Eliod -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Třemošná - 15. února 2018   17:30

03:04' Martinec  • 47:50' Slavíček  • 48:18' Hofmann  • 56:04' Martinec
Slavia
Nepomucký – Gregar, Hradil
Třemošná

To je ode mě pro tuto chvíli z Edenu vše, přeji příjemný zbytek večera.
Třetí třetina vyzněla lépe pro domácí, kteří rozhodli o svém vítězství. Nejprve se v červenobílém dresu prosadil Šimon Slavíček a hned vzápětí přidal třetí gól Slavie Jakub Hofmann. Pražané následně ještě využili přesilovou hru díky trefě Patrika Martince a všechny tři body tedy nakonec zůstaly v Edenu.
60:00'
59:52'
Srdínko se vydal na útočný výlet, ale po přechodu útočné modré jen odevzdal puk a jede se na střídačku radovat se spoluhráči.
59:19'
Labuzík se tvrdě opřel u mantinelu do Špačka a získal kotouč.
58:46'
Dominik Němeček udržel puk v útočné třetině a sešívaní mohou kombinovat kolem branky hostů.
58:14'
Hrdlička střílel od modré a jeho rána rozvlnila boční síť Bočanovy klece.
57:57'
Palát nahodil kotouč za branku hostů.
57:33'
Špaček drží kotouč ve středním pásmu, ale Meteor už se nikam moc nežene.
56:51'
Matoušek poslal brankáři Slavie pozdrav od pravého mantinelu.
56:04'
Slavia právě vstřelila branku!
Krásně to teď sehráli slávisté! Labuzík se zmocnil puku na levém kruhu, zavezl jej až na hranu brankoviště a od levé tyčky nahrál skrz předbrankový prostor volnému PATRIKU MARTINCOVI a kapitán domácích bez potíží zakončil do prázdné klece. Asistence: Tomáš Labuzík a Dominik Němeček.
55:51'
Labuzíkova rána od modré na branku neprošla.
55:30'
Martinec pálil od modré čáry, ale rána byla přizvednutá nad horní tyč.
55:20'
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Antony – 2 min., podražení).
54:43'
Jágr z první pálil z levé strany, jenže jen trefil gólmanův beton.
54:30'
Černý napřáhl ke střele na levém kruhu, ale hostující brankář byl připraven.
54:08'
Labuzík střílel od modré čáry, Bočan zasáhl ramenem.
53:39'
Rulc vypálil z levého kruhu, Bočan jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.
53:05'
Seidler se hezky protáhl do útočné třetiny podél pravého mantinelu, ale do zakončení se nedostal.
52:27'
52:24'
Holý pálil z pravého kruhu z první, jenže jen nastřelil prvního bránícího hráče.
51:55'
Slavia vyhazuje puk přes všechny čáry.
51:41'
Nahození ze středního pásma si brankář sešívaných pohlídal a chytil ho.
51:25'
Černý se chtěl zbavit posledního obránce kličkou, ale ta se mu nepovedla.
51:11'
Míšek zašlápl kotouč u mantinelu v obranném pásmu Slavie a sbírá cenné vteřinky.
50:34'
Seidler pálil z vrcholu pravého kruhu, ale jeho pokus zastavil Němečkův beton.
50:27'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Labuzík – 2 min., faul kolenem).
50:21'
Labuzík pálil z mezikruží, jenže jeho pokus těsně minul pravou tyčku.
49:50'
Pražané jsou na koni a dál se vrhají do útoku.
48:18'
A je tu další branka domácích! Dominik Němeček vypálil od modré čáry a jeho střelu tečoval do levého dolního růžku branky JAKUB HOFMANN. Asistence: Dominik Němeček a Filip Černý.
47:50'
Pražané prolomili střelecký půst a vedou už o dvě branky. Rulc našel na pravém kruhu ŠIMONA SLAVÍČKA, který dostal příliš prostoru a nadvakrát propasíroval kotouč za záda hostujícího gólmana. Asistence: Šimon Rulc a Jakub Hofmann.
47:10'
47:05'
Rulcovi se povedlo vyhodit kotouč do středního pásma a Slavia už se ubrání.
46:54'
Jánský pálil od modré, ale jeho pokus byl sražen mimo.
46:17'
Hosté rozjeli přesilovkovou kombinaci, ale ke střelbě se nedokáží propracovat.
45:56'
Brankář Němeček si našel po odrazu kotouč a přerušil hru.
45:20'
Dominik Němeček vyhazuje puk přes všechny čáry, Slavia se osvobozuje.
45:10'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Míšek – 2 min., vražení na hrazení).
44:58'
Domácí dobře napadají rozehrávku Meteoru a ten má potíže se dostat z obranné třetiny.
44:22'
Palát jen nahodil kotouč za branku hostů, Slavia se teď spíše brání.
43:41'
Ebenstreit předvedl neskutečné sólo přes celé hřiště, ale v zakončení zamířil jen do boční sítě Němečkovy svatyně!
43:00'
Holý se prodral do zakončení z pravé strany, ale jeho pokus na vzdálenější tyč Němeček chytil.
42:45'
Labuzík mezi kruhy nezpracoval přihrávku a nedostal se k zakončení.
42:11'
Třemošná vyhazuje puk přes všechny čáry a je z toho zakázané uvolnění.
41:46'
41:34'
Špačkova rána od modré na branku neprošla a puk opět letí až k Bočanovi.
41:05'
Míšek dobře napadá rozehrávku hostů, ti se nemohou dostat do útočné třetiny.
40:48'
Čech vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
40:08'
Úvodní vhazování vyznělo lépe pro domácí a Třemošná musí začít s přesilovkou u vlastní branky.
40:01'
Druhé dějství přineslo vyrovnanou podívanou. Do větších šancí se dokázali propracovat domácí, ale i Meteor ukázal, že může být nebezpečný. Viděli jsme také první přesilové hry v utkání, ale ani jedno z mužstev se nedokázalo gólově prosadit, a tak sešívaní stále vedou nad Třemošnou fotbalově 1:0. Uvidíme, jestli na tom něco změní třetí dvacetiminutovka.

Další třetina začne přibližně v 18:54.
40:00'
39:55'
Rulc tečoval puk ven z branné třetiny a ve druhé periodě už se nic nestane.
39:46'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Labuzík – 2 min., podražení).
39:27'
Jágr nahodil puk za Bočanovu svatyni a sešívaní začínají kombinovat v útočném pásmu.
38:56'
Červenobílí se dostali do tlaku, a tak Bočan kotouč raději přikryl a uklidnil hru.
38:29'
Hrdlička z první vypálil od modré, ale Bočan jeho pokus vyrazil mimo.
37:57'
Srdínko neudržel puk v útočné třetině a domácí zakládají útočnou akci u vlastní klece.
37:15'
37:02'
Labuzík se otočil s pukem na levém kruhu a nastřelil bližší tyč!
36:53'
Slávisté rozjeli přesilovkovou kombinaci a hosté neví, kde jim hlava stojí.
36:22'
Labuzík se na modré čáře opřel do střely, jenže puk na branku nakonec neprošel.
35:55'
Srdínko od modré jen nastřelil prvního bránícího hráče a hosté vyhodili puk ven ze třetiny.
35:21'
Srdínkovi utekl na modré čáře kotouč a sešívaní musejí začít z vlastní poloviny.
35:15'
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Špaček – 2 min., podražení).
34:59'
Holý zkusil bekhendem nahodit na branku puk z pravé strany, Josef Němeček si poradil.
34:51'
Čechova rána od modré na branku neprošla.
34:12'
Slávisté si nahráli vysokou holí a hra je vykázána do středního pásma.
33:52'
33:47'
Špaček tvrdě z první vypálil od modré čáry, ale gólman Slavie byl připraven.
33:21'
Hosté se nemohou usadit v pásmu, ale je to spíš jejich nepřesnostmi a sešívaní jim práci také neusnadňují.
32:59'
Holého rána od modré byla hodně nepřesná a jen zaduněla o zadní mantinel.
32:33'
Šedivý od modré jen nahodil puk za branku, protože na něj dotírali útočníci Slavie.
32:06'
Čech vyhazuje kotouč přes všechny čáry, domácí se osvobozují.
31:52'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Novák – 2 min., podražení).
31:35'
Bulka je v rozehrávce nejistý a sešívaní se toho snaží využít.
30:57'
Sešívaní se zmocnili kotouče po chybě hostů, ale následně se zastavili postavením mimo hru.
30:26'
Martinec vzal přečíslení na sebe, ale jeho ránu k pravé tyči Bočan vykopl mimo.
29:54'
Ebenstreit čekal mezi kruhy na nahrávku od mantinelu, jenže puk k němu neprošel.
29:21'
Kozlík se protlačil ke střele z pravého kruhu, ale puk byl sražen do rohu kluziště.
28:56'
Labuzík drží kotouč v pravém útočném rohu a snaží se něco vymyslet.
28:05'
Míškovu ránu z vrcholu levého kruhu vyrazil Bočan k Rulcovi a jeho pokus potom gólman hostů skvěle vykopl levým betonem!
27:33'
Hosté vyhodili kotouč jen na zakázané uvolnění, hra se stěhuje zpět před Bočana.
27:11'
Slavíček vyvezl kotouč z obranné třetiny, jenže ve středním pásmu neměl dostatečnou podporu od spoluhráčů.
26:34'
Jágr nahrál Slavíčkovi před prázdnou branku, ale druhý jmenovaný promáchl!
26:10'
Labuzík střílel z pravého kruhu, jenže puk jen orazítkoval Bočanův beton.
25:48'
Dominik Němeček pálil od modré, ale jen nastřelil prvního bránícího hráče.
25:31'
Labuzík vypálil z mezikruží a Bočan vytáhl famózní zákrok!
24:55'
Beránek se dostal k puku před vlastní brankou a vyvezl ho ven v obranné třetiny.
24:16'
Martinec se dostal k puku na brankovišti po chybě hostujících obránců, ale tváří v tvář Bočanovi nezakončil dobře.
23:45'
Jágr se Slavíčkem si nahrávají v pravém útočném rohu, ale k zakončení se ne a ne dostat.
23:25'
Černého nahození ze středního pásma Bočan raději podržel v lapačce.
22:49'
Holý se ocitl před Němečkem s pukem úplně sám, položil si gólmana, jenže následně jen nastřelil boční konstrukci branky!
22:27'
Sarkisyants se dostal do potíží ve střední třetině a přišel o kotouč.
21:50'
Srdínko se vydal na útočný výlet po levém křídle, jeho rána z ostrého úhlu ale Bočana nepřekvapila.
21:13'
Plecitý nezpracoval na modré čáře přihrávku a nedostal se ke střele.
20:44'
Labuzík se hezky prokličkoval do útočné třetiny a následná střela Srdínka od modré mířila jen těsně vedle levé tyčky.
20:08'
Sešívaní vyhráli úvodní buly, ale puk jen odevzdali soupeři.
20:01'
Úvodní dějství začali lépe domácí hokejisté. Ti se dostali do vedení díky trefě svého kapitána Patrika Martince a po zbytek třetiny měli více ze hry. Dostávali se do větších šancí, ale Třemošná rozhodně nebyla o moc horším týmem. Sešívaní s ní měli místy problémy, jenže gólman červenobílých Němeček nemusel řešit skoro žádnou vyloženou šanci hostů, a tak platí v Edenu po dvaceti minutách stav 1:0.

