Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Domácí byli v dnešním zápase lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 6:2. Za domácí se dnes postupně trefili Krejčík, Novák, Holík, Novák, Žálčík a Indra. Za hosty se dnes prosadil jen Krejčiřík a Hlava. Hosté si tak dnes připsali druhou prohru ve dvou dnech zasebou, když včera podlehli Přerovu 2:1.
58:53
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu a zápas se už prakticky jen dohrává.
58:00
Poslední dvě minutky třetí třetiny.
57:30
Jestřábi právě vstřelili branku!
Domácí opět vedou o čtyři branky! MAREK INDRA se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu do útočného pásma, kde kotouč přenechal Fialovi, který svou střelou nedokázal prostřelit Lukeše. To se povedlo až dorážejícímu INDROVI, který propasíroval kotouč za brankovou čáru. Asistence: Ondřej Fiala a Jiří Hozák.
57:27
Domácí drží kotouč na svých holích, ale dopředu příliš nepospíchají.
56:14
Kadaň právě vstřelila branku!
Hosté snižují na rozdíl tří branek! NICOLAS HLAVA převzal kotouč v pravém kruhu a střelou do levého horního růžku Kantorovy branky snižuje na rozdíl tří branek. Asistence: Robert Černý a Jakub Trefný.
55:34
Kotouč skončil v hledišti a vhazovat se tak bude po pravici Kantora.
54:28
Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku střelu od modré, se kterou ale Kantor opět neměl větší potíže.
53:16
Ringler vyslal na branku slabou střelu od modré, se kterou neměl Kantor větší potíže.
52:47
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
51:45
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
51:16
50:26
Hlava napřáhl ke střele od modré čáry, ale branku vůbec netrefil.
50:07
Domácí hrají ve čtyřech.
49:36
Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a sami tak vyhodili kotouč do středního pásma.
49:17
Dnešní utkání sleduje 1 292 diváků.
49:16
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Jiří Hozák – 2 min., hákování).
48:44
Hosté se vůbec nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.
48:21
Domácí dokázali vyhodit kotouč přes všechny čáry a mohou tak jít pohodlně vystřídat.
48:07
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Matouš Venkrbec – 2 min., nedovolené bránění).
48:03
Situaci dva na jednoho v podání hostů srazil Kvapil střelu jednoho z hostujících hráčů do ochranné sítě.
47:28
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu. Domácí už prakticky jen brání.
46:36
Další zakázané uvolnění domácích.
46:06
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Kantorem.
45:23
Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
44:25
Chrpa přišel o kotouč ve středním pámu a hrát tak mohou opět domácí.
43:42
Aleš Holík ztratil kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.
42:56
Hra se momentálně pohybuje převážně v pásmu hostů.
41:43
A další branka domácích! Krejčík našel přihrávkou z pravého kruhu na opačné straně kluziště Protivného, který ještě poslal kotouč k LUKÁŠOVI ŽÁLČÍKOVI, a ten už neměl problém puk poslat do sítě. Asistence: Tomáš Protivný a Lukáš Krejčík.
41:13
Domácí využívají přesilovou hru a vedou už 4:1! Rudovský vyslal na branku střelu od modré čáry, kterou Lukeš vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel MARTIN NOVÁK, a ten už neměl problém poslat kotouč do odkryté klece. Asistence: Jan Rudovský a Aleš Holík.
40:49
Aleš Holík vyslal na branku střelu z pravého kruhu, ale trefil jen jednoho z obránců.
40:05
Domácí budou ještě dohrávat zhruba minutu přesilovku pět na čtyři.
40:01
Další třetina začne přibližně v 18:52.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé periodě jsme byli svědky vyrovnaného hokeje a pouze jedné branky, kterou vstřelil v osmadvacáté minutě Aleš Holík přesnou střelou z vrcholu levého kruhu. Hosté se ve druhé třetině prakticky nedostali do žádné vážnější šance a pokud chtějí ještě něco s výsledkem udělat, budou muset ve třetí třetině podat úplně jiný výkon, než tomu bylo ve druhé periodě.
40:00
39:40
Domácí se nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.
39:22
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Radek Havel – 2 min., nedovolené bránění).
39:15
Osmík se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus mířený k pravé tyči ale dokázal Kantor v pohodě chytit.
39:00
Poslední minutka druhé třetiny.
38:14
Tomeček dostal nabito na modrou čáru. Jeho pokus ale zablokoval Venkrbec.
37:21
Černého střelu z pravého kruhu dokázal Kantor vyrazit nad branku.
36:38
36:14
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
35:11
Hosté se nachvíli usadili s kotoučem v útočném pásmu. Tam však nic nevymysleli a o kotouč tak přišli.
34:36
34:07
Postavení útočícího hráče v brankovišti Lukeše. Hra se tak přesune do středního pásma.
33:47
33:17
32:57
Šlahař dostal nabito do levého kruhu. Střela z první mu však vůbec nesedla a kotouč tak skončil mimo branku.
32:30
Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
31:47
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Popela – 2 min., podražení).
31:19
Úmyslný ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude před Lukešem.
30:44
Holík se dostal ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale dokázal Lukeš vyrazit svým levým betonem do rohu kluziště.
30:23
Kvapil vyslal na branku střelu od modré, kterou ale Lukeš v pohodě vyrazil mimo tři tyče.
30:00
Pavel Kantor dokázal v pohodě chytit střelu jednoho z hostujících hráčů z levého kruhu.
29:43
Šlahař dostal nabito na modrou čáru, ale jeho následnou bombu dokázal Lukeš vyrazit nad branku.
29:39
28:48
Hosté dokázali vyhodit kotouč z vlastního pásma a mohou tak jít pohodlně vystřídat.
28:35
Holík vyslal na branku střelu od modré, kterou ale branku přestřelil.
28:08
Domácí posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou, ale Lukeš zatím odolává.
