Nakonec tedy plný počet bodů bere Havířov. Litoměřice po třetím gólu hostí stihli rovněž gól vstřelit, ale na vyrovnání to již nestačilo. Zápas tak skončil za stavu 1:3.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera.
59:45
Zakázané uvolnění hostí. Pavelka míří opět na střídačku.
59:25
Pavelka zpět ve své kleci.
59:25
Oddechový čas pro domácí.
59:10
Pavelka míří na střídačku. Litoměřice to zkoušejí v šesti.
58:28
Litoměřice právě vstřelily branku!
Stadion tedy nakonec přece skóruje. Před havířovskou bránou se prosadil ALEŠ KRÁTOŠKA, který rychle zareagoval a kotouč poslal za Matouška. Asistence: Richard Kristl, Milan Toman.
58:06
Hra se už spíše dohrává. Do konce zbývají necelé dvě minuty.
57:49
Icing hostí.
57:32
56:15
Stadion i přes pětiminutovou přesilovku má problémy vystřelit.
55:53
Toman střílel z modré. Matoušek kotouč chytil do lapačky.
55:16
Domácí se k mnoha dalším střelám nedostávají.
54:18
Plášil střílel od modré, ale Matoušek, který v bráně nahradil Laca, kotouč zachytil.
54:12
Domácí kombinují.
53:40
Hosté mají v oslabení kotouč pod kontrolou.
52:32
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Laco – trest ve hře – úder vyrážečkou). 5 minutový trest odpyká Lukáš Bednář.
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Sedláček – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Kopta – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
52:32
52:32
52:32
Nyní se diskutuje o trestech. Otevřené jsou dveře obou trestných lavic.
52:32
Před Lacem se při pokusu dorazit kotouč do brány zvrhla větší šarvátka. Postupně na sebe naskákali všichni hráči. Rozhodčí jeli okamžitě situaci vyřešit.
51:59
Toman střílel od modré. Laco kotouč zachytil do své lapačky.
51:05
Domácí kombinují. První střela zatím skončila v ochranné síti.
50:46
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Mazanec – 2 min., sekání).
50:09
Opětovný ofsajd domácích.
49:34
Ofsajd domácích.
49:24
48:45
Hudeček pronikl s pukem k Pavelkovi, ale byl rychle odzbrojen.
47:56
Kombinace domácích končí nepovedenou přihrávkou.
47:24
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Bednář – 2 min., nedovolené bránění).
46:54
Maliníkova střela byla moc vysoká. Ke kotouči se dostávají domácí.
46:25
45:57
Havířov i nadále ohrožuje bránu Litoměřic, ale k mnoha střelám se nedostává.
44:35
Nyní je hra opět u Pavelky. Hosté se připravují kombinovat.
44:25
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Švagrovský – 2 min., nedovolené bránění).
43:11
Domácí jsou i nadále v útočném pásmu, ale nedostávají se k zakončení jejich kombinace.
42:47
Domácí se v útoku usazují a následuje kombinace.
42:22
41:30
Havířov právě vstřelil branku!
Havířov se dostal rychle do protiútoku a opět skóroval. Před Pavelkou se rychlou přihrávkou dostal k puku JAKUB KOTALA, který se prakticky octl před otevřenou klecí, do které puk jen dorazil. Pavelka se pokusil rychle zasáhnout, ale už gólu nezabránil. Asistence: Pavel Sedláček.
40:29
Domácí hned ze začátku získali velkou šanci. Kotouč se pohyboval okolo velmi blízko Lacovy klece a ve zmatku se skoro dostal i za brankovou čáru.
40:03
Úvodní vhazování poslední třetiny vyhrávají domácí.
40:01
I druhá dvacetiminutovka nabídla pouhý jeden gól a to opět na straně hostí. Poslední třetina tak začne s dvougólovým náskokem Havířova.
Další třetina začne přibližně v 18:49.
40:00
39:23
Kotouč cestuje sem a tam. Havířov se nyní pokouší kombinovat, ale nedostává k tomu prostor.
38:43
Domácí v plném počtu. Rousek si odseděl déle než dvě minuty.
37:19
Domácí zatím nedovolují útočícímu Havířovu střílet.
36:23
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Rousek – 2 min., nedovolené bránění).
35:43
Brána domácích se záhy octla u zadních mantinelů a rozhodčí přerušuje hru.
35:35
34:59
Punčochář střílel od modré, ale kotouči se do cesty postavil Šulc.
34:30
Kotala střílel z kruhu pro vhazování a trefil Pavelkovu výstroj.
34:01
Litoměřice vyhazují a na chvíli se tak osvobozují.
33:43
Hosté rychle začínají kombinovat.
33:35
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jank – 2 min., podražení).
33:13
Za postavení útočícího hráče hostí v brankovišti se hra přesouvá do středního pásma.
32:19
Hosté rychle skórují z průniku. Kotouč se dostal na hůl DANIELA ŠTUMPFA, který se zleva blížil k Pavelkovi a bekhendem kotouč poslal přímo do pravého horního rohu jeho brány. Asistence: Roman Maliník.
31:54
Kristl se po přihrávce před bránu a rychlém obklíčení hosty pokusil bekhendem kotouč nasměrovat na bránu, ale nebyl úspěšný.
31:05
Hosté si udržují svůj tlak vyvíjený na Pavelku. Kotouč ale při zakončení kombinace skončil v ochranné síti.
30:06
Pavelka při pokusu zakročit skončil na zemi a vypadalo to bledě. Stihl ale rychle nastavit puku do cesty lapačku, do které kotouč vystřelený Hudečkem zachytil. Trestné střílení tak hosté neproměňují.
30:06
Hudeček dostal šanci zaútočit v oslabení, ale byl faulován. Hosté získávají trestné střílení.
29:37
Litoměřice v jejich přesilovce brzdí ofsajd.
29:02
Šulc střílel z modré, ale kotouč trefil bránícího hráče.
28:40
Domácí se rychle pouštějí do kombinace.
28:34
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Mazanec – 2 min., hákování).
28:15
Štumpf obdržel dobrou přihrávku na mezikruží a zkusil Pavelku překvapit. Ten rychle kotouč vyrazil, ale nechybělo málo, aby kotouč svůj cíl trefil.
27:49
Nyní se ale zakázaného uvolnění dopouští tým hostí. Vhazovat se bude po Lacově levici.
27:22
Litoměřice se opět dopouštějí icingu. Hra se vrací do pásma domácích.
26:58
Kotouč se pohybuje z jedné strany ledové plochy na druhou. Žádná gólová šance se ale nevyskytuje.
26:01
Stadion se nakonec osvobozuje a sám se snaží prorazit do pásma hostí.
25:16
Pavelka zatím zakročit nemusí, ale hosté určitě představují pro domácí nebezpečí.
24:22
Nyní se ale do útoku dostal Kalus a Havířov tak zkouší své šance.
23:59
Domácí se i nadále pokoušejí usadit se v útočném pásmu.
23:26
22:27
Domácí se pokoušejí útočit v oslabení. Moc se jim ale v útoku nedaří.
21:26
Na trestnou míří tedy nakonec Martin Mazanec (HAV) 2 minuty za podražení a Filip Hronek (LTM) 2+2 minuty za vysokou hůl. Do oslabení půjdou tedy nakonec domácí.
21:26
21:26
Souběžně se otevírají dveře i na trestnou lavici domácích. Trest bude nejspíš na obou stranách.
21:26
Dveře na trestnou jsou otevřené, ale rozhodčí zatím debatují.
21:23
Hronek končí na zemi a rozhodčí už naznačuje výhodu domácích. Bude se vylučovat.
20:46
Šulc po přihrávce zkusil střílet z modré a měl velkou šanci trefit pootevřenou klec. Kotouč byl ale rychle zastaven holí havířovského beka.
20:29
Pavelka se již dostává pod palbu.
20:02
Vhazování opět vyhrávají hosté.
20:01
Gólových šancí bylo na obou stranách hned několik, ale gól dlouho nepřicházel. Až pár minut před koncem při přesilovce Havířova si hosté připsali první gól a do druhé dvacetiminutovky si tak berou náskok.

