KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Petrohrad - 22. února 2019   15:00

Petrohrad
11:02' Jakupov  (Prochorkin, N. Gusev) • 30:13' N. Gusev  (Prochorkin, Barabanov) • 59:47' Barabanov  (Hersley, S. Plotnikov)
Čeljabinsk
Děmčenko (Sudnicin) – N. Chlystov, Bailen, A. Petrov, Karpuchin, Borodkin, Isajev, Želdakov – Thomas, Enlund, Polygalov – Šarov, Glinkin, Kravcov – Rybakov, Kokujov, Peňkovskij – Dugin, Bergström, Gubarev – Šolochov.
Gusev, Beljajev – Kučava, Streltsov
Traktor Arena
7 500 diváků
Petrohrad
Hellberg (Šesťorkin) – Hersley, Gavrikov, Rukavišnikov, Rundblad, Zub, A. Bělov, Sjomin – S. Plotnikov, M. Malcev, Kuzmenko – Prochorkin, Barabanov, N. Gusev – Koskiranta, Jakupov, Karpov – Děrgačov, Kablukov, Ivan Morozov – O. Li.

SKA Petrohrad vyhrává tento zápas na půdě Čeljabinsku 3:1. V zápase vedl jako první, domácí pak ve druhé třetině dokázali vyrovnat. Na další dvě přesné trefy ale Traktor odpověď nenalezl. Dva body bere SKA.

