1. česká hokejová liga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vsetín : Přerov - 4. listopadu 2023   17:00

Vsetín
Vsetín
03:14' Jonák (Melenovský, Petrovický) • 18:29' Larsen (Staněk, Rob) • 18:51' Klhůfek (Dědek) • 21:53' Š. Bláha (Kern) • 46:10' Kratochvil (Kojo, Jonák)
5:1
(3:0, 1:0, 1:1)
Přerov
Přerov
59:32' Indrák  (Hejcman)
Vsetín
Žukov (Romančík) – Staněk, Ďurkáč, Petrovický, Smetana (A), Kojo, Larsen, Ondračka – Jonák, Bērziņš, Rob (A) – Klhůfek, Dědek, Hrňa (C) – Š. Bláha, Kern, Jandus – A. Koláček, Kratochvil, Melenovský.
Přerov
Stuchlík (19. Postava) – R. Černý, Kudělka (A), Chroboček, Krisl (C), F. Němec, Cubo, J. Adámek – Indrák, Pechanec, Jak. Svoboda – T. Doležal (A), Hejcman, Mácha – Tarnoczy, Chludil, Tomi – Goiš, Nemec, Ministr.

Ve třetí části jsme viděli poměrně vyrovnanou podívanou, ale i přesto se do větších příležitostí dostávali hráči Vsetína. Jediná gólová radost v třetí třetině na straně Vsetína byla k vidění po doklepnutí střely Markuse Koja Matoušem Kratochvilem. V závěru se ještě Zubrům podařilo vzít Žukovovi čisté konto, když jej Indrák obhodil svým bekhendovým pokusem.
59:32'
Přistrčením Darek Hejcman vyzval DANIELA INDRÁKA, který bekhendem překonal Žukova a obral ho tam v závěru o čisté konto. Asistence: Darek Hejcman.
58:28'
Tečované nahození Lukáše Chludila mírně zavařilo Žukovovi.
56:55'
Nepřesnou rozehrou si hosté ztižují zakládání útoků.
55:58'
Zakázané uvolnění Přerova.
54:38'
Zdánlivě nebezpečný pokus Vojtěch Tomiho skončil mimo prostor tří tyčí.
54:24'
Zakázané uvolnění domácích.
53:30'
Až po vypršení přesilové hry se hosté dostali do většího tlaku, ale ani jeden z jejich pokusů neskončil za Žukovem.
52:28'
51:19'
Hostům se nedaří usídlit v pásmu, jejich pokusy o souvislejší tlak váznou v nepřesné kombinaci.
50:28'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
Markus Kojo – 2 min., hrubost.
50:20'
Zcela sám v prostoru mezikruží před Postavou se zjevil Tomáš Jandus, tváří v tvář Postavovi neuspěl.
49:43'
Po střele Luboše Roba končí kotouč v rohu.
48:43'
Zahrozit nyní mohli hosté, Tomáš Doležal vyslal nebezpečný bekhendový pokus, Žukov zůstává neomylný.
47:52'
Postava ukryl ve své lapačce puk od modré.
47:34'
Obranný zákrok jednoho z Vsetínských hráčů zastavuje akci Zubrů.
46:10'
Odražená střela Markuse Koja se dostala k MATOUŠI KRATOCHVILOVI, ten už neměl složitou práci a doklepl do polodkryté klece. Asistence: Markus Kojo a Vít Jonák.
42:58'
Zblokovaná střela končí v ochranné síti.
41:55'
Markus Kojo sestřelil jednoho z Přerovských, hra dál pokračuje.
41:37'
40:53'
Značná nedorozumění neumožňují Zubrům usadit se v pásmu.
40:01'
Druhá třetina nám nabídla pouze jeden gól Vsetína. Přihrávku z rohu od Jana Kerna využil Štěpán Bláha, který tak nemile přivítal v brance Postavu. Od půlky druhé třetiny se hra opticky srovnala a i Přerovští se dostávali do náznaků šancí, avšak nikomu z nich se nepodařilo překonat Žukova.
Další třetina začne přibližně v 18:41.
40:00'
39:37'
Nahozený puk od modré vyráží před sebe Žukov.
39:23'
Tomáš Jandus – 2 min., nedovolené bránění.
38:48'
Postava chytá nahození ze vzduchu.
38:19'
Antonín Pechanec se parádně dostal přes Jakuba Ďurkáče, ale proti Žukovovi nebyl úspěšný.
37:11'
Pokus Ondřeje Smetany do brankoviště Přerova.
35:50'
Hra se nyní přerývá na obě strany, na žádné straně není k vidění větší příležitost.
34:39'
Střelu Matouše Kratochvila zastavuje Postava.
34:33'
Střela Františka Němce tečována do ochranné sítě.
30:37'
Rayen Petrovický nahodil kotouč na branku, před brankou Postavy jej ještě tečoval Vít Jonák, ale Postava si kotouč i přesto našel.
29:10'
Mads Larsen nyní našel Markuse Koja, tomu se při střele zlomila hokejka.
28:08'
Danielsu Bērziņšovi museli přijet na pomoc spoluhráči, jen těžce se totiž zvedal z ledu.
27:10'
Velká šance jednoho ze Vsetínských po nahození Erika Hrni končí na tyčce.
26:14'
Zaváhání Rayena Petrovického mohlo přidělat Vsetínu problémy, ale během přečíslení si hráči Zubrů nerozuměli.
25:37'
Střela Luboše Roba ze středu, branku těsně minula.
24:29'
23:32'
Do samostatném úniku se nyní dostal Tomáš Doležal, Žukov famózně zasáhl.
23:08'
Hosté se osvobozují.
22:49'
Střela Luboše Roba končí po bloku od jednoho z Přerovských v ochranné síti.
22:29'
Patrik Tarnoczy – 2 min., nedovolené bránění.
21:53'
Hezkou přihrávkou nyní vybídl Jan Kern ŠTĚPÁNA BLÁHU, který se ze slotu nemýlil. Asistence: Jan Kern.
21:15'
Zakázané uvolnění hostů.
20:01'
Povedená třetina pro Vsetín, který byl zcela dominujícím po celou první třetinu a i skóre odpovídá tomuto obrazu hry. Nejprve Vít Jonák dorazil puk do zcela odkryté branky. Dvě velké příležitosti měl v přesilovce Matyáš Dědek, nicméně Marek Stuchlík vždy úspěšně zasáhl. Prostřelit Stuchlíka se podařilo podruhé až Madsu Larsenovi na styl Alexandra Ovechkina. Následně o necelých 30 sekund později předvedl pohlednou individuální akci Pavel Klhůfek, který navýšil na finální skóre 3:0 po první třetině.
Další třetina začne přibližně v 17:50.
20:00'
18:51'
Střídání v týmu HC ZUBR Přerov:
ze hřiště odchází Marek Stuchlík, přichází Michal Postava.
18:51'
PAVEL KLHŮFEK dostal hezkou přihrávku, projel po levé straně útočné třetiny, následně si sjel na střed, potáhl si kotouč a vyhnal Stuchlíka z branky. Asistence: Matyáš Dědek.
18:29'
Hezkou souhru nyní předvedlo trio Rob – Staněk – Larsen, z toho poslední jmenovaný, tedy MADS LARSEN se opřel střely a propálil Stuchlíka. Asistance: Robin Staněk a Luboš Rob.
18:04'
Vojtěch Tomi – 2 min., podrážení.
17:26'
Tomáš Jandus trefil Joshua Jamese Máchu, který si obětavě lehl do jeho střely.
16:44'
Střelu ze středního pásma chytá Žukov ve své lapačce.
15:38'
Zámek Vsetínských, avšak zatím se nedostali k žádné větší příležitosti.
14:07'
Tomáš Jandus zastaven na hranici pravidel Davidem Chrobočkem.
13:28'
12:26'
Jakub Svoboda zabránil hezkým obranným krosové přihrávce při přečíslení Vsetína 3 na 2.
11:00'
U puku nyní František Němec, jenž rozehraje puk od své vlastní branky
09:48'
Nyní pískot z tribun! Tomáš Doležal jel napadat puk, avšak rozhodčími byl delší dobu signalizován ofsajd, i přesto se úmyslný ofsajd nepíská.
08:55'
08:23'
Daniel Indrák se dostal po levé straně do samostatného úniku, jeho střelu lapil do své lapačky Maxim Žukov.
07:55'
A znovu Dědek! Tentokrát dostal puk do podobné pozice jako v předchozí situaci, ale Stuchlík znovu předvedl famózní zákrok.
07:13'
Hezkou přihrávku do středu bránící čtveřice dostal Matyáš Dědek a i dobře vypálil, činil se však Stuchlík.
06:55'
Darek Hejcman – 2 min., sekání.
06:39'
Nebezpečný puk motající se kolem brankoviště kryje Žukov.
04:47'
Ve velké šanci se dostal Štěpán Bláha, jenž dostal hezkou přihrávku do slotu, ale puk netrefil ideálně.
04:17'
Darek Hejcman trefil pouze betony Žukova.
03:14'
Po přihrávce od Marka Melenovského pálil Rayen Petrovický, který však trefil pouze betony brankáře Stuchlíka, od nichž se puk odrazil před zcela prázdnou branku k VÍTU JONÁKOVI. Asistence: Rayen Petrovický a Marek Melenovský.
02:29'
Akci Matouše Kratochvila zastavuje ofsajd.
01:49'
Střelu Tomiho kryje Žukov na hrudi.
01:20'
Zajímavá šance Doležala, Žukov zasahuje.
00:57'
Vyhození za mantinel znamená vhazování po levici Stuchlíka.
00:01'
Hráči obou celků i arbitři dnešního utkání jsou již na ledě.

