož zasahuje svojí lapačkou!
51:15'
Dukla kombinuje v útočném pásmu a Malík odolává pokusům útočníků Dukly!
50:13'
Harkabus dostal nabídku na mezikruží, ale trefil pouze brusle Poletína, který stínil před Malíkem.
49:58'
Brož má po střele Michálka z modré čáry kotouč v lapačce! Následuje vhazování z pravého kruhu.
48:35'
Dukla právě vstřelila branku!
MICHAL POLETÍN se trefuje podruhé v dnešním zápase! Po přihrávce od Harkabuse si vybruslil na levý kruh a střelou do pravé šibenice posílá Duklu do dvoubrankového vedení! Asistence: Tomáš Harkabus.
47:38'
Zakázané uvolnění z holí hráčů Dukly. Následuje vhazování z levého kruhu.
46:45'
Čachotský se snažil najít Fronka před brankou, ale přihrávku mu ztečoval svojí hokejkou Malík a kotouč zamířil až do ochranné sítě.
46:14'
Davídek bojuje o kotouč v pravém rohu.
45:10'
Klimša se odhodlal vypálit z levého kruhu, ale branku Brože vysoko přestřelil!
44:06'
Čachotský zavezl kotouč do útočné třetiny, ale nedokázal s ním nic vymyslet a o kotouč rázem přichází.
43:15'
Kotouč opět končí až v ochranné síti za Malíkem. Vhazovat se bude na pravém kruhu.
42:38'
Oba celky nyní bojují o kotouč ve středním pásmu.
41:45'
Skořepa vypálil z téměř nulového úhlu, ale trefil pouze masku frýdeckého Malíka.
41:03'
Kotouč skončil po zákroku Malíka až v ochranné síti.
40:35'
Brož předvedl fantastický zákrok po samostatném úniku Martynka, který se pokusil obelstít domácího brankáře bekhendovou kličkou. Ten ale vymrštil svůj pravý beton a drží svůj tým stále bez inkasované branky!
40:05'
Hosté se ujímají kotouče po prvním buly třetí třetiny.
40:01'
Po druhé třetině jdou spokojenější do kabin hráči domácí Dukly. V přesilové hře perfektně zapracoval v útočném pásmu Tomáš Chlubna a po jeho střele z mezikruží se k dorážcei dostal Michal Poletín a otevřel skóre dnešního zápasu – 1:0.

Třetí třetina začne v cca 19:13.
40:00'
39:48'
12 vteřin do konce druhé třetiny se Dukla špatným přechodem přes středním pásmo dostává do postavení mimo hru.
39:26'
Pohl dostal nabídku křižnou přihrávkou přes celé pásmo, zkusil jít do bekhendové kličky, ale Malík měl svoji lapačku připravenou!
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:12'
Staněk rozehrává až od své vlastní branky.
37:07'
Dukla kombinuje v útočném pásmu před Malíkem, ale zatím na něj moc střel nevyslala.
35:54'
Pohl vypálil z modré čáry, ale Malík zasáhl betonem a obránci ihned vyhazují až k brance Brože.
35:25'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Filip Haman – 2 min., hákování).
34:05'
Anděl pouze nahodil na Malíka a jeho lajna míří na střídačku.
33:49'
Nepřesná rozehrávka domácích také vyústila pouze v zakázané uvolnění. Vhazovat se bude na pravém kruhu před brankou Brože.
32:00'
Špatné vyhození hostů. je pískáno zakázané uvolnění.
30:56'
Dukla využívá svojí první dnešní přesilovou hru. Největší práci odvedl v útočném pásmu Tomáš Chlubna, který vybojoval kotouč v rohu, dostal se ke střele z mezikruží a MICHAL POLETÍN dokázal dorážkou protlačit kotouč za záda Malíka! Asistence: Tomáš Chlubna.
29:37'
Harkabus vypálil jako první v přesilové hře z levého kruhu, ale minul soupeřovu klec o pár čísel vedle pravé tyčky!
29:22'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Štěpán Novotný – 2 min., hákování).
28:41'
Malík má kotouč pod kontrolou po střele z modré čáry. Vhazování z levého kruhu.
28:13'
Dukla si nyní vytvořila tlak, ale nedokáže ho přenést do tak vytouženého gólu.
27:30'
Malík opět zasahuje skvělým zákrokem lapačkou po úniku Poletína!
26:50'
Čachotský nyní ukázal gesto fair play, když zajel za hlavním rozhodčím a vysvětlil mu, že faulovaný nebyl. Samozřejmě sklidil potlesk od místních fanoušků, co si dnes našli cestu na Horácký zimní stadion.
25:45'
Davídek byl opět vyslán do šance tváří v tvář s Malíkem, ale nedokázal kotouč zvednout a trefil pouze jeho připravený beton!
24:58'
Davídek se dostal ke kotouči na mezikruží, ale jeho střela šla přesně doprostřed branky a Malík neměl sebevětší problém s jeho pokusem.
24:30'
Brož si vyjel rychle za branku a ihned rozehrál nahozený kotouč směrem ke svým spoluhráčům.
24:11'
Po zákroku Brože následuje vhazování z levého kruhu.
23:27'
Dukla nyní drží soupeře v zámku, ale i přes enormní tlak Malík drží svůj celek bez inkasované branky!
22:54'
Davídek zaváží kotouč do útočného pásma a hledá spoluhráče před brankou.
21:50'
Anděl se nyní dostal ke střele, kterou Malík vyrazil! Chlubna se ještě dostal k dorážce, ale v konečné fázi netrefil branku soupeře!
20:58'
Fronk se mohl dostat k dorážce do prázdné branky, ale kotouč na poslední chvíli zastavil na brankové čáře obránce!
20:05'
Ve druhé třetině se po zahajovacím buly kotouče ujímají domácí a ihned se vydávají vpřed k Malíkovi.
20:01'
Po první třetině je stav na Horáckém zimním stadionu nerozhodný 0:0. Dá se hovořit, že měla Dukla sice více ze hry, ale Frýdek zatím drží skvělý Malík. Hosté také zahrozili, ale stejně jako Malík, byl Brož zatím neomylný a nedovolil lovit kotouč ze své branky.