Střely 16:39
Trestné minuty 4:2
Zblokované střely 4:11
59:47'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Hostující celek tento zápas vyhraje 3:1, kotouč do prázdné branky posílá ALEXANDR BARABANOV. Asistence: Patrik Hersley a Sergej Plotnikov.
58:45'
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
58:22'
Oddechový čas pro domácí.
58:00'
Až nyní se usadil domácí celek v útočném pásmu, kde se snaží něco vymyslet. Hraje bez brankáře.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hostující celek hraje takticky velmi dobře.
56:10'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku SKA. Domácí tak mají možnost se usadit v útočném pásmu.
55:38'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, hostující celek se nyní dostal do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
54:20'
Komerční přestávka.
53:23'
Další rána od modré čáry, tentokrát znovu dobře zasáhl Vasilij Děmčenko.
53:00'
SKA má závěr zápasu poměrně pod kontrolou, hraje aktivně a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.
51:50'
Patrik Hersley to zkoušel od modré čáry, před domácí brankou kotouč však nikdo netečoval.
51:19'
Rychlou protiakci SKA vedl Jarno Koskiranta. Jeho ránu drží Vasilij Děmčenko.
51:00'
Nick Bailen pálil od modré čáry, Christian Thomas tečoval před brankou, ale neuspěl.
50:13'
Vasilij Děmčenko přerušuje hru, vyloučený hráč se prakticky vrací do hry. Traktor toto oslabení přečkal.
49:32'
Domácí celek znovu vyhazuje přes všechny čáry. Hostům se tato početní výhoda nedaří.
48:40'
Vladislav Gavrikov pálil jako obránce od modré čáry, minul branku.
48:26'
Hosté hrají přesilovku a rozehrávají od své branky.
48:14'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., podrážení).
48:11'
45:43'
SKA rozehrává od své branky, Ilja Kablukov se rychle dostal ke střele, ale brankáře prostřelit nedokázal.
44:54'
Na výraznější šanci poslední minuty čekáme, dlouhou dobu se hrálo bez přerušení.
43:18'
Vasilij Děmčenko kryje kotouč, a tak přerušuje hru. Petrohrad vybojoval buly v útočném pásmu.
42:55'
Ilja Kablukov zkouší hru dostat do útočného pásma, jeho akci zastavila domácí obrana.
42:19'
Jarno Koskiranta se dostal do střelecké pozice, jeho projektil ze strany kryje domácí brankář.
41:46'
Hosté rozehrávají od své branky.
40:24'
Zápas pokračuje třetí třetinou, Sergej Plotnikov se rychle dostal do střelecké pozice, ale kotouč si nedokázal srovnat.
Dnešní utkání sleduje 7 500 diváků.
40:01'
9:21, tak vypadá statistika střel na branku, hostující celek jasně dominuje, ovšem na skóre to není příliš znát.
40:00'
39:10'
Christian Thomas pálil od modré, jeho rána nebyla přesná.
38:43'
Vhazovalo se před brankou Petrohradu, domácí vybojovali kotouč, ale vypálit na branku nedokázali.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, hosté rozehrávají od své brány. Nikam se neženou.
37:40'
Ilja Kablukov byl u kotouče v útočném pásmu první, icing se tak nepíská. Směr hry rychle otočil Alexandr Šarov.
36:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině. Traktor se nyní snaží hrát aktivně.
35:30'
Petrohrad se dostal do útočného pásma, ale před brankou přišel o kotouč, takže hrají domácí obránci.
34:56'
34:11'
Maxim Karpov se dostal do brejku, byl stíhán obránci, ale puk si příliš předhodil, takže jeho zakončené bylo slabé.
33:14'
Marsel Šolochov vedl rychlou protiakci, ale ani tento pokus nebyl zakončený střelou.
32:51'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hosté se sice usadili v útočném pásmu, ale nemohou zakončit.
32:11'
Domácí celek měl nyní velkou šanci, ale střela trefila jen brankáře, následně SKA vyhazuje jen na icing.
31:55'
Alexej Petrov zblokoval střelu soupeře od modré čáry a dostal pukem do nějakého nechráněného místa.
30:13'
Hostující celek si bere vedení zpět na svou stranu. Výborně to nyní udělal Nikolaj Prochorkin, který vybojoval kotouč a připravil ho pro zcela volného NIKITU GUSEVA, který se trefil do odkryté branky. Asistence: Nikolaj Prochorkin a Alexandr Barabanov.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.
29:17'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej. Puk nyní kryje domácí Vasilij Děmčenko.
27:59'
26:01'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
I domácí celek se prosazuje v přesilové hře. Do dobré pozice dostal kotouč NICK BAILEN a jeho rána zapadla přesně pod horní tyčku. Pro hostujícího brankáře nechytatelné. Asistence: Christian Thomas a Igor Polygalov.
25:44'
Alexej Petrov pálil z dobré pozice, jeho projektil kryje Magnus Hellberg.
25:15'
Arťom Borodkin rozehrává od své branky, Traktor se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
24:58'
Vhazovat se nyní bude v útočném pásmu domácího celku, který hraje nyní přesilovou hru.
24:43'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Andrej Kuzmenko – 2 min., hrubost).
23:19'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme aktivní hru z obou stran. Hraje se zejména o střední pásmo.
21:35'
Další rána Traktoru byla hostující obranou zblokovaná.
21:18'
Alexandr Šarov se dostal do útočného pásma, ale jeho projektil nebyl povedený.
20:11'
Zápas, ve kterém jsme zatím viděli jednu branku, pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Nail Jakupov jediným střelcem první třetiny tohoto zápasu. Hosté jsou střelecky aktivnější, vedou 10:3 a jednu z deseti střel dokázali přetavit v gól.
20:00'
19:53'
Nail Jakupov se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
19:00'
David Rundblad od modré čáry minul branku, Vasilij Děmčenko zasahovat nemusel.
18:43'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před domácí brankou.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, hraje se spíše ve středním pásmu.
17:24'
Andrej Kuzmenko se sice dostal do útočného pásma, ale zakončit nedokázal.
16:45'
Sledujeme rychlý hokej, domácí celek se pokouší vyrovnat, ale zatím na výraznější šanci čeká.
15:15'
Jegor Dugin zakončoval domácí akci, Magnus Hellberg kryje kotouč. Komerční přestávka.
14:22'
Petrohrad rozehrává od své branky, puk má Arťom Zub.
14:05'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
13:25'
Nail Jakupov měl před sebou odkrytou část branky, ale kotouč netrefil podle představ.
12:58'
Vasilij Děmčenko má kotouč za svou brankou, sledujeme klidnější pasáž hry.
11:02'
V závěru přesilovky sehráli hosté rychlou akci, puk před branku dostal NAIL JAKUPOV. Jeho zakončení pod horní tyčku bylo přesné. Asistence: Nikolaj Prochorkin a Nikita Gusev.
10:40'
Petrohrad se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje. Patrik Hersley pálil od modré čáry, jeho ránu tak tak vyrazil Vasilij Děmčenko.
09:46'
Alexandr Barabanov velmi dobře zakončoval, jeho projektil kryje brankář Vasilij Děmčenko. Buly před jeho brankou.
09:09'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Arťom Borodkin – 2 min., podrážení).
08:13'
07:27'
Michail Malcev zakončoval hostující akci, domácí Vasilij Děmčenko byl připravený.
06:18'
Domácí Nikita Chlystov pálil od modré čáry, Magnus Hellberg kryje kotouč.
04:40'
Domácí fanoušky ženou své hráče před. Na výraznější šanci v tomto zápase čekáme.
04:11'
Vitalij Kravcov to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal.
03:10'
Vladislav Gavrikov pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.
02:48'
Píská se zakázané uvolnění, buly před brankou hostujícího celku,
01:49'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
00:52'
Vitalij Kravcov pálil z dobré pozice, ale brankáře prostřelit nedokázal.
00:01'
Vzájemná utkání

Oba celky se v probíhající sezóně utkaly jednou a dnes to bude naposledy. V listopadu loňského roku vyhrál doma Petrohrad těsně 1:0.
SKA Petrohrad

Hosté z Petrohradu jsou v tabulce Západní konference na druhém místě se 101 body a stále tak patří ke špičce KHL. Před dvěma roky získali Gagarinův pohár a po roční pauze, kdy uspěla Kazaň, se budou chtít o opět pokusit získat tuto prestižní trofej a vrátit ji zpět do Petrohradu. Petrohradští osmačtyřicetkrát vyhráli a jen třináctkrát odešli z ledu jako poražený tým. A dnes na ledě Traktoru budou chtít zapsat poslední výhru základní části.
Traktor Čeljabinsk

Domácí hokejisté jsou v tabulce Východní konference na osmém místě s osmapadesáti body a v předposledním zápase si vybojovali play-off. Na své konto si zapsali sedmadvacet výher a čtyřiatřicet proher. Poslední duel tak pro ně bude už jen prestižní, pokusí se potrápit favorita z Petrohradu a poté se už jen soustředit na vyřazovací boje.
Hezké páteční odpoledne přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu opět ruská KHL, její základní část jde do finále a dnes se hrají poslední zápasy. A my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Traktor Čeljabinsk a SKA Petrohrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.