27:39
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Ondřej Beránek – 2 min., vražení na hrazení).
27:22
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! ALEŠ HOLÍK se dostal ke střele z vrcholu levého kruhu, kterou rozvlnil síť za bezmocným Lukešem. Asistence: Lukáš Žálčík.
26:40
Tomáš Protivný se popral před brankou soupeře s Martinem Osmíkem a oba následně dostávají 2+2 minuty za hrubost.
26:40
26:26
Holík napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale Lukeš dobře viděl a kotouč dokázal v pohodě chytit.
25:43
Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
24:53
Vaněk vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus ale Kantor v pohodě chytil.
24:37
Jeden z hostujících hráčů pouze nahodil kotouč za branku soupeře, kde se ho ujal jeden z obránců.
23:30
Rudovský převzal kotouč na modré čáře a následně tvrdou střelou z vrcholu pravého kruhu nechal vyniknout Lukeše.
22:34
Kotouč skončil na střídačce hostů. Vhazovat se bude tedy ve středním pásmu.
22:18
Chrpa ztratil kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou domácí.
21:33
Žálčík se dostal nadvakrát ke střele z pravého kruhu, ale ani jednou střelou překonat Lukese nedokázal.
20:29
20:05
Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
20:01
Další třetina začne přibližně v 17:56.
První třetina je za námi. Domácí byli v první třetině aktivnějším týmem a zaslouženě tak vedou 2:1. Hosté se dostali překvapivě už ve třetí minutě do vedení zásluhou Vojtěcha Krejčiříka, který dorazil kotouč do poloodkryté klece. Domácí ale nic nevzdali a svou aktivitou ve třinácté minutě srovnal Lukáš Krejčík a následně o minutu později otočil stav utkání střelou od modré čáry Martin Novák.
20:00
19:28
Obrovská šance hostů! Hejcman se dostal k odraženému kotouči těsně před Kantorem. Ten však jeho následnou střelu dokázal skvěle chytit a svým zákrokem tak podržel svůj tým.
19:00
Poslední minutka první třetiny.
18:36
Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu.
17:46
17:26
Osmík vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho pokus ale Kantor v pohodě chytil.
17:06
Posunutá branka hostů. Rozhodčí tak musel přerušit hru.
16:27
Grebeňuk napřáhl ke střele od modré, ale jeho pokus zablokoval jeden z obránců.
16:08
Protivný se dostal ke střele od modré, ale branku vůbec netrefil.
15:40
Beránek se snažil přihrát kotouč před branku od zadního mantinelu, ale jeho přihrávku kolem levé tyče zachytil Kantor a podržel kotouč pod svou lapačkou.
14:51
Trefného střelu od modré tečoval jeden z jeho spoluhráčů, ale jen vedle levé tyče Kantorovy branky.
14:19
Vaněk napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale Kantor dobře viděl a kotouč tak dokázal vyrazit mimo tři tyče.
13:44
Fiala se dostal ke střele z pravého kruhu, ale svým střeleckým pokusem trefil jen jednoho z obránců.
13:10
Domácí otáčejí stav utkání! MARTIN NOVÁK se dostal hned po buly ke střele od modré čáry a přesně mířenou střelou do pravého horního růžku nedal Lukešovi sebemenší šanci. Asistence: Tomáš Kvapil.
13:03
Domácí jsou teď na koni a Lukeše obstřelují z každé pozice. Ten však zatím drží remízový stav utkání.
12:21
Domácí vyrovnávají na 1:1! Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho. Grebeňuk dlouho držel kotouč, ale následně skvěle našel před brankou volného LUKÁŠE KREJČÍKA, který dokázal nadvakrát prostřelit Lukeše. Asistence: Alexandr Grebeňuk.
11:56
11:34
Ringler se dostal ke střele z levého kruhu, ale jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči dokázal Kantor chytit do své lapačky.
10:47
Domácí jsou momentálně mírně aktivnějším týmem směrem dopředu, ale hosté skvěle brání a svého soupeře nepouštějí do vážnějších šancí.
10:11
Kohout se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až před Kantora, kterého ale překonat střelou k bližší tyči nedokázal.
09:48
Kotouč skončil na střídačce domácích. Vhazovat se bude tedy ve středním pásmu.
09:32
Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Kantora.
08:54
08:20
Protivný napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale dokázal Lukeš vyrazit svou vyrážečkou do rohu kluziště.
07:41
Venkrbec se snažil kotouč nahodit na branku od modré čáry. Jeho pokus ale zablokoval jeden z obránců.
07:07
06:05
Vrána dostal skvělou přihrávku zpoza branky od jednoho ze svých spoluhráčů, ale jeho následný střelecký pokus dokázal Kantor skvěle vyrazit mimo tři tyče.
05:40
Ringler nahodil kotouč na branku ze středního pásma a Pavel Kantor následně kotouč raději přikryl a přerušil tak hru.
04:55
Beránek se dostal ke střele z levého kruhu, ale branku minul.
04:22
Hejcman se už už dostával ke kotouči těsně před Kantorem. Ten se však po kotouči natáhl a přikryl ho svou lapačkou.
03:59
Lukáš Krejčík se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží, ale branku trestuhodně přestřelil.
03:36
Domácí teď vyslali na branku soupeře několik střel, se kterými si ale Lukeš poradil.
02:46
Hosté se dostávají do vedení! Beránek se dostal s kotoučem podél levého mantinelu ke střele z levého kruhu, kterou Kantor vyrazil pouze k dojíždějícímu VOJTĚCHU KREJČIŘÍKOVI, a ten se následně střelou pod horní tyčku nemýlil. Asistence: Ondřej Beránek.
02:33
Aleš Holík napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale Lukeš dobře viděl a kotouč tak v pohodě chytil.
02:03
01:28
Vaněk ztratil kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou domácí.
00:34
Šlahař vyslal na branku střelu od modré, kterou ale branku soupeře minul.
00:05
Žálčík se dostal ihned po buly ke střele z mezikruží, ale jeho střelecký pokus jeden z obránců zblokoval do ochranné sítě.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v bílých dresech, hosté dnes oblékli černé dresy.