Další třetina začne přibližně v 17:53.
20:00
19:34
O kotouč probíhají boje ve středním pásmu. Třetina se už spíše dohrává.
19:14
Icing domácích. Hra se tak přesouvá před Pavelku.
18:49
Domácí nyní před Lacem kombinují.
17:42
Havířov rychle svoji šanci využívá. PETR KANKO rychle po vhazování obdržel puk a kotouč bleskurychlým zareagováním poslal do růžku Pavelkovy branky. Asistence: Petr Punčochář, Jan Hudeček.
17:33
Z průniku se pokusili zaútočit Havířovští, ale došlo k faulu ze strany domácích. Na trestnou už míří Richard Kristl za sekání. 2 minuty.
16:49
Kotouč nakonec končí v ochranné síti. Vhazovat se bude po Lacově pravici.
16:40
Domácí se nadále drží v útoku a pokračují v kombinaci.
16:34
15:56
Nedvídek střílel z mezikruží, ale kotouč se odrazil od hole hostujícího hráče.
15:52
Laco je opět připravený. Bude se vhazovat.
15:52
Tlak ze strany domácích je opět výrazný. Laco po svém zákroku končí na zemi a rozhodčí přerušuje hru.
15:20
Domácí už se usazují v pásmu hostí.
14:56
Štumpf rychle pronikl a zkusil vystřelit v oslabení. Pavelka kotouč chytl do výstroje a bude se vhazovat po jeho pravici.
14:34
Další vyloučení na straně Havířova. Na trestnou tentokrát půjde Daniel Graca za hákování. 2 minuty.
14:06
Plášil zkusil z průniku vystřelit, ale kotouč zastavil obránce Havířova svým tělem.
13:13
12:51
Po Šulcově střele se puk dostal před Laca, kde vypukl zmatek. Několik hráčů domácích se snažilo puk za každou cenu procpat do brány a tomu se zase snažili zabránit hosté. Kotouč nakonec skončil v moci Laca.
12:12
Jank střílel prudce z modré. Kotouč se odrazil od Lacovy výstroje a kombinace pokračuje.
11:55
Domácí přesilovka zjevně nakopla. Laco byl už několikrát nucen zakročit.
11:13
Zdeněk Okál (HAV) půjde dnes jako první na trestnou. Dostává 2 minuty za hákování.
11:01
Nyní Pavelka sérií zákroku vykryl několik po sobě jdoucích pokusů vystřelit.
10:35
Pavelka byl nyní nucen chytit kotouč bleskurychle do lapačky. Tlak ze strany hostí je výrazný.
09:56
Kombinace Havířova končí po nepodařené přihrávce, při které se kotouč dostal do středního pásma. Své štěstí nyní zkoušejí domácí před Lacem.
09:12
Půlpán střílel z kruhu pro vhazování a Laco kotouč zachytil do své výstroje.
08:30
Kotouč se párkrát octl ve středním pásmu, ale domácí se rychle vracejí zpět do útoku. Laco však zatím nemusel zasahovat.
07:38
Domácí se v útoku usazují a zkoušejí najít správnou pozici pro střelbu.
07:16
Beránek pronikl do pásma hostí a pokouší se udržet si kotouč. Je totiž bleskurychle obklíčen obranou Havířova.
06:53
Stadion se opět dopouští zakázaného uvolnění.
06:45
Z veliké blízkosti Pavelku opět ohrozil kotouč. Naštěstí ale byl na pravém místě jeho beton a kotouč tak dál nepronikl.
06:26
I nadále se hra odehrává především před Pavelkou. Havířov se opět dostává do kombinace.
05:05
Sedláček střílel z mezikruží a jen těsně minul Pavelkovu klec.
04:41
Kotala pronikl do útočného pásma a rychlým bekhendem trefil Pavelkovu výstroj.
04:08
Šulc poslal kotouč dopředu směrem na Laca a domácí se úspěšně v pásmu hostí usazují.
04:01
O puk se většinu času bojuje v pásmu domácích.
03:13
Opakuje se kombinace hostí před Pavelkou. Tentokrát ale domácí pokusy o přihrávku úspěšně přerušují.
02:36
Kotouč mají pod kontrolou Havířovští a pomalu se přesouvají zpět do útoku.
02:29
Icing domácích. Hra se vrací zpět před Pavelku.
02:01
Punčochář střílel od modré, ale i on bránu minul.
01:46
Nedvídek zkusil bekhendem z kruhu pro vhazování vystřelit, ale byl obklíčen natolik, že se mu nepodařilo puk nasměrovat do brány.
01:01
Hudeček pronikl před Pavelku a pokusil se vystřelit. Kotouč však letěl příliš vysoko a trefil tak ochrannou síť.
00:16
U kotouče jsou ale rychle domácí a za svoji bránou pomalu plánují postup do útočného pásma.
00:02
Úvodní vhazování vyhrávají hosté.
00:01

