16. srpna 2015 • 15:47

Vy to necítíte?! Tady někdo hulí trávu, stěžoval si Djokovič

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Stoke - Manchester United 1:1. Rekordman Rooney trefil bod SESTŘIH Premier League: Stoke - Manchester United 1:1. Rekordman Rooney trefil bod
Real Madrid – Málaga: Velká minela Kameniho! Promáchl malou domů, Ronaldo ho  nepotrestal Real Madrid – Málaga: Velká minela Kameniho! Promáchl malou domů, Ronaldo ho nepotrestal
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hodně nezvyklou stížnost měl v pátečním semifinále turnaje v Montrealu srbský tenista Novak Djokovič. V zápase s Francouzem Jérémym Chardym, kterého zdolal hladce dvakrát 6:4, tvrdil rozhodčímu, že z hlediště cítí marihuanu a dělá se mu z toho špatně.„Cítím, že tady někdo kouří trávu, dělá se mi z toho špatně,“ obrátil se na rozhodčího po prvním vyhraném setu Djokovič. „Někdo se tu sjíždí. Vy to necítíte? Smrdí to tady všude,“ tvrdila světová jednička a vše doprovázela výmluvnými gesty.

„Nevěřili byste, jak to bylo hrozné,“ dodal pak na tiskové konferenci s tím, že marihuanu cítil už při svém zápase ve čtyřhře.

„Kdokoliv to je, doufám, že už zítra nepřijde. Pravděpodobně je teď někde v sedmém nebi. Nejdřív ve čtyřhře, dneska znovu. Někdo si tady u kurtu opravdu užívá života,“ podotkl Srb.

Jeho tenisové umění to naštěstí neovlivnilo, když v poklidu prošel do nedělního finále, ve kterém ho vyzve Andy Murray.

Novak Djokovič tleská do rytmu Sereně Williamsové na večeři šampionů po skončení Wimbledonu
Novak Djokovič tleská do rytmu Sereně Williamsové na večeři šampionů po skončení Wimbledonu