Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Salzburg - 27. srpna 2021   18:00

06:21' Dosek  • 20:39' Volf  • 37:22' Čížek  • 59:59' Januška
4:6
(1:2, 2:2, 1:2)
Salzburg
Salzburg
08:04' Krening   • 09:44' Auer   • 32:13' Kanzig   • 33:22' Maier   • 51:33' Krening   • 52:52' Kanzig
Písek
Poskočil – Šperl, Mitáš.
Zimní stadion Písek
Salzburg

Děkuji za pozornost a u dalšího onlajnu napočtenou.
Domácí tak poprvé v přípravě prohrávají konečným výsledkem 4:6.
59:59'
Písek právě vstřelil branku!
Poslední branka utkání, kterou dává FRANTIŠEK JANUŠKA, kterému nahrál Sýbek. Asistence: Jan Sýbek.
59:22'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Cernik – 2 min., příliš mnoho hráčů).
58:00'
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
55:48'
Ve dvojnásobném oslabení se dostal do úniku Volf, ale pohotovou kličku mu vychytal dobrým zákrokem Wieser,
54:40'
Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Bednařík – 2 min., hákování + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
54:22'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Dosek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Purdeller – 2 min., hrubost).
52:52'
Salzburg právě vstřelil branku!
Další branku zařídil KEEGAN KANZIG, kterému puk předložil Lipiansky. Asistence: Lukas Lipiansky.
51:33'
Autorem branky je PHILIP KRENING, který dopravil kotouč za brankovou čáru. Bez asistence.
51:15'
Volf se protlačil k zakončení, ale brankář hostí si připisuje další zákrok.
50:37'
Icing žluto-modrých.
49:38'
Matějkovu ránu Wieser vyráží do ochranné sítě.
48:40'
Januška se se svým spoluhráčem dostali do útočného pásma, kde nakonec jejich akce končí.
47:08'
Po dalším přerušení následuje vhazování v útočné třetině hostů.
46:56'
Dosek od modré netrefil klec.
46:45'
Volf po nahození na brankáře vybojoval útočné pásmo.
44:20'
Sýbek si vyjel na kruh, ale další zákrok si připisuje Wieser.
43:15'
Nabídku od svého spoluhráče nevyužil Sýbek.
42:46'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Auer – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
42:46'
Ofsajd Salzburgu.
42:21'
Další pokus zastavuje D. Novák.
41:36'
Po dalším tlaku zastavuje hru gólman Písku.
41:15'
Purdeller se dostal do akce, ale nedokázal přesně zakončit.
40:01'
Ve druhé části jsme viděli celkem čtyři góly. Hosté šli do vedení o dvě branky, ale na konci třetiny snížil Čížek v oslabení.
Další třetina začne přibližně v 19 35 hod.
40:00'
37:22'
Domácí snižují ve vlastním oslabení, kdy po Bednaříkově nabídce se prosadil JAKUB ČÍŽEK. Asistence: Lukáš Bednařík.
36:47'
Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Dvořák – 2 min. – hákování.
33:22'
Salzburští odskakují na rozdíl dvou branek, kdy se trefuje kapitán OSKAR MAIER. Asistence: Luca Auer.
32:39'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Hengelmuler – 2 min., vysoká hůl).
32:13'
Hostující výběr jde do vedení, kdy po asistenci Hengelmulera střílí gól do růžku KEEGAN KANZIG. Asistence: Max Hengelmuler.
31:40'
Domácí střídají brankáře. Odchází Kříž a nahrazuje ho D. Novák.
30:50'
Povedená akce ze strany hostů, ale Maier nakonec nedokázal zakončit mezi tři tyče.
29:47'
Po střele na branku Písku, následuje vhazování v obranném pásmu Králů.
28:40'
Volf se po přihrávce dostal do nebezpečné šance, ale Wieser ho vychytal.
28:17'
Domácí vyhazují přes všechny čáry.
27:55'
Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (F. Novák – 2 min., sekání).
26:56'
Čížek měl dvě šance, ale neproměnil.
24:49'
Písek měl další pokus, ale Wieser zastavuje hru.
23:57'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Kanzig – 2 min., vysoká hůl).
23:55'
Další možnost pro hosty, tentokrát po nahrávce zakončoval Cernik, ale netrefil branku.
23:25'
Po dobrém pasu si našel puk u modré čáry Lipiansky a šel do úniku, ale Kříž svým zákrokem podržel domácí tým.
20:39'
Domácí srovnávají krok ve vlastním oslabení. Turek našel v útočném pásmu LUKÁŠE VOLFA a ten prostřelil Wiesera. Asistence: Jan Turek.
20:02'
Hokejisté v červeno-bílých dresech vyhráli úvodní vhazování, pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.
20:01'
Skončila úvodní třetina, ve které jsme viděli několik šancí a také tři góly. V 7. minutě šli do vedení Jihočeši, kdy se prosadil Dosek. Hned v následné šanci srovnali hosté, kdy se trefil Krening. Salzburg ještě v 10. minutě přidal další trefu, kdy poslal do vedení svůj tým Auer.
Další třetina začne přibližně v 18 45 hod.
20:00'
19:44'
Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Sýbek – 2 min., sekání).
18:23'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Eham – 2 min., podrážení).
18:20'
Po další tlaku se dostal k zakončení po nahrávce Lehmus, ale netrefil osamocenou klec.
16:35'
Sýbek z modré našel Hanuse, který od ní vypálil, ale velké ohrožení branky to nebylo.
15:39'
Hosté vyhazují.
15:13'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Auer – 2 min., hákování).
12:49'
Do přečíslení se dostal Januška se svým spoluhráčem, ale místo přihrávky zvolil střelu, která brankáře neohrozila.
09:44'
Hokejisté rychle otáčí vývoj zápasu. Tentokrát Maier přihrál nehlídanému LUCA AUEROVI a ten z kruhu propálil domácího brankáře. Asistence: Oskar Maier.
08:04'
Hosté rychle vyrovnávají na 1:1. Purdeller v útočném pásmu našel PHILIPA KRENINGA a ten se nemýlil. Asistence: Tommy Purdeller.
06:21'
Jihočeši dávají úvodní branku, kdy Čížek našel STANISLAVA DOSKA a ten se do spodní části branky trefil. Asistence: Jakub Čížek, Lukáš Bednařík.
05:39'
Hru teď přerušuje další ofsajd Red bullu.
04:49'
Šuhaj se dostal do útočného pásma, ale nezakončil na branku.
02:48'
Salzburg se dostal ke třem pokusům před Křížem, který vše zastavil.
00:45'
00:25'
Sýbek posílá první střelu na branku hostí, gólman puk chytá.
00:03'
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:01'