9:38 Lukáš Chludil (1:0)

23:58 Robin Staněk (Luboš Rob, Tomáš Várva) (1:1)

57:00 Erik Hrňa (Matouš Kratochvil) (1:2)

59:13 Adam Hořanský (Luboš Rob) (Prázdná branka) (1:3)

HC ZUBR Přerov

Ani Přerovu nevyšlo poslední kolo Chance ligy tak, jak by si představoval. Jejich čtyřzápasovou sérii výher překazil na jejich vlastním ledě poslední Frýdek-Místek v prodloužení. Zubry trápí zcela opačné problémy než jejich zítřejšího soupeře, po Porubě drží společně se Sokolovem dělené druhé místo v počtu nejméně inkasovaných branek, naopak by potřebovali probudit své střelce, jejich nejproduktivnější hráč je až na 33. místě v bodování celé soutěže, jedná se o Davida Březinu, jehož bilance činí 11 bodů za 13 zápasů.

VHK ROBE Vsetín

Hráči Vsetína si pokusí spravit chuť po nedávné porážce 3:0 na ledě Poruby. Tým Valachů vyniká svou ofenzívou silnou, která je momentálně řadí na třetí místo v počtu vstřelených branek. Naopak, na Vsetín tlačí bota v jejich obraně, která trpí zejména kvůli četným zraněním obránců. Nejproduktivnějším hráčem domácích je kapitán Erik Hrňa, jenž se hned po přesunu z Třince zařadil mezi tahouny svého týmu, aktuálně na svém kontě má 14 bodů za 18 zápasů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.