NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Detroit - 24. prosince 2018   01:30

Toronto
Toronto
00:27' Kapanen (Matthews, Rielly) • 32:52' F. Gauthier (P. Lindholm, Moore) • 34:00' Rielly (Tavares, A. Johnsson) • 59:52' Tavares (Gardiner) • 61:53' Kapanen (Dermott, Kadri)
5:4
(1:2, 2:1, 1:1 - 1:0)
Detroit
Detroit
03:45' Hronek   • 19:18' Rasmussen  (D. Larkin, Jensen) • 29:53' Ehn  (Megan) • 52:03' Nielsen  (Kronwall, Bertuzzi)
Toronto
Rank, Nicholson – Shewchyk, Kovachik
Scotiabank Arena, Toronto
19 196 diváků
Detroit

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním příjemně strávených vánočních svátků se s vámi loučím a brzy na shledanou u dalších přenosů!
Československá stopa v utkání:
Filip Hronek (Detroit) 1+0, 3 střel, čas na ledě 19:34
Tři hvězdy utkání:
1. Kasperi Kapanen (Toronto) ) 2+0
2. John Tavares (Toronto) 1+1
3. Morgan Rielly (Toronto) 1+1
A je tu konec! V napínavém prodloužení se dokázal prosadit Kapanen, který přidal svou druhou branku v zápase a rozhodl o bonusovém bodu pro Toronto. Domácí tým prohrával ještě 10 vteřin před koncem,ale Tavares tečoval kotouč od modré a poslal zápas do prodloužení, kde bylo domácí mužstvo šťastnější. 2 body tak zůstávají v Torontu, naopak Detroit si po dobrém výkonu připisuje alespoň bod.
Střely po prodloužení. třetině: Domácí – 24, Hosté – 30.
61:53'
Toronto právě vstřelilo branku!
Tak tohle si za rámeček hostující brankář nedá! KASPERI KAPANEN dostal kotouč do třetina, vybruslil s ním na střed, zasekl a vypálil backhandem z otočky po ledě, Bernier asi střelu nečekal a kotouč mu propadl mezi betony až do branky!
Asistence: Travis Dermott, Nazem Kadri
61:30'
Nielsen nabral rychlost, natlačil se před branku,ale následně nezamířil přesně.
61:20'
Tavares dostal nahrávku před branku,ale branku přestřelil!
60:58'
Mitchell Marner zakončoval v pádu a následně se ke kotouči dostal Detroit,ale Larkin se netrefil přesně!
60:29'
Toronto vystřídalo a stále nepustilo Detroit ke kotouči.
60:01'
Úvodní buly pro Toronto.
60:01'
60:00'
59:52'
Tak to byl drtivý finiš domácího týmu, který přinesl ovoce! Gardiner napřáhl od modré, jeho pokus před brankou tečoval JOHN TAVARES a Bernier byl bez šance..
Asistence: Jake Gardiner.
59:10'
Morgan Rielly vypálil od mantinelu,ale jeho pokus obětavě zablokoval obránce.
58:50'
Jonathan Ericsson výborně zašlápl kotouč za brankou a šetří čas.
58:32'
Oddechový čas pro domácí.
58:30'
Kotouč ve třetině Toronta, Detroit se dokázal osvobodit.
58:20'
Puk se dostal krásně před branku na Kapanena, ale ten ho nedokázal dostat do branky.
58:01'
Jensen se dostal ke kotouči ve vlastní třetině a o plexisklo ho vyhodil pryč.
57:40'
Toronto má obrovský tlak!
57:27'
Toronto to zkouší se 6ti hráči!
56:50'
Dennis Cholowski vyhodil kotouč ze třetiny výborně k domácím, Sparks se musel zapojit do hry a nepíská se icing.
56:25'
Kotouč je za brankou Toronta a domácím teď čas utíká opravdu rychle.
55:37'
Jake Gardiner napřáhl k dělovce od modré, jeho pokus někdo ztečoval do vzduchu, ale následně kotouč zamířil do rohu kluziště.
55:20'
Obrovská šance Nyladera,ale Bernier se výborně přemístil a vykopl kotouč!
54:50'
Toronto se usídlilo ve třetině hostů, ale Bernier ještě nemusel zasahovat.
54:10'
I Toronto se uchýlilo k forčekingu a sledujeme opravdu svižný hokej.
53:05'
Detroit začal napadat rozehrávku domácích a ti mají nyní problémy rozehrát.
52:03'
Detroit právě vstřelil branku!
Detroit se ujímá vedení! Niklas Kronwall napřáhl ke střele od modré, jeho pokus Sparks vyrazil před sebe a nejlépe se zorientoval FRANS NIELSEN, který se z dorážky prosadil.
Asistence: Niklas Kronwall a Tyler Bertuzzi.
51:28'
Nahození od modré v podání Jensena skončila v lapačce Sparkse.
51:05'
Tečovaná nahrávka od jednoho z hostujících hráčů skončila mezi diváky a následuje komerční přestávka.
50:20'
Hra je teď hodně neuspořádaná, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit větší šanci.
49:40'
Wade Megan dostal pěknou nahrávku do jízdy,ale z ideální pozice netrefil branku!
48:59'
Detroit je bez puku dost pasivní a Toronto nemá nejmenší problém dostat se s pukem do třetiny.
48:26'
Nielsen nabral rychlost na levém křídle,ale jeho pokus zápěstím Sparks vyrazil ramenem.
47:50'
Detroit ubránil oslabení, to je důležitý moment v tomto zápase.
47:10'
Kadri trefuje tyčku!
46:59'
Toronto je s kotoučem stále ve třetině a zvyšuje svůj tlak.
46:10'
Krásná sehrávka na Tavarese před branku, ale ten dokázal usměrnit kotouč do branky!
45:40'
Kadri tečoval kotouč těsně před brankou, Bernier si dokázal poradit.
45:20'
Detroit se okamžitě po buly osvobozuje.
45:14'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Thomas Vanek – 2 min., hákování).
44:23'
Fanoušci ve Scotiabank Aréně se probrali a chvilku povzbuzovali Toronto.
43:20'
Hronek vypálil od modré, Sparksovi nikdo neclonil a domácí brankář si připsal jednoduchý zákrok.
42:40'
Nepřesná rozehrávka Toronta končí icingem.
41:40'
Slibně vypadající útok Detroitu zastavuje offside.
40:20'
První zákrok Sparkse v této třetině, když vyrazil betonem střelu od modré.
40:01'
Úvodní buly pro Detroit.
40:01'
A máme za sebou i druhou třetinu. V této třetině nejprve navýšil Detroit svůj náskok na 3:1,když svůj první gól v NHL vstřelil Ehn. Toronto přidalo na obrátkách a díky 2 slepeným gólům vyrovnalo. Nejprve se prosadil Gauthier a o minutu později Rielly. Maple Leafs byli ve zbytku třetiny aktivnějším týmem a dokonce jednou rozezvučeli tyč. Do šaten se jde tak za smírného stavu 3:3.
Střely po druhé třetině: Domácí – 14, Hosté – 22.
Třetí třetina začne přibližně v 03:26.
40:00'
39:40'
Tečovaná nahrávka Kadriho skončila v ochranné síti.
39:25'
Puk je znovu za brankou Sparkse.
39:05'
Detroit odpaluje kotouč přes všechny čáry.
39:01'
Mitchell Marner vypálil ze středu hřiště, Bernier si vybruslil a připsal si parádní zákrok!
38:28'
Kotouč je za brankou Toronta, Detroit vyhodil kotouč přes všechny čáry.
38:05'
Patrick Marleau vypálil od modré, kotouč rozezvučel tyč!
37:41'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Filip Hronek – 2 min., držení).
37:05'
Vanek místo střely zvolil nahrávku na druhou tyč a Nielsen měl obrovskou šanci vyrovnat! Bohužel pro hosty nenasměroval kotouč správně!
36:27'
Larkinova střela od mantinelu trefila prvního obránce Toronta a hráči v modrých dresech jsou znovu u kotouče.
36:10'
Hronek vypálil od modré Sparks toho moc neviděl,ale připsal si úspěšný zákrok.
35:40'
Thomas Vanek mohl střílet do odkryté klece,ale těsně před tím mu odpálil kotouč jeden z domácích obránců!
35:27'
Nepovedená rozehrávka Detroitu končí icingem a hra je přesune před Berniera.
34:50'
Toronto dvě rychlé branky povzbudily a nyní udává tempo hry.
34:00'
Tak to je hokejová paráda co právě předvedl Tavares. John Tavares dostal nahrávku do jízdy, kotouč si prohodil mezi nohama a milimetrovou nahrávkou pod hokejkou obránce vybídl ke skórování MORGANA RIELLYHO. Asistence: John Tavares a Andreas Johnsson.
32:52'
Toronto je zpátky v kontaktu! Pär Lindholm dostal pěknou nahrávku do jízdy, dostal se s kotoučem za branku a krásnou nahrávkou kolem první tyče našel FRÉDÉRIKA GAUTHIERA, který se z blízkosti nemýlil a připsal si první branku v letošní sezóně.. Asistence: Pär Lindholm a Trevor Moore.
30:18'
Ztečovaný kotouč skončil mezi diváky, následuje komerční pauza.
29:53'
Detroit zvyšuje svůj náskok! Megan našel krásnou nahrávkou přes celé hřiště rozjetého CHRISTOFFERA EHNA, který se dostal přes obránce a parádní střelou backhandem vstřelil svůj první gól v NHL!
Asistence: Wade Megan.
29:10'
Detroit je teď častěji u kotouče a určuje tempo hry!
28:32'
Justin Abdelkader vypálil nebezpečně z levého kruhu pro vhazování, Sparks zasáhl ramenem!
27:40'
Larkin naskočil z lavičky přímo do útočné třetiny a dostal se ke střele ze slušné pozice, jeho pokus Sparks kryje.
27:30'
Jonathan Bernier si připsal parádní zákrok lapačkou proti střele Matthewse od levého mantinelu. Obrovská šance Toronta.
26:50'
Kadri hledal krosovou nahrávkou volného spoluhráče,ale jeho úmysl přečetl obránce, který odpálil kotouč.
26:10'
Jeden z domácích obránců se poroučel k ledu a zaplněná aréna se dožadovala vyloučení, rozhodčí,ale zůstávají ledově klidní.
25:31'
Nepovedená rozehrávka Detroitu končí icingem a máme tu první přerušení v tomto dějství.
24:20'
Frédérik Gauthier vyslal jedovatou střelu na branku, jeho pokus Bernier vyrážečkou zneškodnil.
23:50'
Nikita Zajcev si nerozuměl se spoluhráčem a kotouč se dostal za modrou čáru, Toronto musí vyklidit třetinu.
23:10'
Gustav Nyquist se hnal do přečíslení 2 na 1, ale jeho pokus na první tyč nebyl úspěšný.
22:30'
Dennis Cholowski chtěl dohrát protihráče,ale ten mu elegantně uhnul a hostující hráč si pořádně natloukl.
21:26'
Tyler Bertuzzi si sjel na střel hřiště a dostal nahrávku, bohužel pro něj a celý Detroit mu kotouč před holí odpálil protihráč.
20:50'
Detroit se ihned usadil ve třetině soupeře, ale větší šanci si vytvořit nedokázal.
20:01'
20:01'
A je tu konec první třetiny! V tomto dějství jsme viděli hned 3 branky! Toronto mělo skvělý vstup do zápasu, když se hned v první minutě prosadil Kapanen. Na tuto ránu dokázal odpovědět Hronek a v poslední minutě přidal gól do šatny Michael Rasmussen. Detroit byl v závěru třetiny aktivnějším týmem a po zásluze vede.
Střely po první třetině: Domácí – 3, Hosté – 14.
Druhá třetina začne přibližně v 02:31.
20:00'
19:18'
Detroit se ujímá vedení! Hostující tým měl obrovský tlak, když se ke střele od modré dostal Larkin, jeho pokus tečoval před brankou MICHAEL RASMUSSEN mimo dosah brankáře. Asistence: Dylan Larkin, Nick Jensen.
19:05'
Detroit se kotoučem stále motá v útočné třetině a hostující tým si vynutil další přesilvoou hru.
18:27'
Hraje se již dlouho bez přerušení, nyní si vytvořil tlak hostující tým a Sparks musel předvést pár dobrých zákroků!
18:18'
Tyler Bertuzzi se dostal ke střele při přečíslení 2 na 1,ale odkrytou klec netrefil!
17:40'
Andreas Johnsson vypálil z jedničky ze středu,ale netrefil branku.
17:12'
Tavares se snažil prokličkovat mezi 3 obránci, o kotouč okamžitě přišel.
16:50'
Detroitu se nepodařilo vyhodit kotouč a Toronto zvyšuje svůj tlak.
16:05'
Toronto se nyní usadilo ve třetině soupeře, střela Matthewse netrefila branku.
15:50'
Mitchell Marner je na hřišti, Toronto přežilo všechna 3 oslabení.
15:15'
Detroitu se nepodařilo přejít přes modrou a máme tu offside.
14:58'
Kotouč je za brankou Red Wings a z trestu Marnera zbývá ještě minuta.
14:26'
Detroit vypálil všehovšudy 3x,ale 2x trefil obránce a jednou se střela nevešla mezi 3 tyče.
13:50'
Detroit vyhrál vhazování a kombinuje,ale dosavadní střely mířily pouze do bloků.
13:38'
Pozor! Detroit bude mít výhodu přesilové hry 5:3 dlouhých 29 vteřin!
13:38'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Mitchell Marner – 2 min., držení hole).
13:30'
Zatím je to nepovedená přesilovka, kotouč je znovu za brankou Detroitu.
13:05'
Nikita Zajcev chytil kotouč na modré a ihned ho odpálil na druhou stranu kluziště.
12:30'
Detroit má výhodu druhé přesilové hry a má tak ideální šanci vstřelit branku.
12:07'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (William Nylander – 2 min., vysoká hůl).
12:05'
Nepovedená rozehrávka Detroitu končí zakázaným uvolněním.
11:20'
Andreas Johnsson tečoval střelu spoluhráče od modré těsně vedle druhé tyče!
10:50'
Toronto přežilo první oslabení a už hraje v plném počtu.
10:17'
Sparks si musel poradit s tečí od vlastního obránce,ale nakonec ošemetnou situaci zvládl a skóre se nemění.
09:58'
Kotouč je za Bernierem, Toronto se dokázalo osvobodit.
09:30'
Larkin trefuje tyč z levého kruhu pro vhazování!
08:50'
Toronto získalo kotouč ve vlastní třetině a odpaluje ho přes všechny čáry.
08:35'
Gustav Nyquist vypálil hned po buly, Sparks jeho pokus kryje.
08:28'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Mitchell Marner – 2 min., podrážení).
08:05'
Niklas Kronwall se výborně vrátil a odpálil kotouč před Johnssonem ,který mohl jet sám na branku.
07:50'
Detroit se hnal do slibně rozjetého útoku,ale jeho pokus zastavuje čárový rozhodčí pro offside.
07:05'
Kasperi Kapanen tečoval nahození od modré těsně mimo branku!
06:30'
Ron Hainsey vypálil z jedničky od modré, jeho pokus netrefil branku.
04:10'
Sledujeme svižný hokej, šance střídá šanci.
03:45'
A máme srovnáno! Detroit napadal rozehrávku hostů, když se puk z poza branky dostal k pravému kruhu pro vhazování, kde byl FILIP HRONEK, který vypálil, kotouč, Sparks vyrazil,ale následně trefil Zajceva a od něj se došoural do branky.
Bez asistence.
02:50'
Další velká šance pro Toronto, ale tentokrát si hostující brankář připisuje úspěšný zákrok.
01:20'
Detroit se dostal k první větší šanci,ale Garret Sparks si připisuje zákrok betonem proti střele od mantinelu.
00:27'
Tak to je vstup do zápasu jako hrom! Toronto se usadilo ve třetině Detroitu a Auston Matthews vypálil z levé strany, jeho pokus brankář vyrazil pouze před sebe a z předbrankového prostoru se z dorážky prosadil KASPERI KAPANEN.
Asistence: Auston Matthews a Morgan Rielly.
00:01'

Toronto Maple Leafs: Sparks (Andersen) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Holl – A. Johnsson, Tavares, Marner – Marleau, Matthews, Kapanen – Co. Brown, Kadri, W. Nylander – P. Lindholm, F. Gauthier, Moore.

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Jensen, Kronwall, Daley, Cholowski, Hronek, Ericsson – Abdelkader, D. Larkin, Nyquist – Glendening, Nielsen, Bertuzzi – Rasmussen, J. de La Rose, Ehn – Witkowski, Megan, Vanek.

Rozhodčí: Rank, Nicholson – Shewchyk, Kovachik.
Toronto Maple Leafs
Toronto potvrzuje papírové předpoklady a v letošní sezóně drtí jednoho soupeře za druhým. Toronto si připsalo 2 porážky v řadě před týdnem, ale z nepovedeného dvojzápasu se vzpamatovalo a následuje šňůra 3 výher. Maple Leafs si připsali výhru 7:2 proti Devils, 6:1 proti Floridě a v posledním utkání si kanadský celek poradil s Rangers 5:3. V tabulce Východní konference najdeme Toronto na 2. místě s 50 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Marner – 12 + 38
2. Reilly – 12 + 30
3. Tavares – 23 + 17
Detroit Red Wings
Detroit nezažívá ideální předvánoční čas. Z posledních 5ti zápasů dokázal získat pouhé 3 body, když si připsal bod proti Islanders a výhru nad Hurricanes. V minulém zápase podlehla Rudá křídla doma Floridě 1:2. Jediným úspěšným střelcem domácího celku byl Vanek. V tabulce Východní konference najdeme Red Wings na nelichotivém 11. místě s 35 body.
1. Larkin – 15 + 20
2. Nyquist – 9 + 22
3. Nielsen – 6 + 15
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské hokejové NHL! Dnes, na Štědrý den, se spolu podíváme na zápas mezi Toronto Maple Leafs a Detroit Red Wings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.