IHC Králové Písek: Kříž (D.Novák) – Dudáček, Dvořák, Dosek, Turek, Hanus, F. Novák, Tampier – Sýbek "C", Volf "A", Šuhaj, Matějka, Čížek, Bednařík, Karbulka, Januška, Brož, Rod, Novotný.

EC Red Bull Salzburg: Wieser (Schultes) – Lehmus, Schwaiger, Venier, Kanzig, Ettwein, Fischer, Krening, Pronin, Hengelmuler, Auer "A", Maier "C", Harnisch, Lipiansky, Gschliesser, Cernik, Purdeller, Heigl, Eham.

Rozhodčí: Poskočil – Šperl, Mitáš.
Králové v pátečním zápase přivítají na svém ledě Salzburg. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hod.

IHC Králové Písek
Jihočeši mají za s sebou již tři přípravné vítězné zápasy. V 1. kole doma vyhráli po těsné výhře 4:3 proti Příbrami. O týden později přijel Linz, který Písek porazil jasně 3:0. V tomto týdnu odjeli Králové na led Klatov, nad kterými zvítězili 5:3.

EC Red Bull Salzburg
Hokejisté z Alpské seniorské ligy na svém stadionu sehráli před týdnem přípravné utkání s HC Benátky nad Jizerou, které si odvezli výhru 1:4.