KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Magnitogorsk - 19. prosince 2017   17:30

3 620 diváků
Košečkin (Samsonov) – Lee, J. Birjukov, S. Těreščenko, Pivcakin, Běreglazov, Děnisov, Igošev – Mozjakin, Jan Kovář, Osala – Sirotkin, Timkin, Čibisov – Ellison, Kokarev, De. Kazionov – Kaletnik, Platonov, Švyrjov – Wolski.

Z konstatováním toho, že dnešnímu utkání přihlíželo 3 620 diváku se s Vámi loučím. Přeji hezky zbytek večera.
ČESKÁ STOPA
MOZÍK – (0+1)
KOVÁŘ – (0+1)
Je tu konec! Samostatné nájezdy ovládl domácí celek a to znamená, že si odnáší z tohoto zápasu dvou body. Podolsk předvedl velice sympatický výkon, a bodový zisk je zcela jistě zasloužený.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Viťaz.
Autorem vítězné branky je ALEXEJ KOPEJKIN.
Čibisov nedokázal svůj nájezd proměnit a tak se z vítězství mohou radovat domácí.
Kopeikin našel skulinku mezi betony hostujícího brankáře.
Sergej MOZJAKIN neproměňuje.
Vyglazov neprostřelil Koshechkina.
Lee netrefil mezeru mezi betony Saprykina a Podolsk má šanci rozhodnout toto utkání.
Myttynen taktéž neproměňuje.
Kovářovi nevyšel bekhendový blafák .
Rendulič nic nevymýšlel, a poslal střelu bohužel pro něj přímo do míst, kde se nacházel brankář hostí.
Wolski svůj nájezd neproměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:55'
I závěrečný závar před bránou domácích neskončil gólem a tak uvidíme samostatné nájezdy.
64:40'
Dvacet sekund do konce a hosté začínají s rozehrou ve svém pásmu.
64:19'
Oddechový čas pro hosty.
64:10'
Ani jedna ze střel Magnitogorsku zatím netrefila Saprykinovu svatyni.
63:16'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Maxim Afinogenov – 2 min., příliš mnoho hráčů).
63:01'
Situaci dva na jednoho nedokázal Podolsk proměnit v branku.
62:45'
Po pěkné kombinaci domácích se dostal k zakončení Kepoikin, avšak mířil mimo.
61:32'
Sám na bránu se řítil Kokarev, ani ten ale na Saprykina nevyzrál.
60:12'
Hráči hostí už zvedali ruce nad hlavu, ale střela Leeho z bezprostřední blízkosti nekončí gólem!
60:01'
Ze základní hrací doby nevzešel žádný z týmu vítězně. Bude tedy následovat prodloužení, které za pár minut začne.
60:00'
59:10'
Tak to je drama! Několik šancí obou celků v posledních minutách utkání musí drásat nervy jejich příznivců.
58:00'
Poslední dvě minuty poslední třetiny. S velkou pravděpodobností budeme svědky prodloužení.
56:00'
Pěknou kličku teď předvedl Lazarev.
53:20'
Tak to byl úchvatný zákrok! Mozyakin nahrával Kovářovi, který dorážel do prázdné brány, avšak domácí brankář se dokázal včas přesunout a českému útočníkovi zabránit ve vstřelení branky!
51:14'
Viťaz právě vstřelil branku!
Krásnou, a hlavně efektivní kombinaci domácích zakončuje přesnou střelou do prázdné brány BORNA REDULIC. Asistence: Mozík, Makeyev
50:52'
Útok domácího celku zastavuje odpískaný ofsajd. Nutno podotknout, že tato přesilovka je rozhodně lepší než ta předchozí.
49:30'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Alexej Běreglazov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
48:28'
Magnitogorsk se rychlou kombinací dostal přes střední pásmo. Po dvou výměnách puku mezi hostujícím útokem se ocitl na dostřel brány Mozyakin, ten ale nedokázal navýšit svůj gólový účet v tomto utkání.
