Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  SønderjyskE : Mnichov - 26. srpna 2021   20:15

Mnichov
08:52' Parkes   • 39:47' Hager   • 49:00' TIffels   • 53:01' Boyle   • 59:23' Seidenberg
SønderjyskE
Christensen, Gregersen – Andersen, Ankerstjerne
Fros Arena
1517 diváků
Mnichov

EHC Red Bull Mnichov zaslouženě vyhrává tento zápas 5:1 a získává hned na úvod Ligy mistrů první body do tabulky skupiny D.
59:12'
Domácí musejí hrát, zakázané uvolnění se nepíská.
59:00'
Poslední minuta hry.
58:36'
Domácí to zkouší bez brankáře.
57:44'
Vhazovat se nyní bude před brankou domácích. Blum po buly rychle vypálil, ale trefil jen brankáře.
57:26'
Eller se svými kolegy rozehrává od své branky, ale i oni ví, že mnoho času nemají.
57:00'
Poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:20'
Takticky hraje klub z Německa velmi dobře, po inkasované brance pokračoval v aktivní hře a postupně si dokázal náskok získat zpět.
55:22'
SønderjyskE rozehrává od své branky, následně Mnichov ve středním pásmu vybojoval puk, a tak se směr hry otáčí.
54:41'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se stabilněji nemůže propracovat do zakončení.
54:00'
Domácí nemohli hrát kvůli ofsajdu, a tak byli nuceni vyklidit útočné pásmo.
53:01'
Krásná rána a hostující celek navyšuje své vedení. Tvrdou ránou z první poslal puk mezi betony brankáře soupeře DARYL BOYLE. Asistence: Trevor Parkes a Ben Street.
52:40'
Ortega zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale jeho rána byla před domácím gólmanem zblokovaná.
52:07'
Smith rozehrává od své branky, hostující celek nyní kontroluje hru a domácí hráči prohrávají o dva góly.
51:47'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Mnichov se dostal do dvoubrankového vedení, čímž udělal důležitý krok k výhře v tomto zápase.
49:00'
Hostující celek zhruba v polovině třetí třetiny navyšuje své vedení. Parkes výborně obkroužil branku, a pak předložil puk spoluhráči. FREDERIK TIFFELS pohodlně zakončoval do prázdné branky. Asistence: Trevor Parkes a Ben Street.
48:31'
Street to zkoušel jako obránce od modré čáry, ale nedokázal se prosadit.
48:00'
18:28, tak aktuálně vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Aktivnější je v tomto ohledu hostující celek.
47:32'
Doubner se dostal do postavení mimo hru, je přerušeno, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
46:33'
Nyní se vyloučený hráč vrací do hry.
46:00'
Mnichov dostal puk za svou branku, a pak přes všechny čáry šikovně vyhodil. Šetří tak čas z oslabení.
45:30'
Polovina domácí přesilovky je pryč, stále vede hostující celek těsně o jednu branku.
45:20'
SønderjyskE zatím na nějakou výraznější šanci čeká. Mnichov se v pohodě brání.
44:44'
Domácí hokejisté nyní mají možnost pokusit se o vyrovnání v přesilové hře.
44:30'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Trevor Parkes – 2 min., podrážení).
43:40'
Boyle tečoval spoluhráčovu střelu před brankou, ale nedokázal usměrnit puk za brankovou čáru.
43:00'
I ve třetí třetině se hraje rychlý hokej, což jistě diváci ocenění Domácí tým prohrává o jednu branku, ale pokouší se co nejrychleji vypracovat si výraznější šanci.
42:27'
Německý klub se prezentuje útočným hokejem, který musí fanoušky a fanynky bavit.
41:54'
Hostující celek měl dobrou pozici, Appendino to vzal na sebe, udělal blafák, ale ležícího brankáře překonat nedokázal.
41:25'
Nyní se už hraje pět na pět a ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat od útočného pásma.
40:27'
Mnichov nyní hraje zbytek oslabení, domácí musí rozehrávat od své branky,
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou. Sledujeme ještě hru čtyři na čtyři.
40:01'
Jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině, v závěru se při hře čtyři na čtyři prosadil hostující celek.
40:00'
39:47'
Mauer našel volného spoluhráče, a tak mohl PATRICK HAGER skvěle vypálit ke vzdálenější tyči. Hosté jdou do vedení po rychlé akci. Asistence: Frank Mauer a Zachary Redmond.
39:22'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Ben Street – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé části zápasu.
38:43'
EHC Red Bull Mnicho hraje přesilovku v závěru druhé třetiny.
38:39'
Vyloučení v týmu SønderjyskE Ishockey (Anton Öhman – 2 min., podrážení).
38:30'
Mnichov hraje nyní hodně aktivně, snaží se od své branky dohrát zbytek třetiny.
38:05'
Ofsajd domácích. Buly ve středním pásmu.
38:00'
Poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:25'
Aus Den Birken zatím zasahovat nemusel, obrana před ním hraje velmi koncentrovaně.
36:44'
Mnichov hraje poměrně dobře v oslabení, vyhazují přes všechny čáry. Byl to Hager, který poslal puk za branku soupeře.
36:20'
Domácí dvojnásobnou přesilovku neproměnili, hraje se už pět na čtyři.
36:07'
Lyo pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
35:51'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Kondrad Abeltshauser – 2 min., nedovolené bránění).
35:30'
SønderjyskE rozehrává od své branky, Little to zkoušel individuálně, dostal puk do útočného pásma, ale jeho spoluhráči se nemohou protlačit ke střele.
35:17'
Polovina domácí přesilovky je pryč, zatím domácí čekají na nějakou výraznější šancí.
34:36'
Lyo se dostal ke střele od modré čáry, jeho ránu v pohodě kryje brakář Danny Aus Den Birken.
34:17'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Sebastian Cimmerman – 2 min., nedovolené bránění).
34:06'
Ben Smith to udělal výborně, dokázal si poradit se střelou i dorážkou soupeře.
34:00'
Hostující obránce vypálil od modré čáry, ale rána před brankou byla zblokovaná.
33:40'
Kastner vedl další akci, ale domácí brankář kryje kotouč. Komerční přestávka.
33:20'
Kastner z ostré pozice vypálil, ale domácího brankáře překonat nedokázal.
32:46'
Zakázané uvolnění vrací hru před brankáře Mnichova.
32:19'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek se středem hrací plochy dostal do útočného pásma, ale Ellerova přihrávka byla nepovedená.
31:16'
Komerční přestávka.
30:25'
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale žádné výraznější střelecké příležitosti neregistrujeme.
30:01'
Hraje se velmi rychle, zbytečně se nepřerušuje, polovina zápasu už je pryč.
29:10'
Tiffels to zkoušel individuálně, ale na zakončení to nebylo, a tak se pokoušel přihrát na modrou. To se mu nepodařilo.
28:31'
Little se dostal do zakončení, jeho rána byla obráncem zblokovaná mimo branku.
28:13'
Zakázané uvolnění se nepíská, hostující obrana musí tedy rozehrávat.
27:52'
Domácí hráči rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
27:08'
Vyloučený hráč se vrací do hry.
26:42'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Mnichova, který ještě půl minuty bude v oslabení.
26:07'
Red Bull to sehrál dobře, dostal se do útočného pásma, kde vypálil, Galbrait v pohodě betonem vykopl.
25:36'
Mnichov znovu vyhazuje přes všechny čáry, domácí klub tedy musí rozehrávat od své branky.
25:20'
Přesilovku si znovu zahraje domácí celek.
25:12'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Jonathon Blum – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
25:00'
Sledujeme rychlý hokej, která musí fanoušky bavit.
24:50'
24:40'
Domácí znovu se pokouší dostat se do útočného pásma, zkoušel to Frank, který donutil brankáře soupeře k zákroku.
23:53'
Zhruba po minutě hry se domácí dostali ke střele, která byla snadnou prací pro brankáře soupeře.
23:25'
Öhman ani nadvakrát nedokázal dostat kotouč do útočného pásma, SønderjyskE má velké problémy s přechodem do útočné fáze.
23:00'
Domácí hokejisté nyní mají možnost zahrát si přesilovou hru, ale nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.
22:50'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Yannic Seidenberg – 2 min., nedovolené bránění).
22:36'
Galbraith si dokázal poradit s ránou ze střední vzdálenosti.
22:04'
Hostující Commerman to zkoušel individuálně, ale k zakončení se nedostat nedokázal.
21:30'
Zápas pokračuje druhou třetinou stále sledujeme remízový zápas.
20:59'
Vyloučení v týmu SønderjyskE Ishockey (Mads Eller – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
20:01'
Během úvodní třetiny jsme viděli dvě branky. Hosté se dostali do vedení, a pak domácí dokázali odpovědět. Mnichov je střelecky aktivnější, vede 13:8 v tomto ohledu. Parkes uspěl v 9. minutě a domácí Salhany v 11.
20:00'
19:33'
V poklidném tempu se úvodí třetina dohrává. Zakázané uvolnění se nepíská, domácí obrana musí hrát.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:14'
Domácí hráči se pokoušeli o rychlý brejk, ale přihrávka na najíždějícího hráče byla příliš důrazná a prudká.
17:55'
Hostující rána byla zblokovaná, Patrick Galbraith zasahovat díky dobrému čtení hry obranou zasahovat.
17:13'
Vedel si tak tak dokázal poradit s aktivní hrou hostů, Domácím se podařilo dostat hru do středního pásma.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:30'
Tradičně se hraje v zápasech Hokejové Ligy mistrů rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje a platí to i tentokrát.
15:44'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Boyle dokázal udržet hostující celek v útočném pásmu.
14:22'
Mnichov bleskově přenesl hru a dostal se do zakončení. Rána po rychlé přihrávce končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
13:50'
Nyní se domácí celek usadil v útočném pásmu, Hansen pálil nepřesně od modré čáry. Rána byla navíc také zblokovaná do rohu.
13:35'
Tiffels to zkoušel individuálně, ale kotouč udržet v útočném pásmu nedokázal.
13:10'
SønderjyskE rozehrává od své branky, oba týmy střídají, na led přicházejí odpočinutí hráči.
12:40'
Smith rozehrával od své branky, následně kotouč vypadl ve středním pásmu z hrací plochy. Komerční přestávka.
12:14'
Mnichov se pokouší vrátit se k aktivní hře, ale domácí obrana hraje nyní zodpovědně a soupeři mnoho prostoru nedává.
11:23'
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se aktuálně nemůže propracovat do výraznější šance.
11:04'
Mauer se individuálně dostal do střelecké pozice, ale blafák zakončil jen střelou do tyče.
10:38'
Velkou šanci měl nyní hostující Blum, ale jeho rána bez přípravy končí výrazně mimo branku.
10:14'
SønderjyskE právě vstřelilo branku!
Bleskově je vyrovnáno, po rychlé akci se prosazuje střelou na lapačku brankáře domácí MATT SALHANY.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině.
09:34'
Red Bull pokračuje v aktivní hře, Abeltshauer to zkoušel individuálně, ale přes obranu neprošel.
08:52'
Hostující celek proměnil přesilovku a dostává se do vedení, po rychlé akci dostal puk za brankovou čáru z hranice brankoviště neobsazený TREVOR PARKES. Asistence: Frederik Tiffels.
08:22'
Domácí se dostali do rychlého brejku, ale proměnit ho nedokázali. Rána končí mimo branku.
07:54'
První přesilovku v tomto zápase tedy hrají hostující hokejisté, kteří se díky vyhranému buly usadili v útočném pásmu.
07:52'
Vyloučení v týmu SønderjyskE Ishockey (Michael Szatula – 2 min., sekání).
07:35'
Bude se vylučovat, hosté hrají přesilovku.
06:36'
Frank Mauer vyslal ránu z velké dálky, domácí brankář si s jeho pokusem poradil. Komerční přestávka.
05:57'
Domácí Hansen vypálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho tvrdou ránu kryje brankář. Následně se Red Bull osvobodil jen za cenu icingu.
04:53'
Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
03:54'
Danny Aus Den Birken přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
03:41'
Domácí Oliver Gatz se dostal ke střele od modré čáry a poprvé v zápase musel zasahovat brankář Mnichova.
03:16'
Mnichov to nyní sehrál dobře, rána byla před brankou tečovaná, brankář toho mnoho neviděl, ale dokázal si poradit.
02:43'
Hosté rozehrávají od své branky, Boyle vedl rychlou akci, ale do střelecké pozice se nedostal.
02:14'
Po zakázaném uvolnění buly před domácí brankou. Následovala rána od modré čáry, která byla nepřesná.
02:08'
Hra je nyní přerušena, Mnichov vstoupil do zápasu aktivně, výborně domácí brankář před malou chvílí zastavil akci soupeře.
01:30'
Galbraith rozehrává za svou brankou, následně se hosté dostali do brejku, ale brankář své zaváhání napravil. Hokejkou vypíchl puk soupeři.
01:06'
Sledujeme rychlý hokej a hostující celek vstoupil do zápasu aktivně. Usadil se v útočném pásmu, ale vypálit nedokázal.
00:38'
Smith postupoval do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázal.
00:01'
Domácí hymnu zazpívali domácí fanoušci bez hudebního doprovodu. Když si vzpomeneme, jak dlouho se hrálo bez fanoušků a s omezeními, tak je to vlastně skvělá maličkost.
Nyní ještě Německá a Dánská hymna.

SønderjyskE Ishockey: Galbraith P. (Henrinksen) – Little, Lyo, Hansen, Öhman, Galbraith D., Gatz, Peterson, Borring – Salhany, Szmatula, Eskildsen – Frank, O'Donnell, Eller – Boysen, Foget, Vedel – Holzmann, Biel, Müller

EHC Red Bull Mnichov: Aus Den Birken (Feissinger) – Redmond, Abeltshauer, Boyle, Seidenberg, Blum, Daubner, Appendino, Szuber – Parkes, Street, Tifels – Ehliz, Smith, Gogulla – Ortega, Hager, Cimmerman – Mauer, Kastner, Varejcka

Rozhodčí: Christensen, Gregersen – Andersen, Ankerstjerne.
Jedná se o historicky první vzájemný zápas těchto týmů.
Ve skupině D je ještě Rögle a Zug.
SønderjyskE Ishockey odehrál v nové sezony také dva přípravné zápasy. Odense porazil 2:0 a s Esbjergem prohrál 1:4.
EHC Red Bull Mnichov zatím odehrál pouze dva přípravné zápasy. Košice porazil 4:1 a Liberci podlehl 3:7. Na první mistrovský zápas nové sezony Mnichov ještě čeká.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodní hokejové ligy mistrů. V tomto zápase proti sobě nastoupí SønderjyskE Ishockey a EHC Red Bull Mnichov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.