1. Henrik Lundqvist (NYR) 36 zák., 2 góly, 94,7%
2. Stephane Robidas (DAL) 1+0
3. Cris Kreider (NYR) 1+0
Československá stopa v utkání:

V utkání nehrál žádný Čech ani Slovák.
Rangers vítězí na ledě Stars 3:2 a berou tak oba dva body. Zápas byl vyrovnaný, rozhodujícím faktorem byl jednoznačně výkon Lundqvista v brance hostů. Minimálně v první třetině byli domácí jasně lepší, prosadili se ale jen hosté. Poté už byla hra srovnaná, hokejisté Dallasu ale na švédského gólmana hostů vyzráli celkem jen dvakrát.
60:00
59:41
Oddechový čas pro domácí.
59:41
Icing Rangers.
59:27
Puk ve středním pásmu na hokejkách Stars.
59:10
Seguin pálí těsně mimo.
58:49
Domácí odvolávají brankáře!
58:16
Puk končí na tribuně, domácím už mnoho času nezbývá.
57:03
Lundqvist vytáhl zákrok večera, když vychytal obrovskou šanci Benna, který se prokličkoval ke střele z mezikruží!
56:20
Hodně sporný zákrok teď předvedl hráč New Yorku na středu hřiště, sudí ale jeho zákrok jako podražení neposoudili.
55:34
54:20
Benn nahazuje do útočného pásma, domácí vytvářejí závěrečný tlak.
53:43
Kreider jen nahazuje do útočného pásma a odchází střídat.
52:45
Seguin se po pravém křídle neprosadil.
50:55
Dallas kombinuje v útočném pásmu.
49:43
Hraje se nahoru dolů, příští branka hodně napoví o případném vítězi utkání...
48:39
Forsbergova klička v podání Nashe gólem nekončí, Lehtonen zastavil puk na brankové čáře!
48:39
Nash pojede trestné střílení!
48:26
Dallas právě vstřelil branku!
Stars ujeli v signalizované výhodě dva na jednoho. Puk dostal na pravou stranu ALEX CHIASSON, který propálil Lundqvista střelou nad lapačku! Asistence: Cody Eakin, Erik Cole.
47:48
Dallas v podstatě bez přestání v útočném pásmu, Lundqvist ale zatím zasahovat nemusel tolikrát.
46:49
Ofsajd Stars.
46:25
Gončarovu střelu zprava tečuje McDonagh.
45:36
Dallas se snaží snížit, obrana hostů dnes ale pracuje dobře.
44:29
Buly před Lundqvistem.
43:34
Rangers si lepší vstup do třetí třetiny nemohli přát, nyní pokračují v tlaku.
41:55
Rangers právě vstřelili branku!
A další kus! JOHN MOORE se trefil z mezikruží do levého horního rohu branky! Asistence: Derek Brassard, Carl Hagelin.
41:18
Tak to je tedy vstup do třetí třetiny, hosté jdou do vedení! Rangers aktivně napadali ve středním pásmu, puk se tak mohl dostat k rozjetému KRISI KREIDEROVI. Ten překonal Lehtonena střelou na pravou tyč. Asistence: Derek Stepan, Dan Girardi.
41:05
Útok zakládají domácí.
40:01
Rangers hru ve druhé třetině vyrovnali, paradoxně ale inkasovali. Stav je tak zatím vyrovnaný 1:1. Gól Brassarda nebyl uznán videorozhodčími, kteří sídli v Torontu.
38:31
Poslední minuty třetiny se hrají ve středním pásmu, šancí ubylo.
37:27
Rangers hru ve druhé třetině vyrovnali, paradoxně ale branku už dostali. Co bude následovat?
36:16
Kreiderovu ránu z levého křídla vyráží Lehtonen betonem.
35:46
Oba týmy kompletní.
34:50
Hosté vyhazují.
34:25
Gončar z levého kruhu z ideální pozice přestřelil!
34:09
Lundqvist hru raději přeruší.
33:36
Stepan vyloučen.
33:27
Videorozhodčí posuzoval, zda je branka Brassarda v souladu s pravidly či nikoliv. Skóre se nemění, hokejka útočníka Rangers byla údajně příliš vysoko.
32:04
Nástřel Peverleyho z pravé strany kryje Lundqvist.
31:28
Ofsajd Rangers.
31:18
Bekhendovou střelu z mezikruží vyráží Lundqvist betonem.
30:27
Domácí Stars pokračují v tlaku.
28:44
Dnes padají góly z přesilovek, je srovnáno! Střela STEPHANE ROBIDASE od modré je před Lundqvistem tečovaná jedním z bránících hráčů, tady neměl švédský gólman Rangers žádnou šanci. Asistence: Sergej Gončar, Cody Eakin.
24:14
Callahan se obtočil s pukem za brankou a rychle zakončil, Lehtonen vyráží.
23:32
S rozehrávkou Stars pomáhá Lehtonen.
22:43
Dorsett jel sám na branku, forhendový blafák mu ale překazil Lehtonen.
21:51
Lundqvist střelu z pravého kruhu vyráží do rohu.
21:18
A znovu...
20:57
Útok rozvíjí domácí.
20:01
Stars byli v první třetině jednoznačně lepší, překonat Lundqvista se ale dnes zdá jako nemožný úkol. Švédský fenomén je zatím opravdu v neuvěřitelné formě a hosty drží. O tom vypovídá i poměr střel hovořící jasně pro domácí: 22:6.
Druhá třetina začne cca ve 3:32.
20:00
19:43
19:21
Po nahození Fiddlera hru gólman hostů přeruší.
18:55
A další šance, tentokrát Cole zblízka trefuje Lundqvistovu vyrážečku!
18:51
Lundqvist sráží puk po střele od modré do rohu.
17:27
Domácím se ale zatím nedaří.
16:39
Callahan vyloučen za držení.
16:23
Další hvězdný zákrok od Lundqvista! Švédský fenomén v leže chytil lapačkou střelu Garbutta do prázdné branky!
14:57
Dallas je aktivnější a nebezpečnější, stále se ale nedaří překonat gólmana hostů.
11:57
Tým z New Yorku se snaží přerušit tlak domácích aktivnější hrou v útočném pásmu.
11:12
Veliký tlak mají nyní domácí, Lundqvist ale chytá jeden puk za druhým. Nyní přerušuje hru.
10:48
09:58
Velmi pobouřeni jsou nyní domácí diváci a pravděpodobně oprávněně – evidentní podražení Moora sudí jako faul neposoudil.
09:29
Garbutt se individuálním průnikem neprosadil.
08:31
Rangers se daří vyhodit.
08:04
A Lundqvist nyní podrží i puk.
07:45
Velký tlak Stars, Lundqvist ale hosty drží.
07:02
Za hákování vyloučen McDonagh.
06:37
Půl branky bylo odkryto, Dillon ale trefil přesouvajícího se Lundqvista!
06:27
Hosté využívají přesilovou hru a jdou do vedení. Domácím se přitom podařilo puk vyhodit přes všechny čáry. Lundqvist ale bleskově rozehrál, RICK NASH mohl uhánět sám na branku. Sniper Rangers zvolil forhendový blafák a uspěl, puk končí v brance Lehtonena. Pro Nashe je to první branka v sezoně. Důvodem až tak pozdního termínu je jeho absence v úvodu sezony díky zranění. Asistence: Ryan Callahan, Henrik Lundqvist.
05:51
Garbutt vyloučen za podražení.
05:48
Velké problémy měl Lundqvist se střelou Benna od modré, puk nakonec ale vyráží.
05:37
Na větší šance zatím čekáme, hraje se přitom poměrně ofenzivní hokej.
04:55
Stars operují v útočném pásmu.
03:19
Lundqvist první závar ustál.
02:27
Girardi v tlaku před domácí brankou trefuje jen ležícího beka.
01:55
Chiasson mezi dvěma beky soupeře neprošel.
00:37
Vhazuje se ve středním pásmu.
00:01