47:03'
46:00'
Další výhoz. Domácím se zatím tato přesilovka vůbec nedaří.
45:37'
Hosté se osvobozují.
45:30'
Mozík nedokázal propálit Koshechkina.
45:03'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Čibisov – 2 min., podražení).
44:27'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Timkin – 2 min., naražení zezadu).
42:19'
Metallurg právě vstřelil branku!
Ellison posunul kotouč na modrou čáru, kde stál SEGEI MOZYAKIN, který svou dělovkou propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Ellision, Kovář
41:50'
Skvěle se do nahrávky mezi obránci vložil jeden z domácích hráčů a hned poté osvobozuje svůj tým.
41:22'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Dmitrij Sjomin – 2 min., držení protihráče).
40:32'
Mozyakinovo nahození netečoval žádný z jeho spoluhráčů, tudíž s ním neměl Saprykin příliš práce.
40:01'
Druhá třetina byla o poznání zajímavější. Několik šancí, které si oba týmy vytvořily, dokázali zatím bezchybní brankáři pochytat. Potvrdí Magnitogorsk roli favorita v tomhle utkání a v třetí třetině rozhodne, nebo Podolsk naváže na sympatický výkon z druhé třetiny a překvapí ziskem bodů? To se dozvíme v třetím dějstvím, které začne přibližně v 19:05.
40:00'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
37:16'
Teď měl Koshechkin štěstí! Jeho rozehrávku za bránou zachytil Pautov, který ale nedokázal svou přihrávkou naslepo najít někoho ze svých spoluhráčů.
36:33'
Velká šance tentokrát na druhé straně hrací plochy! Ke střele z dobré pozice se dostal Chibisov, jeho pokus, a i následnou dorážku dokázal chytit Saprykin.
35:32'
Střelu Syomina vyráží před sebe Koshechkin.
33:33'
Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho, které po přihrávce Afinogenova na brusle Makeyeva nepřineslo první branku tohoto utkání.
31:45'
Podolským hokejistům nejspíš také puk překážel, neboť se krátce po zisku puku dopustili zakázaného uvolnění.
31:28'
Po delší době se ke kombinaci v útočném pásmu dostali hosté. Jejich útočné snažení ale nemělo příliš dlouhé trvání, a tak se puku zmocnili opět domácí.
30:20'
Střela Afinogenova míjí pravou tyč brány hostí.
29:40'
Magnitogorsk je pod velkým tlakem! Několik po sobě jdoucích střel kryl skvělý Koscheckin.
27:53'
Při snaze o zachycení puku se blýskl Afinogenov elegantní rybičkou, i přes to domácí útočník na puk nedosáhl.
26:48'
25:40'
Ve velké šanci se ocitl Wolski! Hostující útočník se ocitl sám před brankářem, jeho následná střela ovšem neskončila gólem.
24:48'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Pavel Lukin – 2 min., nedovolené bránění).
24:22'
23:40'
Domácí se znovu osvobozují.
23:17'
Hostujé se až teď dostávají do nějaké delší kombinace v útočném pásmu.
22:30'
Po odražené střele Biryukova se okamžitě Podolsk osvobozuje.
22:22'
Vyloučení v týmu HC Viťaz (Jurij Pautov – 2 min., naražení zezadu).
20:30'
Přečíslení tři na dva nevyřešil Mozyakin zrovna ideálně, a svou nepřesnou přihrávkou vyslal domácí do protiútoku.
20:01'
První třetina nám nenabídl příliš útočný hokej. Až na pár výjimek to bylo spíš vzájemné "oťukávání" obou celků. Jedinou větší příležitost tohoto utkání měl Timkin, který se dostal v oslabení do samostatného úniku, a ačkoli měl dost času na zakončení, tak nedokázal tuto šanci proměnit.
Druhá třetina začne přibližně v 18:17.
