Eliod -  ONLINE PŘENOS -  M. Boleslav : Zlín - 18. ledna 2018   16:15

2:6
(1:2, 0:4, 1:0)
Zlín
Zlín
03:33' Hrazdíra   • 13:10' Frömel   • 24:13' Kopčil   • 25:02' Riedl   • 34:58' Riedl   • 35:49' Mikulík
M. Boleslav
Hradiský (35. Krinwald) – Kredba, Sommer, Křepelka, Přenosil, Rajgl, Holoubek – Závora, Zajíček, Sluka, Bartoň, Plíšek, Hašlar, Dlask, Kapal, Ďurač, Haas, Simon
Bernat – Grundler, Serbus
Zlín

To je z mé strany vše. Nashledanou.
Poslední třetina se dohrávala, takže hra neměla už moc tempo a Boleslav upravila na konečných 2:6. K vidění však byla i krátká bitka mezi Zajíčkem a Handlem. Toto utkání tedy končí jasným vítězstvím Zlína a pro Boleslav to znamená další neúspěch a prodloužení šňůry proher.
59:45'
Zajíček se Simonem se zakousli v brankovišti do gólmana, kterého snad i překonali, ale puk mu z výstroje vypadl těsně vedle tyčky.
58:59'
Hašlar pálil od kruhu z ostrého úhlu. Šarman se nenechal překvapit a zacpal prostor u tyčky.
57:22'
Ke konci přesilovky i po ní jsme viděli několik ran zblokovaných bruslemi.
57:14'
56:02'
Po zlínské ráně od modré se domácí osvobodili vyhozením přes všechny čáry.
55:14'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Přenosil – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
53:50'
Ani jeden celek v současné době nedokáže ohrozit bránu soupeře.
52:27'
Hosté reagují zvýšenou aktivitou. Nejsou však přesní.
51:56'
Rozlítaný hokej vyhovuje Hašlarovi, který sám před bránou ohrozil Šarmana, jenž si však kotouč nenechal projít do sítě.
50:43'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Simon na modré zachytil soupeřovu rozehrávku a domácí ujeli v šanci tří na nikoho! V této situaci však Šarman zázračně tělem vytěsnil kotouč mimo brankoviště, ale domácí ho pak zachytili, Simon nahrál k protější tyči na TOMÁŠE DLASKA, jenž upravil na 2:6. Asistence: Michal Simon.
48:56'
Hraje se nadále pět na pět.
48:56'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Zajíček – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Handl – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
48:56'
Jakub Zajíček se u mantinelu vrhl na svého soupeře Handla a byla z toho bitka, kdy ho kravatou srazil k ledu.
47:30'
Boleslav držela útočné pásmo, nedařilo se vůbec střílet.
45:34'
Chludil to zkusil od kruhu, Krinwald kryje jeho pokus výstrojí.
44:04'
Nepřesné přihrávky kazí domácím jejich šance.
41:45'
Závora zkoušel samostatně kličkovat od modré ke kruhu, přišel o kotouč.
40:01'
Druhá třetina zřejmě rozhodla zápas, v němž Zlín už drtivě vede. Více než góly však zaujaly nehokejové momenty v posledních pěti minutách hry, kdy došlo k několika velmi hrubým faulům. Třetí třetina se zřejmě už bude jen dohrávat.
40:00'
39:38'
Frömel ujížděl se spoluhráčem dva na jednoho, brankář domácích pozorný.
38:20'
hosté se osvobozují.
37:45'
A v šanci si domácí nenahrají, když je to nutné.
37:20'
Boleslav hraje skoro tříminutovou přesilovku.
36:07'
Domácí zareagovali útočnou akcí a za bránou si tam cosi vyříkávali. Za situace v předešlých momentech je na ledě hustá atmosféra.
35:49'
Zlín právě vstřelil branku!
Ve hře čtyři na čtyři po vhazování uspěli hosté a rychlým úderem zvyšuje na 6:1 pro Zlín MATĚJ MIKULÍK. Asistence: Antonín Prokeš, Adam Bachánek.
35:22'
Michala Simona při vhazování sekl Kryštof Bednařík (ZLN) do kolene a je vyloučen na 5 minut plus do konce utkání. Trest odpyká Králičík.
35:20'
Bude se hrát zlínská přesilovka 5 na 4.
35:20'
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Kopčil – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Plíšek – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Rajgl – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Jeho trest odpyká Sluka.
34:58'
Přesně v momentě návratu obou na led vyhání Radima Hradiského z brány svou střelou VOJTĚCH RIEDL. Asistence: Kryštof Bednařík, Adam Bachánek.
33:54'
Rajgl to zkusil od mantinelu, Šarman dobře viděl. Pak tentýž hráč zkusil přihrát na diagonálu, ovšem puk nenašel žádného adresáta.
32:58'
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Hrazdíra – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Křepelka – 2 min., hrubost).
32:48'
Rýsovala se nenadálá příležitost pro Plíška, kterému předal v obtížné pozici puk Bartoň.
32:12'
Sommerovu střelu od modré Šarman vyrazil vyrážečkou do ochranné sítě.
31:40'
Po vhazování končí puk v Šarmanově výstroji.
31:33'
Domácí se pokusili o další útok, ale nenahrají si pořádně....
30:00'
Sluka se činil v předbrankovém prostoru a uspěl v souboji s hostujícím obráncem. Jeho překvapivá rána však skončila v Šarmanově výstroji.
29:32'
Proti Mikulíkově ráně od modré se činila Hradiského lapačka.
28:57'
Pak se však v útočném pásmu usadili domácí a Simon v dobré šanci, kdy se obtočil na kruhu, špatně hlídán, trefil jen do gólmana. V následujících šancích domácích měl Šarman také dost práce.