Druhá třetina začne v cca 18:20.
20:00'
19:20'
Pohl se dostal ke střele z pravého kruhu, ale Malík vyrazil kotouč svým ramenem!
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:05'
Skořepa vypálil z levého kruhu s úmyslem odrazit kotouč o betony Malíka, ale ten jeho záměr přečetl a ihned kotouč zpacifikoval.
17:17'
Hosté nyní kombinují spíše ve středním pásmu a nedaří se jim přejít do pásma útočného.
16:30'
Brož má po střele z modré kotouč pod lapačkou.
15:40'
Tomi vypálil z mezikruží ránou jako z děla, ale střela byla pouze tvrdá a scházela ji přesnost. Kotouč proletěl vysoko nad brankou Brože.
14:20'
Domácí nyní kombinují v levém rohu kluziště u branky Malíka.
14:00'
Mikulík vypálil z pravého kruhu, ale Brož byl pozorný a pokryl kotouč svými betony.
13:47'
Střela z hole Čermáka narazila na betony Malíka, k dorážce se ještě tlačil Davídek, ale to už měl Malík kotouč pevně pod svou kontrolou.
12:57'
Harkabus se snažil vyslat Fronka do protiútoku, ten ale ve středním pásmu nezpracoval kotouč a je pískáno zakázané uvolnění.
11:18'
Hrachovský s Novotným si vyměnili kotouč před brankou Brože, ale ten fantastickým zákrokem vyrážečkou odmítl pustit kotouč za svá záda!
10:47'
Davídek se dostal do úniku, prošel přes posledního obránce, ale nedokázal přesně vystřelit mezi Malíkovy betony. Ten svým zákrokem drží svůj tým bez inkasované branky!
10:10'
Poletín vybojoval kotouč v pravém rohu kluziště, posunul ho na Půžu a ten střelou donutil Malíka k zákroku.
09:38'
Przybyla se dostal ke kotouči a zavezl ho až do útočného pásma.
08:33'
Skořepa se po své střele dostal také k dorážce, ale na tu si Malík počkal a vyráží svým betonem!
08:05'
Čachotský krouží s kotoučem v útočném pásmu. Následně hosté opět vyhazují na zakázané uvolnění.
07:25'
Lichanec pálil z modré, ale opět trefuje prvního stojícího hráče.
07:00'
Kolář hledal Judu ve středním pásmu, ten ale na kotouč nedosáhl a dopředu míří Frýdek.
06:35'
Brož má za sebou první větší zákrok po střele z mezikruží. Následuje komerční přestávka a vhazování z pravého kruhu.
06:12'
Zakázané uvolnění. Následuje vhazování před brankou Malíka po špatném vyhození frýdeckých beků.
05:12'
Čachotský našel Fronka před brankou Malíka, ale ten svoji střelu z první neumístil mezi tři tyče!
04:32'
Hosté se dostávají ke kotouči ve vlastním pásmu a vyváží jej až k Brožově brance.
03:59'
Malík má kotouč v lapačce po střele útočníka druhé jihlavské lajny.
03:37'
Haman se dostal s kotoučem do postavení mimo hru.
02:45'
Staněk vyváží kotouč z obranného pásma a dostává se až k Malíkovi, kde ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.
01:56'
Domácí kombinují před Malíkem, ale ten zůstává v pozoru i po střele Davídka z pravého kruhu.
01:14'
Kolář se snažil o střelu z modré, ale trefil pouze brusle obránců před Malíkem.
00:50'
Kotouč skončil až v ochranné síti za Malíkem. Vhazování na levém kruhu.
00:40'
Staněk sbírá kotouč u svého brankáře a snaží se jej nahodit do útočného pásma.
00:05'
Jako první se kotouče po zahajovacím buly ujímají hosté.
00:01'

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – J. Pohl, Staněk, Černohorský, D. Kolář, Půža, J. Holý, Vála – Čachotský (A), Fronk, Lichanec – Anděl, Skořepa (C), Chlubna – T. Harkabus, Poletín, Machač – Davídek, Juda, D. Čermák.

HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – D. Stránský, Haman, L. Kovář, J. Michálek, J. Adámek, Hrachovský, Jenáček – Kafka, Novotný, Mikulík (C) – Eret, Przybyla, Martynek (A) – Tomi, Kaukič, Klimša (A) – V. Nestrašil, Stuchlík, Motloch.

Rozhodčí: Skopal, Souček – Polák, Flegl.
Příjemný hokejový podvečer!

Dnes je na programu 26. kolo Chance ligy, ve kterém se utká na Horáckém zimním stadionu domácí Dukla Jihlava s Frýdkem-Místkem.

Dukla měla v minulém kole jasný úkol = odvést si ze Vsetína tři body po nevydařeném zápase doma s Porubou. To se jí nepodařilo, i když se Dukla v zápase na Vsetín dotáhla na rozdíl jedné branky ve třetí třetině (3:2). Po 25 kolech se usadila na 10. místě a má na kontě 36 bodů. Vytoužená osmička se jí tedy značně vzdaluje.

Frýdek-Místek v dohrávce 25. kola prohrál doma se Slavií v prodloužení stejně jako ve 24. kole venku s Benátkami. Po 25 kolech Frýdek-Místek okupuje 11. příčku se 34 body.

Utkání začíná již tradičně v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.