Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný zbytek dne.
Hokejisté domácího celku se loučí se svými fanoušky a živí velkou naději na postup, jelikož Dinamo Minsk prohrává v polovině zápasu s Ufou 0:1 a tento výsledek posouvá Atlant na osmé místo Západní konference.
Je dobojováno! Mytišči dnes předvedlo velmi dobrý výkon a udělalo vše proto, aby se dostalo do play-off, když Novokuzněck porazilo vysoko 5:0.
Střely na branku ve třetí třetině:

Atlant Mytišči - 10 (28)

Metallurg Novokuzněck - 7 (39)
60:00
59:15
Domácí si konec zápasu užívají, když dnes předvedli velmi dobrý výkon.
56:48
Žafjarov se dostal do zakončení z levého kruhu, ale jeho pokus skončil v náruči Galimova.
55:31
53:31
Dyblenko je vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.
50:25
Mytišči právě vstřelilo branku!
Velký důraz na brankovišti prokázal MICHAJL GLUCHOV, který dokázal puk propasírovat do branky. Asistence: Ivan Višněvskij.
47:48
Další střelu hostí má na svědomí Mereškin, který ale také ztroskotal na Galimovovi.
45:19
Na druhé straně střílel Nazarov, ale Galimov předvedl další dobrý zákrok a puk do branky nepustil.
44:36
Višněvskij nahodil puk na branku a Ključinkov byl nucen puk přidržet.
41:58
40:46
Nebezpečně střílel Lazarev, ale Galimov dobrým zákrokem puk vyrazil.
40:01
Střely na branku ve druhé třetině:

Atlant Mytišči - 8 (18)

Metallurg Novokuzněck - 17 (32)
Mytišči ovládlo i druhé dějství a jde jednoznačně za vítězstvím, když po druhé třetině vede na Novokuzněckem 4:0.
40:00
39:16
Další vyloučení na straně domácích. Na trestnou lavici na 2 minuty putuje Petrov, který se provinil hrubostí.
37:58
Domácí jdou do tří, když je za vysokou hůl vyloučen na 4 minuty Kablukov.
37:21
Šmejlov je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění. Hosté si tak zahrají přesilovou hru.
36:33
Mezi kruhy se ke střele dostal Vyglazov, ale Galimov jej lapačkou vychytal.
34:32
Engqvist vybojoval puk v rohu kluziště a předložil jej Dyblenkovi, který střelou z první branku minul.
33:47
33:32
31:47
Přesilová hra pro Mytišči končí velmi brzo, jelikož je na 2 minuty za hákování vyloučen Točickij.
31:32
Ježov je vyloučen na 2 minuty za sekání. Další přesilová hra pro domácí celek.
28:10
27:45
Rukavišnikov střílel od modré čáry, ale branku trefit nedokázal.
26:10
Další přesilová hra pro domácí, když je na 2 minuty za nedovolené bránění vyloučen Kuklov.
25:03
Domácí využívají i tuto přesilovou hru a navyšují své vedení na rozdíl čtyř branek, když z levého kruhu přesně zamířil pod břevno GLEB KLIMENKO. Asistence: Jaroslav Dyblenko, Nikita Točickij.
23:10
Hosté budou hrát další oslabení, když je na 2 minuty za podražení vyloučen Mereškin.
23:10
Domácí využívají i druhou přesilovou hru, když se od modré čáry tvrdou střelou prosadil IVAN VIŠNĚVSKIJ. Asistence: Andreas Engqvist, Ilja Kablukov.
22:31
Kuklov je vyloučen na 2 minuty za sekání. Domácí budou hrát svojí druhou přesilovou hru v tomto utkání.
21:15
První střelu ve druhé třetině má na svědomí Jašin, ale jeho pokus skončil na připraveném brankáři hostí.
20:01
Střely na branku v první třetině:

Atlant Mytišči - 10

Metallurg Novokuzněck - 15
Domácí jdou jasně za svým cílem a po první třetině vedou 2:0, když obě branky vstřelil Maxim Majorov.
20:00
19:11
Jefimov se snažil překvapit Galimova střelou přes obránce. To se mu ale nepodařilo a domácí brankář předvedl další dobrý zákrok.
15:25
Lazarev se dostal ke střele z levého kruhu, ale branku přestřelil.
14:10
14:00
Od modré čáry střílel Arzamascev, ale branku minul.
12:10
Vyloučen je domácí Klimenko na 2 minuty za držení. Přesilovou hru si vyzkouší i hosté.
11:12
V brance Novokuzněcku dochází ke změně, když Sorokina střídá Ključinkov.
11:12
Mytišči nabídnutou přesilovou hru využívá, když Majorov našel na pravém kruhu volného ANDREASE ENGQVISTA a ten střelou z první navyšuje vedení svého týmu. Asistence: Maxim Majorov.
10:52
Lazarev je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění. Domácí budou hrát přesilovou hru.
8:13
Ševčenko vystřelil na Sorokina z pravého kruhu a hostující brankář s přehledem puk chytil a raději jej přidržel.
6:48
Novokuzněck se snaží vyrovnat, ale Galimov je zásadně proti, jelikož dobrý zákrokem vychytal Kurepanova.
5:23
První lajna hostí si nyní vytvořila slušný tlak, ale střela Jefimova byla sražena do ochranné sítě.
4:44
Nazarov nahodil od modré čáry puk na Galimova a ten si připisuje první úspěšný zákrok v tomto zápase.
2:35
Mytišči už mohlo vést o dvě branky, ale Gluchov z mezikruží nedokázal prostřelit Sorokina.
0:33
Domácí vstupují do dnešního zápasu velmi dobře, když se hned na začátku zápasu dokázal prosadit MAXIM MAJOROV, který střílel z velkého úhlu a puk se štěstím propadl do branky. Asistence: Alexander Ševčenko, Ivan Višněvskij.
00:01

Atlant Mytišči: Galimov (Volkov) - Batyršin, Rukavišnikov, Višněvskij, Ozolinš, Kosmačov, Petrov, Dyblenko, Šmejlov - Gluchov, Kablukov, Kolcov - Engqvist, Majorov, Ševčenko - Michnov, Klimenko, Točickij - Ignatuškin, Kadejkin, Jašin

Metallurg Novokuzněck: Sorokin (Ključinkov) - Romanov, Kuklov, Ježov, Arzamascev, Jacenkov, Grišin, Arkalov, Bessonov - Lazarev, Mereškin, Jefimov - Černych, Vyglazov, Islamov - Kurepanov, Turukin, Žafjarov - Mitrjakov, Nazarov, Šabunov

Rozhodčí: Komarov, Rogačov - Strelcov, Tarasov.
Metallurg Novokuzněck

To Novokuzněck již o nic nehraje, jelikož se nachází na desáté příčce Východní konference s velkou ztrátou na vyřazovací boje. Ale i přesto bude chtít Novokuzněck dnes vyhrát, aby se rozloučil se základní částí vítězstvím.

Novokuzněck vyhrál v posledním zápase na ledě Jaroslavle vysoko 5:2.
Atlant Mytišči

Poslední zápas základní části je pro Mytišči strašně důležitý, jelikož stále může postoupit do vyřazovacích bojů. Podmínkou je vyhrát tento zápas a spoléhat se na to, že se Minsku nepodaří zvítězit, jelikož v případě vítězství tohoto běloruského klubu se brány play-off Atlantu zavřou.

V posledním zápase porazilo Mytišči na svém ledě Chabarovsk v poměru 2:0.
Přeji krásné odpoledne všem fanouškům dobrého hokeje. Kontinentální hokejová liga (KHL) má na programu další kolo a my budeme sledovat utkání mezi Atlantem Mytišči a Metallurgem Novokuzněck. Podle sázkových kanceláří je favoritem tohoto zápasu jednoznačně domácí celek, ale KHL je plná překvapení, takže tento duel může dopadnout jakkoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.