16. srpna 2015 • 15:47

Vy to necítíte?! Tady někdo hulí trávu, stěžoval si Djokovič

Autor:
TOP VIDEA
Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem Plzeň - Dukla: V Plzni uctili památku Františka Rajtorala minutovým potleskem
Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček Češi nastříleli Švédsku nejvíce branek v historii. Byl to ale jen přátelák, uvidí se za týden, mírní euforii Voráček
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hodně nezvyklou stížnost měl v pátečním semifinále turnaje v Montrealu srbský tenista Novak Djokovič. V zápase s Francouzem Jérémym Chardym, kterého zdolal hladce dvakrát 6:4, tvrdil rozhodčímu, že z hlediště cítí marihuanu a dělá se mu z toho špatně.„Cítím, že tady někdo kouří trávu, dělá se mi z toho špatně,“ obrátil se na rozhodčího po prvním vyhraném setu Djokovič. „Někdo se tu sjíždí. Vy to necítíte? Smrdí to tady všude,“ tvrdila světová jednička a vše doprovázela výmluvnými gesty.

„Nevěřili byste, jak to bylo hrozné,“ dodal pak na tiskové konferenci s tím, že marihuanu cítil už při svém zápase ve čtyřhře.

„Kdokoliv to je, doufám, že už zítra nepřijde. Pravděpodobně je teď někde v sedmém nebi. Nejdřív ve čtyřhře, dneska znovu. Někdo si tady u kurtu opravdu užívá života,“ podotkl Srb.

Jeho tenisové umění to naštěstí neovlivnilo, když v poklidu prošel do nedělního finále, ve kterém ho vyzve Andy Murray.

Novak Djokovič tleská do rytmu Sereně Williamsové na večeři šampionů po skončení Wimbledonu
Novak Djokovič tleská do rytmu Sereně Williamsové na večeři šampionů po skončení Wimbledonu