28:26'
Hosté překonali povyjetého gólmana, jenže puk odklouzal přes brankoviště mimo.
28:04'
27:55'
Sommerovo nahození od modré nebylo přesné.
27:20'
Domácí při své další přesilovce nic zatím nevymysleli.
26:25'
Hosté se osvobodili a svým výpadem jim navíc zkomplikovali následující rozehrávku.
26:04'
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Hrazdíra – 2 min., hákování).
25:02'
Domácí střídají gólmany. Do brány míří Roman Krynwald
25:02'
Tohle vypadá pro domácí už zle. V situaci stylu nedáš-dostaneš, se opět trefuje obránce VOJTĚCH RIEDL, jehož slepený gól znamená odskok na tři branky. Asistence: Michal Dluhoš.
24:13'
A nejprve předešlé špatné přihrávky málem litovali, protože puk proletěl kolem vracejícího se Formana na led. Situace však vedla k tomu, že ztráty puku domácí litovali o chvíli později, když se za záda domácího brankáře trefil MICHAL KOPČIL. Asistence: Matěj Mikulík.
23:44'
23:44'
Domácí se špatnou přihrávkou vyhnali z pásma.
23:15'
Až teprve Kapal pálil od mantinelu. Ale nepřesně.
22:50'
Hosté učinili z modré neprostupnou tvrz, stále se domácím nedaří v přesilovce cokoliv vymyslet.
22:10'
Dluhoš sólem pozlobil domácí a Jan Handl dokonce zakončoval do betonu Hradiského.
21:44'
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Forman – 2 min., podražení).
21:36'
Pořád se hraje na zlínskou bránu a domácí si počínají směleji než předešlou třetinu.
20:54'
Závora s Hašlarem drželi kotouč v útočném pásmu, Šarman si s jejich šancemi poradil.
20:01'
Domácí celek nevjel na led pravou nohou a zásluhou Hrazdíry a Chludila prohrávali 0:2. Hosté byli lepší, měli více šancí i více ze hry. Pak ale před koncem třetiny nečekaně udeřil Zajíček, jenž vykřesal domácím naději.
20:00'
19:28'
Už to vypadalo, že se třetina bude jen dohrávat a hosté poněkud polevili v důrazu, takže domácí obtočili branku a u pravé tyče se s pukem sám ocitl JAKUB ZAJÍČEK, jenž měl dost času na to vybrat si dírku, kterou překoná dosud bezchybného Šarmana. Asistence: Michal Simon, Dominik Ďurač.
18:42'
Po vhazování Hradiský na ránu Adama Macíka od modré zřejmě přes hráče neviděl. S problémy vyrazil.
18:06'
Hrazdíra zachytil ve středním pásmu puk a připravil v předbrankovém prostoru šanci pro Mikulíka, jenž si sjel skoro až k bráně, ale ten neuspěl.
16:38'
Handl od mantinelu trefil Hradiského betony, jenž nedostal zprvu puk pod kontrolu a hrozil nebezpečný závar. Domácí situaci včas uhasili.
15:46'
Srážka obou desítek u mantinelu vedla nakonec k zastavení zlínského postupu vpřed.
14:45'
Hašlar od mantinelu pálil těsně nad!
14:10'
Šindelkova rána od modré nebyla přesná.
13:10'
Hosté využili chyby domácích ve středním pásmu a jeli dva na jednoho. ŠIMON FRÖMEL však ujel i tomu jednomu a v nájezdu si to rozdal tváří v tvář Hradiskému, jemuž zasunul kotouč do brány, kam mu nejspíš propadl výstrojí. Asistence: Adam Bachánek,
12:28'
Bednařík projel do boleslavského pásma a připravil šanci pro Mikulíka, jenž však neuspěl.
11:44'
Simonovo nahození od modré letělo mimo, nikdo se z domácích pak puku neujal a Bruslaři ztratili útočné pásmo.
10:56'
Bednařík projel podél mantinelu a zakončil. Hradiský vyrazil.
10:18'
09:39'
Jan Hoferek vyprášil od modré Šarmanovy betony. Po vyražení puku hrozil závar, ale domácím se povedlo se vzápětí osvobodit.
08:50'
Mikulík od modré nebyl přesný.
08:18'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Křepelka – 2 min., nedovolené bránění).
07:59'
Kredba od modré prověřil Šarmana, jenž následně ukryl kotouč.
06:37'
Domácí měli nadále tlak, pak ale hosté vytlačili Bruslaře ze své třetiny. Nepovedlo se jim však usadit se v útočném pásmu.
05:40'
Plíšek tečoval Sommerovo nahození od modré, puk však změnil směr příliš k ledu a neohrozil bránu.
05:34'
Dalšímu nájezdu už domácí zabránili a hra se přestěhovala před Šarmana, jenž ukryl puk pod lapačku.
04:45'
Hraje se opět před Hradiského brankou. Zlín domácího brankáře zasypává.
04:05'
Snad bude v pořádku, hraje se dál.
04:05'
Martinec leží na ledě v bolestech.
03:33'
Dalšímu útoku už Hradiský neodolal a špatně hlídaný RICHARD HRAZDÍRA v mezikruží zamířil do prostoru u pravé tyče a nemýlil se. Asistence: Adam Bachánek.
03:08'
Po vhazování u modré čáry blíže ke zlínské bráně musel Hradiský čelit dalšímu výpadu, puk ukryl do lapačky.
02:00'
Frömel uzmul na modré domácím bekům kotouč a kličkoval k Hradiskému, jemuž navrátivší se obránci pomohli zabránit útočníkovi v kličce na předbrankovém prostoru.
01:15'
Hosté se nejprve osvobodili z úvodního tlaku, pak Závora založil novou akci, z níž však domácí nic nevytěžili.