KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jugra : Jekatěrinburg - 1. března 2018   15:00

Jugra
Jugra
0:3
(0:0, 0:2, 0:1)
Jekatěrinburg
31:11' Golyšev  (Megalinskij) • 35:59' Krikunov  (Alexej Vasilevskij, Kučerjavenko) • 44:07' Obidin  (V. Popov, Simakov)
Jugra
Biljalov (Proskurjakov) – Viklund, Burström, Vitásek, Ugolnikov, Žuravljov, Kozlovskij, Šulakov, Pogorišnyj – Několenko, Koroljov, Savinainen – A. Michejev, Varfolomejev, Pestuško – Marčenko, Timirjov, Komaristyj – K. Majorov, Šen, Grymzin.
Birin, Ovčinnikov – Kučava, Streltsov
Arena Jugra
3378 diváků
Sochatskij (Ustinskij) – Megalinskij, Alexej Vasilevskij, Ljamin, Kuljaš, Jegoršev, Trjamkin, Ščemerov – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Torčeňuk, A. Garejev, Parenteau – Golyšev, Paré, Česalin – Simakov, V. Popov, Obidin – Rasseikin.

Domácí celek nedokázal v tomto zápase vstřelit ani jednu branku. Naopak hosté brankáře Jugry překonali hned třikrát. Díky tomu si hosté odváží všechny body.
59:40'
Už se nic nestane.
59:21'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Pavel Šen – 2 min., podražení).
59:15'
V poklidném tempu se tento duel dohrává.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině i zápase.
58:10'
Alexandr Ugolnikov rozehrává od své branky, mnoho času už Jugra nemá, naopak z pohledu hostujícího celku čas běží velmi pomalu.
57:46'
Jurij Kozlovskij nezachytil na útočné modré, a tak Jugra přichází o útočné pásmo.
57:10'
Stanislav Jegoršev rozehrává od své branky, rozhodl se hrát takticky, nahodil kotouč tak, aby z toho nebyl icing.
56:59'
Probíhají poslední tři minuty hry a hostující celek míří za výhrou v tomto zápase.
56:40'
Kirill Marčenko nahazoval kotouč do útočného pásma, jeho projektil byl ale hodně nepřesný.
56:20'
Přesilová hra končí, hosté hrají v plném počtu. Vyloučený hráč se vrací do hry.
55:45'
Výraznější šanci si zatím v přesilové hře domácí hráči vypracovat nedokázali.
55:16'
Stěpan Grymzin se dostal do útočného pásma, ale jeho ránu z kruhu končí mimo branku.
55:07'
Přesilovou hru mají k dispozici domácí, kteří mohou vstřelit kontaktní branku.
54:20'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Kuljaš – 2 min., podražení).
53:40'
Domácí rozehrávají od své branky, snaží se hrát maximálně takticky tak, aby nebyl jejich gólman v ohrožení.
52:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, ve kterém jsou lepší hostující hokejisté.
52:11'
Vhazovalo se v domácím obranném pásmu, následně se hra rychle přesunula a po střele Marčenka musel zasahovat brankář Jekatěrinburgu.
51:18'
Vitalij Popov si vybruslil do střeleckého prostoru, ale kotouč se k němu nedostal.
50:48'
Archip Několenko se v útočném pásmu k puku nedostal, a tak hrají soupeři. Hosté drží hru co nejdál od vlastní branky.
50:21'
Denis Kuljaš pálil ze střední vzdálenosti, jeho projektil dokázal zablokovat obránce.
49:42'
Anton Koroljov pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Avtomobilistu.
49:04'
Jekatěrinburg vede o tři branky, míří za výhrou v tomto zápase, naopak domácí již mnoho času na zdramatizování zápasu nemají.
48:01'
Domácí brankář přerušuje hru, po střele Arťoma Garejeva se bude vhazovat před brankou Jugry.
44:07'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Krátce po začátku třetí třetiny navyšuje hostující celek své vedení, prosazuje se obranou zapomenutý ANDREJ OBIDIN, který zůstal v předbrankovém prostoru. Asistence: Vitalij Popov a Alexej Simakov.
43:43'
Francis Paré rozehrává od své branky.
