Tipsport Extraliga - Play-out -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : K. Vary - 22. března 2019   17:30

Ukončeno
Chomutov
Chomutov
25:03' Raška I  • 41:11' Raška I (Sklenář) • ' Ouřada 
3:2
(0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)

2:0 (SN)

K. Vary
52:47' Šik  (Křehlík) • 56:49' Šik  (Křemen, Balán)
Chomutov
Sestavy:
Pavlát (Š. Lukeš) – Beneš, Blaha, D. Zeman, Váchal, Štochl, Seemann, Šuráň – Ouřada, Chlouba, Koblasa (A) – J. Svoboda, Raška I, Sklenář (C) – Vrhel, Pech, Koblížek – Šťovíček, Gut, Ma. Svoboda.
Rozhodčí
Horák, Bejček – Ganger, Špringl
ROCKNET ARÉNA
K. Vary
Sestavy:
F. Novotný (31. Kašpar) – Kozák, Eminger, Bernáth, Šafář, M. Rohan (A), Tureček, Forman – O. Beránek, Balán (A), T. Rachůnek – Kohout, Skuhravý (C), Stloukal – T. Mikúš, Kverka, Lapšanský – Šik, Křehlík, Křemen.

Video se připravuje ...

SESTŘIH: Chomutov - Karlovy Vary 3:2sn. V dramatickém konci utkání podržel při nájezdech domácí Pavlát

Seznam zápasů
Přenos se aktualizuje automaticky

Mladý tým Pirátů s řadu juniorů a debutantů nakonec vítězí po samostatných nájezdech.
Konec zápasu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Piráti Chomutov.

V nájezdech se prosadili jen dva střelci PiráTů. Hned tím prvním byl KRYŠTOF OUŘADA, který naznačil blafák, ale poslal puk mezi betony do branky.
Mikúš zkusil blafák, ale neuspěl.
Raška nevymýšlel a střelou o tyčku proměňuje.
Bekhendový blafák Emingera zamířil do oblouku.
Dlouhý forhendový blafák Chloubovi nevyšel.
Šik trefil tyč.
Ouřada stejně jako v juniorech naznačil blafák a poslal puk mezi betony.
Skuhravý střelou neuspěl.
Samostatné nájezdy začínají.
Nájezdy začnou hosté.
Po suché úpravě ledu uvidíme samostatné nájezdy, které před zápasem asi moc fanoušků hokeje nečekalo.
65'
Pavlát vychytal všechny nájezdy a domácí se díky němu radují z výhry, 3:2
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:25'
Další parádní zákrok Dominika Pavláta, který je jednoznačným hrdinou prodloužení. Teď u své pravé tyče vychytal Rachůnka.
63:50'
Energie byla blízko vítěznému gólu, když ustála akci domácích a vyrazila kupředu. Beránek mezi kruhy přihrál ještě doleva Kohoutovi, jehož střela projela za zády Pavláta brankovištěm, od tyčky se odrazila do brankoviště, odkud puk odpálil obránce do bezpečí.
62:52'
Další karlovarský útočník si vylámal zuby na Dominiku Pavlátovi. Tentokrát ujel domácí obraně Adam Lapšanský a zkusil forhendový blafák, který si Pavlát také pohlídal.
62:28'
Adama Raška sebral puk ve vlastním pásmu, projel celým kluzištěm a bekhendem nahrnul puk na branku, kde se k dorážce nedostal Gut.
61:13'
Tomáš Rachůnek si na modré nabruslil na přihrávku mezi beky, kterým ujel a ocitl se sám před Pavlátem, který jeho bekhendový blafák k tyči zastavil betonem.
60:17'
Sklenář přijal ve středním pásmu přihrávku Rašky zpoza vlastní branky a po přejetí modré vystřelil přes obránce. Kašpar tečovaný puk chytil.
60:01'
Začalo prodloužení.
Ve třetím dějství nejprve Adam Raška zvýšil na 2:0 pro Piráty, jenže pak dvěma góly vyrovnal Otakar Šik a poslal tím pádem zápas do prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:59'
Hosté už se ke střele nedostali, takže uvidíme prodloužení.
59:53'
Nakonec se puk dostal k levému mantinelu na Šika, který střílel hodně nepřesně, ale Pavlát raději chytil puk lapačkou, takže uvidíme ještě jedno vhazování.
59:40'
Přetlačovaná u zadního mantinelu za Pavlátem už nějakou chvíli trvá.
58:44'
Chlouba najel z levého kruhu před branku, kde střílel na vzdálenější tyč, ovšem o pár centimetrů ji minul.
58:02'
Na druhé straně se do úniku dostal Petr Stloukal, který zakončoval efektně s hokejkou mezi nohama, ale přestřelil.
57:46'
Michal Gut vyjel zpoza branky kolem pravé tyče karlovarské branky, ale zakončení bekhendem na branku nakonec nesměřovalo.
56:49'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Pavlát sice ustrážil levou tyčku před dotírajícími soupeři, ovšem na akci OTAKARA ŠIKA už byl krátký. Hostující mladík objel branku a i přes skok Pavláta dostal puk u pravé tyčky domácí svatyně za čáru. Asistence: Adam Křemen a Stanislav Balán.
55:27'
Jakub Váchal přihrál z mezikruží doprava Šťovíčkovi, který netrefil branku.
55:09'
Štovíček na pravém křídle přebruslil obránce, ale bekhendem z kruhu přestřelil.
54:13'
Hosté vyčkávali za vlastní brankou, až založili akci, na jejímž konci s Kohout tlačil na levém křídle přes obránce do zakončení, které Pavlát vykopl betonem.
53'
Šik se po buly dostal do dobré palebné pozice a neminul, 2:1
53:02'
Vladimír Eminger trefil od modré jen hrudník Pavláta, který puk ztlumil a udržel ve výstroji.
52:47'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Piráti po buly nevyhodili puk, čehož Energie využila ke snížení. OTAKAR ŠIK dostal křiznou přihrávku do levého kruhu, odkud pohotovou střelou do bližší šibenice zrušil čisté konto Pavláta. Asistence: Tomáš Křehlík.
52:37'
Tomáš Mikúš přihrával od zadního mantinelu před branku, Pavlát však jeho úmysl vystihl a příložníkem puk zastavil, aby ho hned ukryl pod lapačku. Po komerční přestávce se bude vhazovat po levici Pavláta.
51:49'
Z dobré pozice střílel na druhé straně Adam Raška, který z pravého kruhu trefil jen rameno Kašpara.
51:29'
Skuhravý mohl zakončovat do odkryté branky, ale na poslední chvíli mu do střely vložil hůl jeden z chomutovských bránících hráčů. O chvíli později zůstal Stloukal osamocený mezi kruhy, ale Pavlátův beton ho vychytal.
50:37'
sledujeme klidnější pasáž hry, v níž se ani z týmů nedostal do nebezpečné pozice nebo vůbec do zakončení.
49:34'
Hosté zahráli vysokou holí a jsou vykázáni ze třetiny Pirátů do středního pásma.
49:11'
Nejprve se vydal na útočný výpad Vladimír Eminger, který se po výjezdu mezi kruhy ke střele dostal, takže přihrál na modrou Mikúšovi, který netrefil branku. Následně se Energie dopustila ofsajdu.
48:18'
Po buly vyrazila kupředu Energie. Ke střele od modré se dostal Václav Skuhravý, jehož pokus srazil do ochranné sítě Jakub Sklenář.
47:55'
Ofsajd Pirátů.
47:46'
Martin Rohan nahazoval od modré, Stanislav Balán tečoval v pravém kruhu jen na zadní mantinel, od něhož se puk odrazil k levé tyči Pavlátovy branky, kde domácí brankář nadvakrát přerušil hru.
46:29'
Denis Zeman dostal podél pravého mantinelu přihrávku na modrou, kde se nerozpakoval a vypálil. Kašparovi sice jeho rána vypadla, ale puk sebrali obránci a vyvezli ho do bezpečí pro Energii.
46:10'
Kašpar vyrazil puk před sebe, kde na něj dlouho nemohl dosáhnout, ale ani jeden z domácích hráčů se k přesné dorážce nedostal. Po komerční přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Energie.
45:37'
Po přihrávce zpoza branky nadvakrát neuspěl Gut, volný puk si vzal Vrhel, ale jeho bekhend na bližší tyč si Kašpar pohlídal.
44:26'
Jan Svoboda hledal z levého křídla před brankou Patricka Pecha, k němuž však obrana puk nepustila.
43:27'
Přetlačovanou o puk u zadního mantinelu za Pavlátem sice vyhrála Energie, ale Tomáš Křehlík se po vyjetí před branku neprosadil.
42'
Raška se podruhé trefil a zvyšuje vedení
42:24'
Jaromír Kverka střílel z mezikruží jen do betonů Pavláta, Ondřej Šafář následně od modré netrefil branku.
41:49'
Martin Rohan nahazoval od modré, Pavlát bez problémů zakročil lapačkou.
41:11'
Piráti právě vstřelili branku!
Po první akci ADAMA RAŠKY ještě Jan Svoboda neskóroval, přestože byl ve výborné pozici před brankou. Ovšem hosté nevyhodili, takže Sklenář dostal možnost přihrát z levého rohu před branku a Raška podruhé v utkání rozvlnil síť. Asistence: Jakub Sklenář.
40:01'
Začala třetí třetina.
Mladé pušky Pirátů se v šestadvacáté minutě ujaly vedení, když se prosadil jeden z nejzkušenějších domácích hráčů na ledové ploše, jímž byl Adam Raška. V úvodu periody to vypadalo na obrovský tlak Kralových Varů, ovšem hra se postupně vyrovnala. Ke konci prostřední periody ale Energie přidala a držela Chomutov opět pod tlakem. Jenže výborný výkon předvádí v brance Severočechů Dominik Pavlát, jenž stále drží šanci na čistý štít.

Střely na branku: 15:21.
Střely na branku ve druhé třetině: 11:14.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:48'
Po zisku kotouče přihrával z pravé strany před branku Jaromír Kverka. Ovšem místo spoluhráče našel jen obránce, jemuž se ale vyhodit nepodařilo.
39:02'
Od modré čáry se napřáhl Václav Skuhravý, jehož pokus se do prostoru tří tyčí nevešel. Karlovy Vary dál drží domácí celek pod tlakem.
38:27'
Karlovarští se schovali za branku, kde dlouho váhají s rozehrávkou. Poté ale snadno přešli až do útočné třetiny.
37'
Šikovi stačilo pět minut a převrátil zápas naruby, 2:2
37:52'
Energie po buly rychle vyrazila do útoku, kde se ke střele z mezikruží dostal Skuhravý, ale trefil jen bránícího hráče před sebou, od nějž se odrazil puk do ochranné sítě.
37:33'
Po čase vyrazili do útoku také Piráti, jejichž akce skončila střelou Šuráně od modré, kterou mezi kruhy tečoval Chlouba do ochranné sítě, takže se bude vhazovat ve středním pásmu.
36:19'
Energie stále drží útočné pásmo a teď byl blízko gólu Adam Křemen, který dostal přihrávku zpoza branky od Tomáše Křehlíka, ale ani on Pavláta nepřekonal.
35:56'
Šafárovo nahození bylo před brankou tečováno, ale Pavlát stále drží čistý štít.
35:40'
Domácí obrana vyhodila puk mimo mantinely, takže se vhazuje po pravici Pavláta.
35:02'
Znovu střílel hostující hráč z prostoru mezi kruhy. Tentokrát to byl osamocený Martin Kohout, který jen těsně přestřelil břevno chomutovské branky.
34:38'
Skuhravý dostal mezi modrou a vrcholy kruhů přihrávku pod nohy, přesto vystřelil, ovšem jeho rána jen pleskla o zadní mantinel.
34:11'
Hned po vhazování si Dominik Pavlát připisuje další zákrok po Kohoutově střele po ledě.
34:05'
Stanislav Balán ukryl střelu z pravého kruhu za nohy Jakuba Štochla, ovšem ani on Pavláta nezaskočil.
33:43'
Do samostatného úniku se dostal Ondřej Beránek, který se řítil sám na brankáře, ale Pavlát si střelu mezi betony pohlídal a přerušil hru.
32:07'
Roman Chlouba nahodil ze středního pásma a sám si dojel puk, který byl v lapačce hostujícího brankáře
31:33'
Po klidnější pasáži hry to vypadalo na přečíslení Pirátů, jenže ti se na modré neposkládali podle pravidel a Chlouba přejel Benešovi do pásma dříve, než měl, takže se píská ofsajd.
30:17'
Střídání v týmu HC Energie Karlovy Vary: ze hřiště odchází Filip Novotný, přichází Jakub Kašpar.
30:17'
Martin Rohan střílel od modré mimo, puk se odrazil před branku, kde číhal Bernáth, ale toho zpacifikovali domácí obránci, čehož využil k vyvezená puku Blaha, jehož akci zakončil střelou do Novotného Stanislav Vrhel. vhazuje se po pravici karlovarského brankáře.
28:59'
Teď Sklenář dlouho držel puk v pravém rohu útočného pásma, odkud křižně přihrál na modrou Benešovi, jenž však trefil jen před sebou stojícího Vladimíra Emingera.
28:31'
Hra se teď docela svižně přelévá ze strany na stranu, ale jen Novotný musel řešit Raškovu ránu z ostrého úhlu na levé straně, kterou vykopl betonem.
27:06'
Gut zatáhl po levém křídle do útočného pásma, projel za brankou a z pravé strany hledal křížně u tyčky Matyáše Svobodu, který však byl v souboji a k zakončení se nedostal. Odražený puk poslal modré na branku Seemann, po jehož ráně hosté vyhodili na zakázané uvolnění.
25:50'
Stloukalova křizná přihrávka z brankové čáry do pravého kruhu se zastavila před brankou, kde však nikdo z hostů na dorážku nebyl.
25:03'
Piráti právě vstřelili branku!
ADAM RAŠKA převedl parádní individuální akci, po níž otevírá skóre zápasu. Domácí útočník si ve středním pásmu vzal puk na levém křídle, proháčkoval se mezi kruhy, odkud bekhendem překonal Novotného. Bez asistence.
24:39'
Stanislav Balán nahazoval od modré, před brankou se snažil tečovat Tomáš Rachůnek, ale neuspěl.
23:24'
Michal Gut přihrál za brankou odrazem o brusli soupeře Martinu Štovíčkovi, který z ostrého úhlu u levé tyče Novotného branky mířil jen do lapačky přesouvajícího se gólmana.
22:37'
Vladimír Eminger přihrával od pravého mantinelu před branku, kde stál osamocený Adam Lapšanský, který jen nastavil hůl na teč. Pavlát se stihl parádně přesunout a šanci zneškodnil.
21:28'
Nejprve stál na vrcholu brankoviště osamocený Sklenář, který Novotného z otočky nepřekonal. Poté nahazoval od modré Zeman a puk prošel až ke karlovarskému brankáři, který na poslední chvíli scvakl betony.
20:57'
Poté co se hra přelila ze strany na stranu, přihrával Chlouba mezi kruhy Sklenářovi, kterému se však puk zamotal mez nohy, takže nevystřelil.
20:09'
Balán přijímal dlouhou přihrávku z vlastního pásma v ofsajdu, takže se hra stěhuje před Novotného.
20:01'
Začala druhá třetina.
Piráti v mladé sestavě vstoupili do utkání bez ostychu a rozhodně se na ledě neztratili. Na gól si však budeme muset ještě počkat, a to i přes zkrácené přesilové hry na obou stranách a jednu klasickou výhodu Energie.
20:00'
První třetina skončila.
19:50'
Eminger střílel z levé strany od modré, jeho ránu tečoval v levém kruhu Beránek mimo vzdálenější tyč.
19:34'
Balán přihrál z rohu mezi kruhy Beránkovi, který z první pálil a trefil prostor mezi třemi tyčemi. Proti gólu se však postavila pohotová lapačka Pavláta.
19:15'
Karlovarší nezvládli přechod útočné modré podle pravidel a je jim odpískán ofsajd.
19:01'
Závěrečnou minutu úvodní třetiny začne Energie za vlastní brankou.
18:23'
S návratem Zemana na led obral Matyáš Svoboda o puk na modré Bernátha a vyhodil přes všechny čáry.
17:30'
Piráti vyhodili přes všechny čáry.
17:23'
Energie drží pásmo, ale zatím se ke střele nedostala, Kombinace putují jen podél mantinelů.
16:23'
V signalizované výhodě střílel od modré David Tureček, s jehož pokus si Pavlát poradil a přerušil hru. Na trestnou lavici putuje domácí Zeman za držení.
15:59'
Rachůnek se od levého mantinelu uvolnil na osu, ale ke střele se nedostal. Volný puk si hned sebral Balán, ale místo střely z levého kruhu ještě hledal křiznou přihrávkou jednoho ze spoluhráčů, ke kterému puk nedoputoval.
15:16'
Po ofsajdu Pirátů následuje komerční přestávka.
14:45'
Tomáš Křehlík přihrával mezi kruhu Šikovi, který sice puk tečoval, ale jeho pokus se mezi tři chomutovské tyče nevešel.
14:25'
Pech dobrým napadáním získal kotouč, který posunul na modrou Benešovi, jehož ránu vyrazil Novotný betony.
13:52'
Energie držela docela dlouho útočné pásmo, ale dostala se pouze ke střele Lapšanského, jenž střílel z pravé strany pouze do boční sítě.
12:18'
Rachůnek posla od pravého mantinelu přesnou přihrávku do jízdy Beránkovi, který jel sám na Pavláta, ale netrefil z hranice levého kruhu branku.
11:40'
Vrhel se snažil tečovat před brankou Pechovo nahození, ale neuspěl. Podobně dopadl o chvíli později také Matyáš Svoboda na pravé straně, kde mu do tandemu přenechal puk Gut. Domácí mladík přestřelil.
10:09'
Sklenář i Jan Svoboda stříleli z vrcholu levého kruhu. Pokus prvního zblokovala karlovarská defenziva, proti druhému už musel zasahovat Novotný, který si situaci pohlídal.
09:49'
Lapšanský vjel po pravém křídle do pásma, kde zasekl na osu, ale Štochl jeho ránu zblokoval.
09:08'
Dvakrát to teď zkoušel jeden z nejzkušenějších Pirátů na ledě Roman Chlouba, který z mezikruží a následně z pravého kruhu netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
08:43'
Po komerční přestávce se po přihrávce rukou budou vhazovat ve středním pásmu blíže chomutovské branky.
08:31'
Piráti nepustili soupeře do pásma a zbytek oslabení zvládli bez problém. Matyáš Svoboda je zpátky na ledě.
07:45'
Beránek přihrál na vrchol brankoviště Emingerovi, který nejspíš přihrávku nečekal, takže vůbec netrefil puk. Po ráně od modré, kterou Pavlát vyrazil, Piráti vyhodili.
07:09'
Ondřej Šafář je na ledě, začíná zkrácená přesilovka Energie.
06:55'
Jakub Váchal ustál souboj za vlastní brankou a vyhodil přes všechny čáry tak šikovně, že z toho nebude zakázané uvolnění.
06:31'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Matyáš Svoboda – 2 min., podrážení).
05:38'
Piráti rychle otočili hru, ale Karlovarští jim sebrali puk. Kverka uháněl kupředu po pravém křídle a mezi kruhy hledal Eminger na ni nedosáhl.
05:21'
Krátce po buly Energie vyhodila přes všechny čáry.
05:09'
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Ondřej Šafář – 2 min., podrážení).
04:57'
Stloukal byl sám v levém kruhu, ale na Pavláta si střelou na bližší tyč nepřišel.
04:04'
Novotný musel zasahovat proti střele Jana Svobody z levého křídla, po níž Piráti získali vyražený puk, ale špatnou rozehrávkou se sami připravili o útočné pásmo.
03:24'
Dnes první formace Pirátů kombinovala podél zadního mantinelu, ale do střelecké pozice se neprodrala.
02:23'
Piráti vyrazili po buly kupředu, ale Novotný uhájil svou pravou tyčku před Gutem dotírajícím zpoza branky.
02:01'
První střelu zápasu si připisuje hostující Mikúš, který pálil z levé strany k bližší tyči, kde však Pavlát prostor utěsnil a kotouč chytil.
01:26'
Zakázané uvolnění Pirátů.
00:44'
Energie vyhrála úvodní vhazování, získala pásmo a držela se v něm. Domácí defenzivy ale Karlovarské k žádné střele nepustila, a tak mohl Chlouba vyjet s pukem až do útočného pásma, kde o něj přišel.
00:01'
Utkání právě začalo.
Domácí nastupují, za chvíli utkání začne.
Karlovarští jsou na ledě, čekáme na nástup Pirátů.
Pokud vás překvapila sestava domácích Pirátů, tak vězte, že kompletní základní kádr Chomutova skolily střevní problémy, které nepustí do hry žádnou ze stabilních opor. Extraligový debut tak čeká hned osmičku pirátských mladíků stejně jako na karlovarské straně Tomáše Křehlíka.
Úvodní sestavy:

Piráti Chomutov: Pavlát (Š. Lukeš) – Beneš, Blaha, D. Zeman, Váchal, Štochl, Seemann, Šuráň – Ouřada, Chlouba, Koblasa (A) – J. Svoboda, Raška I, Sklenář (C) – Vrhel, Pech, Koblížek – Šťovíček, Gut, Ma. Svoboda.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kašpar) – Kozák, Eminger, Bernáth, Šafář, M. Rohan (A), Tureček, Forman – O. Beránek, Balán (A), T. Rachůnek – Kohout, Skuhravý (C), Stloukal – T. Mikúš, Kverka, Lapšanský – Šik, Křehlík, Křemen.

Rozhodčí: Horák, Bejček – Ganger, Špringl.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Přeji příjemnou počtenou.
HC Energie Karlovy Vary

Hosté z Karlových Varů, jak už bylo zmíněno, v úterý dokonali svůj cíl, a sice zachránit extraligu. To si splnili, když na svém ledě proti Litvínovu získali jeden bod. Ač prohrávali o dva góly, nakonec se jim podařilo zápas dovést do prodloužení, v němž rozhodla litvínovská Verva. Na chomutovském ledě pak nastal smutek, protože bylo nad slunce jasné, že Piráty baráž už nemine. Karlovarská Energie naopak po roce, kdy v baráži vybojovala zpět postup mezi tuzemskou elitu, letos může ročník skončit úspěchem, neboť udržet se v Tipsport extralize, byl její cíl.

Zápasy Energie v play-out

Karlovy Vary – Chomutov 2:1
Pardubice – Karlovy Vary 5:1
Litvínov – Karlovy Vary 3:6
Karlovy Vary – Litvínov 4:5pp
Piráti Chomutov

Chomutovští Piráti měli ještě malou šanci o to, aby nemuseli hrát baráž. Definitivně ale jejich naděje zhasly v posledním odehraném utkání, když doma padli s Pardubicemi, které tak hráči Chomutova následovali do ošemetné baráže. Čeká je tak tuhý boj o udržení se v nejvyšší soutěži. Karlovy Vary totiž v úterý získaly kýžený bod a svou extraligovou příslušnost tak uhájily. Dnes se tak bude hrát zápas, ve kterém už o nic nepůjde. Piráti se však pokusí oplatit Energii porážku z prvního utkání v play-out.

Zápasy Pirátů v play-out

Karlovy Vary – Chomutov 2:1
Chomutov – Litvínov 2:4
Pardubice – Chomutov 4:7
Chomutov – Pardubice 1:4
Hezký páteční podvečer přeji všem příznivcům ledního hokeje. V předposledním kole skupiny o umístění v rámci Tipsport extraligy se střetnou týmy Piráti Chomutov a HC Energie Karlovy Vary.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Tabulka 2023/2024
Z V VP PP P Skóre B
1. Pardubice 25 17 2 4 2 95:51 59
2. Sparta 25 15 3 1 6 78:52 52
3. Třinec 24 11 5 4 4 77:60 47
4. Litvínov 25 12 3 0 10 76:73 42
5. Mountfield 25 11 2 4 8 66:59 41
6. Brno 24 11 3 1 9 73:59 40
7. Č. Budějovice 24 10 2 4 8 62:63 38
8. Liberec 26 10 3 2 11 82:85 38
9. Olomouc 25 8 3 3 11 56:71 33
10. K. Vary 24 7 4 2 11 63:65 31
11. Plzeň 24 7 3 3 11 56:66 30
12. Vítkovice 23 5 1 5 12 54:72 22
13. Kladno 23 4 3 4 12 54:83 22
14. M. Boleslav 25 4 2 2 17 49:82 18
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Baráž
Články odjinud