Eliod -  ONLINE PŘENOS -  Havířov : Mountfield - 18. prosince 2017   13:30

1:5
(0:1, 1:1, 0:3)
Mountfield
Mountfield
19:30' Naar   • 34:07' Šedivý   • 48:29' Šedivý   • 56:34' Šlaicher   • 59:13' Šlaicher
Havířov
Pelc – Barteček L., Rychlý
Gascontrol Aréna, Havířov
116 diváků
Mountfield

Ode mne je to pro tuto chvíli prozatím z mladšího dorostu vše. Už za necelé 2 a půl hodiny ale začne v Gascontrol Aréně zápas WSM ligy mužů mezi AZetem a Kadaní. K jeho přenosu jste zváni!
Ve třetí třetině hosté třemi brankami potvrdili své vedení a odváží si z Havířova jasnou výhru 5:1. Výsledek je vzhledem k průběhu pro domácí až příliš krutý, ale sami k tomu přispěli svými nevyužitými šancemi.
59:59'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Vojkůvka – 2 min., podražení).
59:13'
Hradec právě vstřelil branku!
Domácí obrana je v závěru utkání nepozorná a teď si vůbec nepohlídala před brankou RADIMA ŠLEICHERA, který po křížné přihrávce z rohu střelou z první poslal puk za bezmocného Nowaka. Asistence Matyáš Budina.
58:26'
Obránce Puzoň se prosmýkl hostující obranou, ale na zakončení už neměl prostor a sílu.
57:39'
Hosté pokračují v náporu, až Nowakův zákrok přerušuje hru.
56:34'
Hosté ale nakonec přesilovku přeci jen využívají. RADIM ŠLAICHER dostal křížnou přihrávku na pravý kruh a střelou z první poslal puk do poloodkryté klece – 1:4. Asistence Jaroslav Kašpar a Kryštof Lang.
56:27'
Naar s Langem bombardují domácí bránu, alw Nowak vše, co prošlo přes clonící hráče, pochytal.
56:07'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Szturc – 2 min., podražení).
55:36'
V závěru přesilovky šance AZetu. Po Szturcově příhře z poza brány zakončoval Bochnak, ale trefil jen gólmana.
55:01'
Domácím utekl puk za pásmam a pak ještě svou liknavostí nabídli šanci Pajerovi. Te ji ale nevyužil.
54:30'
Puk za brankou AZetu.
53:55'
Adámek ani nadvakrát neprotlačil puk z předbrankového prostoru za Sajdla.
53:38'
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Pinkas – 2 min., podražení).
52:03'
Hosté mohli navýšit vedení a opět to bylo po rychlém protiútoku. Kašpar dostal přihrávku do druhé vlny na vzdálenější tyč, ale Nowaka nepropálil.
51:22'
51:00'
Opět je ale puk za havířovsku brankou.
50:43'
Havířovští se s problémy, ale nakonec přeci jen usadili v útočném pásmu.
50:26'
Hosté se osvobozují.
49:45'
Bochnak bekhendem netrefil poloodkrytou branku branku hostů.
49:22'
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Naar – 2 min., podražení).
49:02'
Podobná situace na druhé straně, ale přihrávka na druhého hráče neprošla.
48:29'
Hosté rychle otočili hru na svou stranu a z rychlého brejku 2 na 1 se stejně jako ve druhé třetině prosazuje, tentokrát střelou pod horní tyčku, DANIEL ŠEDIVÝ. Asistence Jan Jušta.
47:33'
Havířovští se ženou do útoku, zatím jejich akce končí v rohu.
46:54'
Budina se mocně tlačil na brankovišti s pukem do zakončení, pak ještě pálil od modré Naar, Nowak vše vyřešil.
46:22'
Ofsajd hostů.
45:59'
Šleicherova střela od modré zblokována.
45:10'
Adámek neuspěl v útočném pásmu, ale pak sám šikovně zastavil ve středním pásmu akci hostů.
44:35'
Na druhé straně donutil Nowaka k zákroku Lang.
44:15'
