+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
12. června 2016 • 20:20

Řádění na EURO: Němci hajlovali, s Ukrajinci na sebe házeli židle

Autor:
TOP VIDEA
Holek o Spartě: Je mi líto, že se jí nedaří. Nejlepší fotbal jsme hráli za Lavičky Holek o Spartě: Je mi líto, že se jí nedaří. Nejlepší fotbal jsme hráli za Lavičky
NEJ hráč kola v bundesligy: James Rodríguez řídil výhru Bayernu NEJ hráč kola v bundesligy: James Rodríguez řídil výhru Bayernu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jako kdyby to v sobotu mezi ruskými a anglickými fanoušky nestačilo. Po střetech v ulicích a na stadionu v Marseille začaly nepokoje během úvodního víkendu mistrovství Evropy také v Lille. Tam se shromaždili před večerním zápasem fanoušci Německa a Ukrajiny. Ti se začali fyzicky napadat a dokonce po sobě házeli i židle. Předtím dokonce němečtí novináři vyfotili fanoušky, jak v centru hajlují.Francouzská bezpečností opatření selhávají. Necelý den poté, co se v Marseille porvali ruští a angličtí fanoušci, se do sebe pustili i příznivci Německa a Ukrajiny. Lahve, židle ale i dýmovnice létaly centrem Lille vzduchem.

Večerní utkání Německa s Ukrajinou (ONLINE 21.00 na iSport.cz ZDE>>>) mělo v ulicích velmi drsnou předehru. Podle informací deníku Bild, se do hromadné bitky zapojilo až 150 německých a ukrajinských fanoušků. Reakce policie byla dle svědků velmi pomalá.

Podle dostupných zpráv se však nepokoje měly těsně před vypuknutím utkání uklidnit a oba tábory fanoušků vyrazily na stadion Stade Pierre Mauroy, kde zápas konal.

VIDEO: Záběry z ulic Lille

Němečtí fanoušci se porvali s ukrajinskými
Němečtí fanoušci se porvali s ukrajinskými

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze