Slávisté tedy v záverečné třetině neinkasovali, naopak do prázdné branky přidal čtvrtý gól Pospíšil. Fanoušci se tedy mohou po několika letech zase radovat z vítezství "doma v Edenu". Domácí zvyšují náskok na dnešního rivala už na 8 bodů. Z Edenu se s vámi loučím a zase někdy na počtenou.
60:00
59:35
Růžička ještě nečekanou střelou vylekal hostujícího brankáře.
58:58
Slavia právě vstřelila branku! TOMÁŠ POSPÍŠIL zachytil mizernou přihrávku soupeře a téměř z poloviny hřiště trefuje opuštěnou klec! Bez asistence.
58:48
Hübl zůstává na střídačce a Boleslav to zkouší v šesti.
58:48
Bude se vhazovat v útočném pásmu Středočechů, proto si hosté berou oddechový čas.
58:07
Přesto, že by se měla Boleslav vrhnout do útoku, radši odehráli puk na zakázané uvolnění.
56:55
Sklenář se snažil od modré trefit mezírku mezi betony hostujícího brankáře.
56:10
Tomas se vrátil zpátky na led.
55:35
Krejčík nebezpečně střílel z prostoru levého kruhu.
55:01
Hostům se podařilo dvakrát vyhodit.
54:10
Tomas je potrestán za vystřelení puku ze hřiště.
54:05
Krejčíkova tečovaná střela se od Hübla nebezpečně odrazila.
53:14
Pospíšil přihrávku jen protečoval a odjel na střídačku.
52:29
Slavia je v tlaku a snaží se rozhodnout dnešní střetnutí co nejdříve.
51:11
Hertl nadělal svým přízemním pokusem dost starostí hostujícímu gólmanovi.
50:50
Na dnešní utkání se přišlo podívat 3615.
50:01
Krenželok našel před brankou Micku, který měl ale zablokovanou hůl, s přihrávku tak nemohl nic udělat.
49:15
Pabiška s pomocí slávisty vydloubl puk ven z ledové plochy.
48:10
Boleslavští v klidu brání a vůbec to nevypadá, že by hráli v oslabení.
47:20
Duškovu střelu nikdo nedokázal usměrnit do sítě.
46:57
Uběhlo pouhých pět vteřin a máme tu další vyloučení. Tentokrát na straně Boleslavi.
46:52
45:48
Kadlec se proháčkoval až do útočného pásma, v poslední chvíli mu ale kotouč sjel z hole.
44:52
Boleslav má ideální možnost na vyrovnání, díky vyloučení Šulce.
44:39
Růžička ujel s Mickou a trochu překvapivě volil prvně jmenovaný střelu, kterou boleslavský brankář vyrazil do rohu hřiště.
44:10
Bahenský v dobré šanci nastřelil pouze rameno domácího brankáře.
42:28
Hertl nadvakrát nepřekonal ležícího Hübla.
41:42
Rúžička si parádně obhodil Rýgla, následně se ale ke kotouči už nedostal.
40:44
Boleslav již hraje v plném počtu.
40:32
Valach svoji tvrdou střelou trefil jen Vondrku.
40:01
Ve třetí třetině se máme ještě na co těšit, protože se Boleslav během druhé dvacetiminutovky dotáhla pouze na rozdíl jediného gólu. Hosté určitě nebudou chtít nechat všechny body domácím, a tak se dá očekávat tvrdý boj o každý centimetr ledu. Třetí dějství začne přibližně v 19:47.
40:00
39:05
Micka poslal na Valacha příliš dlouhou nahrávku, pro kterou se musel slávistický obránce vrátit až do svého pásma.
38:44
Slavia bude mít početní výhodu. Výborný je vyloučen.
37:40
Obránce Hay se vydal na výlet do útoku, na modré však nepřešel přes dva domácí hráče.
37:02
Vrbata nahodil kotouč do třetiny a odjel na střídačku.
35:55
I druhé oslabení v krátkém časovém úseku hosté zvládli.
35:13
Červenobílí přesilovku opravdu neumějí, teď se bude dokonce vhazovat u Kopřivy.
34:48
Hübl dobře zasáhl proti Valachově pokusu.
33:55
Sešívaní dostávají možnost přesilovkového reparátu, protože Boleslav bude hrát zase ve čtyrech.
33:47
Slavia dokazuje, že přesilovky nejsou její silná parketa.
32:20
Boleslavským se podařilo dostat puk ze třetiny.
31:47
Jelínek si pěkně vybruslil z rohu a prověřil Hübla. Posléze je vyloučen za podražení Drábek.
30:20
Slavia se snaží dostat zpátky do herní pohody a co nejdříve zvýšit vedení.
29:16
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Boleslavští dramatizují dnešní střetnutí. Žabkova střela se odrazila k Vrbatovi, ten ještě celou akci vyšperkoval přihrávkou na ANDREJE PODONICKÉHO, který zakončoval téměř do prázdné branky! Asistence: David Vrbata a Boris Žabka.
29:00
Kadlec seknul Podkonického, za což si odpyká dvě minuty.
28:25
Více ze hry mají momentálně hosté.
27:14
Micka dlouho bojoval o černou pryž proti dvoum soupeřům. Boleslavští nakonec odehráli na zakázané uvolnění.
26:28
Podkonický nedokázal přes obránce prostrčit přihrávku na svého volného spoluhráče.
25:10
Dušek ve velké šanci trestuhodně netrefil boleslavskou svatyni.
24:49
Kopřiva ukryl kotouč do lapačky, a tak se bude vhazovat po jeho levici.
24:20
Ve středním pásmu se urodila řada nepřesností.
23:24
Vondrka v úniku špatně nahrál na spoluhráče, a tak z úniku 2 na 1 nebylo nakonec nic.
22:18
Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Mozíkovu střelu vyrazil Kopřiva jen k volnému ROMANU TOMASOVI, který si počkal a zasunul puk za záda domácího brankáře! Asistence: Vojtěch Mozík a Jaroslav Balaštík.
21:42
Vondrka poslal kotouč přes všechny čáry.
21:29
Boleslav má možnost odpovědi. Šulc se totiž provinil nedovoleným bráněním.
20:48
Slavia právě vstřelila branku! PETR KADLEC si sjel pro puk od modré, předvedl ukázkovou kličku a procpal kotouč mezi Hüblovy betony! Bez asistence.
20:06
Kopřiva radši nahození před dotírajícími útočníky skryl do lapačky.
20:01
Domácí vlétli do zápasu jako uragán a soupeře téměř k ničemu nepustili. Do vedení se dostali až v 11. minutě zásluhou Tomáše Micky. Zanedlouho to díky Pospíšilovi bylo již 2:0. Hosté se osmělili teprve před koncem třetiny, kdy měli několik slibných příležitostí. Druhá třetina začne přibližně v 18:54.
20:00
19:59
Micka ještě stihl ujet hostující obraně a bekhendem prověřit Hübla.
19:23
Micka nedosáhl na Šulcovu nahrávku, a tak byl domácím odpískán icing.
18:35
Bahenský dorážel střelu u levé tyčky, jenže Kopřiva se stihl přesunout a udržet stále čisté konto.
18:11
Na chvilku se hosté taky dostali do útoku.
17:25
Hertl se dostal k odraženému kotouči a sám, nikým nechráněný minul absolutně prázdnou branku.
16:54
Domácí gólman zachránil tygřím skokem své spoluhráče od inkasování.
16:35
V následném protiútoku se zjevil Žejdl, který nastřelil vyrážečku Hübla.
16:01
Stieler vyzkoušel pozornost Kopřivy zpoza obránce.
15:04
Dnes aktivní Sklenář se znovu dostal do zakončení.
14:30
Hay se před chvilkou vrátil na led. Ihned poté ujel Balaštík a bekhendovým pokusem minul Kopřivovu svatyni.
13:42
Kadlecova střela těsně minula soupeřovu branku.
13:25
Damácí kombinují v útočném pásmu.
12:17
Hay je vyloučen za napadení.
11:55
Slavia právě vstřelila branku! Slavia se v krátké době prosazuje podruhé. Střela TOMÁŠE POSPÍŠILA propadla Hüblovi a kotouč doklouzal až do sítě! Asistence: Antonín Dušek.
11:45
Dušek nebezpečně vystřelil.
10:34
Slavia právě vstřelila branku!Sešívaní zúročili svoji převahu ve vedoucí gól. Růžička obkroužil branku, nahrál na volného TOMÁŠE MICKU, který neměl problém poslat svůj tým do vedení! Asistence: Vladimír Růžička a Jakub Sklenář.
09:41
Valachova střela od modré vypadla hostujícímu brankáři z výstroje a spadla těsně mimo branku.
09:21
Pospíšil byl na hranici pravidel odstaven od kotouče, což se nelíbílo domácím fanouškům.
08:19
Domácí odehráli tu třičtvrtě minutku v oslabení velice aktivně a nepustili hosty do zakončení.
07:35
Boleslav má krátkou přesilovku.
07:31
V další šanci se ocitl znovu Sklenář.
07:07
Mírně aktivnější je Slavia, o čemž svědčí i další pokus Sklenáře.
06:54
Z pravého kruhu vyslal nebezpečnou střelu Krejčí.
06:19
A počet hráčů na ledě se vyrovná, protože na trestnou lavici je poslán Valach.
06:10
Ofsajd domácí zastavil v postupu do útoku.
05:35
A další vyloučení na straně Boleslavi. Vrbata je vyloučen za hákování.
05:18
04:20
Drábek změnil směr přihrávky a potom vyhodil.
04:01
Domácí se na chvíli usadili v útočném pásmu, pak přišla však nepřesná přihrávka a následné vyhození.
03:18
Slavia bude první přesilovku v zápase. Za hákování je potrestán Mikulík.
02:20
Sklenář mohl jet téměř sám na boleslavského gólmana, neměl ale rychlost, a tak puk jen nahodil.
02:09
Po domácím náporu, radší Boleslavští vyhodili na zakázané uvolnění.
01:50
Vondrka vybruslil zpoza branky, k zakončení se ale už nedostal.
01:10
Krejčí prověřil od modré Hübla v brance hostí.
00:35
Krenželok nahodil kotouč do útočné třetiny.
00:01
Slávisté se v dnešním utkání přestaví podruhé doma v Edenu. Tentokrát ji čeká neméně lehčí soupeř než byl minulý týden Litvínov, Mladá Boleslav. Letošní play-out je totiž nesmírně vyrovnané a žádný celek nemá jistotu témeř ničeho. Dnes se bude znovu atakovat hranice čtyř tisíc fanoušků, ptotože zápas ještě nezačal a Eden je již zcela zaplněn.
Úvodní sestavy: HC Slavia Praha: Kopřiva - Kadlec, Valach, Kuboš, Šulc, Kolařík, Krejčík, Krejčí - Pospíšil, Dušek, Krenželok - Vondrka, T. Hertl, Tomica - Micka, V. Růžička ml., Sklenář - Žejdl, P. Jelínek, J. Doležal BK Mladá Boleslav: J. Hübl - Mozík, Čutta, Žabka, Beňovič, Drábek, Baldwin, Hay, Rýgl - Mikulík, D. Výborný, Tomas - Balaštík, Podkonický, Goertzen - Nouza, Vrbata, Pabiška - Stieler, Bahenský, Loskot Rozhodčí: .