20:00'
19:49'
Berezgalovu střelu domácí gólman bez jediného problémů chytá.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:39'
Pokus Podolsku o kombinaci v útočném pásmu již poněkolikáté nevyšel.
17:20'
Zblokovanou přihrávku Kováře kryje Saprykin. Následuje vhazování před jeho svatyní.
14:59'
Skvělé napadaní Denisova vyústilo v ztrátu puku domácích. Bohužel pro Magnitogorsk Denisov nedokázal této šance využít, a tak se hra přenáší na druhou stranu kluziště
12:45'
Ellison nádherně od levého mantinelu "proplul" až do blízkosti brankoviště Podolsku. Následná střela bekhendem ale nebyla příliš dobře mířená.
12:18'
Kopeikin se skvěle uvolnil, jeho následná střela ale byla jedním z obranců hostí zablokována.
10:59'
Nahození Pivtsakina raději Saprykin kryje.
10:23'
09:49'
Do obrovské šance se dostal Timkin! Útočník Magnitogorsku ovšem nedokázal proměnit samostatný únik, a pořád tak platí bezbrankový stav.
08:53'
Velký tlak domácích! Ve velice krátkém časovém úseku šlo několik střel na bránu hostí, ani jedna však neskončila v síti.
08:23'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Oskar Osala – 2 min., hrubost).
06:00'
Puk prokazatelně neprošel brankovou čáru, a tak hlavní rozhodčí po velice krátké konzultaci rozpažil.
05:39'
Za Saprykinem zvoní tyč! Osala dostal mezi kruhy přihrávku, a hned z první vyslal pumelici, která se odrazila od levé tyče domácí brány. Celá situace bude ještě zkontrolována video-rozhodčím.
04:00'
Afiginovi na modré čáře sjel puk z hokejky, a následně zahnal domácí obránce zpět na půlící čáru.
02:33'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před bránou Saprykina.
01:20'
Nahození Lazareva bylo zablokováno, a tak se mohou pustit do útočení hosté.
00:49'
Myttynen se snažil probít zpoza brány, proti byli ale obránci Magnitogorku, kteří mu v jeho pokusu dokázali zabránit.
00:08'
Výhru v prvním vhazování tohoto utkání si připisují hosté.
00:01'

HC Viťaz: Saprykin (Todykov) – Golovkov, Mozík, Voronkov, Katičev, Pautov, S. Romanov, P. Lukin – Makejev, A. Nikulin, Afinogenov – Myttynen, Horák, Rendulić – Kopejkin, D. Sjomin, A. Lazarev – Dvurečenskij, Vyglazov, Švec-Rogovoj – Moisejev.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Lee, J. Birjukov, S. Těreščenko, Pivcakin, Běreglazov, Děnisov, Igošev – Mozjakin, Jan Kovář, Osala – Sirotkin, Timkin, Čibisov – Ellison, Kokarev, De. Kazionov – Kaletnik, Platonov, Švyrjov.

Rozhodčí: Gordenko C. – Sysuyev A..
Vítám vás u přenosu z Kontinentální hokejové ligy, která má na programu zápas mezi HC Viťaz a Mettalurgem Magnitogorsk. Zápas, a i tento přenos začíná v 17:30.
HC Viťaz
Domácí neprožívají zrovna nejlepší sezónu. V tabulce Západní konference jim patří jedenácté místo (12-3-7-21), a na play-off ztrácí 12 bodů. Největší slabina Podolsku se nachází jednoznačně v obraně, která je hned po té ze Slovanu Bratislava ta nejhorší v celé soutěži.
Metallurg Magnitogorsk
To Magnitogorsku náleží pátá pozice ve Východní konferenci (17-6-6-13), a momentálně se nese na vítězné vlně. Tým z jižní části Ruska v posledních pěti zápasech neprohrál, a svou formu by rád potvrdil i dnes.
Hosté se budou pravděpodobně muset obejít bez nejlepšího střelce týmu Sergeie Mozyakina, kterého stále omezuje zranění v dolní části těla.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.