43:30'
Stanislav Jegoršev, hostující obránce, pálil od modré čáry, jeho projektil kryje domácí maskovaný muž.
42:40'
Přesilovou hru hraje hostující celek, ale domácí hokejisté se brání velmi dobře a drží hru daleko od své branky.
41:56'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Konstantin Majorov – 2 min., krosček).
41:30'
Tobias Viklund se pokoušel založit útočnou akci, ale jeho projektil byl hodně nepřesný. Následně už akci vedl hostující celek.
41:11'
Vladimir Sochatskij musel zasahovat, jeden z domácích hráčů pálil od modré čáry, ale brankáře neprostřelil.
40:14'
Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek má dvacet minut na zdramatizování zápasu.
40:01'
Dva góly vstřelil hostující celek ve druhé třetině, díky tomu vede o dva góly, a tak má lepší pozici pro poslední část hry.
40:00'
39:27'
Timur Biljalov musel být pozorný, Alexandr Torčeňuk zakončoval nepřesně.
39:17'
Alexandr Timirjov zakončoval z velké dálky, ale brankáře ohrozit nedokázal.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry.
38:23'
Alexej Simakov se snažil něco vymyslet před brankou soupeře, ale velmi dobře zasáhl obránce.
38:03'
Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. V poklidném tempu se dohrává druhá třetina.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:30'
Stěpan Grymzin založil útočnou akci, a pak zakončoval jeho spoluhráč. Jenže minul branku.
36:40'
Konstantin Majorov se dostal do střelecké pozice, jeho pokus skvěle vychytal Vladimir Sochatskij.
35:59'
Hostující celek se dostává do dvoubrankového vedení. Ránou pod horní tyčku se prosazuje ILJA KRIKUNOV. Asistence: Alexej Vasilevskij a Alexandr Kučerjavenko.
35:40'
Domácí hrají ve čtyřech, Jugra má to nejhorší za sebou.
35:23'
Domácí hrají ve čtyřech. Kirill Ljamin se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale nedokázal zakončit.
34:27'
Přesilovku pět na tři hrají hosté, Jekatěrinburg se nemůže propracovat do střelecké pozice. Domácí hráči výborně brání.
33:56'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Jegor Žuravljov – 2 min., podražení).
33:23'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Oleg Pogorišnyj – 2 min., hákování).
33:14'
Alexandr Timirjov pálil od modré čáry, jeho projektil kryje Vladimir Sochatskij.
32:36'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice.
32:16'
Vitalij Popov se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný.
31:11'
Hostující celek se dostává do vedení, z hranice brankoviště se prosazuje obranou zapomenutý ANATOLIJ GOLYŠEV. Asistence: Dmitrij Megalinskij.
30:09'
Timur Biljalov kryje kotouč po střele Jegora Milovzorova.
29:29'
Pavel Šen se musí vracet za svou branku, kam nahodil kotouč hostující hráč.
29:07'
Alexandr Komaristyj pálil z otočky a jeho projektil kryje brankář. Vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.
29:01'
Po komerční přestávce zápas pokračuje dál.
28:33'
Jegor Žuravljov stihl dobruslit kotouč, vhazovat se tak bude před brankou hostujícího celku.
27:47'
Alexandr Timirjov vyrazil do útočného pásma, Pavel Šen nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
27:25'
Niclas Burström nahodil kotouč do útočného pásma, ani Anton Koroljov nedokázal tečovat puk do branky.
27:20'
Brankář hostujícího celku musel zasahovat, do střelecké pozice, Tobias Viklund od modré čáry pálil, ale gólmana neprostřelil.
25:10'
Arťom Michejev pálil z dobré pozice, ale minul branku. Gólman zasahovat nemusel.
24:11'
Hostující celek má převahu, ale do výraznější šance se ani jeden celek nemůže propracovat.
21:50'
Tobias Viklund vybojoval do střelecké pozice, ale minul branku.
20:50'
Hraje se zejména ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není,
20:01'
Zápas, ve kterém čekáme na úvodní branku, pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Po první třetině platí bezbrankový stav, mnoho šancí k vidění není. Fanoušci nesledují příliš atraktivní hokejovou podívanou.