Útok Azetu končí na útočné modré.
43:35'
Drobná chyba domácíh při rozehrávce a hned je hradečtí přišpendlili v rohu obranné třetiny.
42:52'
Úvod třetí třetiny je oboustranně nepřesný.
41:50'
Útočná snaha AZetu, v brankovišti ale skončil Pavlačka. Hra pokračuje bez přerušení dále.
40:45'
40:15'
Hosté dohrávají přesilovku.
40:01'
Ve druhé dvacetiminutovce byli opticky lepším týmem domácí, kteří i zaslouženě vyrovnali, ale hosté si po jejich velké chybě, vzali vedení zase zpět. Před třetí třetinou, která začne v cca 15:01, tak mají k výhře o něco blíž.
40:00'
39:45'
AZ se osvobozuje.
39:34'
Hosté usazeni v útočném pásmu, tvrdé střely Peldy a Naara Nowak chytá.
38:43'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Horváth – 2 min., hákování).
38:16'
Nowak v leže na břiše zastavuje akci hostů.
37:55'
37:16'
Tahle přesilovka se AZetu nedaří, hosté opět vyrazili do útoku a zastavil je až ofsajd.
36:50'
Moravec napadal úspěšně domácí rozehru a nakonec donutil Nowaka k zákroku.
36:25'
35:55'
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Naar – 2 min., sekání).
35:34'
Hosté jsou po zisku vedení aktivnější a tlačí se do útoku.
34:07'
Velká chyba domácích na útočné modré, kterou hosté v následné rychlé akci 2 na 1 využívají na opětovný zisk vedení. Zakončení vyšlo na DANIELA ŠEDIVÉHO, který perfektním rychlým blafákem překonal Nowaka. Asistence Jan Jušta.
33:58'
Icing hostů.
33:19'
32:44'
Hosté kombinují v útočném pásmu, ale do zakončení se nehrnou.
31:55'
Puk mimo hrací plochu.
31:19'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Zmarzlák – 2 min., nedovolené bránění).
30:48'
Hosté se provinili hrou vysokou holí a tak je jejich počínající útočná akce zastavena.
30:15'
29:55'
Domácí jsou jako vosy v útočném pásmu. Čempal a Horváth řádně zamotali hostující obraně hlavu, ale Sajdl následné nebezpečí vyřešil.
29:15'
Ofsajd AZetu.
28:21'
Hosté zakládají útok od své branky, následné nahození ze středního pásma posílá Nowak betonem do rohu.
27:36'
Havířov právě vstřelil branku!
Havířovští jsou za svou aktivitu odměněni vyrovnávací brankou. MARTIN PAVLAČKA se z téměř nulového úhlu trefil přesně na první tyč pod víko. Asistence Matěj Čempel.
26:58'
26:30'
Hosté v útočném pásmu, Kašpar pálí z pravé strany, Nowak pozorný.
25:53'
Adámek vypíchl hostům puk a ujížděl v oslabení sám na Sajdla, ale zakončení mu nevyšlo.
24:58'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Topolanský – 2 min., podražení).
24:40'
Lang čekal na přihrávku na červené, pak to vzal kolem pravého mantinelu a i přes bránícího Topolanského vyslal jedovku na bližší tyč.
23:57'
23:43'
AZ je v úvodu druhé třetiny aktivnější, Byčkov donutil Sajdla k zákroku.
22:55'
Hradečtí na chvíli na návštěvě v útočném pásmu, ovšem už je kotouč na cestě k jejich bráně.
21:52'
Vojkůvka vyvezl puk z vlastního pásma, ale pak jej nahodil a jde i se svými spoluhráči střídat.
20:49'
Vojkůvka schoval svou střelu za obránce a puk vystrašil Sajdla – ten ale nakonec stihl sklapnout betony.
20:37'
Adámkovo nahození kryje Sajdl.
20:01'
První třetina přinesla vyrovnaný hokej v němž jsme moc šancí neviděli. Jediný gól dali v závěru hosté a tak vedou 1:0.