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Toman, Hronek, Šulc, Jank, Pavlas, Plášil, Bílek, Mikliš – Kalla, Kristl, Doležal – Nedvídek, Švagrovský, Beránek – Kopta, Berger, Přeučil – Půlpán, Rousek, Krátoška. Trenér: Říha.

AZ Havířov: Laco (Matoušek) – Krisl, Lenďák, Bahounek, Mazanec, Graca, Punčochář – Maliník, Pechanec, Štumpf – Okál, Hudeček, Kanko – Kalus, Sedláček, Kotala – Gřeš, Bednář, Matějek. Trenér: Mikeš.

Rozhodčí: Krob – Šperl, Jílek.
Vzájemná bilance

V prvním vzájemném utkání této sezóny byli úspěšnější Havířovští, neboť na svém ledě přemohli Litoměřice za vysokého stavu 6:2.

Druhé vzájemné utkání v Litoměřicích směřovalo až do samostatných nájezdů, kde tentokrát uspěli právě kališníci. 4:3p.

Poslední vzájemné utkání se odehrálo opět v Havířově a skončilo za stejného stavu jako to minulé a opět vítězně pro Litoměřice, tentokrát však v základní hrací době. Utkání skončilo 4:3.
AZ Havířov

Havířov naopak na vítězné vlně byl až do minulého zápasu. Pět výher v řadě si AZ připsal s Kadaní, Třebíčí, Slavii, Mostem a Jihlavou. V posledním zápase dorazil Havířov do jihočeských Budějovic vyzvat Motor. V šesté minutě se jako první prosadil Havířov a otevřel tak skóre, ale Motor na to našel rychle odpověď a v druhé dvacetiminutovce se dostal do vedení. V poslední třetině se podařilo oboum týmům v krátké době gól vstřelit, ale před koncem utkání se ještě jednou prosadili domácí a Havířov tak ukončil sérii výher porážkou za stavu 2:4.
HC Stadion Litoměřice

Po sérii proher se kališníkům poštěstilo a aktuálně mají sérii tří výher. Nejprve na domácím ledě porazili hráči Stadionu Horáckou Slavii v prodloužení a poté následovala cesta do blízkého Mostu. Zde kališníci jasně rozhodli již v první třetině, kde vstřelili tři ze čtyř svých gólů. V posledním zápase se Litoměřičtí vydali na Vysočinu vyzvat jihlavskou Duklu. Domácí se prosadili jako první a to v patnácté minutě. Následoval pak vyrovnaný hokej, při kterém ale do konce celého utkání už žádný gól nepadl. Litoměřice tak vyhrály fotbalovým výsledkem 1:0.
Vítejte u 41. kola WSM ligy v Litoměřicích. Dnes na sever Čech dorazí tým z dalekého Havířova.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.