Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Třebíč : Vsetín - 9. srpna 2018   17:30

Vsetín
23:21' Jonák   • 35:03' Rob
Třebíč
Vsetín

V dnešním utkání rozhodla druhá třetina, která se lépe povedla hostům. Třebíč sice měla výborný vstup do poslední třetiny, ale cestu k překonání vsetínské obrany a Šelepněva nenašla. Výbornou práci dnes předvedli oba gólmani, šťastnější však byl ten vsetínský. Utkání ukázalo, že je v obou týmech ještě stále na čem pracovat a můžeme se pouze těšit na start soutěže. My se s vámi loučíme z MANN + HUMMEL ARENY a přejeme vám příjemný zbytek večera.
59:48'
Vávra z bezprostřední blízkosti přestřelil bránu domácích.
59:20'
Raška se k zakončení mezi kruhy nedostal.
59:00'
Frydrych hledal před bránu volného Střondalu. K tomu ale přihrávka nedoputovala.
58:14'
Třebíč v posledních minutách chytla druhý dech a Vsetín hodně tlačí.
58:06'
Střondala zavezl kotouč až do brankoviště, kde se nejrychleji zorientoval Šelepněv.
57:20'
Nebezpečná střela Furcha proletěla kolem pravé tyčky brány hostí.
56:18'
Třebíči se zatím daří vyhazovat tak šikovně, že ani jednou nebyl pískán icing. Naopak Vsetín se snažil rychle rozehrát a icingem se provinil.
55:03'
Raška sám před bránou na Šelepněva nevyzrál.
54:28'
Jenáčkovu střelu z pravého kruhu Dostál s přehledem chytá do lapačky.
54:17'
Perfektní obranou akci předvedl Holomek, který obětavě lehl do střely Střondaly.
53:24'
Zakázané uvolnění Třebíče překazilo nátlak Vsetína.
52:14'
Klímek obranným zákrokem zabránil Kuskovi ke střele do prázdné brány.
51:48'
51:30'
Klímek vyhazuje kotouč mimo nebezpečí.
50:50'
Střelu Horta od modré výborně zablokoval Vítek.
50:31'
Po levém křídle unikal Kusko, kterého ale znovu vychytal Šelepněv.
50:21'
Šilhavý prokličkoval mezi obránci, následně byl ale od kotouče odstaven a k zakončení se nedostal.
50:15'
49:48'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Podešva – 2 min., nedovolené bránění).
49:27'
Jonák již po druhé hledal před bránu volného Roba. Ten se však opět zakončení nedočkal.
48:54'
Střela Jenáčka z mezikruží mezi tři tyče nemířila.
48:15'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Kusko – 2 min., hákování).
47:58'
Ke střele z první se dostal Hort, bránu však ze zajímavé pozice minul.
47:47'
Kuskův pokus z mezikruží málem přeskočil Šelepněva. Následně ještě z bezprostřední blízkosti dorážel Medvídek. Šelepněv ale stále drží.
47:24'
Hortovu střelu od modré tečoval jeden ze vsetínských obránců nad.
46:34'
Vítek se dostal ke střele z mezikruží, nastřelil však pouze připraveného Dostála.
46:22'
Furchovu střelu z levého kruhu vyráží Šelepněv k mantinelu.
46:07'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Rudl – 2 min., hákování).
45:13'
Pechanec s Jonákem se dostali do parádní akce, Pechanec však pouze vyprášil Dostálovy betony.
44:38'
Zajímavou střelu Nováka vyrazil Šelepněv mimo.
44:28'
K volnému kotouči na modré se dostal Slováček, kterého Dostál ale vychytal.
44:19'
Slováčkovu nabídku přes celé hřiště Vítek nezachytil a kotouč je po zakázaném uvolnění opět před bránou hostí.
Dnešní utkání sleduje 345 diváků.
43:34'
Horácká Slávia nechce nechat osud utkání na vsetínských holích. Od začátku třetiny výrazně přidala na tempu hry a je výrazně dravější.
43:00'
Král pálil znovu. Od pravého mantinelu poslal kotouč pouze do náruče vsetínského gólmana.
42:36'
Králova střela z ostrého úhlu Šelepněva nepřekvapila.
41:40'
Po pravém křídle ujížděl Vítek, jehož střela zápěstím šla těsně vedle.
41:20'
Střondala pálil z bezprostřední blízkosti pouze do betonů gólmana hostí.
40:38'
Obranou Vsetína se prokličkoval Raška, který se snažil zasunout kotouč kolem pravé tyčky. Šelepněv ale kotouč strčil pod sebe. V následné skrumáži byl gólman Vsetína nejúspěšnější a kotouč si pohlídal.
40:10'
Okamžitě po buly se k nahození od modré dostal Rob. Jeho pokus schoval Dosál v lapačce.
40:01'
Druhá třetina se lépe podařila hostujícímu celku, který po trefách Jonáka a Roba vede 2:0. Branky dodaly utkání potřebný spád a šance byly na obou stranách. Oba gólmani ale opět předvádějí výbornou práci a jen díky nim je skóre takto příznivé pro obě mužstva. Další třetina začne v cca 19:10.
40:00'
39:57'
Zajímavou myšlenku měl nyní Pechanec, když zpoza brány nastřelil třebíčského obránce. K další brance nechybělo málo.
39:50'
Jenáčkovo nahození od modré mohl tečovat Vítek. Kotouč ale se štěstím pouze sjel po Dolejšově lapačce mimo.
39:18'
Obrana Třebíče nyní zablokovala několik vsetínských pokusů.
38:30'
Lašákovu střelu z levého kruhu vyráží Dostál nad.
37:58'
Střela Kabelky od modré zasáhla pouze vyrážečku gólmana hostí.
37:00'
Rob před bránou hledal osamoceného Pechance. Kotouč u ale na poslední chvílí přeskočil hůl.
36:10'
Hra se po druhé vstřelené brance začala přelívat z jedné strany na druhou. Ani jeden z gólmanů však zasahovat nemusel.
35:22'
Z bezprostřední blízkosti Podešva bránu pouze přestřelil.
35:03'
Vsetín právě vstřelil branku!
Úplně volného LUBOŠE ROBA na pravém křídle našel Ondřej Slováček. Pro Roba už nebylo těžké zakončit k pravé tyči. Asistence Ondřej Slováček.
34:47'
34:36'
Zajímavou střelu Hořanského likviduje opět až Dostál.
33:58'
V oslabení unikl vsetínským obráncům Hort, kterému však těsně před bránu utekl kotouč. Následně se ještě dostal ke dvěma dorážkám, které Šelepněv likviduje.
32:47'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Čermák – 2 min., krosček).
32:34'
Rudlovu střel z první obětavě zablokoval Čejka.
32:32'
Slováčkovo nahození od modré proplachtilo až na betony Dostála.
31:53'
Pechancovu střelu z levého kruhu tečoval Kučera do ochranné sítě.
30:58'
Kučerova střela jen těsně proletěla nad břevnem.
29:58'
Zajímavou příležitost měl nyní Šilhavý, jehož bruslil příhodně nastřelil Podešva. Kotouč jen těsně minul tři tyče.
29:39'
Hráči si nyní přehazují kotouč jak horkou bramboru. Tempo hry je sice rychlejší, ale kvalita šla dolů. K zakončení se nemá nikdo.
28:51'
Střela Hořanského z levého kruhu skončila v lapačce připraveného gólmana domácích.
27:35'
27:09'
Šilhavý se pokoušel z otočky překvapit Dostála. Kotouč mu ale v rozhodující chvíli sjel.
26:33'
Třebíčská obrana nyní velmi pomohla Dostálovi. Nejprve zablokovali přihrávku na Roba a následně i jeho střelu.
26:05'
Jonákova střela z otočky skončila pouze na bruslích obránce.
25:35'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Paták – 2 min., faul loktem).
24:08'
Třebíč se snaží vyrovnat. Novák se snažil překvapit Šelepněva zpoza brány. Gólman hostí je ale zatím 100%.
23:21'
Valaši využívají přesilovou hru. VÍT JONÁK sjel až na vrchol brankoviště odkud nenápadnou střelou zápěstím překonal Dostále mezi betony. Asistence Ondřej Slováček a Antonín Pechanec.
22:47'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Kučera – 2 min., podražení).
22:32'
Na nahození Lašáka si Dostál smlsl. Chytil ho do lapačky a znovu rozehrál.
21:50'
Další nebezpečná střela Vsetína končí v rohu kluziště.
21:45'
20:58'
Dobrý pokus Slováčka z pravého kruhu končí na Dostálově výstroji.
20:35'
Střela Furcha od modré Šelepněva nepřekvapila.
20:20'
Valaši ihned po buly vyrazili do útočného pásma, tam je ale o kotouč obrali domácí a jde se hrát před Šelepněva.
20:01'
Zápas se zatím nese v duchu přípravného utkání. Tempo je poněkud volnější a na obou stranách se objevují nepřesnosti. Oba gólmani dnes chytají ale velmi dobře, čemuž odpovídá i bezbranková první třetina. Další třetina začne cca 18:19.