20:00'
19:50'
Pavel Šen pálil hodně nepřesně.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:37'
Vladimir Sochatskij musel zasahovat, ránu od modré čáry snadno kryje.
18:00'
Kirill Marčenko pálil po přihrávce Vitáska od modré čáry, ale minul.
17:24'
Alexej Simakov připravoval střeleckou pozici pro spoluhráče, ale následná rána byla nepřesná.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:14'
V poklidném tempu se zápas dohrává, ani jeden celek se nikam nežene, Denis Kuljaš rozehrává od své branky.
15:15'
14:53'
Timur Biljalov musel za svou branku, odkud rozehrává, mnoho šancí si domácí celek při přesilové hře nevytvořil.
14:20'
Denis Kuljaš zakončoval při vlastním oslabení, jeho ránu kryje domácí brankář. Hra je přerušená. Předtím Pavel Varfolomejev pálil mimo.
13:42'
Oleg Pogorišnyj pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný v předbrankovém prostoru.
13:25'
Přesilovou hru hraje domácí celek, který se pokouší propracovat k výraznější šanci.
13:15'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Andrej Obidin – 2 min., podražení).
12:47'
Timur Biljalov Timur Biljalov Timur Biljalov se dokázal poradit s pokusem, který vyslal Ilja Krikunov. Vhazovat se bude před brankou domácích.
12:16'
Mnoho velkých šancí k vidění, fanoušci sledují nepříliš atraktivní hokejovou podívanou.
11:35'
Nikita Trjamkin dokázal za svou brankou zastavit akci soupeře, a tak se směr hry otáčí.
10:36'
Ilja Krikunov se propracoval do střelecké pozice, byl tísněn obránci, ale i tak dokázal vypálit. Domácí brankář byl pozorný.
10:01'
Denis Kuljaš prohrál souboj o kotouč, a tak hráli domácí. Následně musel zasahovat Vladimir Sochatskij.
09:20'
Denis Kuljaš se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale vypálit nedokázal. Následně Jugra vyhodila tak, aby z toho nebyl icing.
08:53'
Jegor Žuravljov byl připravený na modré čáře, ale jeho projektil končí mimo branku.
08:43'
08:30'
Timur Biljalov má na svém kontě další zákrok.
08:16'
Denis Kuljaš pálil od modré čáry, jeho ránu snadno dokázal zastavit brankář Timur Biljalov.
07:30'
Hostující celek se propracoval do střelecké pozice, ale Andrej Obidin pálil nad branku.
06:33'
Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Alexandr Komaristyj – 2 min., podražení).
06:18'
05:56'
Jugra hraje aktivně, ale do výraznější šance se nemůže propracovat.
05:24'
Jekatěrinburg se dokázal osvobodit, Stanislav Jegoršev vyhazuje přes všechny čáry.
04:45'
Stěpan Grymzin vyhrál souboj o kotouč, a tak hrají aktivně hokejisté Jugry.
04:18'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Arťom Garejev – 2 min., podražení).
03:46'
Jegor Žuravljov musel dobruslit kotouč, a tak se zakázané uvolnění nepíská.
02:41'
Alexandr Kučerjavenko bojoval o kotouč v útočném pásmu, ale do zakončení se nedostal.
01:30'
Ondřej Vitásek rozehrává od své branky, následně se ale domácí celek dostal do problémů, a tak musel zasahovat Timur Biljalov.
01:08'
Domácí celek začal aktivně, dostal se do útočného pásma, kde kombinuje.
00:01'
Jugra Chanty-Mansijsk odehrála 55 zápasů s bilancí 7-10-7-31 a získala 55 bodů. V tabulce Východní konference je na poslední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. Poradila s s Rigou 2:1 v prodloužení. Nestačila na Čeljabinsk 0:4, Magnitogorsk 0:3, Čeljabinsk 1:2 a Magnitogorsk 0:4.
Avtomobilist Jekatěrinburg odehrál 55 zápasů s bilancí 24-6-8-17 a získal 92 bodů. V tabulce Východní konference je na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jeden, poradil si s Astanou 3:2 v nájezdech. Nestačil na Novosibirsk1:4, Astanu 2:4, Novosibirsk 0:3 a Čeljabinsk 1:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Jugra Chanty-Mansijsk a Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.