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Robidas, Dillon, Daley, Goligoski, Gončar, Benn – Ničuškin, Seguin, Benn – Chiasson, Eakin, Cole – Peverley, Fiddler, Roussel – Garbutt, Horcoff, Jeffrey.

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Del Zotto, Moore – Callahan, Richards, Nash – Zuccarello, Stepan, Kreider – Hagelin, Brassard, Pouliot – Dorsett, Moore, Boyle.

Rozhodčí: L´Ecuyer, Sutherland – Gibbs, Grandt.
Utkání začíná ve 2:30, zde bude připravena podrobná onlajn reportáž.
Češi a Slováci v utkání

V utkání nehraje žádný.
Vzájemná utkání

Z posledních pěti vzájemných duelů vyhrál Dallas tři, Rangers dva. Naposledy vyhrál Dallas 1:0.
New York Rangers

Příchod trenéra Alaina Vigneaulta k týmu Rangers sliboval větší ofenzivní show, kterou by tým z Manhattonu mohl začít předvádět. To se ale zatím neděje. Rangers po špatném vstupu do sezony ale zabrali, nyní sbírají body již pravidelně. Naposledy však doma podlehli Bostnu 1:2.
Dallas Stars

Dallasu se velmi daří, oproti loňské nevyvedené sezoně tým letos šlape. Nyní drží sérii tří výher v řadě. Zároveň se jedná o tři venkovní vítězství. Stars postupně zdolali Edmonton, Calgary a naposledy i Vancouver. Trip po kanadských metropolích je tak u konce, Stars se mohou opět rozbruslit na domácím ledě. Týmu se daří, především tedy oporám Seguinovi a Lehtonenovi.
Příjemnou noc s NHL, dnes nás čeká souboj Dallasu Stars s New Yorkem Rangers. Utkání favorita nemá, pojďme si tak k oběma soupeřům něco říci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.