MS v hokeji do 18 let -  ONLINE PŘENOS -  Lotyšsko : Norsko - 29. dubna 2024   16:30

Lotyšsko
Lotyšsko
22:14' Serkins (Murnieks, Osmanis) • 40:59' Klaucans (Diļevka, Uljanskis) • 49:04' Uljanskis
3:5
(0:3, 1:2, 2:0)
Norsko
Norsko
07:44' Finckenhagen  (Olsen Brekke, Vatne) • 08:53' Dehli  (Myhre, Aaram Olsen) • 18:08' Aaram Olsen   • 34:33' Dehli  (Sletmoe-Kjaernet, Myhre) • 39:21' Lafton  (Vatne, Olsen Brekke)
Lotyšsko
Mauriņš (41. Vecvanags) – Cjunskis, Retenais, Uljanskis, Petrovičs, Naglis, Briedis, Sārts – Serkins, Klaucans, Diļevka – Flugins, Murnieks, Osmanis – Pumpiņš, Macijevskis, Haritoncevs – Bērziņš, Zaprivoda, Sieradzkis – Vanags.
Kika (CZE), Ruuska (FIN) – Jedlička (SVK), Puff (GER)
Espoo Metro Areena (Espoo)
Norsko

S konstatováním, že dnes berou tři body Norové, se s vámi loučím, přeji hezký večer i noc a příště zase na počtenou!

Skupina A se tak velice zamotává a uvidíme kdo z ní nakonec postoupí. Sledujte dál tento šampionát.
Střely na branku: 35 – 29
59:00'
Lotyšům se nedaří dát kontaktní branku.
58:00'
ž jen dvě minuty do konce základní hrací doby. Záměrně to říkám takhle prodloužení ještě může nastat.
55:00'
Závěr bude ještě zajímavý, zůstaňte u příjímačů.
54:00'
Střely na branku: 33 – 25
49:04'
Lotyšsko právě vstřelilo branku! Autorem branky je DARELS UKJANSKIS. Lotyšsko využívá přesilovku a snižuje na 3:5. Dočkáme se vyrovnání? To je boj o play off.
48:32'
Vyloučení v týmu Norsko:
Mathias Dehli – 2 min., podrážení.
41:30'
Střely na branku: 27 – 19
40:59'
Lotyšsko právě vstřelilo branku! Autorem snižující branky Lotyšska je MARTINS KLAUCANS. Asistence: Dmitrijs Dilevka, Dareis Uljanskis.
40:01'
Střídání v týmu Lotyšsko:
ze hřiště odchází Nils Mauriņš, přichází Mikus Vecvanags.
40:01'
Norsko si vytvořilo po dvou periodách příjemný náskok a nyní ho bude bránit. Lotyši jsou zatím v zápase zklamáním. Jak tento zápas dopadne? Sledujte třetí třetinu.
Další třetina začne přibližně v 18:28.
.
40:00'
39:21'
Norsko právě vstřelilo branku! Autorem branky je LUDVIG LAFTON. Asistence: Elias Vatne, Rasmus Olsen Brekke. Pátou branku hostí dává Lafton a Norsko vee už 5:1. Situace ve skupině bude ještě pořádně zamotaná.
37:00'
Střely na branku: 24 – 13.
34:33'
Norsko právě vstřelilo branku! Autorem branky je MATHIAS DEHLI. Asistence: Erlend Sletmoe Kjarnet, Jorgen Myhre. Norsko opět odskakuje na tři branky. Lotyši nedali kontaktní gól a teď je trestá Mathias Dehli, který dává čtvrtý gól.
28:00'
Lotyši přidali další dvě střely, ale kontaktní branku ne a ne dát.
22:30'
Střely na branku: 19 – 8

Aktivita je jasně na straně lotyšského týmu, který hraje dlouhou přesilovku a zaměstnává brankáře Walberga.
22:14'
Lotyšsko právě vstřelilo branku! Autorem branky je DANIELS SERKINS. Asistence: Olivers Murnieks, Bruno Osmanis. Serkins využívá přesilovku a zakládá gólový účet svého týmu. Snížení ze strany Lotyšů přišlo brzo.
22:00'
Střely na branku: 13 – 8
21:48'
Lukas Finckenhagen – 5 min., vražení na hrazení + OK, nesportovní chování.
20:01'
Norové zahráli perfektní třetinu a díky třem trefám vedou ve Finsku na šampionátu osmnáctiletých 3:0. Nadějný výsledek. Boj o třetí až páté místo ve skupině se začíná zamotávat. Jsou v něm namočeni Norové, Lotyši i Slováci.
Další třetina začne přibližně v 17:33.
20:00'
19:02'
Lotyši si zahrají přesilovku. Když jí využijí, bude to 1:3 a naděje na srovnání, pokud jí nepromění, přesilovka se roztáhne do dvou třetin.
19:01'
Ludvig Lafton – 2 min., držení.
19:00'
Běží poslední minuta první třetiny.
18:08'
Norsko právě vstřelilo branku! Autorrem třetí branky Norska je NIKLAS AARAM OLSEN. Ten tak dává Norsku klid a jistotu na hokejky a nyní se mohou soustředit na obranu, nebo naopak hrát stále stejně a přidávat další branky.
15:05'
Mikkel Eriksen – 2 min., hákování.
15:00'
Střely na branku: 8 – 6.
12:00'
Probíhá dvanáctá minuta utkání, na stavu se nic nezměnilo, hraje se 5 na 5 a střely na branku jsou: 6 – 4.
10:00'
Střely na branku: 5 – 4
08:53'
Norsko právě vstřelilo branku! Autorem branky je MATHIAS DEHLI. Asistence: Jorgen Myhre, Niklas Aaram Olsen. Norsko de do dvoubrnkového trháku, dva slepené góly a Norsko vede v existenčním zápase 2:0.
08:00'
Střely na branku v tuto chvíli: 4 – 1
07:44'
Norsko právě vstřelilo branku! Autorem branky je LUKAS FINCKENHAGEN. Asistence: Rasmus Olsen Brekke, Elias Vatne. Norové využívají první přesilovku v utkání a otevírají účet dnešního důležitého utkání.