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík (A), Protivný, V. Zadražil, T. Kvapil, Grebeňuk, D. Kolář – Martin Novák, Moskal (A), Rudovský – Luňák, Venkrbec (A), Augustin – Žálčík, Šlahař, L. Krejčík – Fiala, Hozák, Indra – Zabloudil.

SK Trhači Kadaň: Lukeš (Tadeáš Dvořák) – Trefný (C), R. Černý, D. Šimek, Šafář, R. Havel, J. Tomeček (A), Popela – Hlava, Osmík, Kohout – O. Beránek, Hejcman, Krejčiřík – L. Vrána (A), M. Zadražil, Vaněk – Ringler, Slavíček, Chrpa.

SK Trhači Kadaň

Kadaň se momentálně nachází v tabulce na předposlední třinácté příčce s třiatřiceti body. Po třiceti odehraných zápasech má na svém kontě 10 výher v normální hrací době, 3 prohry po prodloužení či nájezdech a 17 proher v normální hrací době. Venku zatím Kadaň odehrála šestnáct zápasů, ze kterých 3x vyhrála v normální hrací době, 2x prohrála po prodloužení či nájezdech a 11x prohrála v normální hrací době.

LHK Jestřábi Prostějov

Prostějov se momentálně nachází v tabulce na sedmé příčce s třiačtyřiceti body. Po devětadvaceti odehraných zápasech má na svém kontě 9 výher v normální hrací době, 5 výher po prodloužení či nájezdech, 6 proher po prodloužení či nájezdech a 9 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím Prostějov odehrál čtrnáct zápasů, ze kterých 7x vyhrál v normální hrací době, 2x vyhrál po prodloužení či nájezdech, 3x prohrál po prodloužení či nájezdech a 2x prohrál v normální hrací době.

Most – Prostějov 3:2
Prostějov – Třebíč 7:3
Jihlava – Prostějov 4:2
Slavia Praha – Prostějov 5:4 po prodloužení
Prostějov – Kladno 1:2 po prodloužení
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 30. kola WSM Ligy mezi LHK Jestřábi Prostějov a SK Trhači Kadaň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.