Další třetina začne přibližně v 18:12.
20:00'
19:48'
Domácí kapitán Martinec teď z pravého kruhu střílel bekhendem, ale minul vzdálenější tyč.
19:11'
Martinec se otočil mezi kruhy a okamžitě vypálil, jenže jen těsně minul pravou tyč.
18:35'
Martinec vyhrál sprinterský souboj u pravého mantinelu, nahrál Jágrovi, ale jeho nahození na brankoviště lapil Bočan.
18:20'
Hofmann si nepohlídal ofsajdové postavení a píská se úmyslné postavení mimo hru.
17:54'
Černý se hezky otočil na pravém kruhu, ale jeho následný pokus skončil pouze na hrudi brankáře.
17:28'
Dominik Němeček se dostal do úzkých u mantinelu v obranném pásmu, ale sešívaní nakonec vše vyřešili.
16:27'
Slavíček pálil z vrcholu levého kruhu, jenže jeho rána byla přizvednutá nad horní tyč.
16:01'
Labuzík se opět dostal ke střele, ale z mezikruží jen přestřelil.
15:48'
To se ale teď povedlo Labuzíkovi, jenže ani on z dorážky z bezprostřední blízkosti nedokázal Bočana překonat!
15:22'
Hra je teď plná nepřesností, ani jeden z týmů se nemůže dostat do pořádného zakončení.
14:49'
Sarkisyants se dobře vrátil do obrany a pomohl svým spoluhráčům přerušit útočnou akci hostů.
14:07'
Hrdličkovo nahození od modré čáry Bočanovy potíže nenadělalo.
13:47'
Jágr nabral rychlost na pravém křídle a po kličce na střed následně pálil z mezikruží, jenže Bočan jeho pokus viděl a zasáhl.
13:02'
Srdínko střílel od modré čáry, jenže jen napálil prvního bránícího hráče.
12:40'
Labuzík se zmocnil puku na pravém kruhu, jeho ránu na zadní tyč Bočan výborně vychytal.
12:08'
Čech dobře potáhl kotouč po pravé straně a dovolil spoluhráčům vystřídat.
11:21'
Novák nahodil puk na branku od modré čáry, Bočan jej vyrazil do rohu kluziště.
11:04'
Znovu se dostal ke střele Míšek. Tentokrát pálil z vrcholu pravého kruhu, ale Bočan měl připravenou lapačku.
10:44'
Míšek pálil od pravého mantinelu, jenže puk jen zaduněl o zadní hrazení.
10:13'
Korčák se hezky prokličkoval do třetiny středem hřiště, ale k zakončení ho obránci nepustili.
09:46'
Třemošná si nedala pozor při přechodu do útočného pásma a píská se postavení mimo hru.
09:25'
Čech dobře zapracoval do obrany a nepustil Antonyho do samostatného úniku.
08:53'
Špaček střílel od modré čáry, jenže jen napálil prvního bránícího hráče.
08:30'
Až teď se povedlo Holému protáhnout až do zakončení, jeho bekhendový pokus však jen orazítkoval Němečkův beton.
07:58'
Slávistický obranný val je velmi organizovaný, Meteor to má při přechodu útočné modré těžké.
07:36'
Míšek nabral rychlost na levém křídle a zavezl kotouč do útočné třetiny.
06:59'
Martinec dostal na mezikruží parádní přihrávku do jízdy od Jágra, ale přestřelil.
06:22'
Třemošná je po delší době u branky domácích, Seidler má puk za klecí.
05:56'
Slavíček se dostal ke kotouči mezi kruhy, ale nedokázal se otočit a zakončit.
05:13'
Antony za vlastní brankou uklidňuje hru, Meteor může rozehrát.
04:50'
Nahození hostů ze středního pásma gólman Němeček raději před dotírajícími útočníky přikryl.
04:24'
Dominik Němeček nahodil kotouč do útočné třetiny z vlastní modré čáry, ale Pražané puk zpátky nezískali.
03:57'
Beránek se mezi kruhy opřel do střely z první, jenže puk na branku neprošel.
03:04'
Máme tu první branku utkání a do vedení se dostávají sešívaní! Kluch si na modré čáře všiml volného PATRIKA MARTINCE. Ten si kotouč zpracoval na levém kruhu a následně skvěle vymetl pravou šibenici. Asistence: Tomáš Kluch a Vojtěch Jágr.
02:40'
Psota na modré čáře nic nevymýšlel a jeho tečovaná rána nadělala Němečkovi potíže.
02:11'
Sarkisyants se protáhl k zakončení z pravé strany, ale Bočan byl připraven.
01:32'
Nahození ze středního pásma gólman Bočan raději přikryl.
00:40'
Hosté si nedali pozor při přechodu útočné modré a píská se ofsajd.
00:01'