Druhá třetina začne v cca 14:13.
20:00'
19:50'
Ještě jeden nápor Mountfieldu, ale tohle už domácí asi ubrání.
19:30'
Hosté pokračovali i po skončení přesilovky v tlaku a ještě do přestávky stihli otevřít skóre. JAKUB NAAR schoval svou střelu od modré za clonícího domácího útočníka a puk skončil po odrazu od spojnice tyče a břevna za Nowakovými zády. Asistence Kryštof Lang.
19:10'
19:04'
18:40'
Pinkasovu bombu od modré kryje Nowak.
18:10'
Hosté usazeni v útočném pásmu a kombinují.
17:10'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Pavlačka – 2 min., držení protihráče).
16:13'
Nepřesnosti na obou stranách nedovolují dokončit útočné akce do zakončení.
15:10'
Ale ani hradečtí se daleko nedostali a nakonec puk tlumí Sajdl a hra je přerušena.
14:55'
Szturc vyváží puk do pásma Hradce, ale hosté otáčí rychle hru.
14:20'
Hosté se usadili v útočném pásmu, do zakončení se jim ale nedaří protlačit.
13:30'
Šlaicher to zkusil bekendem z mezikruží, Nowak zasahuje vyrážečkou.
13:05'
Až nyní se hostům daří vyvézt puk z vlastní třetiny.
12:35'
Adámek napadáním vybojoval puk v útočném pásmu, ale neměl podporu spoluhráčů.
12:04'
Buly před Nowakem.
11:50'
11:25'
Domácí jsou v útočném pásmu, ale honí puk po mantinelu.
11:01'
Hosté už jsou ve čtyřech.
10:35'
Obrovská šance AZetu, Szturc ale netrefil poloodkrytou branku hostů.
10:20'
A opět. Havířovským se nedaří usadit v pásmu.
10:05'
09:50'
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Juška – 2 min., vysoká hůl).
09:40'
Topolanský zavezl puk do pásma a pak byl faulován. Hosté půjdou do tří.
09:20'
09:01'
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Drbal – 2 min., hákování).
08:24'
Puk na domácí střídačce, hra přerušena.
08:06'
Juštovu střelu také kryje, i když nadvakrát, domácí gólman Nowak.
07:22'
Na druhé straně pálil mimo Pajer, odražený puk od zadního mantinelu sbírá Nowak.
07:05'
Horváth se probíjel kolem pravého mantinelu, ale neprošel.
06:42'
Další zákrok Sajdla, hra přerušena.
05:53'
Na druhé straně mohl otevřít skóre Bochnak, ale ani on sám před gólmanem neuspěl. Skvěle jej vychytal Sajdl.
04:45'
Pelda vyslal přihrávkou na útočné modré do zakončení Šedivého, ale ten ve velmi dobré pozici Nowaka nepropálil.
03:47'
Souboj puk v hradecké třetině vyzněl pro havířovské, do zakončení se ale nedostali.
03:27'
Zákrok domácího gólmana Nowaka přerušuje hru.
01:38'
Sledujeme oboustranně rychlý a vyrovnaný úvod zápasu, zatím bez gólové šance.
00:01'

AZ RESIDOMO Havířov: Nowak (Pawlas) – Topolanský, Bílek, Puzoň, Frančiak, Dabrowski, Zmarzlák – Pavlačka, Čempel, Bochnak, Adámek, Vojkůvka, Zapletal, Urbančík, Sztuc, Byčkov, Horváth

Mountfield HK: Sajdl (Tichý) – Pelda, Králík, Boukal, Naar, Drbal, Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Kašpar, Lang, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Šedivý, Hynek, Boštík

Rozhodčí: Pelc – Barteček L., Rychlý.
Vítáme vás u on-line přenosu.

Po reprezentační pauze dnes pokračuje extraliga mladšího dorostu. Na havířovském ledě se střetne domácí AZ s hostujícím HK Mountfield.

Favoritem utkání jsou hosté, kteří s 54 body suverénně vedou tabulku skupiny, domácí jsou s 39 body pátí.

Utkání začíná v 13:30.