20:00'
19:45'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jindra – 2 min., vysoká hůl).
19:14'
Podešva střílel z pravého kruhu jen těsně mimo tři tyče.
18:49'
Novák se ocitl sám před Šelepněvem. Kotouč se snažil zasunout zpoza tyčky za levý beton. Gólman hostí však kotouč chytil.
18:24'
Třebíč se snažila dostat do rychlého protiútoku, končí to pouze zakázaným uvolněním.
18:00'
Valaši u útočném pásmu hledají marně recept na to, jak pokořit třebíčskou obranu.
16:53'
Vávrovu střelu z mezikruží nebezpečně tečoval třebíčský obránce. Dostál se jen marně rozhlížel, kde kotouč skončil.
16:06'
15:54'
Chvilkový tlak Třebíče ukončuje vsetínské vyhození.
15:00'
Valaši hrají v oslabení velmi dobře a Třebíč se nemůže dostat do útoku.
14:06'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Podešva – 2 min., hákování).
14:06'
Hort se dostal až do předbrankového prostoru, byl však hákován Podešvou.
13:04'
Rob se dostal až k bráně, ale před zakončením mu kotouč sjel z hole.
11:50'
11:21'
Podešvovu dělovku zastavuje až obránce Kabelka.
10:25'
Jonákovu teč opět likviduje Dostál.
09:50'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Kučera – 2 min., krosček).
09:39'
Nebezpečnou teč Roba i následnou dorážku Dostál likviduje.
09:33'
Vítek v úniku zkusil trefit místo nad pravým betonem Dostála. Ten si ale kotouč pohlídal.
08:48'
Šilhavý nastřelil z levého kruhu tyč.
08:15'
Úplně sám byl mezi kruhy Lašák, ten však přestřelil.
08:04'
Jonák dostal kotouč do útočného pásma, ale z obklíčení třebíčských hráčů se již nedostal. Kotouč mají opět pod kontrolou domácí.
07:23'
Střela Matěje Svobody končí po zákroku Šelepněva pouze v ochranné síti.
07:08'
Kusko z mezikruží nastřelil pouze betony Šelepněva.
06:11'
05:57'
Před brankou byl úplně sám Raška, na poslední chvíli však vložil do přihrávky na něj hokejku Lašák.
05:45'
Třebíči se zatím nedaří udržet útočné pásmo a nevidíme ani žádnou větší šanci.
04:55'
Vsetín se osvobozuje a střídá.
04:26'
Nebezpečná teč Krále končí pouze na betonech vsetínského brankáře.
04:11'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Rudl – 2 min. + 10 min. osobní trest, naražení zezadu). Trest odpyká Klímek.
02:49'
Jenáčkovi proklouzl Raška a jel sám na gólmana hostí. Vystřelil k pravé tyčce a kotouč se pohyboval po modré čáře. Ke štěstí hostí však Weintritt kotouč poslal mimo.
01:53'
Střela Rudla mezi betony za brankovou čáru neprošla. Dostál bezpečně chytá kotouč.
01:33'
Nahození Vítka si Dostál pohlídal a bude se vhazovat po jeho levici.
01:13'
Kusko vystřelil z pravého kruhu. Šelepněv ale vyrazil kotouč mimo.
00:08'
Po obrovské chybě vsetínské obrany střílel hned po úvodním buly Vodný. Jeho pokus šel ale přímo na gólmana hostí.
00:01'

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Svoboda D.) – Trnka, Kabelka, Čermák, Furch, Kučera, Hort, Jeřábek, Jurnečka – Vodný, Raška, Novák, Kusko, Nedvídek, Svoboda M., Čejka, Král, Paták, Havlát, Střondala, Frydrych.

VHK ROBE Vsetín: Šelepněv (Gába) – Slováček, Jenáček, Holomek, Weintritt, Hryciow, Rudl, Lašák – Rob, Pechanec, Jonák, Vítek, Jindra, Hořanský, Šilhavý, Podešva, Vávra, Klímek..
SK Horácká Slavia Třebíč:

Třebíč odehrála poslední zápas 7.8. kdy nestačila na Přerov. Ukázala ale svou sílu a po vyrovnané základní hrací době rozhodovaly až nájezdy, kde byli Zubři lepší.
VHK ROBE Vsetín:

Valaši si ve včerejším přípravném utkání smysli na extraligovém celku z Vítkovic. Nyní je čeká těžký soupeř v podobě Třebíče, který vždy dokázal Valachy potrápit. Bude tomu stejně i dnes?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.