HC Slavia Praha: J. Němeček (Janura) – Hrdlička, Čech, Stejskal, Srdínko, D. Němeček, Kluch, Palát – Novák, Černý, Sarkisyants, Martinec (C), Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek, Slavíček, Rulc, Jágr (A)

HC Meteor Třemošná: Bočan (Michal Pícl) – Špaček, Martin Pícl (A), Šedivý, Jánský, Plecitý, Psota, Bulka, Houdek – Korčák, Kozlík, Matoušek, Antony, Seidler (C), Holý, Ebenstreit (A), Beránek

Rozhodčí: Nepomucký – Gregar, Hradil.

HC Meteor Třemošná

Třemošná je na tom v tabulce o něco hůře než Pražané. Patří jí totiž pátá příčka. Za 30 odehraných utkání nastřádal Meteor celkem 25 bodů, což je o deset méně než dokázal nasbírat jeho červenobílý soupeř. V posledních zápasech si však Třemošná vedla mírně lépe než Slavia. Ústí nejprve na jeho ledě podlehla 3:4, ale v minulém duelu na domácí půdě uhrála bod s PZ Kladnem za prohru v samostatných nájezdech. V Edenu ale budou chtít hráči Meteoru konečně vyhrát a dostat se na vítěznou vlnu.

HC Slavia Praha

Sešívaní se v tabulce skupiny C nacházejí na třetí příčce. Na kontě mají celkem 35 bodů, které zvládli nasbírat ve 30 odehraných zápasech. Druhé místo už je ale pro slávisty téměř v nedohlednu. Ztrácejí na něj totiž propastných 14 bodů. V posledních kláních se navíc sešívaní potýkají se špatnou formou. Nejprve nestačili na PZ Kladno, kterému podlehli na jeho ledě 1:4 a poté v domácím prostředí prohráli Pražané s kladenskými Rytíři 3:5. V duelu s Třemošnou si tedy budou chtít vylepšit reputaci.
Zdravím všechny hokejové fanoušky! Vítejte u sledování utkání jedenáctého kola nadstavby ELIOD Extraligy mladšího dorostu. Na ledě v pražském Edenu se střetnou týmy HC Slavia Praha a HC Meteor Třemošná. Pojďme se nyní na oba soupeře podívat o něco blíže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.